2024. Június 04. - 15:52:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358254 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 19. - 13:43:22
Válasz #1290
Nem elérhető

Gabe


Ma éjjel Floyd Mayweather vs. Juan Manuel Marquez!

http://www.youtube.com/watch?v=1auQIaS0_i4&feature=player_embedded#t=88

Jó kis meccs lesz, Cressler biztos felismeri a háttérben Mayweather fekete inges barátját!  8-)
Triple H  @:-)
Mondtam én  ;D
Ha más nem lesz, akkor majd ő kidobja a ringből Marquezt!  :-OO
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 19. - 13:57:35
Válasz #1291
Nem elérhető

Cressler


Ma éjjel Floyd Mayweather vs. Juan Manuel Marquez!

http://www.youtube.com/watch?v=1auQIaS0_i4&feature=player_embedded#t=88

Jó kis meccs lesz, Cressler biztos felismeri a háttérben Mayweather fekete inges barátját!  8-)
Triple H  @:-)
Mondtam én  ;D
Ha más nem lesz, akkor majd ő kidobja a ringből Marquezt!  :-OO
de legalább a fejéhez vágja a kisszéket  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 26. - 22:23:57
Válasz #1292
Nem elérhető

Gabe


Vitali Klitschko - Chris Arreola WBC nehézsúlyú profi VB címmeccs!

Hajnal 5-től a német RTL-en és a Digisporton! Mr. Olympia közben egy kis box!

Mellesleg Mayweather boxoktatást tartott Marqueznek, így 2 év kihagyás után is!  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 26. - 23:37:00
Válasz #1293
Nem elérhető

Cressler


Vitali Klitschko - Chris Arreola WBC nehézsúlyú profi VB címmeccs!

Hajnal 5-től a német RTL-en és a Digisporton! Mr. Olympia közben egy kis box!

Mellesleg Mayweather boxoktatást tartott Marqueznek, így 2 év kihagyás után is!  @:-)
Triple H nem adja a nevét akárkihez  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 27. - 17:12:42
Válasz #1294
Nem elérhető

Tóth Attila


Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Szeptember 28. - 20:28:23
Válasz #1295
Nem elérhető

Gabe


Klitschko barátunk 10 menet alatt leamortizálta a nagyreményű mexikói-amerikai Arreola-t!

Emellett tegnap az U20-as Vb-n az ifjú sztároknak kikiáltott játékosokkal felálló válogatottunk
a rendkívül acélos világklasszis szintű  !+"% Honduras válogatottjától simán, 3-0-ra kikapott!
Ismét nagyon jó bizonyítéka a semmirekellő MLSZ-nek, és Kistulokinek, hogy nincs keresnivalójuk a magyar labdarúgás élén.
Emellett a fiatal "tehetségek?"-et is helyre kellene rakni fejben, hogy nem vagyunk még C. Ronaldo-k!

Holnap Debrecen-Olympic Lyon Bajnokok Ligája csoportmeccs, amelyet most a TelaViv 2 közvetít, így mindenki láthatja!
Hajrá Loki!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 29. - 20:59:20
Válasz #1296
Nem elérhető

zotja


14. perc  Debrecen-Lyon
                     0:2



 :-)-> ????...

2009. Szeptember 29. - 21:16:51
Válasz #1297
Nem elérhető

atleeta


14. perc  Debrecen-Lyon
                     0:2



 :-)-> ????...
Már 0:3
 :-/-(-:
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 29. - 21:25:29
Válasz #1298
Nem elérhető

tomasz


0:3 jaajaj.Nagy zakó ez már most.És még egy félidő hátra van.Csak közben bele nézek,de nem bírom végig nézni.Mikor az 1. gólt kapták el is kapcsoltam.Na de mire is számítottunk(nem erre mondjuk.0:1 max) **:))))*
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Szeptember 29. - 21:25:30
Válasz #1299
Nem elérhető

Tóth Attila


Papírforma!Sajna!De még reménykedem!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Szeptember 29. - 21:48:00
Válasz #1300
Nem elérhető

Gabe


Herczeg Andrást megkérdezném, mi a faszt akarunk itthon 1 csatárral!
Leandrot meg, hogy miért kell Maradonának képzelni magát attól, hogy a BL-ben vagyunk!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 29. - 22:30:07
Válasz #1301
Nem elérhető

lue


gabe !te jókat irsz,meccselemzés a végén????

2009. Szeptember 29. - 22:59:00
Válasz #1302
Nem elérhető

Gabe


gabe !te jókat irsz,meccselemzés a végén????
Mi a fákkot elemezzek ezen? Értem én, hogy klasszisokkal jobb csapat a Lyon, de ne menjünk már ki feltartott kézzel, nem a 70. percben kell elővenni azt az agresszivitást, ami az 1. perctől kellett volna! Ehhez nem kell klasszisnak lenni! Nem értem, mit akarunk elérni támadójáték nélkül! Coulibalynak fellőjük a labdát, aztán vagy el sem jut hozzá, vagy szerelik a Lyon védői. Ebben a Rudolf gyerekben látni valami fantáziát, meg Czvitkovicsban, ha fel merné vállalni a mélységi megindulást, meg a lövéseket!
Nem is tudom mi lesz 3 hét múlva, jön a Fiorentina, aki most 2-0-ra elverte a Liverpool-t!
Ha ennyire nem akarunk támadni, ki se álljunk, úgy csak 3-0-val adják az ellenfélnek a meccset!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 29. - 23:06:25
Válasz #1303
Nem elérhető

Cressler


A Sevilla is elverte idegenben a Rangerst 1-4 re na bumm, a csoport kisorsolásánal már tudtam, hogy a Lyon lesz a legkeményebb, aztán lehurrogtak, hogy Juninho nélkül stb stb... A Liverpoolnál szokás vergődni a csoportkörben... a Lyonnál nem.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 29. - 23:09:49
Válasz #1304
Nem elérhető

Gabe


A Sevilla is elverte idegenben a Rangerst 1-4 re na bumm, a csoport kisorsolásánal már tudtam, hogy a Lyon lesz a legkeményebb, aztán lehurrogtak, hogy Juninho nélkül stb stb... A Liverpoolnál szokás vergődni a csoportkörben... a Lyonnál nem.
Nem arról van szó, hogy ki a keményebb, a Lyon az én szememben is szívósabb csapat, mint a 'Pool, mivel nincsenek "akkora" sztárok, így a sztárallűröktől is mentes!
Viszont nagyon jó egységet alkotnak, gyorsak, érzik a kaput!
A Debrecen hozzáállásával van bajom, akarjunk már támadni, gólt lőni, meghalni, kiszolgálni azt a 42000 embert!
Ezt nem láttam ma. Egy kapunak háttal álló csatárral soha nem fogunk még csak kapura lőni sem!
Leandro meg ne sarkalgasson már balra-jobbra, meg átlépőscselezzen, amibe belekeveredik, játszunk az alapoknál, laposan, gyorsan, kicsiben!
Nem tudom miért kell elszállni 1-2 ember agyánka, ha eddig eljut!
"Yeah buddy, light weight baby!"