2024. Június 06. - 13:21:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038319 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Január 03. - 14:33:39
Válasz #4455
Nem elérhető

Gabe


ez ugyanúgy igaz erre is, mint mindenre, hogy neked nem jött be és nem tudod használni, attól még más igen! Látom, tapasztalom, nem csak azért írom, mert neked nem jó!
Én csak a tapasztalatom írtam le, ami egyben azt is jelenti hogy csodálom azokat akik tudják viselni. Vszinű oka, hogy nem csinálnak semmi olyat amiben akadályozná őket. Sztem nekem a munkahelyemen meg is jegyeznék, hogy nem kellene... :)
Saját tapasztalat? ;D
Hogy lehet-e vele karmolni, az saját tapasztalat!
A többit látom! Képzeld el, hogy először veszel a lábadra korcsolyát, esel, botladozol vele, aztán azt mondod, ez mekkora faszság, nem is lehet benne megállni a lábadon, meg büdös lesz benne a lábad! Gondolkozz cica!  :-*
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 03. - 14:36:08
Válasz #4456
Nem elérhető

God Vazzeg


God olyan előitéletes vagy... Van olyan "ribancos" külsejű csaj, aki igen is okos. Jó lehet, hogy nem a többség. Egyébként a sportos megjelenéssel sincs baj, csak megvan a helye. Egy diszkóban pl. szerintem nem előnyös, ha egy csaj sportosan jelenik meg.
Rencsi: Te sem mindig sportosan öltözködsz ám  ;D

Nem nagyon járok diszkóba, de arra viszont az írásom másik fele érvényes. Gondoltam leesik hogy nem ilyen helyre írom a melegítőt  ;D

2010. Január 03. - 14:36:51
Válasz #4457
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ezt tessék átvinni a chatbe!!!!  :-/-- d:)

Csöppet sem vicces!

-Pista bácsi! Mi a kedvenc szava?
-Pina!
-Azon kívűl!
-Azon belül!  

;D

2010. Január 03. - 14:39:58
Válasz #4458
Nem elérhető

God Vazzeg


God olyan előitéletes vagy... Van olyan "ribancos" külsejű csaj, aki igen is okos. Jó lehet, hogy nem a többség. Egyébként a sportos megjelenéssel sincs baj, csak megvan a helye. Egy diszkóban pl. szerintem nem előnyös, ha egy csaj sportosan jelenik meg.
Rencsi: Te sem mindig sportosan öltözködsz ám  ;D
Ezt egy szóval sem mondtam, hogy sportosan öltözködöm. Főképp, hogy a lapos talpú cipőkben begörcsöl a talpam és csak magassarkúakban tudok lenni, ahhoz meg nem megy a melegítő. :D
A műkörmökre tértem ki inkább. Egyszer kipróbáltam, hát valami borzalmas! Minden pasinak aki megköveteli a barátnőjétől felrakatnám, hogy tudja meg milyen is. Nem lehet vele dolgozni, írni, fogni, kaját készíteni, mert fele alászorul, ha hozzáütközik valamihez végigreped, higéniátlan és még normálisan karmolni sem lehet vele, ha rosszul csinálják begombásodik alatta a rendes köröm, illetve elvékonyodik. Ráadásul csúnya mikor elkezd lenőni. :)

Pont hogy te is megadod a módját a megjelenésednek, igazi cicanyuszi szoktál lenni. Inkább a cicababa stílust láttam eddig tőled, nem a sportost  /:-) De nekem mondjuk tetszett  8-)

2010. Január 03. - 14:49:03
Válasz #4459
Nem elérhető

Cressler


nekem a műkörmök 80%-a nem tetszik, egyesek már nem tudják, hol a határ és olyan csicsás dolgokat találnak ki ami inkább vicces mint nőies... amikor meg lenő az főleg nem szép
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Január 03. - 14:57:45
Válasz #4460
Nem elérhető

Rencsi


God olyan előitéletes vagy... Van olyan "ribancos" külsejű csaj, aki igen is okos. Jó lehet, hogy nem a többség. Egyébként a sportos megjelenéssel sincs baj, csak megvan a helye. Egy diszkóban pl. szerintem nem előnyös, ha egy csaj sportosan jelenik meg.
Rencsi: Te sem mindig sportosan öltözködsz ám  ;D
Ezt egy szóval sem mondtam, hogy sportosan öltözködöm. Főképp, hogy a lapos talpú cipőkben begörcsöl a talpam és csak magassarkúakban tudok lenni, ahhoz meg nem megy a melegítő. :D
A műkörmökre tértem ki inkább. Egyszer kipróbáltam, hát valami borzalmas! Minden pasinak aki megköveteli a barátnőjétől felrakatnám, hogy tudja meg milyen is. Nem lehet vele dolgozni, írni, fogni, kaját készíteni, mert fele alászorul, ha hozzáütközik valamihez végigreped, higéniátlan és még normálisan karmolni sem lehet vele, ha rosszul csinálják begombásodik alatta a rendes köröm, illetve elvékonyodik. Ráadásul csúnya mikor elkezd lenőni. :)

Pont hogy te is megadod a módját a megjelenésednek, igazi cicanyuszi szoktál lenni. Inkább a cicababa stílust láttam eddig tőled, nem a sportost  /:-) De nekem mondjuk tetszett  8-)
köszi! :)
És egy kis on :

Egy cigány áll a tóparton és vele szemben a túlparton egy nudista szőke nő napozik. Arra megy a jótündér és mondja a cigánynak:
- Jó kedvemben vagyok, kívánhatsz 3-at.
Cigány:
- Hát legyen az 1. kivánságom hogy legyek fehér, a 2. hogy legyenek szárnyaim hogy átrepülhessek a tavon a szőkéhez, a 3. hogy kerüljek be valahogy a szőke lábai közé.
Erre a tündér hosszas gondolkozás után.
- Hát akkor legyél intimbetét!
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Január 04. - 07:53:45
Válasz #4461
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Január 04. - 08:04:33
Válasz #4462
Nem elérhető

Aco


500forintot mindenképp megérne  ;D

2010. Január 04. - 10:36:51
Válasz #4463
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Január 04. - 15:02:08
Válasz #4464
Nem elérhető

Maszat


nehezen indul, bármikor bárhova ;D ;D ****:))))))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 04. - 19:35:58
Válasz #4465
Nem elérhető

Boresz


matek órán:

Tanárnéni kérdezi az osztályt:
-Gyerekek,ha van anyukának 3 almája,de azt 7 felé kell osztania,akkor mit fog csinálni?
Lacika felkiált- kompótót!
 !+"%
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Január 04. - 20:50:46
Válasz #4466
Nem elérhető

Boresz


Fazon nézi a prosti árlapját, a végén meglátja, hogy pingvin, ami rohadt olcsó. Meg is örül neki, mert fizetés előtt van, nincs sok pénze, így befizet rá.
A csaj lehúzza térdig a nadrágját, elkezdi orálisan kielégíteni. De mielőtt befejezné, otthagyja a pasit. A pasi meg ahogy tud a térdig letolt gatyával elkezd totyogni utána:
- Várjál már, legalább azt áruld el, mitől pingvin?

 ****:)))
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Január 04. - 21:30:00
Válasz #4467
Nem elérhető

Kővári Tamás


Egy Cipruson szolgáló katona egy nap levelet kap a barátnőjétől, amiben ez áll:
-" Kedves Pisti! A kapcsolatunk így nem folytatódhat tovább, a távolság, ami elválaszt minket túl nagy. Bevallom, amióta elmentél, már kétszer is megcsaltalak. Légyszíves, küldd vissza nekem a fényképet, amit korábban kaptál tőlem."
A katona kiakad, megkéri a társait, hozzanak neki egy-egy fotót a barátnőjükről , feleségükről, a nővérükről, az unokahúgukról.
57 fényképet gyűjt össze, beleteszi mindet egy jó nagy borítékba, együtt Mari fotójával és ezt írja hozzá:
-" Kedves Mari! Ne haragudj, de nem sikerül visszaemlékeznem, ki a f*szom vagy te!
Légyszíves vedd ki a képet, a többit pedig küldd vissza!   :laugh:

2010. Január 04. - 22:06:49
Válasz #4468
Nem elérhető

Maszat


Egy Cipruson szolgáló katona egy nap levelet kap a barátnőjétől, amiben ez áll:
-" Kedves Pisti! A kapcsolatunk így nem folytatódhat tovább, a távolság, ami elválaszt minket túl nagy. Bevallom, amióta elmentél, már kétszer is megcsaltalak. Légyszíves, küldd vissza nekem a fényképet, amit korábban kaptál tőlem."
A katona kiakad, megkéri a társait, hozzanak neki egy-egy fotót a barátnőjükről , feleségükről, a nővérükről, az unokahúgukról.
57 fényképet gyűjt össze, beleteszi mindet egy jó nagy borítékba, együtt Mari fotójával és ezt írja hozzá:
-" Kedves Mari! Ne haragudj, de nem sikerül visszaemlékeznem, ki a f*szom vagy te!
Légyszíves vedd ki a képet, a többit pedig küldd vissza!   :laugh:


DENAAAAGY ****:))) ****:)))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 04. - 22:25:30
Válasz #4469
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Egy Cipruson szolgáló katona egy nap levelet kap a barátnőjétől, amiben ez áll:
-" Kedves Pisti! A kapcsolatunk így nem folytatódhat tovább, a távolság, ami elválaszt minket túl nagy. Bevallom, amióta elmentél, már kétszer is megcsaltalak. Légyszíves, küldd vissza nekem a fényképet, amit korábban kaptál tőlem."
A katona kiakad, megkéri a társait, hozzanak neki egy-egy fotót a barátnőjükről , feleségükről, a nővérükről, az unokahúgukról.
57 fényképet gyűjt össze, beleteszi mindet egy jó nagy borítékba, együtt Mari fotójával és ezt írja hozzá:
-" Kedves Mari! Ne haragudj, de nem sikerül visszaemlékeznem, ki a f*szom vagy te!
Légyszíves vedd ki a képet, a többit pedig küldd vissza!   :laugh:


DENAAAAGY ****:))) ****:)))

Ez állat!!!  :D