2024. Május 23. - 18:02:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036845 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Augusztus 04. - 14:49:33
Válasz #3750
Nem elérhető

zotja



2009. Augusztus 05. - 08:32:02
Válasz #3751
Nem elérhető

FirstLady


http://www.freevlog.hu/video/22505.html (ez jobb, mint a tévéverzió :D ) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Nem megyek a szigetre, mert senkiháziak vannak, senkiháziak kezében van a popszakma"  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 05. - 09:55:16
Válasz #3752
Nem elérhető

FirstLady


Muhahahaha: A Kincsem parkban lesz mégiscsak a Madonna koncert (ez már frankón vicc) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 05. - 11:11:09
Válasz #3753
Nem elérhető

Cressler


http://www.freevlog.hu/video/22505.html (ez jobb, mint a tévéverzió :D ) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Nem megyek a szigetre, mert senkiháziak vannak, senkiháziak kezében van a popszakma"  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
nagyon nagy meg ez is http://www.youtube.com/watch?v=0k_IL6CKoXc&feature=related zsírverda
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 05. - 21:37:23
Válasz #3754
Nem elérhető

tomasz


Muhahahaha: A Kincsem parkban lesz mégiscsak a Madonna koncert (ez már frankón vicc) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
A faxnak jön az a múmia ide.Mondjuk biztos lesz akit érdekel,de én speckó még ha fizetnének se mennék ki(hazudtam.akkor kimennék ;D.De tripla fülhallgatóval+fülvédő ;D)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Augusztus 05. - 22:18:15
Válasz #3755
Nem elérhető

God Vazzeg


Muhahahaha: A Kincsem parkban lesz mégiscsak a Madonna koncert (ez már frankón vicc) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
A faxnak jön az a múmia ide.Mondjuk biztos lesz akit érdekel,de én speckó még ha fizetnének se mennék ki(hazudtam.akkor kimennék ;D.De tripla fülhallgatóval+fülvédő ;D)

... biztonsági őrnek  ;D

2009. Augusztus 06. - 00:38:51
Válasz #3756
Nem elérhető

God Vazzeg


Bevisznek a rendőrök egy gyanúsítottat az örsre.
- Hol lakik?
- A József Attila utcában.
- Na ne szórakozzon! A József vagy az Attila utcában?
- Mondom, hogy a József Attila utcában!
Odamennek az őrmesterhez:
- Főnök, ez az ember azt állítja, hogy a József Attila utcában lakik.
- Maga barom, lehet, hogy sarki ház!

 ;D

2009. Augusztus 06. - 06:54:20
Válasz #3757
Nem elérhető

FirstLady


Muhahahaha: A Kincsem parkban lesz mégiscsak a Madonna koncert (ez már frankón vicc) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
A faxnak jön az a múmia ide.Mondjuk biztos lesz akit érdekel,de én speckó még ha fizetnének se mennék ki(hazudtam.akkor kimennék ;D.De tripla fülhallgatóval+fülvédő ;D)
hogyhogy minek? Csak mert a koncertjére a jegyek nagyjából 1 hét alatt elkeltek? ...Egy külföldi előadó sem tudott még produkálni ilyet, ahogy én tudom... 8-)
Én sem vettem jegyet, de azért nem kizárt, hogy kimegyek megnézni...

...és tegyük hozzá nagyon szeretnék így kinézni, na nem 50 évesen, mert arra szerintem esélyem sincs... jó lenne 30 évesen is, ha sikerülne...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 06. - 08:22:56
Válasz #3758
Nem elérhető

tomasz


Muhahahaha: A Kincsem parkban lesz mégiscsak a Madonna koncert (ez már frankón vicc) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
A faxnak jön az a múmia ide.Mondjuk biztos lesz akit érdekel,de én speckó még ha fizetnének se mennék ki(hazudtam.akkor kimennék ;D.De tripla fülhallgatóval+fülvédő ;D)
hogyhogy minek? Csak mert a koncertjére a jegyek nagyjából 1 hét alatt elkeltek? ...Egy külföldi előadó sem tudott még produkálni ilyet, ahogy én tudom... 8-)
Én sem vettem jegyet, de azért nem kizárt, hogy kimegyek megnézni...

...és tegyük hozzá nagyon szeretnék így kinézni, na nem 50 évesen, mert arra szerintem esélyem sincs... jó lenne 30 évesen is, ha sikerülne...
Nincsenek nagy igényeid a kinézetet illetően.... ;D
Még nem láttalak,de szerintem jobban nézel ki nála.Ne akarj már ilyen lenni,ez nem szép így :----.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Augusztus 06. - 08:46:24
Válasz #3759
Nem elérhető

zotja


Muhahahaha: A Kincsem parkban lesz mégiscsak a Madonna koncert (ez már frankón vicc) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
A faxnak jön az a múmia ide.Mondjuk biztos lesz akit érdekel,de én speckó még ha fizetnének se mennék ki(hazudtam.akkor kimennék ;D.De tripla fülhallgatóval+fülvédő ;D)
hogyhogy minek? Csak mert a koncertjére a jegyek nagyjából 1 hét alatt elkeltek? ...Egy külföldi előadó sem tudott még produkálni ilyet, ahogy én tudom... 8-)
Én sem vettem jegyet, de azért nem kizárt, hogy kimegyek megnézni...

...és tegyük hozzá nagyon szeretnék így kinézni, na nem 50 évesen, mert arra szerintem esélyem sincs... jó lenne 30 évesen is, ha sikerülne...

 :---- :---- :----

2009. Augusztus 06. - 08:48:17
Válasz #3760
Nem elérhető

FirstLady


Hát nekem tetszik... ízlések és pofonok :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 06. - 10:41:34
Válasz #3761
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Augusztus 06. - 10:51:52
Válasz #3762
Nem elérhető

God Vazzeg


Mókuska randira készülődik. Igencsak kiöltözik, már a sminkje is készen van, amikor hirtelen leszarja egy madár.
Hát, Mókuska mérgelődik...
- Na de madárka! Hát miért szartál le, épp randira készülődöm!
- Ja, és még azt is üzeni, hogy nem ér rá!

 ;D

Hogy hívják a buta indián nőt?
-Szőkenő Szarvas..

 ;D

Nyuszika ül a folyóparton, egyik lába tőből leszakítva, szemében egy ceruza, és nagyon sír.
Arramegy a medve:
-Úristen nyuszika, mi történt veled???
-Brühühü...fogadtam a farkassal a fél lábamba, hogy nem meri a szemembe döfni a ceruzát.

 ;D

Egy srác találkozik az erdőben a jótündérrel.
- Mivel épp jó kedvem van, teljesítem 2 kívánságodat.
- Csak kettőt? Legyen már három, mindig annyi szokott lenni!
- Oké, legyen három! Mi a másik kettő?

 ;D

Két szobor áll a parkban. Egyszer csak leszáll hozzájuk a jó tündér és azt mondja nekik:
- Itt álltok már 100 éve, fél órára mozoghattok egy kicsit.
A két szobor megmozdul és kézen fogva berohannak a legközelebbi bokorba, ahol aztán hatalmas nyögdécselés hallatszik, hullanak a levelek. Kis idő múlva kijönnek a bokorból. A férfiszobor ránéz az órájára és azt mondja:
- Még van negyed óránk mit csináljunk addig?
Erre a nőszobor:
- Csináljuk ugyanazt mint eddig, csak most te kapod el a galambokat és én szarom le őket!

 ;D

2009. Augusztus 06. - 10:54:22
Válasz #3763
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Augusztus 06. - 11:10:23
Válasz #3764
Nem elérhető

God Vazzeg


Kiabál a székely legény az apjának:
- Édesapám, fogtam egy medvét!
- Jól van, hozd ide!
- Nem tudom, mert nem enged el!

 ;D