2024. Június 06. - 14:06:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1038346 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. November 15. - 07:36:33
Válasz #1755
Nem elérhető

FirstLady


Gyermekdalok jogásznyelven :D

1) Figyelem! Sürgősen megkérünk minden házzal rendelkező puhatestűt, hogy ingatlanát záros határidőn belül hagyja el, az annak külső felszínén keletkezett, és azóta is folyamatban lévő tűzeset miatt. A károsultakat folyékony és félig megszilárdult tejipari termékekkel kártalanítjuk, amelyek együttes mennyisége egyelőre két napi fejadagot tesz ki.

2) Megkérünk mindenkit, aki lépéseit nem tudja az általunk megadott ritmushoz koordinálni, ne álljon sorba este az üzemi konyhán, mivel számukra rétest biztosítani nem áll módunkban. Emellett felhívnánk viszont a figyelmet az említett táplálék pozitív tulajdonságaira, valamint arra, hogy Honvédségünk számára kifejezetten ezt az ételtípust írják elő a hivatalos szervek.

3) Mivel a körzetünkben észlelhető csókák csípése madárinfluenzával fenyegethet, valamint látásában korlátozott kis korú varjak jelenléte is aggodalomra adhat okot, gyermekünk keresztanyja két lóerős járművéért küldetett. Meg kell azonban tagadnom ezt a kérését, mivel e közlekedési eszközt szintén potenciális veszélyforrások, pontosabban tollas baromfi(A)k foglalták el.

4) Teljesen felújított, eredeti meghajtással rendelkező nosztalgiavonat indul a második vágányról Kanizsa állomásra. Megerősítjük, hogy a vonat a kanizsai pályaudvarra megy. A szerelvény elején az irányítási funkciókért a gépész-menedzser felel, ő az, aki a szerelvényt hajtó mozdony irányvektorát és sebességét meghatározza. Más források szerint vonatkísérőként az utolsó kocsiban tartózkodik az a töltött tésztaféleség, amelynek feje táplálkozásunk egyik legfontosabb gumós gyökérnövényévé alakult.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 16. - 00:17:50
Válasz #1756
Nem elérhető

NaturalBoy


Ez ám az országimázs.Mária üdvözli Obamát ;D
Én amikor megláttam az elején azt hittem h ez valami vicc,de aztán rájöttem hogy komoylan godnolja...ez egy őszinte produkció...

Van itt minden.Egy plasztikás testbe oltott enyhe angol nyelvtudsát sejteteő mégis borzasztóan és fájóan magyar elnöki köszöntőnek induló majd szülinapba átcsapó éneknek tűnő valamifajta egész borzongató nyekergés....10 in 1
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

http://www.indavideo.hu/video/Geronazzo_Maria_koszonti_Obamat

2008. November 17. - 10:39:33
Válasz #1757
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hogy hívják Csupagga feleségét????









































Csapagané!

 !+"%

2008. November 17. - 21:01:03
Válasz #1758

noxplode

Vendég
Gondolkoztam hova kerüljön ????... HUMOR-Videó de ide kerúlt
http://videa.hu/videok/sport/ormandi-nemeth-csaba-gyuras-izom-zEI7OYwEO0Yevue8

2008. November 17. - 21:04:09
Válasz #1759
Nem elérhető

AtomAnti


Ennek itt örülni fognak.   ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 17. - 21:05:08
Válasz #1760

Torony

Vendég
tényleg olyan, mint az MTA rendes évi ülése :D

2008. November 17. - 21:08:41
Válasz #1761

noxplode

Vendég
tényleg olyan, mint az MTA rendes évi ülése :D
****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2008. November 17. - 21:09:16
Válasz #1762
Nem elérhető

Cressler


2 éves bbtv lehet kb....  lehet valakinek új...  :-oD

Amúgy ennek a vidinek a teljes verziójában ezután a rész után  van egy igen tehetséges  fiatalember  (legenda)is  aki pózol  egyet egy jó kis clawfinger nótára.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 17. - 21:22:21
Válasz #1763
Nem elérhető

NaturalBoy


Ez ám a fenyegetés  ;D

2008. November 17. - 21:34:59
Válasz #1764
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 18. - 09:02:53
Válasz #1765
Nem elérhető

NaturalBoy


Egy kis válogatás a Mónika Showból.Felbukkan a képen látható Péter is ;D

http://www.youtube.com/watch?v=JzmdkhX7YkE

2008. November 19. - 21:07:39
Válasz #1766
Nem elérhető

Cressler


Egy pillanat! Én alaposan utána olvastam a témának és annak tudatába szedem be hogy tudom hogy milyen károsak lehetnek MÉG KÉSÖBBIS a szervezetemre!Meg én nem azt a kérdést tettem fel itt legelösször hogy szedjeme vagy nem ?! Hanem azt hogy 100szem hozhate valami eredményt! Erre csak Steve válaszolt hogy "100 szem nem sok vegyembe egybe hátaugy hat valamit" a többiek csak elkeztek fikázni! Ugy hogy fére értesz engem! Mert tudod énis olyan vagyok hogy ha valaminek nekiállok akko elötte utána olvasok és tájékozodok a témában! Ahogy annak idején a testépités téren is!(pl:kaja,gyakorlatok pontos végzése...stb).Ugy hogy elötte olvasd el hogy mit kérdezek és utána alkos véleményt! Üdv

ezen igen jót mulattam
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 20. - 20:17:40
Válasz #1767
Nem elérhető

mushroom


Egy pillanat! Én alaposan utána olvastam a témának és annak tudatába szedem be hogy tudom hogy milyen károsak lehetnek MÉG KÉSÖBBIS a szervezetemre!Meg én nem azt a kérdést tettem fel itt legelösször hogy szedjeme vagy nem ?! Hanem azt hogy 100szem hozhate valami eredményt! Erre csak Steve válaszolt hogy "100 szem nem sok vegyembe egybe hátaugy hat valamit" a többiek csak elkeztek fikázni! Ugy hogy fére értesz engem! Mert tudod énis olyan vagyok hogy ha valaminek nekiállok akko elötte utána olvasok és tájékozodok a témában! Ahogy annak idején a testépités téren is!(pl:kaja,gyakorlatok pontos végzése...stb).Ugy hogy elötte olvasd el hogy mit kérdezek és utána alkos véleményt! Üdv

ezen igen jót mulattam

Bezony az egybe résznél nekem is landolt egy kis spagettiszósz a monitoromon... a tésztát szerencsére nem az orromból kellett kihúznom !+"%

2008. November 21. - 10:23:16
Válasz #1768

Torony

Vendég
ezt elfelejtettem megosztani tegnap. Két okos eszmecseréje a táplálkozásról (megpróbálom nagyjából visszaadni):
- te, tegnap este ettem két tábla csokit.
- jól tetted, most tele vagy energiával.
- ja! És az a jó, hogy a csoki nem hizlal. Mármint magában. A csoki akkor hizlal, ha például egy nagy tányér pörkölt után eszed...
- Igen...
- Mert az a lényeg, hogy nem szabad gyorsan felszívódó szénhidrátot enni, de a JÓ csokiban abból kevés van. A többi kakaóvaj meg ilyenek, ami nem hizlal.
- Úgy van, de most akkor a jó csokikról beszélünk, nem az ilyen mittudoménmilyen szarokról.
- Bizony. És megfigyeltem, hogy nem szabad tömni magad. Ha azt eszed, amit megkívánsz, az jó, mert a szervezeted tudja, mi a jó neki. Én például hetente csak egyszer eszem húst, mert amúgy nem kívánom. Viszont nagyon dokféleképpen tudok tésztákat meg rizst csinálni.
- Vannak alapszabályok, amiket be kell tartani, és akkor jó lesz. Ne egyél fehérkenyeret meg ne igyál cukros üdítőket, onnantól nagy baj nem lehet.

Eddig követtem a társalgást. Sokat okosodtam. Ja, mi ndezt két, alapjában normálisnak tűnő felnőtt ember alkotta.

2008. November 21. - 16:17:15
Válasz #1769
Nem elérhető

Johnnyx


ezt elfelejtettem megosztani tegnap. Két okos eszmecseréje a táplálkozásról (megpróbálom nagyjából visszaadni):
- te, tegnap este ettem két tábla csokit.
- jól tetted, most tele vagy energiával.
- ja! És az a jó, hogy a csoki nem hizlal. Mármint magában. A csoki akkor hizlal, ha például egy nagy tányér pörkölt után eszed...
- Igen...
- Mert az a lényeg, hogy nem szabad gyorsan felszívódó szénhidrátot enni, de a JÓ csokiban abból kevés van. A többi kakaóvaj meg ilyenek, ami nem hizlal.
- Úgy van, de most akkor a jó csokikról beszélünk, nem az ilyen mittudoménmilyen szarokról.
- Bizony. És megfigyeltem, hogy nem szabad tömni magad. Ha azt eszed, amit megkívánsz, az jó, mert a szervezeted tudja, mi a jó neki. Én például hetente csak egyszer eszem húst, mert amúgy nem kívánom. Viszont nagyon dokféleképpen tudok tésztákat meg rizst csinálni.
- Vannak alapszabályok, amiket be kell tartani, és akkor jó lesz. Ne egyél fehérkenyeret meg ne igyál cukros üdítőket, onnantól nagy baj nem lehet.

Eddig követtem a társalgást. Sokat okosodtam. Ja, mi ndezt két, alapjában normálisnak tűnő felnőtt ember alkotta.

 ˝=/ ˝=/ Sajnos sok ilyen hülye van. De a természetes szelekció majd megteszi a dolgát remélem. A kedvenc részemet kiemeltem.
Egyetek zabot!