2024. Június 06. - 01:04:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akciós termékek, csak nálunk a Lurdy házban!  (Megtekintve 62914 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 20. - 22:53:07
Válasz #105
Nem elérhető

N T

Adminisztrátor

2008. Augusztus 20. - 22:57:03
Válasz #106
Nem elérhető

Gabe


van bőven?
mert egyet elhoznék valamelyiknap!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 01. - 13:42:49
Válasz #107
Nem elérhető

trap


Sziasztok!
Úgy vélem, hogy az esetem megér egy hozzászólást. Több alkalommal vásároltam már a Lurdyban, mindig maximálisan elégedett voltam. Ma odatelefonáltam, hogy van-e raktáron prolabos Cuts II, 240-es. Azt a választ kaptam, hogy dögivel. Remek. Az ára is tetszett, szuper. Odamegyek, kifizetem, majd később veszem észre, hogy ez a 240-es bizony az easy to swallow kiszerelés, ami annyit takar ugye, hogy fele annyi benne a cucc, mert kisebb szemek vannak benne. 6900 Ft-ért. Csak hogy értsük egymást: ezt a kiszerelést nagyjából  sehol nem kapni 5000 Ft felett. Visszamentem, hogy én a telefonon ugyan 240-eset kerestem, de nem a felezett szemekkel. A válasz úgy hangzott, hogy csak ez van.
Könnyű eset vagyok, így nem álltam le terméketvisszaadnipénztvisszakérni, de szerintem jogosan érzem úgy, hogy jelen esetben nem volt minden korrekt....

2008. Szeptember 01. - 13:58:25
Válasz #108
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!
Úgy vélem, hogy az esetem megér egy hozzászólást. Több alkalommal vásároltam már a Lurdyban, mindig maximálisan elégedett voltam. Ma odatelefonáltam, hogy van-e raktáron prolabos Cuts II, 240-es. Azt a választ kaptam, hogy dögivel. Remek. Az ára is tetszett, szuper. Odamegyek, kifizetem, majd később veszem észre, hogy ez a 240-es bizony az easy to swallow kiszerelés, ami annyit takar ugye, hogy fele annyi benne a cucc, mert kisebb szemek vannak benne. 6900 Ft-ért. Csak hogy értsük egymást: ezt a kiszerelést nagyjából  sehol nem kapni 5000 Ft felett. Visszamentem, hogy én a telefonon ugyan 240-eset kerestem, de nem a felezett szemekkel. A válasz úgy hangzott, hogy csak ez van.
Könnyű eset vagyok, így nem álltam le terméketvisszaadnipénztvisszakérni, de szerintem jogosan érzem úgy, hogy jelen esetben nem volt minden korrekt....

Szia!

Ha legközelebb ilyen probléma adódik az üzletben, nyugodtan tedd szóvá, mindenki segítőkész lesz! Valóban csak Easy to swallow van! Amennyiben még nem bontottad meg a dobozt, hozdd vissza és levásárolhatod, vagy visszakapod az árát!
Elnézést kérünk a félreértésért és kellemetlenségért!

2008. Szeptember 01. - 14:14:21
Válasz #109
Nem elérhető

trap


Szia!

Ha legközelebb ilyen probléma adódik az üzletben, nyugodtan tedd szóvá, mindenki segítőkész lesz! Valóban csak Easy to swallow van! Amennyiben még nem bontottad meg a dobozt, hozdd vissza és levásárolhatod, vagy visszakapod az árát!
Sajnos megtörtént már. Az eset nyugtázását azért köszönöm.
Ha ennyiért adjátok, akkor meg legalább valamiben ti vagytok az ország legdrágább üzlete, ha már a legtöbb terméketek korrekt áron van :)

2008. Szeptember 01. - 14:22:17
Válasz #110
Nem elérhető

FirstLady


Mondjuk szerintem ez nem volt valami elegáns reklamáció... 8-) ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 01. - 14:30:06
Válasz #111
Nem elérhető

God Vazzeg


Mondjuk szerintem ez nem volt valami elegáns reklamáció... 8-) ;D ;D ;D ;D

Elegáns reklamáció nem létezik..  :-}

2008. Szeptember 01. - 14:36:43
Válasz #112
Nem elérhető

FirstLady


Mondjuk szerintem ez nem volt valami elegáns reklamáció... 8-) ;D ;D ;D ;D

Elegáns reklamáció nem létezik..  :-}
Dehonnem, múltkor én is egy hasonlóra vártam, felajánlották, és megköszöntem :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 01. - 14:42:31
Válasz #113

Zsuzsi

Vendég
Én is szeretnék reklamálni, mert a múltkor vettem néhány fehérje szeletet és a nagy része elpárolgott. Tudnátok esetleg kárpótolni ? ***)))

2008. Szeptember 01. - 14:49:33
Válasz #114
Nem elérhető

hamiklos


Mondjuk szerintem ez nem volt valami elegáns reklamáció... 8-) ;D ;D ;D ;D

Elegáns reklamáció nem létezik..  :-}
Dehonnem, múltkor én is egy hasonlóra vártam, felajánlották, és megköszöntem :)
itt nem egészen erről volt szó...
prolab cuts 2-t kért és prolab cuts 2 easy to swallow-t kapott  8-)

2008. Szeptember 01. - 14:54:45
Válasz #115
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is szeretnék reklamálni, mert a múltkor vettem néhány fehérje szeletet és a nagy része elpárolgott. Tudnátok esetleg kárpótolni ? ***)))

Én is szeretnék reklamálni, mert akartam venni 3AD-t, és nem vettem, mert nem volt rá pénzem. Kárpótlást kérek az elmaradt fejlődésemért, irgum-burgum, természetesen adhattok helyette valami mást is  ;D ;D ;D

Ja és ha nem így lesz, megmondlak titeket anyukámnak  ))=/  ***)))

2008. Szeptember 01. - 15:03:41
Válasz #116

Zsuzsi

Vendég
Én is szeretnék reklamálni, mert a múltkor vettem néhány fehérje szeletet és a nagy része elpárolgott. Tudnátok esetleg kárpótolni ? ***)))

Én is szeretnék reklamálni, mert akartam venni 3AD-t, és nem vettem, mert nem volt rá pénzem. Kárpótlást kérek az elmaradt fejlődésemért, irgum-burgum, természetesen adhattok helyette valami mást is  ;D ;D ;D

Ja és ha nem így lesz, megmondlak titeket anyukámnak  ))=/  ***)))


Igen! Én is ki akartam próbálni a 3AD-t és Prod. nem vett nekem,és egyébként is kbalu a legdrágább eladó. :D (Ezért tuti kapok!)

2008. Szeptember 01. - 15:04:06
Válasz #117
Nem elérhető

trap


itt nem egészen erről volt szó...
prolab cuts 2-t kért és prolab cuts 2 easy to swallow-t kapott  8-)
amit nem bántam volna nagyon, ha nem az olcsóbb terméket kapom a drágább áráért
egyébként nem tudom, hogy miként lehet ennél elegánsabban reklamálni :)

2008. Szeptember 01. - 15:06:19
Válasz #118
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
itt nem egészen erről volt szó...
prolab cuts 2-t kért és prolab cuts 2 easy to swallow-t kapott  8-)
amit nem bántam volna nagyon, ha nem az olcsóbb terméket kapom a drágább áráért
egyébként nem tudom, hogy miként lehet ennél elegánsabban reklamálni :)

A reklamálásoddal semmi gond!
Kbalu leírta mi a teendő, mindenre van megoldás  8-)

2008. Szeptember 01. - 15:07:06
Válasz #119
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mondjuk szerintem ez nem volt valami elegáns reklamáció... 8-) ;D ;D ;D ;D

Elegáns reklamáció nem létezik..  :-}
Dehonnem, múltkor én is egy hasonlóra vártam, felajánlották, és megköszöntem :)
itt nem egészen erről volt szó...
prolab cuts 2-t kért és prolab cuts 2 easy to swallow-t kapott  8-)

Igen, de visszajött, szólt, lett neki mondva, hogy csak ez van...és mondta, hogy jó lesz ez is! Nyugodtan mondhatta volna, hogy ez mégse kell, nem csinálunk belőle problémát, vagy levásárolhatta volna, vagy visszakapta volna az árát! Holott a pénztártól való távozás után...! Úgy gondolom ennél többet nem tehetünk!