2024. Május 23. - 10:51:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231793 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Augusztus 13. - 07:08:57
Válasz #630
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi Johnny!!
A creatint még meddig szedhetem a diéta alatt?? :-}
Köszi,Roland
Én 10 hétnél el szoktam hagyni
10 héttel a verseny elött??És van valami,amivel pótolod??Extra glutanim,bcaa,stb........ :-}

Igazándiból mindig formától függően hagyom el a kreatint,lehet az 5-6,akár 4 hét is ha minimális már a felesleg..Természetesen a katabolizmus megakadályozására ahogy közeledik a verseny,úgy emelem a glutamin,ill.Bcaa bevitelt...,
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 13. - 07:12:46
Válasz #631
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Zsuzsi,Lady jujjj de szemtelenek vagytok  !+"%.Bár gondolom örülnétek ha deréklánc lenne és felraknám a képet,hmm? --).De mivel nem kaptam a kép megjelenítésére engedélyt,ezért nézzetek be inkább egy másik topikba itt a fórumon ))=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 13. - 07:21:00
Válasz #632
Nem elérhető

FirstLady


Zsuzsi,Lady jujjj de szemtelenek vagytok  !+"%.Bár gondolom örülnétek ha deréklánc lenne és felraknám a képet,hmm? --).De mivel nem kaptam a kép megjelenítésére engedélyt,ezért nézzetek be inkább egy másik topikba itt a fórumon ))=/
Én nem, én nem vagyok szemtelen, Zsuzsi tehet mindenről, elront engem...  @-o !+"% ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 13. - 09:42:53
Válasz #633

Zsuzsi

Vendég
Zsuzsi,Lady jujjj de szemtelenek vagytok  !+"%.Bár gondolom örülnétek ha deréklánc lenne és felraknám a képet,hmm? --).De mivel nem kaptam a kép megjelenítésére engedélyt,ezért nézzetek be inkább egy másik topikba itt a fórumon ))=/
Én nem, én nem vagyok szemtelen, Zsuzsi tehet mindenről, elront engem...  @-o !+"% ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



Ééén? Én olyan szerény vagyok,mint... Hagyjuk!
Te rontottál el engem Lady! :D

2008. Augusztus 13. - 10:49:32
Válasz #634
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!!
A creatint még meddig szedhetem a diéta alatt?? :-}
Köszi,Roland
Én 10 hétnél el szoktam hagyni
10 héttel a verseny elött??És van valami,amivel pótolod??Extra glutanim,bcaa,stb........ :-}

Igazándiból mindig formától függően hagyom el a kreatint,lehet az 5-6,akár 4 hét is ha minimális már a felesleg..Természetesen a katabolizmus megakadályozására ahogy közeledik a verseny,úgy emelem a glutamin,ill.Bcaa bevitelt...,
Rendben van és köszi!

2008. Augusztus 13. - 16:29:50
Válasz #635
Nem elérhető

Gabe


Én nem, én nem vagyok szemtelen, Zsuzsi tehet mindenről, elront engem...  @-o !+"% ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ééén? Én olyan szerény vagyok,mint... Hagyjuk!
Te rontottál el engem Lady! :D
magyarul megrontottátok egymást!  ;)  :-!!!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 17. - 18:36:20
Válasz #636
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!

Megint eltelt a két hét,így újra jelentkezem az aktuális formámmal.A ch 250gr most már 3.hete,az aerob pedig 4x45 perc.Hogyan tovább,mester????? 8-) :-}
Íme a képek:

2008. Augusztus 17. - 20:07:07
Válasz #637
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!

Megint eltelt a két hét,így újra jelentkezem az aktuális formámmal.A ch 250gr most már 3.hete,az aerob pedig 4x45 perc.Hogyan tovább,mester????? 8-) :-}
Íme a képek:

Ja,és a súlyom 91-92 kg.

2008. Augusztus 19. - 14:31:16
Válasz #638
Nem elérhető

AtisFace


Szia Johny!

Egy olyan kérdésem lenne, mivel tudom hogy te is próbáltad Gasparitól a plasmajetet, hogyan érdemes használni?
Mert nekem nem hozott annyit se mint mondjuk ha edzés elött ittam volna egy superpumpot! Edig úgy próbáltam, hogy edzés előtt 2 órával bevettem üres gyomorra majd edzés előtt bő egy órával csirke+rizs, vagy edzés előtt fél órával ON tejsavó fehérje turmix. Az ajánlott folyadék bevitel is bőven megvolt.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 19. - 17:19:59
Válasz #639
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johny!

Egy olyan kérdésem lenne, mivel tudom hogy te is próbáltad Gasparitól a plasmajetet, hogyan érdemes használni?
Mert nekem nem hozott annyit se mint mondjuk ha edzés elött ittam volna egy superpumpot! Edig úgy próbáltam, hogy edzés előtt 2 órával bevettem üres gyomorra majd edzés előtt bő egy órával csirke+rizs, vagy edzés előtt fél órával ON tejsavó fehérje turmix. Az ajánlott folyadék bevitel is bőven megvolt.
Talán Neked ez a mumusod.Igazából még nem találkoztam senkivel,aki ne érezte volna.
Én jelenleg is ezt használom,mégoedig úgy hogy minden másnap kb 2-3 órával edzés előtt veszem be egy fél adag superpump-al..Engem nagyon befeszesít és bevörösít,meg vérbősít.
De nekem is van 1-2 olyan NO termék,ami kevésbé volt számomra megfelelő..másnak meg az bejött /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 19. - 17:21:47
Válasz #640
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi Johnny!

Megint eltelt a két hét,így újra jelentkezem az aktuális formámmal.A ch 250gr most már 3.hete,az aerob pedig 4x45 perc.Hogyan tovább,mester????? 8-) :-}
Íme a képek:

Ja,és a súlyom 91-92 kg.
Jó...Folyamatosan alakulsz,hagyd még egy hétig azt a kardiót,viszont alapgykorlatokat hagyd az edzésedben,különösképen guggoljál becsületes súllyal,mert a kardió képes "elvinni" a lábadat 8-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 19. - 18:43:04
Válasz #641
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!

Megint eltelt a két hét,így újra jelentkezem az aktuális formámmal.A ch 250gr most már 3.hete,az aerob pedig 4x45 perc.Hogyan tovább,mester????? 8-) :-}
Íme a képek:

Ja,és a súlyom 91-92 kg.
Jó...Folyamatosan alakulsz,hagyd még egy hétig azt a kardiót,viszont alapgykorlatokat hagyd az edzésedben,különösképen guggoljál becsületes súllyal,mert a kardió képes "elvinni" a lábadat 8-}
Mármint maradjon a heti 4x45 perc kardió?A ch is maradjon még 250-en?Igyekszem tartani a súlyokat az alapgyakorlatoknál,minden izomcsoportnál,de talán ez a világ legnehezebb dolga ilyenkor. =/+'

2008. Augusztus 19. - 22:14:19
Válasz #642
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi Johnny!

Megint eltelt a két hét,így újra jelentkezem az aktuális formámmal.A ch 250gr most már 3.hete,az aerob pedig 4x45 perc.Hogyan tovább,mester????? 8-) :-}
Íme a képek:

Ja,és a súlyom 91-92 kg.
Jó...Folyamatosan alakulsz,hagyd még egy hétig azt a kardiót,viszont alapgykorlatokat hagyd az edzésedben,különösképen guggoljál becsületes súllyal,mert a kardió képes "elvinni" a lábadat 8-}
Mármint maradjon a heti 4x45 perc kardió?A ch is maradjon még 250-en?Igyekszem tartani a súlyokat az alapgyakorlatoknál,minden izomcsoportnál,de talán ez a világ legnehezebb dolga ilyenkor. =/+'
Azért is csinálod,mert nehéz és magaddal kell megküzdeni...Igen ,maradjon minden 1 hétig,mert ezekkel szépen változtál ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 20. - 11:12:10
Válasz #643
Nem elérhető

RolandFi


Hi Johnny!

Megint eltelt a két hét,így újra jelentkezem az aktuális formámmal.A ch 250gr most már 3.hete,az aerob pedig 4x45 perc.Hogyan tovább,mester????? 8-) :-}
Íme a képek:

Ja,és a súlyom 91-92 kg.
Jó...Folyamatosan alakulsz,hagyd még egy hétig azt a kardiót,viszont alapgykorlatokat hagyd az edzésedben,különösképen guggoljál becsületes súllyal,mert a kardió képes "elvinni" a lábadat 8-}
Mármint maradjon a heti 4x45 perc kardió?A ch is maradjon még 250-en?Igyekszem tartani a súlyokat az alapgyakorlatoknál,minden izomcsoportnál,de talán ez a világ legnehezebb dolga ilyenkor. =/+'
Azért is csinálod,mert nehéz és magaddal kell megküzdeni...Igen ,maradjon minden 1 hétig,mert ezekkel szépen változtál ;)
Rendben van,köszi! :-! :-}

2008. Augusztus 20. - 19:02:13
Válasz #644
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hi Rob!
Én nem látok semmi genetikai hibát..Szerintem ne is foglalkozz megkülönböztetetten a felső melleddel.
Nyomd keményen az edzéseket,használj alapgyakorlatokat,erősödj meg..Még az elején vagy. @:-)
....de remélem azt a melltartót nem Te hordod ami a fogason lóg 8-).Cuki kis darab,de nem hozzád illik >:D :D
Bocs ez annyira kihagyhatatlan volt... @-o.
Na,jó edzéseket és igyál turmixot :-oD
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu