2024. Május 23. - 16:00:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1036767 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Március 06. - 16:52:33
Válasz #2550

csery

Vendég
Na ha itt tartunk , barátnő anyja, csakhogy el ne felejtsem:ne növeszd most már továbba teszoszteronodat.De néha szoktam diktafonnal felvenni aranyköpéseket a teremben, van egy pár.

2009. Március 06. - 17:15:19
Válasz #2551
Nem elérhető

fastor


én mikor először lementem, fél év betegség utánhetvenegynehány kilosan,ugy le voltam gyengülve a betegségtől, hogy a ruddal birtam csak fekve nyomni.tizet.Mindezt a környék legnagyobb termében. ember nem volt rajtam kívül  kilencven alatt,én meg abba is elfáradtam h felgyalogoltam a lépcsőn meg átöltöztem.
50 kilósan, 185 magasan kezdtem, kb a 10 es rúddal nyomtam fekve ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 06. - 17:16:35
Válasz #2552
Nem elérhető

God Vazzeg


én mikor először lementem, fél év betegség utánhetvenegynehány kilosan,ugy le voltam gyengülve a betegségtől, hogy a ruddal birtam csak fekve nyomni.tizet.Mindezt a környék legnagyobb termében. ember nem volt rajtam kívül  kilencven alatt,én meg abba is elfáradtam h felgyalogoltam a lépcsőn meg átöltöztem.
50 kilósan, 185 magasan kezdtem, kb a 10 es rúddal nyomtam fekve ;D ;D

70 kilósan, 32-es karokkal 50-el szériáztam első edzésen  ;D Tudom hogy nem nyertem semmit, leültem  ****:)))

2009. Március 06. - 17:18:15
Válasz #2553
Nem elérhető

fastor


én mikor először lementem, fél év betegség utánhetvenegynehány kilosan,ugy le voltam gyengülve a betegségtől, hogy a ruddal birtam csak fekve nyomni.tizet.Mindezt a környék legnagyobb termében. ember nem volt rajtam kívül  kilencven alatt,én meg abba is elfáradtam h felgyalogoltam a lépcsőn meg átöltöztem.
50 kilósan, 185 magasan kezdtem, kb a 10 es rúddal nyomtam fekve ;D ;D

70 kilósan, 32-es karokkal 50-el szériáztam első edzésen  ;D Tudom hogy nem nyertem semmit, leültem  ****:)))
:-p ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 06. - 17:22:06
Válasz #2554
Nem elérhető

hurkás


Egy régebbi beszélgetésemből kiragadott szösszenet:

Csajnak mondom: - Jááj mostanában eléggé elvagyok hízva egész nap popcornt zabálok a tv elött.
                 Csaj: - Most miért mondod ezt? A popcorn az fogyaszt!            

2009. Március 06. - 17:30:43
Válasz #2555
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
én mikor először lementem, fél év betegség utánhetvenegynehány kilosan,ugy le voltam gyengülve a betegségtől, hogy a ruddal birtam csak fekve nyomni.tizet.Mindezt a környék legnagyobb termében. ember nem volt rajtam kívül  kilencven alatt,én meg abba is elfáradtam h felgyalogoltam a lépcsőn meg átöltöztem.
50 kilósan, 185 magasan kezdtem, kb a 10 es rúddal nyomtam fekve ;D ;D

70 kilósan, 32-es karokkal 50-el szériáztam első edzésen  ;D Tudom hogy nem nyertem semmit, leültem  ****:)))
Azóta egész jól felhoztad magad,már 35-ös karok,fekvenyomás 57.5-tel ;D ;D ****:))) ****:))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 06. - 17:31:34
Válasz #2556
Nem elérhető

hurkás


Másik értelmiségivel folytatott vicces beszélgetés:

- Te a koksztól tényleg nem áll fel?
- Hát mondom ez kicsit bonyeszebb ennél. De elég ha csak arra gondolsz, hogy férfihormontól áll a cerka. Ha férfihormonból több van akkor magyarán többet áll a cerka.
- Höhö. Akkor egész nap állna a farkam a suliban? Mert akkor inkább kihagyom.
- Bölcs vagy!:D

2009. Március 06. - 17:37:58
Válasz #2557
Nem elérhető

God Vazzeg


én mikor először lementem, fél év betegség utánhetvenegynehány kilosan,ugy le voltam gyengülve a betegségtől, hogy a ruddal birtam csak fekve nyomni.tizet.Mindezt a környék legnagyobb termében. ember nem volt rajtam kívül  kilencven alatt,én meg abba is elfáradtam h felgyalogoltam a lépcsőn meg átöltöztem.
50 kilósan, 185 magasan kezdtem, kb a 10 es rúddal nyomtam fekve ;D ;D

70 kilósan, 32-es karokkal 50-el szériáztam első edzésen  ;D Tudom hogy nem nyertem semmit, leültem  ****:)))
Azóta egész jól felhoztad magad,már 35-ös karok,fekvenyomás 57.5-tel ;D ;D ****:))) ****:))).


Igen, büszke is vagyok!  ;D

2009. Március 06. - 19:12:40
Válasz #2558
Nem elérhető

Mr. Pufi úr



2009. Március 06. - 22:09:04
Válasz #2559
Nem elérhető

Szandi


Egy egyetemista srác meghívja ebédre az anyját az albérletbe, ahol lakik.
Az ebédnél ott van a fiú lakótársa is, egy gyönyörű lány. Az anya folyton ezt a lányt figyeli, és gyanítja, hogy valami viszonyuk is lehet.
Amikor vége az ebédnek már egész biztos benne, hogy több van közöttük, mint egyszerű szobatársi kapcsolat.
A srác szinte olvas anyja gondolataiban:
- Hidd el anya, tudom mire gondolsz, de nincs közöttünk a világon semmi, mi csak lakótársak vagyunk!
Kb. egy hétre rá a lány gyanakvóan megy a sráchoz:
- Egy hete, mióta az anyád itt járt, nem találom a szép ezüst merőkanalat...
- Nem tudom elhinni, hogy ő lett volna, de azért most írok neki egy levelet, csak hogy biztos legyek benne.
Így a fiú leül az asztalhoz és írja a levelet:
"Kedves Anya! Nem mondom, hogy te vitted volna el az ezüst merőkanalat a lakásunkból, és azt sem mondom, hogy nem te voltál.
De tény, hogy hiányzik azóta, hogy te itt jártál ebédelni."
Néhány napra rá megérkezik az anyja válasza:
"Kedves Fiam! Nem mondom, hogy te lefeküdtél azzal a lánnyal, de azt sem mondom, hogy nem. De tény, hogy ha ő a saját ágyában aludna, akkor mostanra már régen megtalálta volna azt a merőkanalat. Anyád
 Łł=
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Március 06. - 22:13:13
Válasz #2560
Nem elérhető

FirstLady


Egy egyetemista srác meghívja ebédre az anyját az albérletbe, ahol lakik.
Az ebédnél ott van a fiú lakótársa is, egy gyönyörű lány. Az anya folyton ezt a lányt figyeli, és gyanítja, hogy valami viszonyuk is lehet.
Amikor vége az ebédnek már egész biztos benne, hogy több van közöttük, mint egyszerű szobatársi kapcsolat.
A srác szinte olvas anyja gondolataiban:
- Hidd el anya, tudom mire gondolsz, de nincs közöttünk a világon semmi, mi csak lakótársak vagyunk!
Kb. egy hétre rá a lány gyanakvóan megy a sráchoz:
- Egy hete, mióta az anyád itt járt, nem találom a szép ezüst merőkanalat...
- Nem tudom elhinni, hogy ő lett volna, de azért most írok neki egy levelet, csak hogy biztos legyek benne.
Így a fiú leül az asztalhoz és írja a levelet:
"Kedves Anya! Nem mondom, hogy te vitted volna el az ezüst merőkanalat a lakásunkból, és azt sem mondom, hogy nem te voltál.
De tény, hogy hiányzik azóta, hogy te itt jártál ebédelni."
Néhány napra rá megérkezik az anyja válasza:
"Kedves Fiam! Nem mondom, hogy te lefeküdtél azzal a lánnyal, de azt sem mondom, hogy nem. De tény, hogy ha ő a saját ágyában aludna, akkor mostanra már régen megtalálta volna azt a merőkanalat. Anyád
 Łł=

ezen nagyon röhögtem  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 06. - 22:17:49
Válasz #2561

nyunyuka2

Vendég
Egy egyetemista srác meghívja ebédre az anyját az albérletbe, ahol lakik.
Az ebédnél ott van a fiú lakótársa is, egy gyönyörű lány. Az anya folyton ezt a lányt figyeli, és gyanítja, hogy valami viszonyuk is lehet.
Amikor vége az ebédnek már egész biztos benne, hogy több van közöttük, mint egyszerű szobatársi kapcsolat.
A srác szinte olvas anyja gondolataiban:
- Hidd el anya, tudom mire gondolsz, de nincs közöttünk a világon semmi, mi csak lakótársak vagyunk!
Kb. egy hétre rá a lány gyanakvóan megy a sráchoz:
- Egy hete, mióta az anyád itt járt, nem találom a szép ezüst merőkanalat...
- Nem tudom elhinni, hogy ő lett volna, de azért most írok neki egy levelet, csak hogy biztos legyek benne.
Így a fiú leül az asztalhoz és írja a levelet:
"Kedves Anya! Nem mondom, hogy te vitted volna el az ezüst merőkanalat a lakásunkból, és azt sem mondom, hogy nem te voltál.
De tény, hogy hiányzik azóta, hogy te itt jártál ebédelni."
Néhány napra rá megérkezik az anyja válasza:
"Kedves Fiam! Nem mondom, hogy te lefeküdtél azzal a lánnyal, de azt sem mondom, hogy nem. De tény, hogy ha ő a saját ágyában aludna, akkor mostanra már régen megtalálta volna azt a merőkanalat. Anyád
 Łł=


Szuper!!!  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Március 06. - 22:57:53
Válasz #2562
Nem elérhető

Cressler


női vicc  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 06. - 23:00:48
Válasz #2563
Nem elérhető

Szandi


női vicc  ****:)))
Skót gyerek oda megy az apjához:

- Apu.. kéne nekem 4 font
- Mennyit mondtál?? 3-at?
- Tessék fiam itt van 2 válasz egyet
- Édesapám én a baloldalit választanám
- Rendben fiam.. fej vagy írás??

És ez?:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Március 06. - 23:05:31
Válasz #2564
Nem elérhető

Cressler


női vicc  ****:)))
Skót gyerek oda megy az apjához:

- Apu.. kéne nekem 4 font
- Mennyit mondtál?? 3-at?
- Tessék fiam itt van 2 válasz egyet
- Édesapám én a baloldalit választanám
- Rendben fiam.. fej vagy írás??

És ez?:)
szegény gyerek  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!