2024. Május 23. - 10:33:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231790 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 23. - 16:11:32
Válasz #180
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv Mester! A Herbaházból is be lehet szerezni, ha jól emlékszem a Solio kft. gyártja.
Köszi..tegnap voltam ott..és pont ezt elfejtettem megkérdezni ˝=/ ˝=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 24. - 11:14:44
Válasz #181
Nem elérhető

bbela


Hello Jonny. Nem találtam szimpi edzéstervet, ezért nagyon megköszönném, ha segítenél. A derék problémára rátapintottál, tényleg vannak. Segítségedet köszönöm.

2008. Január 24. - 15:18:52
Válasz #182
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Johnny mester,

Volna egy problémám. Jelenleg tömeget növelek, és olyan 4,9-5g szénhidrátot viszek be kilónként (összesen kb. 420-430g). A baj az, hogy túlságosan zsírosodom. Csak komplex szénhidrátokat eszek (kivéve az edzés utáni dextrózt), és lefekvés előtt már igen keveset (max 20g). Szerinted mennyire csökkenthetném le a szénhidrát bevitelt, hogy az még ne akadályozzon a tömegnövelésben?

Előre is köszönöm a segítséget
Egyetek zabot!

2008. Január 26. - 20:13:33
Válasz #183
Nem elérhető

Atesz


Szia Jhony!

Ez az első alkalom, hogy írok neked és mindjárt az edzéstervemmel bobázlak :-)(-:. A forumon már Steve-t, B. Laci és a forumozók többször is ellátak jó tanácsaikkal @:-) Most, viszont téged szeretnélek megkérni a tömegnövelőnek szánt edzéstervem és tápkiegeim véleményezésére 8-} Tápkiegek: 100%Whey Protein, Cell-Tech, Glutami SR, Multivitamin. Természetesen tisztában vagyok, hogy az eredmény 2/3-a a táplálkozásomon van.

1. Edzés             
1.   Húzódzkodás szélesen   4x12-8
2.   Felhúzás                            4x10-6
3.   Evezés hason              4   x10-8
4.   Lehúzás mellhez szűken   3x12
5.   Lenyomás Csigán              4   x12-8
6.   Homlokraengedés              4   x12-8
7.   Szűkennyomás              4   x10-6
8.   Tricepsznyújtás kötéllel   2x15-10
            
2. Edzés             
1.   45°-os nyomás              4   x10-6
2.   Fekvenyomás              4   x10-6
3.   Tolódzkodás súllyal              3   x12-8
4.   Tárogatás              4   x15-8
5.   Váltott karú bicepsz   4x10-6
6.   Bicepszhajlítás állva rúddal   4x10-6
7.   Scott bicepsz               3x10-8
8.   Kalapács bicepsz              3   x12-8
            
3. Edzés            
1.   Mellrőlnyomás             4x12-6
2.   Oldal emelés döntött törzzsel4x12-8
3.   Oldal emelés állva              4   x12-8
4.   Lábnyújtás              3   x15-30
5.   Guggolás                           4x12-6
6.   Lábtológép              3   x12-8
7.   Fekvő lábhajlítás              5   x15-8
8.   Álló vádli                           4x12-20

Köszi!

Atesz

2008. Január 26. - 21:43:17
Válasz #184
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia!
Igazat írsz a táplélkozásról.A helyedben én kipróbálnám a Muscle Milk-et fehérjének,a többi OK..
Az edzésed nem nyerte el a tetszésemet.Képtelen vagyok elhinni,hogy egy kemény váll edzést követően egy komplett lábazást végig csinálsz(bár lehet hogy én vagyok csak ennyire gyengécske).Nem írtad hogy hányszor edzel egy héten.Szerintem kellene csuklyáznod is,viszont ha még több gyakorlatot végzel karra már a 4 gyakorlat lesz sok.Ezt valahogy rendszerezni kellene =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 26. - 21:47:45
Válasz #185
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny mester,

Volna egy problémám. Jelenleg tömeget növelek, és olyan 4,9-5g szénhidrátot viszek be kilónként (összesen kb. 420-430g). A baj az, hogy túlságosan zsírosodom. Csak komplex szénhidrátokat eszek (kivéve az edzés utáni dextrózt), és lefekvés előtt már igen keveset (max 20g). Szerinted mennyire csökkenthetném le a szénhidrát bevitelt, hogy az még ne akadályozzon a tömegnövelésben?

Előre is köszönöm a segítséget
Hi!
Én kipróbálnám azt,hogy edzés közben innám meg az italomban a dextrózt(én olyankor CellTech-et iszom),de én inkább beiktatnék heti 2szer 2O perc kardiót (egyenlőre) és inkább a több mozgást választanám a helyedben mint a tápanyag elvonását. ;-oo-;
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 26. - 21:52:16
Válasz #186
Nem elérhető

Bubee


Szia Johnny mester,

Volna egy problémám. Jelenleg tömeget növelek, és olyan 4,9-5g szénhidrátot viszek be kilónként (összesen kb. 420-430g). A baj az, hogy túlságosan zsírosodom. Csak komplex szénhidrátokat eszek (kivéve az edzés utáni dextrózt), és lefekvés előtt már igen keveset (max 20g). Szerinted mennyire csökkenthetném le a szénhidrát bevitelt, hogy az még ne akadályozzon a tömegnövelésben?

Előre is köszönöm a segítséget
Hi!
Én kipróbálnám azt,hogy edzés közben innám meg az italomban a dextrózt(én olyankor CellTech-et iszom),de én inkább beiktatnék heti 2szer 2O perc kardiót (egyenlőre) és inkább a több mozgást választanám a helyedben mint a tápanyag elvonását. ;-oo-;

Johnny!

Ha már így szóba került, neked milyen tapasztalataid vannak a Cell-Tech-el kapcsolatba? Használsz ezen kívül valami mást is? (Most nem fehérjére/tömegnövelőre gondolok).
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 27. - 10:03:24
Válasz #187
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Johnny mester,

Volna egy problémám. Jelenleg tömeget növelek, és olyan 4,9-5g szénhidrátot viszek be kilónként (összesen kb. 420-430g). A baj az, hogy túlságosan zsírosodom. Csak komplex szénhidrátokat eszek (kivéve az edzés utáni dextrózt), és lefekvés előtt már igen keveset (max 20g). Szerinted mennyire csökkenthetném le a szénhidrát bevitelt, hogy az még ne akadályozzon a tömegnövelésben?

Előre is köszönöm a segítséget
Hi!
Én kipróbálnám azt,hogy edzés közben innám meg az italomban a dextrózt(én olyankor CellTech-et iszom),de én inkább beiktatnék heti 2szer 2O perc kardiót (egyenlőre) és inkább a több mozgást választanám a helyedben mint a tápanyag elvonását. ;-oo-;

Köszönöm  :-){ ki fogom próbálni
Egyetek zabot!

2008. Január 27. - 10:53:46
Válasz #188
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member


Bár nem feltétlenül úgy használom,ahogy "elő van írva",de az edzéseimen végig úgy érzem,hogy töltött állapotban vagyok.A cellTech-en kívül még folyékony aminot és glutamint keverek az italomba.Nekem ez jött be,természetesen ki fogok próbálni mást is,hiszen a puding próbája az evés,igyekszem minél nyitottabbnak maradni, és ezek után a legjobbat használni.Bár nálam egyenlőre a MuscleTech viszi a prímet,annak csak én örülnék a legjobban,ha találnék jobbat,mert az a további fejlődésemet készítené elő :-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 27. - 14:21:53
Válasz #189
Nem elérhető

Karcsi


Szia Johnny
az lenne a kérdésem,hogy most napi 125 g szénhidrátot nyomok( életemben először diétázok komolyabban)
érdemes feltöltő napokat csinálni?
súly jelenleg 93kg , kéthete:95
Egyébként ismerjük egymást látásból,le jártam a Gazdag Ferihez boxolni és néha felmentem erősiteni =/+'
de másfél éve csak gyurás megy,és nagyon tetszik :-!
üdv:suni

2008. Január 27. - 20:15:57
Válasz #190
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny
az lenne a kérdésem,hogy most napi 125 g szénhidrátot nyomok( életemben először diétázok komolyabban)
érdemes feltöltő napokat csinálni?
súly jelenleg 93kg , kéthete:95
Egyébként ismerjük egymást látásból,le jártam a Gazdag Ferihez boxolni és néha felmentem erősiteni =/+'
de másfél éve csak gyurás megy,és nagyon tetszik :-!
üdv:suni
Bár nem írtad,hogy mióta megy a CH visszavétel,azt javasolnám,hogy egyenlőre 5 nap után vid fel egy napig 4OOg-ra,majd egy nap 25Og és vissza a 125-re,ezt csináld 3 hétig,aztán 3 nap 1OOg és egy nap 3OOg-ot próbáld meg.De a Kardiót sem kéne hanyagolni,néha lejárhatnál akár zsákolni is egy kicsit
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 27. - 20:51:45
Válasz #191
Nem elérhető

Karcsi


Johnny!
köszi a gyors választ!
körübelül 2 hete kezdtem akkor még csak annyival hogy tisztán ettem egy hétig kb300ch, aztán 1 hét 160-180ch
a 125 ch pedig csak most kezdődött!
Az ökölvivást  :--: most még egy kicsit pihentetem, de hétfőtől napi 30 perc kardiot rádobok az edzés végére ,meg 10g glutamint :-oD
ui:elég a 30 perc ???

2008. Január 28. - 13:41:01
Válasz #192
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kezdetnek a 20perc is elég.A glutamin ok.Elég gyorsan lejöttél 125g-ra.Remélhetőleg nem vesztettél az izomállományodból...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 28. - 14:01:29
Válasz #193
Nem elérhető

Karcsi


Johnny!
hála Istennek :-){ nem vesztettem semmit az izom tömegből, inkább sokkal jobban látszanak az izmok!

2008. Január 30. - 18:37:08
Válasz #194
Nem elérhető

bandus


Szia Johnny!
az az én próblémám, hogy genetikailag elég szar, csapott vállam van. mit lehet ezzel kezdeni, hogy szélesebbnek tűnjek? vagy nincs más hátra, meg kell toldani a csontjaimat valami titánötvözettel? ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player