2024. Május 23. - 17:15:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036817 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Szeptember 10. - 21:30:28
Válasz #1410
Nem elérhető

Boresz



Béla, Hummer !

Megvan már a jogsi? 1-2 tipp ha még folyamatban az ügy.


Miket hall a kezdő vezető leggyakrabban?

1. Indulás előtt legközelebb győződjön meg róla, hogy bent ülök-e a kocsiban.

2. A frontális ütközés nincs benne az anyagban.

3. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre.

4. Bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlővel jelezze!

5. Mivel KIT nem tudott eljönni, így ma is magának kell vezetnie.

6. Az előzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön mellett álló autót,aztán a szembejövők őszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak.

7. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 12000-es fordulatszámon működjön, mint az elmúlt húsz percen. De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni.

8. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs.
 >:D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 10. - 23:36:52
Válasz #1411
Nem elérhető

NaturalBoy



Béla, Hummer !

Megvan már a jogsi? 1-2 tipp ha még folyamatban az ügy.


Miket hall a kezdő vezető leggyakrabban?

1. Indulás előtt legközelebb győződjön meg róla, hogy bent ülök-e a kocsiban.

2. A frontális ütközés nincs benne az anyagban.

3. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre.

4. Bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlővel jelezze!

5. Mivel KIT nem tudott eljönni, így ma is magának kell vezetnie.

6. Az előzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön mellett álló autót,aztán a szembejövők őszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak.

7. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 12000-es fordulatszámon működjön, mint az elmúlt húsz percen. De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni.

8. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs.
 >:D

Ma a elindultam a vadászboltba töltényt venni az egészséges élezmód híve ként biciklivel vállalkoztam az útra.
Elérkeztem egy kereszteződésig ahol nekem piros volt az autósoknak zöld.Viszont nem tudtak menni a zöld ellenére mert egy rendörautó szirénázva ment el és azt kelett megvárni,ám mire elment az autósoknak piros lett és értelem szerűen nekem meg zöld.Én elindultam mert naiv módon azt hittem hogy az autós megvárja a következő zöldjét,de igazságtalannak gondolta h a rendőr miatt lemaradt a zöldről ezért a piroson gázt adott és megindult.
A biciklim hátulját úgy ahogy avn elkapta.
nem felvágás vagy nagyzolásképp mondom de nem olcsó bicikliről van szó 210.000Ft. tehét jó alkatrészek vanank rajta aminek  ajavítása nem 20Ft.
Aztán tovább akart állni.Majd előzékenyen kirángattam az autóból és elbeszélgettem vele.Annyira előzékeny volt és bocsánatért esedezett,hogy azt mondtam jól van és sceréljünk telefonszámot.Megnyugtatott hogy természetesen és hogy bármi kár van azzonnal és nyugodtan hívjam stb stb.
Elmentem  avitálba mert finoman szólva rosszalkodott a hátsó tárcsafék.
Megnézték és mondták hogy a féktárcsa elhajlott ezért egyszer egyszer szorul ahogy forog a kerék egyszer egyszer meg ha odaér nem fog rendesen.Illetve a fék betétek is megrongálódtak.
A biciklimen van egy csomó midnen lámpa,bicikli táska stb stb.Azt mondták a szervízben hogy vigyem haza szedjek le róla midnent hogy be tudják fogatni a gépbe ésmegcsinálják.
Pénteken viszem viszza és azt modnták hogy akkor hétfő délután vagy kedd délelőtt elsz kész.
Rákérdeztem az árra azt mondták hogy ha szimetrikusra tudják csiszolni a betéteket és a tárcsán tudnak csiszolni akkor az olcsóbb de nem valószínű hogy ezt meg lehet csinálni.
Új rosdamentes acél tárcsa fékbetét csere munkadíj ez kb. 10.000-11.000Ft.
Miután eljöttem a szervízből felhívtam sofőrünket.És már nyugodtabban udvarisan elmondtam hogy mi a helyzet.És biztosítottam róla h nem az a célom h az ő pénzén midnent felújítsak a biciklin számlát viszek róla stb stb.

A lényeg hoyg esze  ágába nincs fizetni,mert állítja hogy az ettől a balesettől nem lehetett.majd rájöttem hogy miylért volt oylan előzékeny a helyszínen.Ha nem ígér meg fűt fát én meg kihívom a rendőrséget akkor zebrán gázolásért a jogsiját is elvehetik.De így utólag mit mondjak......Ő álltja h a tárcsafékem nem ettől ment tönkre én meg tudom h a zebra egyik oldalán még jó volt a másik oldalon már nem.
Az egészbe az a bosszantó,hogy pl: a hátam már 3 hónapja eléggé fáj edzeni se igazán bírok és az orvossal meg nem lehet beszélni mert sose ér rá,illetve már korházban is volt oylan hogy behívott és 6 órát vártam és hazamentem úgy hogy be se jutottam hozzá.Most per pillanat nincs pénzem elmenni magánrendelésre ahol az emberrel valamennyire foglalkozik is az orvos és akkor most fizethetem  akárt amit ez  a b...zi okozott.

Ez nem éppen humoros csak ennek kapcsán így eszembe jutott hogy azért vannak oylan sofőrök akiktől az ember felba...a magát.

2008. Szeptember 11. - 05:34:55
Válasz #1412
Nem elérhető

FirstLady


Ez kemény... de mostmár tudod, hogy MINDIG kell rendőrt hívni ;)
egyébként lehet, hogy megérné, ha utólag feljelentenéd... bár én ehhez annyira nem értek, majd jönnek aokosok oszt elmondják... 8-) ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 08:59:05
Válasz #1413
Nem elérhető

mushroom


Vagy "találj" egy embert, aki ott volt a bizonyos esetnél és látta, hogy mi történt... és még a rendszámra is emlékszik. addig meg beszélj meg a csávóval egy találkozót, hogy "megmutasd neki a biciklin a károkat" és ott lelesheted a rendszámot róla. Ha tanuval igazoljátok hogy zebrán elgázolt, akkor legalább a jogsiját elveszik. Vagy lehet, hogy még a végén kapsz tőle egy ajánlatot, hogy leteszi a pénzt egy új bringára csak vondd vissza a feljelentést.

2008. Szeptember 11. - 10:09:00
Válasz #1414

Torony

Vendég

2008. Szeptember 11. - 11:08:24
Válasz #1415
Nem elérhető

FirstLady


Boldog szülinapot!  ***)))



"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 11:09:40
Válasz #1416
Nem elérhető

fastor


http://sportgeza.hu/futball/2008/09/10/a_magyarok_szaros_csizmas_parasztok/


nem szeretem a magyar focit, de a **********************************************************************************************kat azoknak a ********* büdös geciknek!
remélem megverik öket a magyarok már ha ilyet terjesztenek!
 :-/- :-/-- &5* :-p :-< :-Đ :-Đ :---- [:-o]
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 11. - 11:14:17
Válasz #1417
Nem elérhető

Cressler


Boldog szülinapot!  ***)))




a fórumban gyűjtést szervezünk és osszedobunk egy ilyenre a szülinapodra  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 11. - 11:14:59
Válasz #1418
Nem elérhető

FirstLady


http://sportgeza.hu/futball/2008/09/10/a_magyarok_szaros_csizmas_parasztok/


nem szeretem a magyar focit, de a **********************************************************************************************kat azoknak a ********* büdös geciknek!
remélem megverik öket a magyarok már ha ilyet terjesztenek!
 :-/- :-/-- &5* :-p :-< :-Đ :-Đ :---- [:-o]
Már megvertek ők minket...  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 11:15:59
Válasz #1419
Nem elérhető

Cressler


http://sportgeza.hu/futball/2008/09/10/a_magyarok_szaros_csizmas_parasztok/


nem szeretem a magyar focit, de a **********************************************************************************************kat azoknak a ********* büdös geciknek!
remélem megverik öket a magyarok már ha ilyet terjesztenek!
 :-/- :-/-- &5* :-p :-< :-Đ :-Đ :---- [:-o]
Már megvertek ők minket...  ;D
majd a következő mérkőzésen magyarországon, talán... visszavághatunk
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 11. - 11:17:08
Válasz #1420
Nem elérhető

FirstLady


Boldog szülinapot!  ***)))




a fórumban gyűjtést szervezünk és osszedobunk egy ilyenre a szülinapodra  ;D
Köszi, nekem nem kell nyuszika  8-) ;D ;D ;D
Az én szülinapi ajándékom Cutler  ;) *** ***)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 11:19:54
Válasz #1421
Nem elérhető

Cressler


Boldog szülinapot!  ***)))




a fórumban gyűjtést szervezünk és osszedobunk egy ilyenre a szülinapodra  ;D
Köszi, nekem nem kell nyuszika  8-) ;D ;D ;D
Az én szülinapi ajándékom Cutler  ;) *** ***)))
hát Cutlernek jó nagy torta kell amibe befér  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 11. - 11:35:50
Válasz #1422
Nem elérhető

God Vazzeg


Meg szólni kell neki hogy ne szőrtelenítsen  ***)))  ****:)))

2008. Szeptember 11. - 11:45:48
Válasz #1423
Nem elérhető

FirstLady


Meg szólni kell neki hogy ne szőrtelenítsen  ***)))  ****:)))
:---- ***)))) ***)))) ***)))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 11:47:12
Válasz #1424
Nem elérhető

God Vazzeg