2024. Június 04. - 19:15:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 232117 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 14. - 15:24:45
Válasz #90
Nem elérhető

RolandFi




Akkor tej felejtve! :-){ A tápkiegeknél meg visszaállok a sima savófehérjéhez!A glutamin,kreatin maradhat?Esetleg még valami kell a tápkiegcsatasorba? :-}
Az edzésintenzitásomról röviden annyit,hogy majdnem minden edzés után van kisebb-nagyobb izomlázam,és minden edzéssen változtatok valamit az előzőhöz képest.Ami a csövön kifér!!!!! =/+'Esetleg majd egyszer felmennék hozzád a Johnny Fitnessbe,hogy leteszteld az edzésmunkámat!! :-){
Johnny mégegy kérdés,amit eddig elfelejtettem!Az egészségügyben dolgozom,az intenzív osztályon,és szoktam éjszakás is lenni.Ilyenkor persze felborul az egész napirendem,mert nem igazán tudom magam éjszaka eltenni magam aludni(max.2-3 órát ::)).Persze másnap délelött meg alvás és nem kajálás,csak délutántól.Szóval éjszaka is nyomjam a kaját,mint napközben,szénhidrát,féhérje,stb.,vagy csak a fehérje legyen? :-} :-){
Ebből adódóan,mivel ez a munkám és munkahelyem,nem igazán vagyok elengedve óriási pénzösszegekkel.De ahogy hallgattam a riportodat a BBRádióban,te sem voltál annó.... :

A tesztelés mindenképn kel és adott..Ha éjszaka fenn vagy és dolgozol,természetesen úgy kell étkezned,mintha nappal lenne.Egyértelmű,hogy nem az égbolt színe határozza meg az étrendet,hanem a pihenés,munka vagy az edzés :-X.
Mint írtam,azért nagyban számít a pénztárca vastagsága a használt tápkiegek skálájánál,de amíg nem a Mr.O-ban gondolkodsz szerintem sok minden megoldható a jól kiválasztott tápkiegekkel(majd erről beszélünk),motivációval és szorgalommal.Igen jól emlékszel arra amit mondtam az interjúban.(és ott még a tizedét sem mondtam el).Abban az időben nem sokan készülhettek kevesebből mint én,hisz olyan csóró voltam,hogy még szomszédom sem volt

Akkor valamikor felmennék majd hozzád,hogy lenyomjak egy edzést nálad!!Majd egyeztetünk. =/+'Annó az iwiw-en már beszéltünk erről,csak mondtad,hogy várjuk meg a versenyszezon végét.
Ez motivál a legjobban ,hogy megmutassam az embereknek,hogy kevésből is lehet elérni nagy eredményeket!És miután meghallgattam a veled készült riportot,mégjobban...Valahogy magamra ismertem benne. :o
Akkor a tápkiegeknél is van mit tanulnom,áruld el a titkot,hogy hogy lehet jól kiválasztani kis költségvetéssel a cuccokat. :-){

2007. December 14. - 15:24:45
Válasz #91
Nem elérhető

RolandFi


És étrendmintát tudnál ajánlani? /7%

2007. December 15. - 17:37:15
Válasz #92
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!
Hát nekem is van szerencsém a "záhonyi gym-be" edzeni Ahol te anno elkezdted
Gondolom az ünnepek közeledtével hazalátogatsz Nincs kedved nosztalgiázni egy kicsit?
Biztos sokan örülnének ha látnának ott téged.....

Természetesen megyünk haza ,de sajnos csak másfél napot tudok otthon tölteni,és ez pont a karácsony napja.Most nem tudok tovább maradni,mert 27-én már dolgozom (és persze edzés van),de megígérem hogy ha legközelebb megyek Záhonyba,értesíteni foglak és összehozunk vmit.Jó lett volna...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 15. - 17:40:33
Válasz #93
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És étrendmintát tudnál ajánlani? /7%
Ehhez is tudnom kell egy-két dolgot...Asszem küldök egy privátot,hogy mire van szükségem hozzá
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 15. - 17:50:10
Válasz #94
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
RolandFI!                            Azért külön elismerésem,hogy az  intenzív osztályon való munka(főleg az éjszakás),nem vette el a kedved az edzésektől és nem egy befásult ember vagy Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 15. - 18:15:26
Válasz #95
Nem elérhető

RolandFi


RolandFI!                            Azért külön elismerésem,hogy az  intenzív osztályon való munka(főleg az éjszakás),nem vette el a kedved az edzésektől és nem egy befásult ember vagy Łł=

Köszönöm!Jó érzés egy általam nagyra tartott(és példakép) sportembertől ilyet hallani!!!!!!!!! :-){ :-){ :-){ :-){ :-){

2007. December 15. - 18:40:08
Válasz #96
Nem elérhető

RolandFi


És étrendmintát tudnál ajánlani? /7%
Ehhez is tudnom kell egy-két dolgot...Asszem küldök egy privátot,hogy mire van szükségem hozzá

Elküldtem a választ,elment??? :-}

2007. December 16. - 12:54:00
Válasz #97
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Eljött a válasz ;DA dormicum tudtam hogy egy nagyon erős altató,csak azért írtam,hogy tetszik hogy ezzel kezdődik az e-mail címed,mert egy lány ismerősöm mesélte anno,hogy minden este "zaklatta" a már megunt barátja és mindíg készített neki egy italt amibe beledobott egy fél szemet és így elmaradt az aktus,mert állandóan bealudt a pali @-o @-o @-o
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 16. - 14:53:02
Válasz #98
Nem elérhető

RolandFi


Eljött a válasz ;DA dormicum tudtam hogy egy nagyon erős altató,csak azért írtam,hogy tetszik hogy ezzel kezdődik az e-mail címed,mert egy lány ismerősöm mesélte anno,hogy minden este "zaklatta" a már megunt barátja és mindíg készített neki egy italt amibe beledobott egy fél szemet és így elmaradt az aktus,mert állandóan bealudt a pali @-o @-o @-o

Sőt én olyat is hallottam,hogy valaki ezt a cuccot használta fel miután szexuálisan zaklatta az illetőt,és szerencsétlen lányok meg nem emlékeztek utána semmire,mert ez a mellékhatása!Talán doki volt,de nem igazán emlékszem már.......

2007. December 16. - 20:45:48
Válasz #99
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Na mivel elcsendesedtetek ezért küldök két képet
1.Fotózás Szentendrén.Fotós:Bengyel Zsolt Łł=
2.Hát itt meg jól beleállítottak a vízbe @-o Łł
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 16. - 22:25:47
Válasz #100
Nem elérhető

fastor


Na mivel elcsendesedtetek ezért küldök két képet
1.Fotózás Szentendrén.Fotós:Bengyel Zsolt Łł=
2.Hát itt meg jól beleállítottak a vízbe @-o Łł

mikoriak ezek a képek?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 16. - 22:41:01
Válasz #101
Nem elérhető

Woodslave



2007. December 16. - 22:53:05
Válasz #102
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. December 17. - 09:45:49
Válasz #103
Nem elérhető

RolandFi


Pöpec képek!! :-! Łł=Azt hiszem Arnoldot is beállították a vízbe,egy fotózáson. @:-)

2007. December 17. - 10:05:35
Válasz #104
Nem elérhető

BrianB


Johnny valószínűleg nem ugyanabból a célból áll a vízben... ;D