2024. Május 23. - 08:52:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231773 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 16. - 14:22:41
Válasz #585
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:

Rolandfi!
Írnál méreteket is magadról-csak kiváncsiságképpen.
Üdv,
T.
 ;-oo-;

Nem tudom hol tartok méretekben,már nagyon rég nem mértem le magam centikben. :-}De bepótolom és közzéteszem. :-}

2008. Július 16. - 14:27:03
Válasz #586
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:
Na most jöhet 1hét 250g Ch és 5x30perc kardió...
Csak 1 hét?És utána?
Azután ismét jelentkezz,megnézzük,hogy reagálsz..

 !+"%Rendben,és köszi!!!! :-){

2008. Július 16. - 15:24:35
Válasz #587

Bandi

Vendég

2008. Július 17. - 18:58:16
Válasz #588
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:

Rolandfi!
Írnál méreteket is magadról-csak kiváncsiságképpen.
Üdv,
T.
 ;-oo-;

Nem tudom hol tartok méretekben,már nagyon rég nem mértem le magam centikben. :-}De bepótolom és közzéteszem. :-}

Hi Hopika!
Akkor íme a számok,méreteim a diéta kezdetekor és most.

                                               Diéta kezdete                             Most
                              Bicepsz           46,5                                       45
                              Mellkas            125                                       118
                              Derék          Nem mertem megnézni...                88
                              Csípő               111                                       105
                              Comb              71                                          66
                              Vádli               44,5                                       42
                              Súly               107kg                                      97-98kg

Szóval ez a helyzet................ :-}   

2008. Július 17. - 19:10:15
Válasz #589
Nem elérhető

endre66



Örülök hogy inspirál...ezért ma bizonyíthatsz!!
Tessék beleverni 50-et abba a kib...ott közepes súlyba!!!
Várlak vissza edzés után 8-)

Megvolt mester, illetve nem volt meg. 90-be ment 33. Előtte meg 160-ba 5x.  :'( :'( :'( 
Mentségemre felhozhatom, hogy 55 fok volt BékészCabán az első emeleti teremben?  @-o

2008. Július 17. - 20:59:13
Válasz #590
Nem elérhető

hopika


Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:

Rolandfi!
Írnál méreteket is magadról-csak kiváncsiságképpen.
Üdv,
T.
 ;-oo-;

Nem tudom hol tartok méretekben,már nagyon rég nem mértem le magam centikben. :-}De bepótolom és közzéteszem. :-}

Hi Hopika!
Akkor íme a számok,méreteim a diéta kezdetekor és most.

                                               Diéta kezdete                             Most
                              Bicepsz           46,5                                       45
                              Mellkas            125                                       118
                              Derék          Nem mertem megnézni...                88
                              Csípő               111                                       105
                              Comb              71                                          66
                              Vádli               44,5                                       42
                              Súly               107kg                                      97-98kg

Szóval ez a helyzet................ :-}   
Thnx-nagyjából ilyesmire számítottam a képek alapján-talán karban kicsit többet tippeltem...
Jó lesz az!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 18. - 13:27:08
Válasz #591
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!

Itt az ideje egy újabb bejelentkezésnek a jelenlegi formámról.A súlyom 98-99 kg(107-ről kezdtük),napi 300gr CH és 2,5gr/tskg fehérje az étrend.Heti 5 edzés és 3x45 perc aerob.Maradjon így tovább vagy változtassak valamin?
Íme a képek:

Rolandfi!
Írnál méreteket is magadról-csak kiváncsiságképpen.
Üdv,
T.
 ;-oo-;

Nem tudom hol tartok méretekben,már nagyon rég nem mértem le magam centikben. :-}De bepótolom és közzéteszem. :-}

Hi Hopika!
Akkor íme a számok,méreteim a diéta kezdetekor és most.

                                               Diéta kezdete                             Most
                              Bicepsz           46,5                                       45
                              Mellkas            125                                       118
                              Derék          Nem mertem megnézni...                88
                              Csípő               111                                       105
                              Comb              71                                          66
                              Vádli               44,5                                       42
                              Súly               107kg                                      97-98kg

Szóval ez a helyzet................ :-}   
Thnx-nagyjából ilyesmire számítottam a képek alapján-talán karban kicsit többet tippeltem...
Jó lesz az!
 ;-oo-;

Köszi!!! ;-oo-;

2008. Július 19. - 08:54:34
Válasz #592
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member

Örülök hogy inspirál...ezért ma bizonyíthatsz!!
Tessék beleverni 50-et abba a kib...ott közepes súlyba!!!
Várlak vissza edzés után 8-)

Megvolt mester, illetve nem volt meg. 90-be ment 33. Előtte meg 160-ba 5x.  :'( :'( :'( 
Mentségemre felhozhatom, hogy 55 fok volt BékészCabán az első emeleti teremben?  @-o
Nagyon komoly @:-)Gratulálok /:-) /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 03. - 16:08:23
Válasz #593
Nem elérhető

Rob


Szia Johnny!

Olvastam,hogy edzés közbe Cell Tech-et iszol. Arra gondoltam,h én is kipróbálom ha eljön a tömegelés ideje. Edzés alatt meginnék egy fél adagot,edzés után meg egy 1 adag MHP - Up Your Mass vagy ON 100% Whey-t. Csak az a gond,hogy inzulinérzékenynek tartom magam. Edzés után se használok már szőlőcukrot vagy cukros tömegnövelőt mert puffasztott és úgy vettem észre,h zsírosodok tőle. Bár ha edzés közbe iszom meg azt a 40g CH-t akkor csak nem hízok tőle. 90kg vagyok jelenleg. Még 1 kérdés ;D Ha edzés közbe megiszom a cell tech-et akkor egyből mehet edzés után rá a Up Your mass?
Így meglenne az 1g CH/tkg edzés alatt/utána.  Majd ezt követően 1 óra múlva pedig szilárd kaja! Mi a véleményed arról amit írtam?  :-)->
 ?:-/ =/+' :-):-)::


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Augusztus 03. - 16:34:08
Válasz #594
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Olvastam,hogy edzés közbe Cell Tech-et iszol. Arra gondoltam,h én is kipróbálom ha eljön a tömegelés ideje. Edzés alatt meginnék egy fél adagot,edzés után meg egy 1 adag MHP - Up Your Mass vagy ON 100% Whey-t. Csak az a gond,hogy inzulinérzékenynek tartom magam. Edzés után se használok már szőlőcukrot vagy cukros tömegnövelőt mert puffasztott és úgy vettem észre,h zsírosodok tőle. Bár ha edzés közbe iszom meg azt a 40g CH-t akkor csak nem hízok tőle. 90kg vagyok jelenleg. Még 1 kérdés ;D Ha edzés közbe megiszom a cell tech-et akkor egyből mehet edzés után rá a Up Your mass?
Így meglenne az 1g CH/tkg edzés alatt/utána.  Majd ezt követően 1 óra múlva pedig szilárd kaja! Mi a véleményed arról amit írtam?  :-)->
 ?:-/ =/+' :-):-)::


Ha tömegnövelésben vagy akkor nem lehet gondod edzés közben 1 adag celltech-től...Edzés után természetesen mehet egyből a turmixod,de én inkább a közvetlen edzés utáni turmixot tejsavóból fedezném,sok-sok glutaminnal 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 03. - 18:28:50
Válasz #595
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Augusztus 03. - 23:25:09
Válasz #596
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!!

Tudom,hogy egy hete kellett volna jelentkeznem,de adódott a lehetőség,hogy a Balatonra tudjunk menni az asszonnyal,ezért egy héttel eltoltam a dolgot.Nem kellett volna,mert szar volt az idő! !+"%Szóval...........
Megvolt az egy hét 250gr CH és heti 5x30perc kardió.A súlyom 94-95kg,nem éreztem nagy változást a 300gr-hoz képest és nem jelentett problémát a kardió mennyisége sem.Viszont úgy érzem,hogy az anyagcserém mintha lelassult volna,mintha nem pörögne úgy.Hogyan tovább Ch,kardió és edzés tekintetében?????? :-}
Íme a képek:

2008. Augusztus 04. - 07:53:34
Válasz #597
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!!

Tudom,hogy egy hete kellett volna jelentkeznem,de adódott a lehetőség,hogy a Balatonra tudjunk menni az asszonnyal,ezért egy héttel eltoltam a dolgot.Nem kellett volna,mert szar volt az idő! !+"%Szóval...........
Megvolt az egy hét 250gr CH és heti 5x30perc kardió.A súlyom 94-95kg,nem éreztem nagy változást a 300gr-hoz képest és nem jelentett problémát a kardió mennyisége sem.Viszont úgy érzem,hogy az anyagcserém mintha lelassult volna,mintha nem pörögne úgy.Hogyan tovább Ch,kardió és edzés tekintetében?????? :-}
Íme a képek:
Mivel van kb 12 heted a versenyeig,bár biztos időpontot én sem tudok,ezért az én javaslatom heti 4x45 perc kardió,ch maradjon még 2 hétig
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 04. - 12:44:39
Válasz #598
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!!

Tudom,hogy egy hete kellett volna jelentkeznem,de adódott a lehetőség,hogy a Balatonra tudjunk menni az asszonnyal,ezért egy héttel eltoltam a dolgot.Nem kellett volna,mert szar volt az idő! !+"%Szóval...........
Megvolt az egy hét 250gr CH és heti 5x30perc kardió.A súlyom 94-95kg,nem éreztem nagy változást a 300gr-hoz képest és nem jelentett problémát a kardió mennyisége sem.Viszont úgy érzem,hogy az anyagcserém mintha lelassult volna,mintha nem pörögne úgy.Hogyan tovább Ch,kardió és edzés tekintetében?????? :-}
Íme a képek:
Mivel van kb 12 heted a versenyeig,bár biztos időpontot én sem tudok,ezért az én javaslatom heti 4x45 perc kardió,ch maradjon még 2 hétig

Rendben van és köszönöm!!!!!! :-} :-){
Én úgy tudom,hogy okt.25-én lesz a Superbody...........

2008. Augusztus 04. - 17:27:13
Válasz #599
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nem lesz okt.25-én SB...Arrébb tették egy héttel,úgyhogy hajrá-gyerünk!!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu