2024. Június 04. - 19:35:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232121 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Július 08. - 21:35:26
Válasz #840
Nem elérhető

Kozi001


Köszi a választ.. Am nekem bemelegítésre kéne.. Mert írtad hogy az algoflex, fájdalomcsillapításra nagyon bejött :)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 08. - 21:46:10
Válasz #841
Nem elérhető

tomasz


Hogy őszinte legyek én nem nagyon használok bemelegítő krémet.Pedig kéne,már nem vagyok annyira fiatal mint szeretnék.Szerintem a Johnny többet tudna segíteni neked.Talán majd belinkeli a krémeket amit ígért ;).Én is beújítok egyre valszeg.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 09. - 10:47:18
Válasz #842
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nos,néhány általam használt és nekem bevált krém.
Kezdeném a Nikoflex-szel és a Bengay-jel,ezekről momentán nincs készletem így nem is mutatok képet.Mint írtam volt ,bemelegítésre egészséges izületnél,szalagnál  nagyon jó a bemelegítő hatásuk,viszont ha gyulladásunk van,nagyobb galibát okoz.
Az általam preferált cuccoknak van bemelegítő,lazító és nyugtató hatásuk.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 09. - 10:53:13
Válasz #843
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
1.Richtofit sport
Eleinte szkeptikus voltam vele,mert nincs égető,hűsítő,mentolos érzés a felkenés után,a szaga is inkább egy" gyógy-testápoló illat"...
Viszont pozitív csalódás volt.Edzés előtt negyedórával vastagon felkenve hihetetlenül jól bemelegíti a bekent területet és nagyon jól lehet terhelni .
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 09. - 11:00:12
Válasz #844
Nem elérhető

George


1.Richtofit sport
Eleinte szkeptikus voltam vele,mert nincs égető,hűsítő,mentolos érzés a felkenés után,a szaga is inkább egy" gyógy-testápoló illat"...
Viszont pozitív csalódás volt.Edzés előtt negyedórával vastagon felkenve hihetetlenül jól bemelegíti a bekent területet és nagyon jól lehet terhelni .
Csatlakozom, még mikor elkezdtem edzeni anno, akkor egy-két lábedzés utáni komoly izomlázra nagyon jó volt. Fater régen komolyabban űzött küzdősportot+triatlon+kondi, ő is csak erre esküdött ha valami baja volt ****:))))))

2009. Július 09. - 11:04:42
Válasz #845
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Amit most a legjobbnak tartok,egy japán krém.
Van tubusos(amit kézzel bemasszírozunk edzés előtt negyed órával) és van golyós stiftes változata(nem kell a kezünket összekrémezni,a stift által jobban,mélyebben beviszi a hatóanyagot a kívánt területre).
OIlyet még egy krénél sem éreztem.Iszonyatmentol illat,nagyon erős hűsítő érzés amig el nem kezdünk edzeni,majd nagyon jó melegítő hatást érzünk(nem égető).A végén,a mentol és kámfor hatása miatt már nem is tudjuk hogy meleg e vagy hideg,csak azt hogy nagyon jó vele mozogni...
Japán borsmenta gyógynövény olajat is tartalmaz.
Ha edzés után vagy éjjel visszük fel,úgy nagyon jó nyugtató hatású.Ezt boxolók és más küzdősportosok is használják.
Azt hogy hol lehet kapni nem tudom,mert én is kaptam ,de már felvettem a kapcsolatot azzal aki behozza,lehet a későbbiekben a Johhny Fitness-ben lesz kapható.
A stift-es változata nagyon gazdaságos...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 09. - 11:06:41
Válasz #846
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Van egy másik stift-es bemelegítő krém,ami nagyon jó ,az MRM nevű tápkieg cég terméke,sajnos elfogyott és kidobtam( !+"%),így nem tudtam róla képet lőni
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 09. - 11:10:26
Válasz #847
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Az Inno Rheuma (van krém és masszázs olaj  kivitelben)
Kellemes mentolos készítmény.Bár ez inkább reumás panaszok csökkentésére és végtag-izomfájdalmak enyhítését szolgálja.
Levendulaolaj,rozmaringolaj,mentolt tartalmaz.
Természetesen edzés utáni,relaxáló,éjjeli nyugtatónak kiváló.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 09. - 11:14:36
Válasz #848
Nem elérhető

Cressler


Én is richtofit párti vagyok illetve, Johnny biztos ismered a thai boxosok használják ilyen kis 100 v150 milis üvegben narancssárga cucc thai balzsam a neve nemtudom milyen márka az egy erősebb cucc hasonló lehet mint a japán krém. 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 09. - 11:16:47
Válasz #849
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Rándulások,zúzódások,ütések gyógyulását gyorsítja a Fekete nadálytő és az Árnika krém.Mindkettő nagyon hasznos ,hiszen ezek nagy sikerrel több ízben megakadályozták egyes zúzódásoknál,ütésekből származó sérülés esetén a vérrög képződését.
Az Árnikát lehet patikában kapni homeopátiás golyócskák kivitelben is ,amit természetesen orálisan kell adagolni :P
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 09. - 11:18:21
Válasz #850
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én is richtofit párti vagyok illetve, Johnny biztos ismered a thai boxosok használják ilyen kis 100 v150 milis üvegben narancssárga cucc thai balzsam a neve nemtudom milyen márka az egy erősebb cucc hasonló lehet mint a japán krém. 
Sajnos nem ismerem,de már hallottam róla. :(
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 09. - 11:26:40
Válasz #851
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Azt hiszem ez egy új termék,legalábbis én csak mostanában láttam,de vettem is és nagyon jó.Edzés után hihetetlen jó,nyugtató hatása van.
Sósborszeszes.Régebben az "őseink" is sósborszesszel kenték be este a lábukat,ha bedagadt vagy sokat álltak-mentek..
Én kedden kb 2-300 rugást kaptam combra(és adtam),nem nagyokat csak gyakorlásképp.Attól függetlenül nem egyszerűen sajgott a combom.Ezzel kentem be,10 perc múlva kellemesen hűsítette és regenerálta a rúgások helyét.
Ajánlom izomlázra is @:-).
Tudtak valamit már az őseink is Łł=
És még aTesco-ban is kapható.Ott érdemes venni mert ott az ócsóbb ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 09. - 11:35:11
Válasz #852
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A készletem utolsó darabja szintén inkább "helyrehozó",edzés utáni,éjszakai.És a legerősebb...
Elárulom azt a titkot is hogy ezzel a krémmel hoztam magam éjjelente "vissza" a versenyfelkészülésemkor,hiszen néha olyan váll fájdalmaim voltak hogy sokszor azt éreztem hogy nem tudom végigcsinálni a felkészülést.Vigyázat!!!Iszonyatos a hűtő ereje.És azt tudni kell hogy ugyanúgy mint a meleg,néhány sérülésnél a hideg sem jó,ill.többet árt mint használ.Hogy mikor melyiket?Hmm...Van egy könyv,Erőedzés a címe,abban elég jól leír mindent benne a szerző...
Nos ez krém ha vastagon van felkenve és bedunsztoljuk(celofánnal és egy törölközővel átkötjük),olyan hűtést végez,hogy a 30 fokos meleg szobában is hidegrázást fogunk kapni...
Ez egy thai krém,nemrég került az országba,úgyhogy már kapható.Én még akkor használtam először,amikor tégelyekben csúsztatták be Thaiföldről.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 09. - 11:47:43
Válasz #853
Nem elérhető

Kozi001


Nagyon szépen köszönjük!! Sokat segítettél!!! :-)! ****:))))))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 09. - 16:05:03
Válasz #854

csery

Vendég
A japán krém tíz pont, jól hűt,aztán faszán bemelegít, izzad meg minden, azt se tudod hideg vagy forró...viszont nem robbant be most a könyököm.Barna Robi bizonyos műhelytitkokat is megosztott velem a használatát illetően, illetve Johnnynak is voltak tippjei, ;D ;D ;D