2024. Június 04. - 19:38:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232122 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Augusztus 01. - 01:30:58
Válasz #915
Nem elérhető

fastor


"Amikor kezdjük úgy érezni hogy mindent tudunk,rájövünk,hogy valójában nem tudunk semmit"



Azért abból a semmiből egy jó kis vaskos könyvre futná.  8-)
én tuti megvenném ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 01. - 01:34:42
Válasz #916
Nem elérhető

Kicsibors


Azért abból a semmiből egy jó kis vaskos izmos könyvre futná.  8-) ...Ez így helyes!  :D

2009. Augusztus 01. - 18:34:44
Válasz #917
Nem elérhető

wintermute


Szia Jhonny!
Hasazással kapcsolatban lenne egy-két kérdésem.
A teremben az egyik sráctól aki has téren elég szépen szeparált izmokkal rendelkezik azt a tanácsot kaptam hogy heti 6 alkalommal végezzek terhelésmentes felüléseket, naponta kb. 2-300at, mert hogy neki ez bevállt és 6-8 hónap alatt érte el a mostani eredményét. Mit gondolsz erről? Ez jó tanács? Csak mert én eddig heti 4szer végeztem terhelésmentes felüléseket úgy hogy: 100 hasprés 100 térdfelhúzás és törzshajlítás 4 kilóval mindkét oldalra 100-100. Szerinted fogadjam meg a srác tanácsát? vagy maradjak a saját tervemnél?

2009. Augusztus 05. - 12:02:08
Válasz #918
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!
Először is jobbulást és mielőbbi felépülést kívánok a műtét után!!!!!!!
Másodszor pedig,vetnél egy pillantást a jelenlegi formámra és leírnád a véleményed,melyik testrészre koncentráljak jobban,stb,stb.A topicomban találod a RolandFi felkészülésénél a magyar versenyzőknél.lőre is köszönöm!!!!!! /:-)

2009. Augusztus 05. - 15:47:04
Válasz #919
Nem elérhető

N.M.G


Sziasztok!

Muszály volt gyorsan regisztrálnom az oldalra, hogy egy kicsit én is ösztönözzem erre a könyvre a mestert, hát ha lesz belöle egyszer valami...
Volt szerencsém megismerkedni Johnny-val sajnos csak pár hónap erejéig edzhettem nála anyagi és távolsági problémák miatt, de soha nem fejlődtem akkorát mint az ő kezei alatt... Már vagy 6-7 éve volt szerintem nem is nagyon emlékszik, azóta is csinálom az edzéseket több kevesebb sikerrel, ha egyszer lesz annyi időm és pénzem tuti fel fogok járni hozzá edzeni (és persze lesz ideje foglalkozni velem) a népligetbe... Láttam szépen felújítottátok, grat hozzá amúgy is kurva jó terem volt... nem segget nyalni akarok ,de ami igaz az igaz ennyi...

Szóval remélem látjuk egyszer azt a könyvet... A 21. század testépítő bibliája Lantos Johnny nevével!!! Sok sikert és jobbulást...

2009. Augusztus 05. - 18:00:43
Válasz #920
Nem elérhető

izomboy


Szóval remélem látjuk egyszer azt a könyvet... A 21. század testépítő bibliája Lantos Johnny nevével!!! Sok sikert és jobbulást...
@:-)

2009. Augusztus 06. - 13:32:54
Válasz #921
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
Először is jobbulást és mielőbbi felépülést kívánok a műtét után!!!!!!!
Másodszor pedig,vetnél egy pillantást a jelenlegi formámra és leírnád a véleményed,melyik testrészre koncentráljak jobban,stb,stb.A topicomban találod a RolandFi felkészülésénél a magyar versenyzőknél.lőre is köszönöm!!!!!! /:-)
Sokat fejlődtél...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 06. - 13:34:56
Válasz #922
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok!

Muszály volt gyorsan regisztrálnom az oldalra, hogy egy kicsit én is ösztönözzem erre a könyvre a mestert, hát ha lesz belöle egyszer valami...
Volt szerencsém megismerkedni Johnny-val sajnos csak pár hónap erejéig edzhettem nála anyagi és távolsági problémák miatt, de soha nem fejlődtem akkorát mint az ő kezei alatt... Már vagy 6-7 éve volt szerintem nem is nagyon emlékszik, azóta is csinálom az edzéseket több kevesebb sikerrel, ha egyszer lesz annyi időm és pénzem tuti fel fogok járni hozzá edzeni (és persze lesz ideje foglalkozni velem) a népligetbe... Láttam szépen felújítottátok, grat hozzá amúgy is kurva jó terem volt... nem segget nyalni akarok ,de ami igaz az igaz ennyi...

Szóval remélem látjuk egyszer azt a könyvet... A 21. század testépítő bibliája Lantos Johnny nevével!!! Sok sikert és jobbulást...
Hú,tényleg ne vágom hogy ki vagy,bár ha tudnám hogy honnan jártál hozzám és mikor,beugrana. o:)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 06. - 18:21:39
Válasz #923
Nem elérhető

N.M.G


Sziasztok!

Muszály volt gyorsan regisztrálnom az oldalra, hogy egy kicsit én is ösztönözzem erre a könyvre a mestert, hát ha lesz belöle egyszer valami...
Volt szerencsém megismerkedni Johnny-val sajnos csak pár hónap erejéig edzhettem nála anyagi és távolsági problémák miatt, de soha nem fejlődtem akkorát mint az ő kezei alatt... Már vagy 6-7 éve volt szerintem nem is nagyon emlékszik, azóta is csinálom az edzéseket több kevesebb sikerrel, ha egyszer lesz annyi időm és pénzem tuti fel fogok járni hozzá edzeni (és persze lesz ideje foglalkozni velem) a népligetbe... Láttam szépen felújítottátok, grat hozzá amúgy is kurva jó terem volt... nem segget nyalni akarok ,de ami igaz az igaz ennyi...

Szóval remélem látjuk egyszer azt a könyvet... A 21. század testépítő bibliája Lantos Johnny nevével!!! Sok sikert és jobbulást...
Hú,tényleg ne vágom hogy ki vagy,bár ha tudnám hogy honnan jártál hozzám és mikor,beugrana. o:)

Engem Márknak hívnak és egy Peti nevű sráccal jártunk hozzád, én Albertirsáról ő pedig Újpalotáról... csak vége lett a sulinak, utánna még próbáltam pár hónapot feljárni de, eleve pesten melózunk utánna haza kell jönnöm és újra vissza menni az sok lenne, az edzés rovására megy...Egy két új tanácsra viszont majd szükségem lenne, ha lehet róla szó valamikor... :-){

2009. Augusztus 06. - 18:21:39
Válasz #924
Nem elérhető

N.M.G


Nem értem miért nem látom egyböl a hozzászólást amit megírok...?

2009. Augusztus 06. - 20:37:55
Válasz #925
Nem elérhető

lue


Jonny!1kérdésem feléd?Dombi név mond neked valamit????

2009. Augusztus 06. - 21:04:48
Válasz #926
Nem elérhető

N.M.G


Úgy látom gyakorolnom kell még ezt az idézetes cuccot, de a lényeg ott van...

2009. Augusztus 06. - 21:06:47
Válasz #927
Nem elérhető

Kicsibors


Nem értem miért nem látom egyböl a hozzászólást amit megírok...?

Mert még moderálva vagy...

2009. Augusztus 07. - 10:34:46
Válasz #928
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 07. - 12:44:41
Válasz #929
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!
Először is jobbulást és mielőbbi felépülést kívánok a műtét után!!!!!!!
Másodszor pedig,vetnél egy pillantást a jelenlegi formámra és leírnád a véleményed,melyik testrészre koncentráljak jobban,stb,stb.A topicomban találod a RolandFi felkészülésénél a magyar versenyzőknél.lőre is köszönöm!!!!!! /:-)
Sokat fejlődtél...
Köszönöm.....