2024. Június 06. - 08:39:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038221 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Szeptember 11. - 13:48:41
Válasz #1425
Nem elérhető

Gabe


lady a '80-as években apácazárdába vonult volna!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 13:50:08
Válasz #1426
Nem elérhető

FirstLady


lady a '80-as években apácazárdába vonult volna!  ****:)))
Hehehe, az könnyen lehet  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 13:51:12
Válasz #1427
Nem elérhető

Gabe


bár biztos voltak már akkor is úttörők, akiknél nem a bundás volt a menő  :-):-)::
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 13:52:34
Válasz #1428
Nem elérhető

FirstLady


bár biztos voltak már akkor is úttörők, akiknél nem a bundás volt a menő  :-):-)::
végülis a '80-as években is voltak testépítők :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 13:56:22
Válasz #1429
Nem elérhető

Gabe


bár biztos voltak már akkor is úttörők, akiknél nem a bundás volt a menő  :-):-)::
végülis a '80-as években is voltak testépítők :D :D :D :D :D :D :D :D

rá gondolsz?  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 14:54:42
Válasz #1430
Nem elérhető

FirstLady


bár biztos voltak már akkor is úttörők, akiknél nem a bundás volt a menő  :-):-)::
végülis a '80-as években is voltak testépítők :D :D :D :D :D :D :D :D

rá gondolsz?  ****:)))
Mondjuk ő nem a 80-as években volt...

Elmondom neked -egyébként-, hogy ő színész lett, és felkarolta az USA egyik leghíresebb statisztaközvetítője...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 11. - 15:22:54
Válasz #1431
Nem elérhető

Gabe


tudom, hogy színész, de emiatt a kép miatt nem hagyhattam ki na!  ****)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 12. - 09:39:44
Válasz #1432
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)

2008. Szeptember 12. - 09:45:15
Válasz #1433
Nem elérhető

FirstLady


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
Kitérdekel, hogy ki látja előbb, ha Klink Zoli szervezett nekem egy kétnapos szülinapibulit Cutlerrel?!  ::) 8-)
...csak kicsit nagyszabásúra sikeredett... *** ***)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 12. - 12:36:41
Válasz #1434
Nem elérhető

fastor


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 12. - 12:46:49
Válasz #1435
Nem elérhető

George


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
Aham...gondolom így: Passport please ***))) No??? Akkor viszünk beszélgetni >:D d:)

2008. Szeptember 12. - 13:20:52
Válasz #1436
Nem elérhető

madinorbi


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
Aham...gondolom így: Passport please ***))) No??? Akkor viszünk beszélgetni >:D d:)
Gumikesztyű fel ! Bend over PLEASE  :-/--!+"% :-)(-:
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 12. - 13:32:02
Válasz #1437
Nem elérhető

FirstLady


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 12. - 13:33:21
Válasz #1438
Nem elérhető

fastor


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
jó akkor Lédyt sem engedjük oda ***))) ))=/ ****)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 12. - 13:35:03
Válasz #1439
Nem elérhető

FirstLady


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
jó akkor Lédyt sem engedjük oda ***))) ))=/ ****)
Én a reptéren nem is leszek... de megnézem majd, ahogy megállítasz a rendezvényen... 8-) Hány kiló is vagy? ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady