2024. Május 23. - 11:28:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Verdák  (Megtekintve 199591 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 01. - 10:18:19
Válasz #900
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Huhuuuu ez kurva jó kis gép!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Május 01. - 11:07:30
Válasz #901
Nem elérhető

mack



2010. Május 03. - 14:25:01
Válasz #902

Tündi-Bündi

Vendég
óó mit találtam  ;D http://www.alfaromeoclub.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=34%3Aolaszauto-talalkozo&catid=1%3Asajat-esemenyek&Itemid=18 pont párom szülinapján lesz és Érden...még benzin se kell hozzá, odáig el is toljuk  ****:)))

2010. Május 04. - 18:16:06
Válasz #903
Nem elérhető

Maszat


Ma hihetetlen dolog történt. Azt mondtam 1 sportautóra,h jobban kellene mint 1 e92-es m3. :o :-O

Én ilyet még a kurva életbe nem mondtam semmire, se akármilyen exluziv sportautóra se olyanra amit volt már alkalmam vezetni és talán többet ér nála, pl aston db9 vagy porsche 944 turbo.

De ma hozak 1 audi r8 at.

Ahogy begördült a telepre leesett az állam. ÚRISTEN AZ AZ ELSŐ LÁMPA, ÚRISTEN AZ A FORMA, ÚRISTEN AZ A HANG!

Megrendelésre hozták, tudtam,h csak pár órát láthatom. Ahogy elment a főnök már szaladtam is a kulcsért, beindítottam, megvártam még üzemmeleg lesz és gyorsan le is tiltottam. Beszarós a hangja, épphogy hozzáértem a gázpedálhoz 2-3 ezret ugrott a fordulat. Betettem +ba és leléptem a fékröl, érdekes módon nem kezdett el gurulni mint a legtöbb autómata autó. Ezért kíváncsiságbol rárúgtam a pedálra tövig, az autó oylan cikk-cakkot húzott kb 50m-en keresztóül, alig győztem ellenkormányozni. Őrületes a verda és mmmmi gizda megjelenése van  :o <3!

1autóra se vágytam volna 1 m3 helyett, mert úgy érzetme nem adná vissza azt a feelinget, de ez igen.Ez kegyetlen.

Persze az aszfalton a csík ottmaradt, így lebuktam, de kibaszottul nem érdekelt  ;D
A multkori lumma tuningos m5után megfogadtam,h nem ülök be többet iylen kaliberű autóba míg nincs rá pénzem, csak ha nagyon muszáj, mert csak a szívem fáj. De ez még kellett.

Mentem vele 2-3 km-t majd visszavittem. Amikor elvitték még majdnem könnyeztem is  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 04. - 18:18:34
Válasz #904
Nem elérhető

Maszat




350ig volt órázva a km óra!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 05. - 19:35:16
Válasz #905
Nem elérhető

mack


ezt ma fotóztam a bmw szervízbe ahol a héten dolgozunk. voltak még érdekes dolgok............új Z4-es  <3!


2010. Május 10. - 01:16:59
Válasz #906
Nem elérhető

mangela87


Ez csak ilyen két kerekű verda!!!
Kis szerelmem...  <3! <3! <3!

2010. Május 11. - 07:17:36
Válasz #907
Nem elérhető

lepke


Na jól van God nem csalódtam benned  ;)

Én ezeknél nem is a gyorsulási adatokat nézem már, hanem az extrákat  ;D

Nagyon helyes  ;D

Rá vagyok indulva a régi 7-esekre nagyon, már 3-as nem vonz.. Inkább akkor egy fullextrás 7-es  ;)



ez a tipus a TIPIKUS gengszter verda  ;D

1 durva felni rá, körbesötétítve, elég brutál.Az olyanból mindig érdekes arcok szállnak ki  ;D
Helo
Nekem is majdnem ilyen van  ;)nagy felnivel és körbesötétítve  ;)és nemigazán gengszter a kinézetem  ;D
BMW Power

2010. Május 11. - 07:52:26
Válasz #908

Tündi-Bündi

Vendég
Ezzel a kis autóval jól elbántak a tervezők  :-\ legalább is nekem nem tetszik, de a felnije jó :)

2010. Május 11. - 12:41:14
Válasz #909
Nem elérhető

lepke


Ezzel a kis autóval jól elbántak a tervezők  :-\ legalább is nekem nem tetszik, de a felnije jó :)
Nem a legszebb kisautók közé tartozik
Egy igazi kicsi városi közlekedésre alkalmas autó
Motorválasztéka elég NAGY
benzinesből -7féle motorral szerelték a 78-170 lóerősig
diselből -3féle motorral létezik 90-120 lóerősig
LPG motoros ami 120 lóerővel rendelkezik
BMW Power

2010. Május 11. - 16:26:19
Válasz #910
Nem elérhető

balic


Nem vagyok egy nagy motor fan, de ez brutálisan jó szerintem!

BMW HP2 Sport

2010. Május 11. - 16:27:57
Válasz #911
Nem elérhető

Maszat


tyűűűűű baszki, a BMW tud ilyet is?  :o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 11. - 16:31:38
Válasz #912
Nem elérhető

balic


Én is csak nem rég fedeztem fel, de egyből szerelmes lettem mint a autóikba! Állítólag ez egy fullos limitált szériás verzió, amolyan M-es beütés csak motorokon.

2010. Május 11. - 16:40:44
Válasz #913
Nem elérhető

Maszat


ha jól tudom a BMW már képviselteti magát gyorsasági motoros versenyeken is.(nem vagyok képbe, csak mintha hallottam volna)

így várható volt,h lassan piacra dobnak valamit. és ahogy a BMW-től várni lehet, odateszik magukat és csúcskategóriás termékkel állnak elő.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 12. - 07:49:24
Válasz #914

Tündi-Bündi

Vendég
Ezzel a kis autóval jól elbántak a tervezők  :-\ legalább is nekem nem tetszik, de a felnije jó :)
Nem a legszebb kisautók közé tartozik
Egy igazi kicsi városi közlekedésre alkalmas autó
Motorválasztéka elég NAGY
benzinesből -7féle motorral szerelték a 78-170 lóerősig
diselből -3féle motorral létezik 90-120 lóerősig
LPG motoros ami 120 lóerővel rendelkezik

Te autókereskedő vagy?  ;D Kíváncsi vagyok, lesz e ilyen az alfa találkozón nyáron...:) biztos van, aki kiad közel 4 milliót érte...ja bocsi 7-et  ;D ez mit tud ennyiért??? http://hu.automobile.de/cgi/deeplink.pl/obj16020935 azért ez már szerintem elég durva ár érte...de én nem értek ehhez... :-[ de ha már alfából lehetne választani akkor inkább egy ilyet kérnék... ;) ebben a színben és felnivel jó is lesz  ;D