2024. Június 03. - 23:51:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357991 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 12. - 07:28:33
Válasz #285
Nem elérhető

God Vazzeg


Most attól mert van egy mocskos nagy nyúlt búrája , krumpli orra mint egy totál alkesz faszinak , és akkora lapát fülei , hogy még a missisipiből is árvizet csinálna ... nem biztos , hogy növizik :D :D :D

Irigy vagy  :'(  :-*

2008. Augusztus 12. - 07:57:53
Válasz #286
Nem elérhető

pókerarc


Én csak azt írtam,hogy fürödhet...nem azt,hogy magába is juttatja ::) ;D ;D

2008. Augusztus 12. - 08:18:55
Válasz #287
Nem elérhető

FirstLady


Heh , minden reggel úgy döntöttem úszásról mindenképpen beszámolok :D .

2 világcsúcs is született ma reggel .

Az első Michael Phelps nevéhez fűződik , aki 200m gyorson világcsúcsot úszva nyert . Ezzel ez a 3. aranyérme Pekingben és vele együtt a 3. világcsúcsa is . Ian Thorpe korábbi kijelentése úgy látszik picit felhergelte Phelps-et , Thorpe elismeri az úszóvilág legnagyobbjának tehetségét , de még ő sem lenne képes 8 aranyérmet nyerni egy olimpián , Phelps megígérte mind a 8-at megfogja nyerni és mind a 8-at világcsúccsal . Fantasztikus egy ember . Ha Phelps legalább még egy aranyat nyer , akkor minden idők legnagyobb olimpikonja lesz 10 arannyal a mindőssze még csak 23 éves fiatalember !

A másik világcsúcs 200m-es háton történt , Aaron Peirsol, aki már a válogatón is világcsúcsot úszott , megdöntötte saját világcsúcsát ismét .
Nade bélám, mik az időadatok? Mennyi volt eddig, és most mennyi? ;)
Kíváncsi vagyok :)
Ma egy olyan összeállítást csinálok, hogy behaltok ;) csak igyekszem gatyábarázni a gépem :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 12. - 09:11:54
Válasz #288
Nem elérhető

FirstLady


Na a fotosopp csak nem bírja :D
De akkor így külön-külön :D

Az USA-beli tornászcsajok...

és összehasonlításképp egy kínai :D

MÓD: sajnos a képek annyira nem adják át, hogy az amerikai versenyzők tömbalakúak és izmosak, amíg a többi versenyző "rendes" tornászalkat...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 12. - 09:32:06
Válasz #289
Nem elérhető

AtisFace


Hát ezek a tornászlányok nem áltak sorba, amikor a mellett osztották az tuti !+"%.
Amúgy amit eddig láttam az olimpiáról ott az amerikaiakra igen jellemző, hogy sokkal tömörebbek, izmosabbak, adott esetben még szálkásabbak is.
Persze csak irigykedünk, mert Amerikában jobb genetikájúak az emberek !+"%. :D :D :D :D
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 12. - 10:03:46
Válasz #290
Nem elérhető

George



Amúgy amit eddig láttam az olimpiáról ott az amerikaiakra igen jellemző, hogy sokkal tömörebbek, izmosabbak, adott esetben még szálkásabbak is.
Persze csak irigykedünk, mert Amerikában jobb genetikájúak az emberek !+"%. :D :D :D :D
Ezzel mire akarsz célozni? Ott több ember közül lehet kiválogatni a legjobbakat ::)

2008. Augusztus 12. - 10:20:41
Válasz #291
Nem elérhető

AtisFace



Amúgy amit eddig láttam az olimpiáról ott az amerikaiakra igen jellemző, hogy sokkal tömörebbek, izmosabbak, adott esetben még szálkásabbak is.
Persze csak irigykedünk, mert Amerikában jobb genetikájúak az emberek !+"%. :D :D :D :D
Ezzel mire akarsz célozni? Ott több ember közül lehet kiválogatni a legjobbakat ::)

Teljesen igazad van, de akkor a India, miért ilyen ratyi olimpián??????? :-/-(-:
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 12. - 10:22:56
Válasz #292
Nem elérhető

Jordan



Amúgy amit eddig láttam az olimpiáról ott az amerikaiakra igen jellemző, hogy sokkal tömörebbek, izmosabbak, adott esetben még szálkásabbak is.
Persze csak irigykedünk, mert Amerikában jobb genetikájúak az emberek !+"%. :D :D :D :D
Ezzel mire akarsz célozni? Ott több ember közül lehet kiválogatni a legjobbakat ::)

Teljesen igazad van, de akkor a India, miért ilyen ratyi olimpián??????? :-/-(-:


Mert ott senki nem szeret dolgozni, inkabb csak a tehenekhez imadkoznak.  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Augusztus 12. - 10:45:12
Válasz #293

Bandi

Vendég
És mi lenne,ha még koxolnának is... !+"% ;D ;D
Persze viccet félre téve,le a kalappal.Hihetetlen mire nem képes a csávó. :-){
Most ugrott be,hogy nem gyenge pénz szüretelés lesz ez számára.Ha még a magyarok is 20 milla körül kapnak 1 aranyért,feltételezem,hogy ők még többet.Ami 8-al szorozva... :-O Na igen,ezek már olyan pénzek,amiért sok minden bevállalható,ami amúgy nem.Szerintem...(legalábbis nekem az lenne). o:)

Thaiföldön kapnak a legtöbet az olimpiai aranyért(55 millió huf).Azért az nem rossz,ha azt nézed h az átlagkereset 12000 huf :)
Amerikaiak 1-2 millát kaphatnak ha jól emlékszem(az indexen volt egy táblázat mennyi pénz jár),a kanadaiak csak kb. 500.000 huf-ot átszámítva.
Csak az a különbség,hogy ők vígan élnek nyugaton a szponzori pénzekből egész évben.
Az olimpiai éremért kapott lové csak nasi.

2008. Augusztus 12. - 10:47:05
Válasz #294
Nem elérhető

George



Amúgy amit eddig láttam az olimpiáról ott az amerikaiakra igen jellemző, hogy sokkal tömörebbek, izmosabbak, adott esetben még szálkásabbak is.
Persze csak irigykedünk, mert Amerikában jobb genetikájúak az emberek !+"%. :D :D :D :D
Ezzel mire akarsz célozni? Ott több ember közül lehet kiválogatni a legjobbakat ::)

Teljesen igazad van, de akkor a India, miért ilyen ratyi olimpián??????? :-/-(-:
Szépen kikerülted a kérdést. Valószínűleg Indiában nincsen hagyománya a tornának, atletikának, és egyéb jellegű sportoknak, amit én hallottam, egyedül íjászatban remekelnek. Másrészt meg sem közelíti az ország anyagi helyzete Amerikáét, illetve a tudás-tapasztalat is jócskán elmarad hozzájuk képest.
Amerikában megteheti azt egy sportoló(főleg, ha olympiára készül), hogy semmi mással nem kell foglalkoznia, csak edzés-kaja-pihi. Ehhez megkap minden segítséget, anyagi és szakmai szinten, plusz egy egész hazafias nemzet áll mögötte és buzdítja, nem pedig irígykedve kritizálja mint máshol. Ez a fajta létbiztonság, magasabb életszínvonal sokkal jobb teljesítmény elérését teszi lehetővé, bárki számára! És ha beleveszed azt, hogy ott bizony kőkeményen válogatják a sportolókat, már egész fiatalon, hogy ki-mire alkalmas, akkor kijön az, hogy tényleg csak a legjobbak kerülhetnek ilyen szintű verseny közelébe. Láttam egy filmet egyszer, ahol fiatal tehetségeket vizsgáltak(USA ugye) izomösszetétel szempontjából, hogy ki alkalmas leginkább rövidtávfutásra, akinek túl sok volt a vörös izomrostja, annak kerek-perec megmondták, hogy ne is álmodjon róla, hogy jó futó lesz belőle, menjen inkább mást sportolni, vagy hosszútávfutónak. Erre a szintre sajna mi pl. nem látom, hogy mikor fogunk elérni, vagy mikor lesz annyi tehetséges gyerek, aki mind tolongva áll sorba, hogy ő márpedig sportolni akar versenyszerűen, hogy válogatni lehessen közülük.
Az amerikai sportolók kinézetére vonatkozó hsz-od(amire reagálni akartam eredetileg) pedig kísértetiesen emlékeztet az átlagemberek testépítőkhöz való hozzáállására. Azért azt ne felejtsük el, hogy a munkát sehogy sem lehet megkerülni, senki nem fog kimenni a tornászlányok helyett a talajra, vagy a felemás-korlátra. A mellükkel kapcsolatban meg akkor nyilatkozz, ha láttál már olyat lányt is, aki visszavonult a tornától, vagy akármelyik versenysporttól - aki kicsit illetékesebb a témában, az tudja mi történik olyankor 8-)

2008. Augusztus 12. - 10:57:13
Válasz #295
Nem elérhető

FirstLady


Jézusom, milyen lavinát indítottam, pedig én csak kíváncsi lettem volna, hogy hogyan lehet az, hogy az évtizedek óta tartó tornászkinézet megváltozott egy országnál... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 12. - 11:04:10
Válasz #296
Nem elérhető

George


Jézusom, milyen lavinát indítottam, pedig én csak kíváncsi lettem volna, hogy hogyan lehet az, hogy az évtizedek óta tartó tornászkinézet megváltozott egy országnál... :)
Elkezdtek táp.kiegeket használni. A saját bőrünkön is tapasztaljuk, hogy jó minőségű kiegészítőkkel mekkora fejlődést lehet elérni teljesítmény és kinézet terén egyaránt ;) Ha itt lenne most endre júzer, akkor tudna mesélni ezt-azt. Vagy akár Sztereó is, ő is illetékes tornában.

2008. Augusztus 12. - 11:09:47
Válasz #297
Nem elérhető

FirstLady


Jézusom, milyen lavinát indítottam, pedig én csak kíváncsi lettem volna, hogy hogyan lehet az, hogy az évtizedek óta tartó tornászkinézet megváltozott egy országnál... :)
Elkezdtek táp.kiegeket használni. A saját bőrünkön is tapasztaljuk, hogy jó minőségű kiegészítőkkel mekkora fejlődést lehet elérni teljesítmény és kinézet terén egyaránt ;) Ha itt lenne most endre júzer, akkor tudna mesélni ezt-azt. Vagy akár Sztereó is, ő is illetékes tornában.
De csak az USÁ-ban használnak tápkiegeket? Mert a többi ország versenyzője olyan, mint a tornászok általában :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 12. - 11:10:53
Válasz #298
Nem elérhető

AtisFace



Amúgy amit eddig láttam az olimpiáról ott az amerikaiakra igen jellemző, hogy sokkal tömörebbek, izmosabbak, adott esetben még szálkásabbak is.
Persze csak irigykedünk, mert Amerikában jobb genetikájúak az emberek !+"%. :D :D :D :D
Ezzel mire akarsz célozni? Ott több ember közül lehet kiválogatni a legjobbakat ::)

Teljesen igazad van, de akkor a India, miért ilyen ratyi olimpián??????? :-/-(-:
Szépen kikerülted a kérdést. Valószínűleg Indiában nincsen hagyománya a tornának, atletikának, és egyéb jellegű sportoknak, amit én hallottam, egyedül íjászatban remekelnek. Másrészt meg sem közelíti az ország anyagi helyzete Amerikáét, illetve a tudás-tapasztalat is jócskán elmarad hozzájuk képest.
Amerikában megteheti azt egy sportoló(főleg, ha olympiára készül), hogy semmi mással nem kell foglalkoznia, csak edzés-kaja-pihi. Ehhez megkap minden segítséget, anyagi és szakmai szinten, plusz egy egész hazafias nemzet áll mögötte és buzdítja, nem pedig irígykedve kritizálja mint máshol. Ez a fajta létbiztonság, magasabb életszínvonal sokkal jobb teljesítmény elérését teszi lehetővé, bárki számára! És ha beleveszed azt, hogy ott bizony kőkeményen válogatják a sportolókat, már egész fiatalon, hogy ki-mire alkalmas, akkor kijön az, hogy tényleg csak a legjobbak kerülhetnek ilyen szintű verseny közelébe. Láttam egy filmet egyszer, ahol fiatal tehetségeket vizsgáltak(USA ugye) izomösszetétel szempontjából, hogy ki alkalmas leginkább rövidtávfutásra, akinek túl sok volt a vörös izomrostja, annak kerek-perec megmondták, hogy ne is álmodjon róla, hogy jó futó lesz belőle, menjen inkább mást sportolni, vagy hosszútávfutónak. Erre a szintre sajna mi pl. nem látom, hogy mikor fogunk elérni, vagy mikor lesz annyi tehetséges gyerek, aki mind tolongva áll sorba, hogy ő márpedig sportolni akar versenyszerűen, hogy válogatni lehessen közülük.
Az amerikai sportolók kinézetére vonatkozó hsz-od(amire reagálni akartam eredetileg) pedig kísértetiesen emlékeztet az átlagemberek testépítőkhöz való hozzáállására. Azért azt ne felejtsük el, hogy a munkát sehogy sem lehet megkerülni, senki nem fog kimenni a tornászlányok helyett a talajra, vagy a felemás-korlátra. A mellükkel kapcsolatban meg akkor nyilatkozz, ha láttál már olyat lányt is, aki visszavonult a tornától, vagy akármelyik versenysporttól - aki kicsit illetékesebb a témában, az tudja mi történik olyankor 8-)

Ezt jó, hogy leírtad! Ugyanis teljesen elbeszéltünk egymás mellett, én poénkodni próbáltam --), kivéve azt, hogy "Amúgy amit eddig láttam az olimpiáról ott az amerikaiakra igen jellemző, hogy sokkal tömörebbek, izmosabbak, adott esetben még szálkásabbak is." Tudom jól, hogy ingyen nem adnak semmit főleg itt nálunk, ugyanis még sokszor a véletlenül felbukkanó tehetségeket sem támogatják meg felelően, addig amíg be nem futnak.  Viszont Amerikában, mint ahogy te is írtad célirányosan egészen fiatal kortól figyelik, edzik és támogatják a tehetségeket. Valószínűleg ennek a gyümölcse, hogy a testfelépítésükben is sokkal masszívabb sportolókat tudnak kiállítani ;-oo-;.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 12. - 11:14:04
Válasz #299
Nem elérhető

AtisFace


Jézusom, milyen lavinát indítottam, pedig én csak kíváncsi lettem volna, hogy hogyan lehet az, hogy az évtizedek óta tartó tornászkinézet megváltozott egy országnál... :)
Elkezdtek táp.kiegeket használni. A saját bőrünkön is tapasztaljuk, hogy jó minőségű kiegészítőkkel mekkora fejlődést lehet elérni teljesítmény és kinézet terén egyaránt ;) Ha itt lenne most endre júzer, akkor tudna mesélni ezt-azt. Vagy akár Sztereó is, ő is illetékes tornában.
De csak az USÁ-ban használnak tápkiegeket? Mert a többi ország versenyzője olyan, mint a tornászok általában :)
Egyik barátom magyar válogatott kerettag tornász, és kapnak rendesen vitamint, fehérjét, glutát stb. bár azt nem tudom, hogy az állambácsitól, vagy az egyesületétől kapja-e...
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!