2024. Május 23. - 08:34:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357276 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Augusztus 17. - 14:58:13
Válasz #405

Torony

Vendég
semmi baj, majd feljönnek... hogy aztán szokás szerint 3-4 gól előnyből az utolső 3 percben mégis kikapjanak.

2008. Augusztus 17. - 17:56:52
Válasz #406

B1ll4

Vendég
Azért 11-el csak sikerült kikapni :D

2008. Augusztus 17. - 20:16:28
Válasz #407
Nem elérhető

Cressler


tök mind1 így is továbbjutottak....

áááá baszki ha akármiben a csoportelső ellazsálja a hátralévő meccseket az tartalékol, de ha szegény csajok biztos továbbjutóként kikapnak egyből dráma meg ilyesmi...
ahelyett, hogy kiabálnátok, hogy PÁLINGER.... meg PIGA.... 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 17. - 20:39:11
Válasz #408
Nem elérhető

madinorbi


tök mind1 így is továbbjutottak....

áááá baszki ha akármiben a csoportelső ellazsálja a hátralévő meccseket az tartalékol, de ha szegény csajok biztos továbbjutóként kikapnak egyből dráma meg ilyesmi...
ahelyett, hogy kiabálnátok, hogy PÁLINGER.... meg PIGA.... 

Én kiabáltam mint az állat Cressler  >:D
 @:-) @:-) @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 18. - 10:27:17
Válasz #409

Torony

Vendég

2008. Augusztus 18. - 10:32:36
Válasz #410
Nem elérhető

FirstLady


Nem hát... csak egyszerűbb erre fogni...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 10:36:04
Válasz #411

Zsuzsi

Vendég
http://sportgeza.hu/2008/peking/schmitt_terdre_kenszerult_a_magyar_sport/

ezt csak a pénzre lehet fogni...? nem hiszem.


Na jó,de ki tehet arról,hogy nincs ilyenre pénz? Inkább oda adják Schobert Norbinak iskolai büféreformra,mint az olimpikonoknak... :----

2008. Augusztus 18. - 10:56:25
Válasz #412
Nem elérhető

Cressler


"Dél-Koreától elszenvedett vereség után, megpusziltam őket, megfogtam a kezüket, mert sportember vagyok, tudom, mennyit számít egy érintés, egy biztatás"
biztos erre volt szükségük...  :----

Hihetetlen mennyire rühellem ezt az embert...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 18. - 11:30:25
Válasz #413
Nem elérhető

drake


"Dél-Koreától elszenvedett vereség után, megpusziltam őket, megfogtam a kezüket, mert sportember vagyok, tudom, mennyit számít egy érintés, egy biztatás"
biztos erre volt szükségük...  :----

Hihetetlen mennyire rühellem ezt az embert...

Hi!

A magyar olimpiai sportok bizony nagyon mély válságban vannak. Ez tény. Általában min. 15. -ek vagyunk az éremtáblán, most 40. Szerintetek ez miért van? Én is gondolkodtam rajta elég sokat, és nem tudom. Pl. a fradi  kézilabdás lányai hideg vízeben zuhanyoztak az EHF kupa győzelem után, ez jutott eszembe a koreai meccs alatt. Szégyen ami az országban van.
Tudod Cressler bizony hiányzik a pénz. Nagyon is. Ha csak kb. a felét kapják meg az olimpiai felkészülésre az biz. gáz. Tudod, ha vmi f@szkalapok megszüntetnék a Sport kórházat az is nagyon gáz. Gondolom te voltál olimpikon, vagy csak élsportoló voltál, és hát tudod milyen a felkészülés, meg az, hogy ott kint kinek mire van szüksége. Tudod akit utálsz, az olimpikon volt, nem mellesleg 2x olimpiai bajnok. Az egyetlen sportdiplomatánk akit elismernek külföldön, nem Téged. Nem tudsz egy embert sem mondani akinek a nemzetközi sport diplomáciában nagyobb respektje lenne. Persze Te rühelheted, de ettől még nem lesz több arany. 1996-2000-2004, jobbak voltunk, a finanszírozás is. Most meg, olyan mint az ország. Ez van.

De tudod, nem csak pénz kell, hanem szív és becsvágy is. Ha olvasnád amit nyilatkozik, akkor tudnád, hogy ezt is megemlítette párszor, de Te csak rühelsz, abból meg sok tudás nem jön ...


üdv.: drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2008. Augusztus 18. - 11:33:36
Válasz #414
Nem elérhető

FirstLady


"Dél-Koreától elszenvedett vereség után, megpusziltam őket, megfogtam a kezüket, mert sportember vagyok, tudom, mennyit számít egy érintés, egy biztatás"
biztos erre volt szükségük...  :----

Hihetetlen mennyire rühellem ezt az embert...

Hi!

A magyar olimpiai sportok bizony nagyon mély válságban vannak. Ez tény. Általában min. 15. -ek vagyunk az éremtáblán, most 40. Szerintetek ez miért van? Én is gondolkodtam rajta elég sokat, és nem tudom. Pl. a fradi  kézilabdás lányai hideg vízeben zuhanyoztak az EHF kupa győzelem után, ez jutott eszembe a koreai meccs alatt. Szégyen ami az országban van.
Tudod Cressler bizony hiányzik a pénz. Nagyon is. Ha csak kb. a felét kapják meg az olimpiai felkészülésre az biz. gáz. Tudod, ha vmi f@szkalapok megszüntetnék a Sport kórházat az is nagyon gáz. Gondolom te voltál olimpikon, vagy csak élsportoló voltál, és hát tudod milyen a felkészülés, meg az, hogy ott kint kinek mire van szüksége. Tudod akit utálsz, az olimpikon volt, nem mellesleg 2x olimpiai bajnok. Az egyetlen sportdiplomatánk akit elismernek külföldön, nem Téged. Nem tudsz egy embert sem mondani akinek a nemzetközi sport diplomáciában nagyobb respektje lenne. Persze Te rühelheted, de ettől még nem lesz több arany. 1996-2000-2004, jobbak voltunk, a finanszírozás is. Most meg, olyan mint az ország. Ez van.

De tudod, nem csak pénz kell, hanem szív és becsvágy is. Ha olvasnád amit nyilatkozik, akkor tudnád, hogy ezt is megemlítette párszor, de Te csak rühelsz, abból meg sok tudás nem jön ...


üdv.: drake
Drake, szerintem igazad van a mondandód első felében és a végében, de akit te olyan nagyra tartasz, és húde respektje van, na ő is nagyban tehet arról, hogy ilyenné fajult az élsportolók helyzete...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 11:36:36
Válasz #415
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az is nyilvánvaló,hogy Schmitt Pál jobboldali nézeteket vall,ezért tutira szivatják. Csak hát itt nem ő vele szúrnak ki,mert a sportolók az országot képviselik.

2008. Augusztus 18. - 11:46:47
Válasz #416
Nem elérhető

FirstLady


Az is nyilvánvaló,hogy Schmitt Pál jobboldali nézeteket vall,ezért tutira szivatják. Csak hát itt nem ő vele szúrnak ki,mert a sportolók az országot képviselik.
Ez is teljesen igaz, de azért tehetne ő is többet... pl. rendesen tárgyalhatott volna a Wadával is, oké, most nem ez a téma, de azért beletartozik a sportolók helyzetébe ez is... 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 11:53:38
Válasz #417

Zsuzsi

Vendég
Az igazság az,hogy konkrétan nem tudjuk mi játszódik a színfalak mögött,csak sejtésünk van.
Amit biztosan tudunk az az,hogy nem jól mennek a dolgok.  :-[

2008. Augusztus 18. - 12:30:57
Válasz #418
Nem elérhető

Cressler


"Dél-Koreától elszenvedett vereség után, megpusziltam őket, megfogtam a kezüket, mert sportember vagyok, tudom, mennyit számít egy érintés, egy biztatás"
biztos erre volt szükségük...  :----

Hihetetlen mennyire rühellem ezt az embert...

Hi!

A magyar olimpiai sportok bizony nagyon mély válságban vannak. Ez tény. Általában min. 15. -ek vagyunk az éremtáblán, most 40. Szerintetek ez miért van? Én is gondolkodtam rajta elég sokat, és nem tudom. Pl. a fradi  kézilabdás lányai hideg vízeben zuhanyoztak az EHF kupa győzelem után, ez jutott eszembe a koreai meccs alatt. Szégyen ami az országban van.
Tudod Cressler bizony hiányzik a pénz. Nagyon is. Ha csak kb. a felét kapják meg az olimpiai felkészülésre az biz. gáz. Tudod, ha vmi f@szkalapok megszüntetnék a Sport kórházat az is nagyon gáz. Gondolom te voltál olimpikon, vagy csak élsportoló voltál, és hát tudod milyen a felkészülés, meg az, hogy ott kint kinek mire van szüksége. Tudod akit utálsz, az olimpikon volt, nem mellesleg 2x olimpiai bajnok. Az egyetlen sportdiplomatánk akit elismernek külföldön, nem Téged. Nem tudsz egy embert sem mondani akinek a nemzetközi sport diplomáciában nagyobb respektje lenne. Persze Te rühelheted, de ettől még nem lesz több arany. 1996-2000-2004, jobbak voltunk, a finanszírozás is. Most meg, olyan mint az ország. Ez van.

De tudod, nem csak pénz kell, hanem szív és becsvágy is. Ha olvasnád amit nyilatkozik, akkor tudnád, hogy ezt is megemlítette párszor, de Te csak rühelsz, abból meg sok tudás nem jön ...


üdv.: drake
Most azt hiszed túl sok újjat mondtál?  !+"%
Nagyon nem bírom az ilyen stílusú  megnyílvánulásokat...

Akkor bizonyára pl Alján Tamás, Baráth Etele ők senkik... 

Ja olvasom amit nyilatkozik, igazán meggyőző csakhogy mutogatni sokkal könnyebb mint a saját felelősségét elismerni a fennálló helyzetben...
Másrészt a sportolói múltját kár idekeverni: Egyébként lehet kicsit többet tudok az olimpiák történetéről mint te azt gondolod de mind1.

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 18. - 13:19:25
Válasz #419
Nem elérhető

Cressler


ejjj b zsűri pontszámmal kikapni de durva...
Az ezüst érmes amerikai csaj úgy a két kínai közt mint valami  tanítónéni  !+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!