2024. Május 23. - 04:02:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357201 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Augusztus 13. - 08:02:51
Válasz #345
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 13. - 08:25:13
Válasz #346
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 13. - 09:34:39
Válasz #347
Nem elérhető

fastor


Peking 2008, úszás: megvan Michael Phelps 11. aranyérme
Létrehozva: 2008. augusztus 13. 05:29
Az amerikai váltó 6:58,56 perces, hatalmas új világcsúccsal nyerte a 4x200 m-es vegyes úszást a pekingi olimpián. A Michael Phelps, Ryan Lochte, Ricky Berens, Peter Vanderkaay összetételű négyes több mint négy másodpercet javított a korábbi rekordon (7:03,24). A győzelem egyben azt is jelenti, hogy Michael Phelps megszerezte ötödik aranyérmét Pekingben, összességében pedig már 11 aranynál tart. A második helyen Oroszország csapata végzett, megelőzve az ausztrál váltót.
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 13. - 14:47:25
Válasz #348

B1ll4

Vendég
Tehát most már 5 arany 5 világcsúcs :D Alakul , már csak 3-at kell behúzni :)

2008. Augusztus 13. - 14:56:56
Válasz #349
Nem elérhető

AtisFace


Mincza-Nébald Ildikó bronzérmes párbajtőrben!  (:-) :-)!
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 13. - 18:49:11
Válasz #350
Nem elérhető

fastor


Mincza-Nébald Ildikó bronzérmes párbajtőrben!  (:-) :-)!
:-)! :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 13. - 20:24:21
Válasz #351
Nem elérhető

jehovatanui


Mincza-Nébald Ildikó bronzérmes párbajtőrben!  (:-) :-)!

Ámen!  o:)

2008. Augusztus 13. - 20:36:43
Válasz #352
Nem elérhető

endre66


Mincza-Nébald Ildikó bronzérmes párbajtőrben!  (:-) :-)!
És a bronzmeccsen egy kínait vert meg, azaz Kínától vettünk el egy érmet  :-)- @-o @-o @-o @-o           Łł=

2008. Augusztus 14. - 07:25:48
Válasz #353
Nem elérhető

FirstLady


Gyurta Dani 5. 200 mellen, Cseh döntőbe jutott másodikként (milyen meglepő, hgoy Phelps után ˝=/ ) 200 vegyesen, aranyért bírkózik Fodor Zoltán, férfi vízilabdában 8-5-re nyertek a srácok a spanyolok ellen... eddig asszem ennyi :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 14. - 08:15:36
Válasz #354
Nem elérhető

sasa


Azért belegondolva, ha az Amerikai gyerek balesetet szenvedett volna az olimpia elött, akkor Cseh Laci a menybe ment volna.
Lady! Miért nem szóltál időben, hogy ilyen jó lesz ez a Phelps? Ha tudom, akkor időben szóltam volna valamelyik családtagnak Amerikában, hogy intézkedjen. :-/-

2008. Augusztus 14. - 08:21:32
Válasz #355
Nem elérhető

FirstLady


Azért belegondolva, ha az Amerikai gyerek balesetet szenvedett volna az olimpia elött, akkor Cseh Laci a menybe ment volna.
Lady! Miért nem szóltál időben, hogy ilyen jó lesz ez a Phelps? Ha tudom, akkor időben szóltam volna valamelyik családtagnak Amerikában, hogy intézkedjen. :-/-
Úúú... az én hibám, hogy cseh laci nem "aranyos"... :( ezt végig se gondoltam eddig, megmondjuk ki tudta, hogy ilyen keresztapád van, de ez persze nem mentesít a felelősségválalás alól  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Viszon mivel most önkritikát gyakorolok, hogy milyen szenya is vagyok, oltárt építek, és mától minden nap (az olimpia végéig), amikor felkelek és lefekvés előtt is, a fejemre szórok egy kanál Nitro-tech-et, és azt mormolom magamban 20.000-szer, hogy "bocsánat Sasa, bocsánat Magyarország", remélem ezzel vezekelhetek @-o !+"% 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 14. - 08:33:01
Válasz #356
Nem elérhető

sasa



2008. Augusztus 14. - 08:56:01
Válasz #357

Torony

Vendég

Viszon mivel most önkritikát gyakorolok, hogy milyen szenya is vagyok, oltárt építek, és mától minden nap (az olimpia végéig), amikor felkelek és lefekvés előtt is, a fejemre szórok egy kanál Nitro-tech-et, és azt mormolom magamban 20.000-szer, hogy "bocsánat Sasa, bocsánat Magyarország", remélem ezzel vezekelhetek @-o !+"% 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

nem is tudtam, hogy a nitro-tech (fej)bőrön keresztül is felszívódik... :D éljen az ozmózis :D

2008. Augusztus 14. - 09:03:29
Válasz #358
Nem elérhető

FirstLady



Viszon mivel most önkritikát gyakorolok, hogy milyen szenya is vagyok, oltárt építek, és mától minden nap (az olimpia végéig), amikor felkelek és lefekvés előtt is, a fejemre szórok egy kanál Nitro-tech-et, és azt mormolom magamban 20.000-szer, hogy "bocsánat Sasa, bocsánat Magyarország", remélem ezzel vezekelhetek @-o !+"% 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

nem is tudtam, hogy a nitro-tech (fej)bőrön keresztül is felszívódik... :D éljen az ozmózis :D
Az, hogy szívódik-e, az majd az olimpia után derül ki :D :D :D :D Ha izmosabb leszek, akkor igen, működik fejbőrön át is :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 14. - 09:11:06
Válasz #359

Torony

Vendég
legrosszabb esetben kurvanagy fejed lesz :)