2024. Június 06. - 02:22:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038093 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Szeptember 12. - 13:35:41
Válasz #1440
Nem elérhető

fastor


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
jó akkor Lédyt sem engedjük oda ***))) ))=/ ****)
Én a reptéren nem is leszek... de megnézem majd, ahogy megállítasz a rendezvényen... 8-) Hány kiló is vagy? ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
az titok, majd meglátod ***)))
és te? ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 12. - 13:39:30
Válasz #1441
Nem elérhető

FirstLady


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
jó akkor Lédyt sem engedjük oda ***))) ))=/ ****)
Én a reptéren nem is leszek... de megnézem majd, ahogy megállítasz a rendezvényen... 8-) Hány kiló is vagy? ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
az titok, majd meglátod ***)))
és te? ))=/
Az én szülinapi bulimról, és ajándékomról beszélsz, csak szólok  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 12. - 13:40:20
Válasz #1442
Nem elérhető

fastor


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
jó akkor Lédyt sem engedjük oda ***))) ))=/ ****)
Én a reptéren nem is leszek... de megnézem majd, ahogy megállítasz a rendezvényen... 8-) Hány kiló is vagy? ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
az titok, majd meglátod ***)))
és te? ))=/
Az én szülinapi bulimról, és ajándékomról beszélsz, csak szólok  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nemzavar ))=/ ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 12. - 13:45:06
Válasz #1443
Nem elérhető

George


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
Nekem van egy tippem, hogy ki az, van köze a fórumhoz eléggé, és nem a Cutler miatt szokott a reptéren lenni :-}

2008. Szeptember 12. - 13:48:08
Válasz #1444
Nem elérhető

FirstLady


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
Nekem van egy tippem, hogy ki az, van köze a fórumhoz eléggé, és nem a Cutler miatt szokott a reptéren lenni :-}
Csak nem ppg? 8-) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 12. - 13:53:07
Válasz #1445
Nem elérhető

George


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
Nekem van egy tippem, hogy ki az, van köze a fórumhoz eléggé, és nem a Cutler miatt szokott a reptéren lenni :-}
Csak nem ppg? 8-) ****:)))
˝=/ !+"%

2008. Szeptember 12. - 13:54:30
Válasz #1446
Nem elérhető

FirstLady


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
Nekem van egy tippem, hogy ki az, van köze a fórumhoz eléggé, és nem a Cutler miatt szokott a reptéren lenni :-}
Csak nem ppg? 8-) ****:)))
˝=/ !+"%
Érdemes belenézni ezügyben egy másik topicba, vót má szó róla  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 12. - 13:57:10
Válasz #1447
Nem elérhető

George


Bocs Lady de el kell keserítselek, hogy Cutlert valaki elöbb fogja látni, még az Efittéknél is!  ****)
én tudom kiröl van szó, és lehet énisottleszek, ha meg lehet szervezni @-o ;D ;D ;D
Ugye nem akarjátok elhitetni velem, hogy számít az, hogy a reptéren valaki meglátja? Bárki odamehetne mondjuk, mert nyilvános a menetrend, és a váróban bárki találkozhatna vele... Én nem kocsikáznék ki Ferihegyre, csak hogy lássam, ha már másnap meg harmadnap úgyis találkozunk... Amúgy biztos örül majd a repülőút után a zaklatásnak :D :D :D :D :D :D :D
 :-!!!
Nekem van egy tippem, hogy ki az, van köze a fórumhoz eléggé, és nem a Cutler miatt szokott a reptéren lenni :-}
Csak nem ppg? 8-) ****:)))
˝=/ !+"%
Érdemes belenézni ezügyben egy másik topicba, vót má szó róla  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Látom teljesen tudatlan vagyok, így tájékozatlanságomból adódóan kiestem a "Ki látja meg elsőnek Jay Cutlert?" c. játékból ***)))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2008. Szeptember 12. - 15:58:15
Válasz #1448
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tárgy: Hogyan biztosítsunk egy egészséges őrültségi szintet

1. Ebédidőben, ülj a kocsid tetején napszemüvegben, és egy
hajszárítóval
célozz az elhaladó kocsikra. Figyeld meg, hogy
lelassulnak-e.
2. Hívd saját magadat a hangszórón. Ne változtasd el a hangodat.
3. Ahányszor valaki megkér valamire, kérdezd meg hogy kér-e vele
sült
krumplit.
4. Tedd a szemetesvödrödet az íróasztalodra, és írd ki rá, hogy
bejövő
posta.
5. Tegyél koffeinmentes kávét a kávéfőzőbe 3 hétig. Ha már
mindenki
kigyógyul a koffeinfüggőségből, tegyél bele újra rendes kávét.
6. Az összes csekkednek a 'megjegyzés' részébe írd be, hogy
'szexuális
szolgáltatásokért'.
7. Minden mondatodat úgy fejezd be, hogy 'a próféta
prédikációja
szerint'.
8. Ne hasznalj ekezeteket.
9. Amilyen gyakran csak lehet, szökdécselj járás helyett.
10. Kérdezz meg embereket, hogy milyen neműek.
11. A Drive ablaknál jegyezd meg, hogy a rendelés elvitelre lesz.
12. Az operában énekelj együtt a darabbal.
13. Menj el egy versmondó estre és kérdezd meg, hogy a versek miért
nem
rímelnek.
14. Tegyél szúnyoghálót az íróasztalod köré és játsszál egy
dzsungel
hangokat tartalmazó relaxációs kazettát egész nap.
15. Öt nappal korábban mondd a barátaidnak, hogy sajnos nem tudsz
majd
elmenni a bulijukra, mert nem vagy olyan hangulatban.
16. Amikor a pénz kijön a bank-automatából, kezdjél kiabálni,
hogy:
Nyertem! Nyertem! Már harmadszor ezen a héten!!!!!'
17. Amikor kifelé mész az állatkertből, kezdjél a parkoló felé rohanni
és
ordítani, 'Fussatok!!! Kiszabadultak!!!'
18. Vacsora közben mondd azt a gyerekeidnek, hogy 'a rossz
gazdasági
helyzet miatt egyiktöktől meg kell válnunk.


2008. Szeptember 12. - 21:53:54
Válasz #1449
Nem elérhető

God Vazzeg


A mi kis népszámlálásunk  ***

1. A lakás jellege?

* barlang I. (zöldséges láda, koszlott kutya, sörös üvegek)
* barlang II. (zöldséges láda, injekciós tűk, külön bejárat a szociológusnak és a fotósnak)
* lakótelepi I. (kék padlószőnyeg, sárga nejlonfüggöny, Varia bútor, beázás)
* lakótelepi II. (barna padlószőnyeg, a dédi faragott garnitúrája, boltív, fikusz)
* lakótelepi III.(IKEA padlószőnyeg, IKEA tapéta, IKEA bútor, akvárium)
* putri I. (vályog, korhadt deszka, kitört üveg)
* putri II. (vályog, korhadt deszka, kitört üveg, 110 cm-es sztereó tv, Mercedes)
* családi ház I. (1-5 szoba, mellékhelységek, kert)
* családi ház II. (6-15 szoba, kert, mellékhelységek, úszómedence, szauna, konditerem, lift,
kertészház, beépített testőrség)
* családi ház III. (ronggyá veretem, ha még egyszer idejön szaglászni)

2. Háziállat van-e a lakásban?

* nincs lakás
* van, de irtjuk
* nem tudom, de nagyon viszket
* megette a gyerek
* megette a gyereket
* páva
* tigris
* macskacápa
* kígyófarm
* szafaripark
* nemzeti park
* teknőseim vannak

3. Jövedelme?

* templom egere I. (kisegyház)
* templom egere II. (történelmi vallás)
* polgár I. (minimálbér)
* polgár II. (órabér+prémium)
* polgár III. (sikerdíj)
* polgár IV. (osztalék)
* polgár V. (ronggyá veretem, ha még egyszer idejön szaglászni)

4. Családi állapota?

* alig várom
* szerencsére
* sajnos
* a titkárom intézi
* teknőseim vannak

5. Hol tölti a szabadságát?

* nincs munkahelyem
* ha szabira megyek, kirúgnak
* a kiskertben
* görögbe megyünk busszal
* spanyolba megyünk repülővel
* thaiföldre megyek
* a titkárom intézi
* ronggyá veretem, ha még egyszer idejön szaglászni
* teknőseim vannak

6. Vallása?

* dömdödöm
* isten, haza, család
* hatalom, siker, pénz
* attól függ, hol osztanak levest
* Cosmopolitan
* feng-shui
* fitness
* Zámbó Jimmy
* teknőseim vannak

7. Szexuális preferenciája?

* férfi
* nő
* melegvérű
* szerves anyag
* fehér térdzokni
* tükör
* egyéb, éspedig ______________
* teknőseim vannak

8. Gyermekei száma?

* hálistennek, tegnap megjött
* 1-3
* 4-8
* kikötőnként 2
* a titkárom intézi
* teknőseim vannak

9. Fogyatékosság?

* nem megfelelő számú vagy méretű végtag
* nem megfelelő számú vagy méretű ész
* egyedül nevelem
* nőiesen telt vagyok
* jóképű vagyok
* előzetesben vagyok
* teknőseim vannak

10. Nemzetisége?

* mély
* táj
* szórvány
* dakota
* karvaly
* nekem, kérem, az egész családomat elvitték
* diszkriminált
* attól függ
* teknőseim vannak

11. Anyanyelv

* tősgyökér I. (paszuly, keszkenő, rokolya, patakvér)
* plaza (szoli, hambi, bocsika, király előlap a telcsire)
* B-közép (#&@##***)
* rendszergazda (béta-teszter, linux, vinyó, kernel, négy évszak extra mozzarellával)
* rap (#@*!!! #@*!!! #@*!!!)
* teknőseim vannak

2008. Szeptember 13. - 13:34:31
Válasz #1450
Nem elérhető

NaturalBoy



2008. Szeptember 13. - 13:58:00
Válasz #1451
Nem elérhető

mack


eztetmá a Prod berakta  ****)  ;D

2008. Szeptember 13. - 14:11:29
Válasz #1452

kes

Vendég
"Statisztikák szerint a mai tizenévesek kevesebb alkoholt isznak, és kevesebbet dohányoznak. Ez azért van, mert nem akarnak rossz példát mutatni a gyerekeiknek." By Craig Kilborn!

Kicsi Joe üldögél a padon és tömi a szájába marékszámra a Halloween-kor
kapott cukorkákat. Odamegy hozzá egy idős néni és elkezdi mondani a magáét:
- Nem tudod gyermekem, hogy a sok cukorka, pláne marékszámra, bajt okoz? Tönkreteszi a fogaidat, gyorsan kihullanak majd, rosszul lehetsz tőle?
- Az én nagyapám 105 évig élt.
- És ő is így majszolta az édességeket egy ültő helyében?
- Nem, ő a saját dolgával törődött.

Azoknak, akik nem tudják, miért nevezik Amerikát az Ígéret földjének, itt kellene lenniük a választásokon. By Milton Berle!

Kovács üldögél otthon a kanapén és újságot olvas. Egyszer csak felkiált:
- Felháborító, hogy ezek az újságok tele vannak anyósviccekkel!
- Na, végre te is felháborodsz, ha ilyeneket olvasol. - mondja az anyósa.
- Persze, hisz az ember örül, ha egy percig nem gondol az anyósára, de ezek folyton eszembe juttatják!

2008. Szeptember 13. - 14:14:29
Válasz #1453

kes

Vendég
Itt a folytatás! ;D

2008. Szeptember 13. - 14:16:09
Válasz #1454
Nem elérhető

NaturalBoy


eztetmá a Prod berakta  ****)  ;D

Akkor bocsi.Akkor itt van egy kép nagyfaterről aki csak hátulra fért be ;D