2024. Június 04. - 17:24:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232102 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 09. - 16:22:06
Válasz #855

Torony

Vendég
ezt a japán stiftet hol lehet kapni?

2009. Július 09. - 16:24:49
Válasz #856

csery

Vendég
Azt mondta a master h ő is kapta, de ha minden jól megy a Johnnyban beszerezhető lesz, ha jól emlékezem ezt írta.Kurva jó a krém.

2009. Július 09. - 17:15:38
Válasz #857
Nem elérhető

Kozi001


Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 09. - 17:27:09
Válasz #858

csery

Vendég

2009. Július 09. - 22:29:13
Válasz #859
Nem elérhető

Gababoy


Nálam is a Nicoflex a nyerő! Én még a szagát is szeretem,pedig elég erős! >:D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Július 09. - 23:00:37
Válasz #860
Nem elérhető

Kozi001


Nálam is a Nicoflex a nyerő! Én még a szagát is szeretem,pedig elég erős! >:D
Nekem is bejön az illata!! :D Ráadásul erős is.. uncsim ment a hátamnál, azt mondja, neked van ilyen szagod? >:D
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 09. - 23:01:46
Válasz #861
Nem elérhető

Kozi001


Nálam is a Nicoflex a nyerő! Én még a szagát is szeretem,pedig elég erős! >:D

Nekem is bejön az illata!! :D Ráadásul erős is.. uncsim ment a hátamnál, azt mondja, neked van ilyen szagod? >:D, bár én félnyolc előtt kentem be a hasam, és negyed tíz fele ment el a hatása... Lehet sokat kentem rá?!
((sry a dupla hsz-ért))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 11. - 13:40:54
Válasz #862
Nem elérhető

wintermute


Szia Jhonny!
Lenne egy kis problémám. Megfogadtam a tanácsod és beáldoztam egy konditeremre. A gondom fekvenyomásnál jött elő, miszerint mikor leengedem a súlyt olyan mintha a bal vállam kattanna egyet. Nem értem miért pedig mindig rendesen bemelegítek edzés előtt, s a fekvőtámaszoknál illetve oldalemeléseknél ez a fajta probléma nem mutatkozott. Milyen alternatív mellizom gyakorlatot tudnál ajánlani? Csak mert annak is jó lenne egy kis tömeget adni. :(

Előre is köszi a válaszod.
Üdv, Zsolt

2009. Július 12. - 22:13:33
Válasz #863
Nem elérhető

Army


Szia Master

segítségre lenne szükségem.

A Helyzet a következő, szeptembertől elkezdek 1 fogyókúrát Ami azt jelenti hogy :
Lipo6x
+ 2000mg l-carnitine heti 4x kardió előtt.
ez körülbelül 1hónapig fogy így menni.
(persze van étrend,edzésterv, minden meglett csináltatva személyiedzővel)

a Fogyókúra után , egy ilyen kombóra gondoltam:
Dymatize-Elite whey protein 4.5kg (75napra elég, napi 2 turmix, gyurás után, és alvás elött.)
Glutamine-SR 1kg (83napra elég  napi 2 adag )

a kérdés a következő:
Mivel heti 4x gyúrok , heti 2x van krav maga edzésem,   

kedden és csütörtökön a kondi és a krav maga 1napra esik azaz 1nap van 2 edzésem

szerinted a glutamint , illetve az l-carnitint , meg a fehérjét aznap hogyan vegyem be?

gyurás olyan 3tól 4,4:30ig  tart, krav maga 7-től fél9ig tart .

2009. Július 13. - 16:14:23
Válasz #864
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Jhonny!
Lenne egy kis problémám. Megfogadtam a tanácsod és beáldoztam egy konditeremre. A gondom fekvenyomásnál jött elő, miszerint mikor leengedem a súlyt olyan mintha a bal vállam kattanna egyet. Nem értem miért pedig mindig rendesen bemelegítek edzés előtt, s a fekvőtámaszoknál illetve oldalemeléseknél ez a fajta probléma nem mutatkozott. Milyen alternatív mellizom gyakorlatot tudnál ajánlani? Csak mert annak is jó lenne egy kis tömeget adni. :(

Előre is köszi a válaszod.
Üdv, Zsolt
Ha van ülő mellnyomógép a teremben,akkor azzal helyettesítheted.Esetleg még megpróbálhatod egykezes súlyzóval a fekvenyomást,ugyanis egy kézzel tudod irányítani,il.forgatni úgy a csuklódat,hogy ne érezz fájdalmat vagy kattogást.
Nekem is kattogott.Azt ajánlom,hogy mindenképpen pihentesd a fekvenyomást.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 13. - 16:18:02
Válasz #865
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Master

segítségre lenne szükségem.

A Helyzet a következő, szeptembertől elkezdek 1 fogyókúrát Ami azt jelenti hogy :
Lipo6x
+ 2000mg l-carnitine heti 4x kardió előtt.
ez körülbelül 1hónapig fogy így menni.
(persze van étrend,edzésterv, minden meglett csináltatva személyiedzővel)

a Fogyókúra után , egy ilyen kombóra gondoltam:
Dymatize-Elite whey protein 4.5kg (75napra elég, napi 2 turmix, gyurás után, és alvás elött.)
Glutamine-SR 1kg (83napra elég  napi 2 adag )

a kérdés a következő:
Mivel heti 4x gyúrok , heti 2x van krav maga edzésem,   

kedden és csütörtökön a kondi és a krav maga 1napra esik azaz 1nap van 2 edzésem

szerinted a glutamint , illetve az l-carnitint , meg a fehérjét aznap hogyan vegyem be?

gyurás olyan 3tól 4,4:30ig  tart, krav maga 7-től fél9ig tart .
Szia!
Te nem hozzánk jársz véletlenül?
Nos a glutamint mindenképen vedd be az első edzésed után,a protein turmixot pedig a krav maga edzés után idd meg.L-carnitint pedig mindkét edzés előtt.Jó edzéseket..Kemény vagy ****:))))))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 13. - 16:24:54
Válasz #866
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Na kérem,megjött a Cai Pen,japán borsmenta olajat tartalmazó bemelegítő,regeneráló sportkrém .
Stiftes és flakonos kiszerelés...Üzletekben nem nagyon láttam,nálunk az edzőteremben kapható. ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 13. - 21:46:20
Válasz #867
Nem elérhető

Army


Szia Master

segítségre lenne szükségem.

A Helyzet a következő, szeptembertől elkezdek 1 fogyókúrát Ami azt jelenti hogy :
Lipo6x
+ 2000mg l-carnitine heti 4x kardió előtt.
ez körülbelül 1hónapig fogy így menni.
(persze van étrend,edzésterv, minden meglett csináltatva személyiedzővel)

a Fogyókúra után , egy ilyen kombóra gondoltam:
Dymatize-Elite whey protein 4.5kg (75napra elég, napi 2 turmix, gyurás után, és alvás elött.)
Glutamine-SR 1kg (83napra elég  napi 2 adag )

a kérdés a következő:
Mivel heti 4x gyúrok , heti 2x van krav maga edzésem,   

kedden és csütörtökön a kondi és a krav maga 1napra esik azaz 1nap van 2 edzésem

szerinted a glutamint , illetve az l-carnitint , meg a fehérjét aznap hogyan vegyem be?

gyurás olyan 3tól 4,4:30ig  tart, krav maga 7-től fél9ig tart .
Szia!
Te nem hozzánk jársz véletlenül?
Nos a glutamint mindenképen vedd be az első edzésed után,a protein turmixot pedig a krav maga edzés után idd meg.L-carnitint pedig mindkét edzés előtt.Jó edzéseket..Kemény vagy ****:))))))

köszi, mit jelent a 'hozzánk jársz' ?:D
illetve  l-carnitint pedig mindkét edzés elött .  az aztjelenti hogy napi 4000mg l-carnitine?

2009. Július 14. - 12:47:33
Válasz #868
Nem elérhető

norrrcsi


Szia Jhonny!

Jelenleg már 15.ik hete diétázom a ch olyan 80-100 körül mozog naponta.
Kérdés: Te hogyan osztanál el 100g ch-t a nap folyamán?

Én jelenleg reggeli:30g(zab) ch edzés előtt:30g(barna rizs) ch edzés után: 30g ch(zab)
Edzés utáni turmixba rakom a zabot, mert egyre több embertől látom, hogy így csinálja és rá 1.5-2 órára ismét rizs+zöld.
Szted ez így jó vagy maradjon a csak protein edzés után és rá 40 percre szilárd?!

2009. Július 15. - 23:22:32
Válasz #869
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Jhonny!

Jelenleg már 15.ik hete diétázom a ch olyan 80-100 körül mozog naponta.
Kérdés: Te hogyan osztanál el 100g ch-t a nap folyamán?

Én jelenleg reggeli:30g(zab) ch edzés előtt:30g(barna rizs) ch edzés után: 30g ch(zab)
Edzés utáni turmixba rakom a zabot, mert egyre több embertől látom, hogy így csinálja és rá 1.5-2 órára ismét rizs+zöld.
Szted ez így jó vagy maradjon a csak protein edzés után és rá 40 percre szilárd?!
Ez így (is) nagyon jó.Túl sok részre nem is igazán tudod ezt a "nagy mennyiséget" beosztani.De így van is értelme ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu