2024. Június 05. - 02:28:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232156 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 31. - 08:33:54
Válasz #195
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
az az én próblémám, hogy genetikailag elég szar, csapott vállam van. mit lehet ezzel kezdeni, hogy szélesebbnek tűnjek? vagy nincs más hátra, meg kell toldani a csontjaimat valami titánötvözettel? ;D
Ha tudsz ilyen beavatkozást szólj >:D.Ez inkább akkor nem jó hír ha van hozzá egy széles derék..Természetesen meg kell próbálni "sűrű" vállakat csinálni,bár ettől még nem fog a váll brutálisan kiszélesedni.Vigyázz a hát és lábedzéseiddel,figyeld magad,nehogy szélesedésnek induljon a derekad,hiszen ha az oldalsó részre izom pakolódik,már szélesebbnek hat a derék.Egyébként rengeteg olyan bajnok van akinek nem széles a válla-bár náluk ez egy nagyon pici csípővel és derékmérettel párosul 8)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 31. - 16:21:36
Válasz #196
Nem elérhető

bandus


Szia Johnny!
az az én próblémám, hogy genetikailag elég szar, csapott vállam van. mit lehet ezzel kezdeni, hogy szélesebbnek tűnjek? vagy nincs más hátra, meg kell toldani a csontjaimat valami titánötvözettel? ;D
Ha tudsz ilyen beavatkozást szólj >:D.Ez inkább akkor nem jó hír ha van hozzá egy széles derék..Természetesen meg kell próbálni "sűrű" vállakat csinálni,bár ettől még nem fog a váll brutálisan kiszélesedni.Vigyázz a hát és lábedzéseiddel,figyeld magad,nehogy szélesedésnek induljon a derekad,hiszen ha az oldalsó részre izom pakolódik,már szélesebbnek hat a derék.Egyébként rengeteg olyan bajnok van akinek nem széles a válla-bár náluk ez egy nagyon pici csípővel és derékmérettel párosul 8)

szerencsére a derekam nem túl széles, így legalább ezzel szerencsém van. de erre majd mindenképp figyelek. a váll is elsőbbséget fog kapni ezek után.
amúgy ki számít nem széles vállú bajnoknak? ;D számomra mindenki brutálisnak tűnik :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Január 31. - 16:25:38
Válasz #197
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
amúgy ki számít nem széles vállú bajnoknak? ;D számomra mindenki brutálisnak tűnik :-){
Pl. Flex Wheeler.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 31. - 21:28:06
Válasz #198
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
De vehetünk 1-2 magyar kiválóságot is,pl. Kupcsik Laci,Lénárd Lajos,Cseperkáló Peti...Viszont természetesen a kis derék náluk is alap volt ahhoz,hogy arányosak legyenek,plusz iszonyatos kemény munka,hiszen a felsoroltak mind-mind érett,rostos izomzatukkal vívták ki az elismerést  Łł= Łł= Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 31. - 22:41:38
Válasz #199
Nem elérhető

bandus


ezek nekem jó hírek, szerenék olyan vékon ylenni mint Flex ;D
Csepyt pedig külön öröm számomra hogy felhoztad, nekem rettentesen szimpatikus, és az ő alkata legaláb bkevésbé tűnik elérhetetlennek mint a tiétek ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 01. - 08:40:20
Válasz #200
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
ezek nekem jó hírek, szerenék olyan vékon ylenni mint Flex ;D
Csepyt pedig külön öröm számomra hogy felhoztad, nekem rettentesen szimpatikus, és az ő alkata legaláb bkevésbé tűnik elérhetetlennek mint a tiétek ;D
Azért a Csepit ha nem a versenyről vagy képről ismered,hanem láttad mondjuk egy kemény edzés közben bedurranva...nos ilyesztő tud lenni.Volt hogy még én is elgondoljodtam azon,hogy vmit rosszul csinálhatok.De ha a Kupcsik Lacit megnéztem mell edzés után :-O,kedvem lett volna bebújni a fekpad alá és nem jönni elő addig amíg nem vesz fel egy pólót magára O0
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 01. - 12:25:13
Válasz #201
Nem elérhető

Bubee


Üdv Mester!

Végeztem az első 3 hetes ciklizálással, amit írtál. Most jönne az a szakasz h 2 nap töltés 3 nap ürítés.

A kérdésem: a töltéskori ch mennyiségen változtassak, vagy maradjon? (250-150)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 02. - 09:29:34
Válasz #202
Nem elérhető

Atesz


Szia Johnny!

Köszönöm a válaszodat 8-}! Heti 3-szor tudok edzeni, munka után este, ill. szombaton. Én is éreztem, hogy nem túl jó ez az edzés felosztás. Kérlek, javasolj nekem egy heti háromnapos tömegnövelő edzés/testrész felosztást. A csuklyára melyik testrészhez mellé javaslod beiktatni?
 Előre is köszönöm! :-){ :-){ :-){

Üdv,
Atesz

2008. Február 02. - 11:08:15
Válasz #203
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv Mester!

Végeztem az első 3 hetes ciklizálással, amit írtál. Most jönne az a szakasz h 2 nap töltés 3 nap ürítés.

A kérdésem: a töltéskori ch mennyiségen változtassak, vagy maradjon? (250-150)
Ne változtass,így jó lesz,azért mindig figyeld a tükröt...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 02. - 11:19:00
Válasz #204
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Köszönöm a válaszodat 8-}! Heti 3-szor tudok edzeni, munka után este, ill. szombaton. Én is éreztem, hogy nem túl jó ez az edzés felosztás. Kérlek, javasolj nekem egy heti háromnapos tömegnövelő edzés/testrész felosztást. A csuklyára melyik testrészhez mellé javaslod beiktatni?
 Előre is köszönöm! :-){ :-){ :-){

Üdv,
Atesz
Megmondom őszintén,heti 3szori edzéssel elég nehéz tömeget növelni,ahhoz,hogy tényleg "IGAZI HÚS" nőjjön rád optimálisabb lenne a legalább 4 edzés.De ezt nagyon sokan nem tudják mostanság megvalósítani(nunka,család,stb).
Azért nincs veszve semmi...
Én mindenképpen 2 izomcsoportos edzést választanék ha ez lenne a lehetőségem(plusz a has v vádli)
Tehát a "tippem":1.nap-Mell-hát-has (4-4-2 gyakorlat)
                       2.nap-Comb-vádli-tricepsz (4-2-3 gyakorlat)
                       3.nap-Váll-bicepsz-has v.vádli (3plusz 1csuklya-3-2 gyakorlat)

Ezen kívül figyelj arra,hogy a megfelelő időben használd a megfelelő tápkieget.(erről van már bőven irodalom itt a fórumon,ezzel nem is untatnálak ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 02. - 11:38:43
Válasz #205
Nem elérhető

Atesz


Köszönöm a gyors választ @:-)!
Üdv,

Atesz

2008. Február 02. - 21:07:13
Válasz #206

Athosz

Vendég
Szia Johnny!

Jelenleg diétázom, 194 centi vagyok 101kg(107ről indultam). A kaja:
1.
 50perc aerob
 2 adag pure whey, zabpehely 80g
--
2. 160g csirkemell, 80g rizs
---
3. 160g csirkemell, 80g rizs
--

4. edzés
utána 2 adag fehérje

5. +40 perccel a turmix után
160g csirkemell, 80 rizs

6. 160g csirkemell

+lefekvésig még valamikor 250g zsírszegény túró
+ valamikor a délelőtt folyamán 2 kanál lenmagolaj (nyamnyam)

Egyelőre ennyi CHval is megy a fogyás, heti 4 súlyzós edzés és 3 aerob mellett. Multi-Xet ,C-vitamint, valamint Prolab Pure Wheyt használok kiegészítésnek egyelőre, edzés közben kb 1-1,5l vízben 14glutamint feloldok és ezt iszom. Egyik kérdésem, hogy viszonylag gyors az anyagcserém, kb a kaja elfogyasztása után fél óra-órával már éhes vagyok, ezt ki kell bírni vagy van valami ami ilyen "szünetekben" is lehet enni? Eddig párszor ettem ilyenkor zsírszegény túrót.
Plussz kiegészítésre is van most egy kis pénzem, ha ehhez tudsz ajánlani valamit, megköszönöm, plussz ha esetleg valamit rosszul csinálok, örülnék ha kijavítanál!

2008. Február 04. - 17:24:52
Válasz #207
Nem elérhető

GYURMA 19


Szia JOHNNY!!!
Egy kedves barátomtól hallottam,hogy te a testépítésen belül otthon vagy az orvostudományban is .Az lenne a kérésem hogy megnéznéd-e a diagnózisomat,ugyanis magas vérnyomás mellett,enyhe szívproblémáim vanak.És még mi az amit le kellene írnom az egészségemmel kapcsolatban??milyen gyógyszereket szedek??stb
Ha megoldható lenne, akkor el is küldeném.
Előre is köszönöm.

2008. Február 04. - 19:33:25
Válasz #208
Nem elérhető

Atesz


Szia Johnny!

Melledzésnél többnyire erőkeretben, végzem a fekvenyomásokat =/+'. Azért alakult így, mert általában edzőpartner  ;-oo-; nélkül edzem és így nagyobb sulyoknál is biztonságban érzem magam. Kérdésem, hogy ez jelent-e valami hátrányt a ,,szabadsúllyal” szemben?

Válaszodat előre is köszönöm!

Üdv,

2008. Február 04. - 21:13:26
Válasz #209
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Jelenleg diétázom, 194 centi vagyok 101kg(107ről indultam). A kaja:
1.
 50perc aerob
 2 adag pure whey, zabpehely 80g
--
2. 160g csirkemell, 80g rizs
---
3. 160g csirkemell, 80g rizs
--

4. edzés
utána 2 adag fehérje

5. +40 perccel a turmix után
160g csirkemell, 80 rizs

6. 160g csirkemell

+lefekvésig még valamikor 250g zsírszegény túró
+ valamikor a délelőtt folyamán 2 kanál lenmagolaj (nyamnyam)

Egyelőre ennyi CHval is megy a fogyás, heti 4 súlyzós edzés és 3 aerob mellett. Multi-Xet ,C-vitamint, valamint Prolab Pure Wheyt használok kiegészítésnek egyelőre, edzés közben kb 1-1,5l vízben 14glutamint feloldok és ezt iszom. Egyik kérdésem, hogy viszonylag gyors az anyagcserém, kb a kaja elfogyasztása után fél óra-órával már éhes vagyok, ezt ki kell bírni vagy van valami ami ilyen "szünetekben" is lehet enni? Eddig párszor ettem ilyenkor zsírszegény túrót.
Plussz kiegészítésre is van most egy kis pénzem, ha ehhez tudsz ajánlani valamit, megköszönöm, plussz ha esetleg valamit rosszul csinálok, örülnék ha kijavítanál!
Szia!
Figyeld magad,hogy nem e izomból fogysz,ha igen emelj a ch-on ,egészítsd ki 100g-ra étkezésenként.Ha nem fogysz izomból,"csak" éhes vagy,akkor harcolj ;D.Egyébként jó dolgokat írtál Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu