2024. Május 23. - 11:14:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231795 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 13. - 06:30:50
Válasz #720
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 13. - 09:58:11
Válasz #721
Nem elérhető

doncicco


A '90-es évek közepén edzettem ott az említett hölgy hatására, az akkor prominensnek számítónál.. aztán messzire vetett a sors. Csak kíváncsi voltam.

2008. Szeptember 13. - 10:40:06
Válasz #722
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A '90-es évek közepén edzettem ott az említett hölgy hatására, az akkor prominensnek számítónál.. aztán messzire vetett a sors. Csak kíváncsi voltam.

A gyengébbek kedvéért Tilinger Rita a 90-es évek közepén volt a magyar testépítőélet egy meghatározó személyisége. 1996-ban magyar bajnokságot nyert ami akkoriban bizony nagy dolog volt.  ****:))))))

Koko Gym volt egykoron a teljesség kedvéért.

2008. Szeptember 13. - 12:13:42
Válasz #723
Nem elérhető

doncicco


Köszönöm a kiegészítést. Továbbra is érdekel a sorsuk..

2008. Szeptember 13. - 19:37:12
Válasz #724
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Köszönöm a kiegészítést. Továbbra is érdekel a sorsuk..
A Koko Siófokon él,ott tart edzéseket,éppen ma találkoztam vele reggel...Tillinger Rita az Üllői úton egy elég jó kis vendéglőben felszolgáló,Ő egy idő után a női box felé orientálódott,itt ismerkedett össze jelenlegi férjével Koczák Sanyi profi boxolóval...Néha eljön a terembe kardiózni,de a testépítéssel felhagyott végleg.És meg kell mondjam,hogy maximálisan jót is tett neki...Csini ****:))) ****:)))))).Régen sokat jártunk együtt fellépni...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 13. - 23:13:50
Válasz #725
Nem elérhető

doncicco


Köszönöm a kimerítő tájékoztatást! A box környékén szünt meg a kapcsolat.. említett téged annak idején ezért bombáztalak a kérdéssel. Mégegyszer köszönöm.

Most jöttem rá mit b.....m el K írta és nem C-vel tényleg mókás.

2008. Szeptember 14. - 17:36:15
Válasz #726
Nem elérhető

RolandFi


Üdv. Johnny!!
Bocs,hogy megint a felkészüléssemmel zaklatlak,de eltelt újra 1 hét és feltenném az éppen aktuális formám.Merre tovább???Szénhidrát,edzés,kardió,CH hintáztatás,stb terén???????Ja,és a sót illetve a nátriumot mikortól csökkentsem vagy száműzzem???Köszi
Íme a képek:

2008. Szeptember 14. - 17:38:38
Válasz #727
Nem elérhető

FirstLady


Üdv. Johnny!!
Bocs,hogy megint a felkészüléssemmel zaklatlak,de eltelt újra 1 hét és feltenném az éppen aktuális formám.Merre tovább???Szénhidrát,edzés,kardió,CH hintáztatás,stb terén???????Ja,és a sót illetve a nátriumot mikortól csökkentsem vagy száműzzem???Köszi
Íme a képek:
Rolandfi, nem akarok beszólni, ne értsd félre, csak kíváncsi vagyok: te indultál már versenyen, nem?
Arra hogyan készültél fel? :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 14. - 18:15:48
Válasz #728
Nem elérhető

hopika


Jani!

Majd egy olyan két hét múlva végzek a kicsike tömegelős időszakommal és azt egy hat hetes villám-formáló időszakkal szeretném megkoronázni.
Elég hülye kérés így a messzi távolból,de majd lehet kérnék hozzá egy kicsit komplexebb segítséget...értem ezalatt az edzés,kaja és egyéb okosságok taglalását részedről.
Természetesen csak akkor,ha a versenyfelkészülés alatt lesz néhány felesleges perced...vagy rábízom magam Ati-ra és vele készíttetem el ugyanezt-ha neked nem lenne időd rá.
Előre is köszönöm,részleteket 2 hét múlva.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 14. - 18:26:18
Válasz #729
Nem elérhető

hamiklos


Rolandfi, nem akarok beszólni, ne értsd félre, csak kíváncsi vagyok: te indultál már versenyen, nem?
Arra hogyan készültél fel? :)
Hello Lady,

Én sem akarok beszólni, de sztem nem csak Rolandfi tanul abból amit a Johnny mond neki ebben a topikban, hanem mindenki aki hasonló célokkal rendelkezik. Én is sok hasonló kérdést feltettem volna a Johnny-nak, de így nincs rá szükség, mert végigkövettem Rolandfi evolúcióját :) és sok minden világosabb lett. Ezenkívül Rolandfi fizikuma közelebb áll az átlag testépítő fizikumához mint mondjuk Tóth Dani vagy Steve Namat, ezáltal sok olyan embernek ad motivációt(és ők a többség) akiknek egy Pisti vagy Dani izomzat elérhetetlen. Végül annyi, hogy sztem bízzuk rá a Johnny-ra, hogy kinek válaszol és kinek nem. Felnőtt, értelmes ember, biztos vagyok benne, hogy el tudja dönteni.

Písz  @:-)

2008. Szeptember 14. - 18:31:13
Válasz #730
Nem elérhető

FirstLady


Rolandfi, nem akarok beszólni, ne értsd félre, csak kíváncsi vagyok: te indultál már versenyen, nem?
Arra hogyan készültél fel? :)
Hello Lady,

Én sem akarok beszólni, de sztem nem csak Rolandfi tanul abból amit a Johnny mond neki ebben a topikban, hanem mindenki aki hasonló célokkal rendelkezik. Én is sok hasonló kérdést feltettem volna a Johnny-nak, de így nincs rá szükség, mert végigkövettem Rolandfi evolúcióját :) és sok minden világosabb lett. Ezenkívül Rolandfi fizikuma közelebb áll az átlag testépítő fizikumához mint mondjuk Tóth Dani vagy Steve Namat, ezáltal sok olyan embernek ad motivációt(és ők a többség) akiknek egy Pisti vagy Dani izomzat elérhetetlen. Végül annyi, hogy sztem bízzuk rá a Johnny-ra, hogy kinek válaszol és kinek nem. Felnőtt, értelmes ember, biztos vagyok benne, hogy el tudja dönteni.

Písz  @:-)
De te félreértettél... én TÉNYLEG kíváncsi vagyok, hogy ő hogyan készült fel az előző versenyére :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 14. - 18:50:50
Válasz #731
Nem elérhető

hamiklos


De te félreértettél... én TÉNYLEG kíváncsi vagyok, hogy ő hogyan készült fel az előző versenyére :)
Nem hiszek neked ;D  ))=/

2008. Szeptember 14. - 22:13:44
Válasz #732
Nem elérhető

RolandFi


Rolandfi, nem akarok beszólni, ne értsd félre, csak kíváncsi vagyok: te indultál már versenyen, nem?
Arra hogyan készültél fel? :)
Hello Lady,

Én sem akarok beszólni, de sztem nem csak Rolandfi tanul abból amit a Johnny mond neki ebben a topikban, hanem mindenki aki hasonló célokkal rendelkezik. Én is sok hasonló kérdést feltettem volna a Johnny-nak, de így nincs rá szükség, mert végigkövettem Rolandfi evolúcióját :) és sok minden világosabb lett. Ezenkívül Rolandfi fizikuma közelebb áll az átlag testépítő fizikumához mint mondjuk Tóth Dani vagy Steve Namat, ezáltal sok olyan embernek ad motivációt(és ők a többség) akiknek egy Pisti vagy Dani izomzat elérhetetlen. Végül annyi, hogy sztem bízzuk rá a Johnny-ra, hogy kinek válaszol és kinek nem. Felnőtt, értelmes ember, biztos vagyok benne, hogy el tudja dönteni.

Písz  @:-)
Köszi hamiklós,ennél jobban én sem írhattam volna le!!!!! Łł=
Lady **:))))*,neked meg csak annyit mondok,hogy az előző 4 versenyfelkészülésem nem is sikerült igazán,mert nem volt "mögöttem" senki(hozzáértő személy),aki segített volna!!!Azt hoszem nem kell ecsetelni,hogy mekkora segítség egy magamfajtának,hogy a Johnny egyáltalán ránéz a képeimre és tanácsokkal lát el,hogy végre úgy indulhassak neki az őszi SB-nek,hogy ne kelljen a szégyenkeznem a nem éppen top formám miatt.És hogy ő segít nekem,az mégjobban motivál,főleg ebben a nehéz szakaszban!!!!!!!

2008. Szeptember 14. - 22:15:57
Válasz #733
Nem elérhető

Gabe


meg tudlak érteni!
ettől függetlenül azt ajánlanám, hogy esetleg nyiss egy topic-ot az edzésnapló rovatban...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 15. - 09:36:36
Válasz #734
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv. Johnny!!
Bocs,hogy megint a felkészüléssemmel zaklatlak,de eltelt újra 1 hét és feltenném az éppen aktuális formám.Merre tovább???Szénhidrát,edzés,kardió,CH hintáztatás,stb terén???????Ja,és a sót illetve a nátriumot mikortól csökkentsem vagy száműzzem???Köszi
Íme a képek:
A sót és a nátriumot nehogy elkezd csökkenteni **:))))*
A ch-t most lejjebb viheted 3 napra 100g-mal,majd a 4. napon emeld az egészet a duplájára.Csak rizsből,kevés zabpehelyből.Sok zöldséget egyél és emeld meg az alacsony napokon 50g-mal a fehérjét...
Kardió marad még...
Ha tudsz,dobj fel képet az ezt megelőző versenyeidről..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu