2024. Június 04. - 21:47:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232136 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 08. - 14:57:56
Válasz #150
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ezzel tisztában vagyok én is.
A testépítés legnehezebb pontja a kaja szerintem.
Értem ezt arra,hogy nagyon kevesen engedhetik azt meg maguknak,hogy "főállású" testépítők legyenek és munka,család,stb. mellett a normális kajázás a legnehezebben megvalósítható dolog szerintem.
Ehhez nyújt segítséget a tápkiegek nagy tárháza...és innentől tényleg csak a pénztárca az ÚR a házban.
Megpróbálom odarakni magam 100%-osan,de tudom azt is,hogy (sajnos) már nem ez a legfontosabb mozgatórugója az életemnek-tehát maradok annál az általam meghatározott kikötésnél:ha nem jön közbe semmi életbevágó dolog,akkor tartom magam a tervhez.
...és innentől én is kiváncsi vagyok az eredményekre... @-o

Más:Atit teljesen fellelkesítetted ( @-o) a múltkor 80-al bicepszezett a teremben...az mondta nem áll meg addig,míg akkora karjai nem lesznek mint ...
Hát akkor nagyon erős az Attila...és nagyon fellelkesíthettem O0.Remélem tudok még ennél nagyobb motivációval szolgálni a közel jövőben >:D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 11. - 12:35:37
Válasz #151
Nem elérhető

bbela


Hello Jonny. Először is köszönöm a válaszodat. Az előző kérdésemből kimaradt adatok: jelenleg MHP Glutamine-SR, Elite-Whey protein Isolate, lassú és gyors felszívódású tejsavó koncentrátum, és vitamin a kiegészítőim. 

2008. Január 11. - 22:22:29
Válasz #152
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Charg-nak üzenem:már többször is válaszoltam,de be van telve a postafiókod :-[.Mindegy leírom ide is :Nekem jó a hétvége.Megbeszélhetjük a jövő szombatot is....
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 12. - 09:04:25
Válasz #153
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Kiegészíthetném a tápkiegeket az álltalad ajánlottakon kívül??Mit használjak inkább edzés közben?Glutamint tegyek a vizembe vagy folyékony aminot vagy folyékony BCAA-t?Köszi a választ! :-}
Roland

2008. Január 12. - 12:16:20
Válasz #154
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Kiegészíthetném a tápkiegeket az álltalad ajánlottakon kívül??Mit használjak inkább edzés közben?Glutamint tegyek a vizembe vagy folyékony aminot vagy folyékony BCAA-t?Köszi a választ! :-}
Roland
Tegyél a viezdbe(kb 7dl-be) 3Og szőlőcukrot vagy maltodextrint és 2 evőkanálnyi folyékony amino-t.Én az ON folyékony aminoját használom,mert kissé savanykás az íze és így az edzés ital nem lesz túl édeskés.Természetesen mehetne bele egy kis glutamin és BCAA,de ez megint csak pénztárcafüggő.Én pl nem szőlőcukrot használok,hanem CellTech-et,ami persze jóval összetettebb és más ugye a minőség is. 8-).De ha vennél glutamint,én mindenképpen az MHP-s Glutamin SR-t ajánlanám..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 12. - 12:47:44
Válasz #155
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Kiegészíthetném a tápkiegeket az álltalad ajánlottakon kívül??Mit használjak inkább edzés közben?Glutamint tegyek a vizembe vagy folyékony aminot vagy folyékony BCAA-t?Köszi a választ! :-}
Roland
Tegyél a viezdbe(kb 7dl-be) 3Og szőlőcukrot vagy maltodextrint és 2 evőkanálnyi folyékony amino-t.Én az ON folyékony aminoját használom,mert kissé savanykás az íze és így az edzés ital nem lesz túl édeskés.Természetesen mehetne bele egy kis glutamin és BCAA,de ez megint csak pénztárcafüggő.Én pl nem szőlőcukrot használok,hanem CellTech-et,ami persze jóval összetettebb és más ugye a minőség is. 8-).De ha vennél glutamint,én mindenképpen az MHP-s Glutamin SR-t ajánlanám..

Köszi! :-} :-){

2008. Január 12. - 19:17:19
Válasz #156
Nem elérhető

bbela


Hello yonny még azt szeretném megkérdezni, hogy a dymatize-től jó-e a folyékony aminósav? kérdezted az alkatom: derék95 bicepsz40 mell108 comb55 magasságom167 súly80 még annyit, hogy a 360g. szénhidrát 200g fehérje elegendő-e számomra. válaszodat előre is köszönöm.

2008. Január 12. - 20:08:11
Válasz #157
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello yonny még azt szeretném megkérdezni, hogy a dymatize-től jó-e a folyékony aminósav? kérdezted az alkatom: derék95 bicepsz40 mell108 comb55 magasságom167 súly80 még annyit, hogy a 360g. szénhidrát 200g fehérje elegendő-e számomra. válaszodat előre is köszönöm.
Igen,szerintem ez bőven elegendő egyenlőre.Azon változtathatsz,hogy tartod a mennyiséget egy darabig,de egyre minőségibb ételeket válassz,hogy a zsírszázalékod picit lejjebb menjen.Figyeld a változást magadon és ha pozitív irányban haladsz,időnként jelentkezz.Az általad említett folyékony amino is jó választás.Jó termékei vannak a Dymatize-nak.Fontos elbírálási alap,hogy szerintem  minőségben veri egyazon árkategóriás termékeket legyen az a hazai,ill. a "kinti " cégek termékeit.Ezt a proteinjétől is érezheted.Nem terheli a gyomrodat és ami fő-nem fogsz a plafonon lebegni egész nap,mert felpuffadtál és éppen nem tudod kiengedni a kikívánkozó szeleket ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 16. - 14:00:53
Válasz #158
Nem elérhető

Bubee


Üdv Master  :-){

Úgy döntöttem h kipróbálom a ciklizálást mostantól. Kiváncsi vagyok mi és mennyire változik meg. Remélem pozitív lesz a változás  ;)
A kérdésem az lenne ezzel kapcsolatosan h most 2 nap töltés 5 nap ürítés szisztémával próbálkozom, ahogy javasoltad, 250-150 gramm lesz a két töltéses napon, viszont az ürítésnél mennyi legyen? Levegyem 0-ra, vagy tartsam 50-60on? Jelenleg 60on vagyok egyébként...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 17. - 10:15:35
Válasz #159
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv Master  :-){

Úgy döntöttem h kipróbálom a ciklizálást mostantól. Kiváncsi vagyok mi és mennyire változik meg. Remélem pozitív lesz a változás  ;)
A kérdésem az lenne ezzel kapcsolatosan h most 2 nap töltés 5 nap ürítés szisztémával próbálkozom, ahogy javasoltad, 250-150 gramm lesz a két töltéses napon, viszont az ürítésnél mennyi legyen? Levegyem 0-ra, vagy tartsam 50-60on? Jelenleg 60on vagyok egyébként...
Hát a 6Og,az már majdnem semmi.Én 5Og-ig szoktam lemenni.Az egyébként is összejön a bele nem számított "rejtett" v O kalóriásnak számító kajákból..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 17. - 10:20:45
Válasz #160
Nem elérhető

Bubee


Üdv Master  :-){

Úgy döntöttem h kipróbálom a ciklizálást mostantól. Kiváncsi vagyok mi és mennyire változik meg. Remélem pozitív lesz a változás  ;)
A kérdésem az lenne ezzel kapcsolatosan h most 2 nap töltés 5 nap ürítés szisztémával próbálkozom, ahogy javasoltad, 250-150 gramm lesz a két töltéses napon, viszont az ürítésnél mennyi legyen? Levegyem 0-ra, vagy tartsam 50-60on? Jelenleg 60on vagyok egyébként...
Hát a 6Og,az már majdnem semmi.Én 5Og-ig szoktam lemenni.Az egyébként is összejön a bele nem számított "rejtett" v O kalóriásnak számító kajákból..

Jólvan, akkor 50-re lövöm be. Ez nálam egyébként továbbra is egy maszatnyi zab reggel, meg edzés előtt-után még kisebb maszatnyi rizs... Meg most a fehérjében lévő adagonkénti 6 gramm ch (Simply Whey).

Amúgy kösz!  :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 22. - 10:18:36
Válasz #161
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

A vádlimmal nem tudok mit kezdeni,akármit csinálok egyszerűen nem akar fejlődni!!Segíts kérlek,mit és hogyan csináljak!!
Köszi,Roland :-}

2008. Január 22. - 11:41:02
Válasz #162
Nem elérhető

Bubee


Üdv Mester!

Egy olyan kérdésem lenne, h nagyon alacsony ch mellett mennyire lehet felemelni a zsírbevitelt? Egy ideje eleresztettem kicsit, tehát annyira nem figyelek rá, csak arra h jó minőségű legyen. Eddig nem vettem észre h akadályozna a fogyásban, de azért szeretném biztosan tudni h van -e valami jóhatovábbnemmész határ.

Egyébként most úgy 50-70 gramm környékén vagyok. Ez napi 3 tojássárgája és annyi olívaolaj amit a hús elkészítéséhez használok és nem napi szinten, de szoktam még mogyorót is enni, szóval néha abból is van.

Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 22. - 12:50:08
Válasz #163
Nem elérhető

bbela


Hello Jonny. Szeretném az edzéstervemet megosztani veled, hogy véleményed szerint jó-e ez az edzés a tömeg növeléshez. Ha nem, akkor miben változtatnál?
Az első napom:
mell-vízszintes padon 4x8
       45-fokos pad 3x8x10
       tárogatás csigás,vagy súlyzós 4x8x10
bicepsz-egyenes rúd 4x8, még mellé kalapácsos vagy scott pados 3x8x10
tricepsz-francia rúd hanyatt fekve 4x8, plusz csigás 3x12
has lábemelés, hasprés, stb
Második nap:
hát-húzószkodás 3x6, aztán csigán nyak mögé 4x8x10, és még evezés döntött törzzsel, vagy t-rúd
váll-nyak mögött nyomás 4x8, oldal emelés 3x8x12
láb-guggolás 6x8, láb nyújtás 3x8x10, láb hajlítás 3x8x10, befejezésként vádli 5x15
Ezután jön a pihenő nap, aztán kezdődik elölről. Ez a 4 napos programom.
Válaszodat elölre is köszönöm.







2008. Január 22. - 15:01:47
Válasz #164

csudri

Vendég