2024. Június 04. - 04:39:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358059 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Augusztus 18. - 13:32:09
Válasz #420
Nem elérhető

drake


"Dél-Koreától elszenvedett vereség után, megpusziltam őket, megfogtam a kezüket, mert sportember vagyok, tudom, mennyit számít egy érintés, egy biztatás"
biztos erre volt szükségük...  :----

Hihetetlen mennyire rühellem ezt az embert...

Hi!

A magyar olimpiai sportok bizony nagyon mély válságban vannak. Ez tény. Általában min. 15. -ek vagyunk az éremtáblán, most 40. Szerintetek ez miért van? Én is gondolkodtam rajta elég sokat, és nem tudom. Pl. a fradi  kézilabdás lányai hideg vízeben zuhanyoztak az EHF kupa győzelem után, ez jutott eszembe a koreai meccs alatt. Szégyen ami az országban van.
Tudod Cressler bizony hiányzik a pénz. Nagyon is. Ha csak kb. a felét kapják meg az olimpiai felkészülésre az biz. gáz. Tudod, ha vmi f@szkalapok megszüntetnék a Sport kórházat az is nagyon gáz. Gondolom te voltál olimpikon, vagy csak élsportoló voltál, és hát tudod milyen a felkészülés, meg az, hogy ott kint kinek mire van szüksége. Tudod akit utálsz, az olimpikon volt, nem mellesleg 2x olimpiai bajnok. Az egyetlen sportdiplomatánk akit elismernek külföldön, nem Téged. Nem tudsz egy embert sem mondani akinek a nemzetközi sport diplomáciában nagyobb respektje lenne. Persze Te rühelheted, de ettől még nem lesz több arany. 1996-2000-2004, jobbak voltunk, a finanszírozás is. Most meg, olyan mint az ország. Ez van.

De tudod, nem csak pénz kell, hanem szív és becsvágy is. Ha olvasnád amit nyilatkozik, akkor tudnád, hogy ezt is megemlítette párszor, de Te csak rühelsz, abból meg sok tudás nem jön ...


üdv.: drake
Most azt hiszed túl sok újjat mondtál?  !+"%
Nagyon nem bírom az ilyen stílusú  megnyílvánulásokat...

Akkor bizonyára pl Alján Tamás, Baráth Etele ők senkik... 

Ja olvasom amit nyilatkozik, igazán meggyőző csakhogy mutogatni sokkal könnyebb mint a saját felelősségét elismerni a fennálló helyzetben...
Másrészt a sportolói múltját kár idekeverni: Egyébként lehet kicsit többet tudok az olimpiák történetéről mint te azt gondolod de mind1.


Hi!

Szerintem az Ajánt azt ne erőltesd, az max. a dopping behozatalba az erőatlétáknak frankó, amúgy meg ....
A Baráth Etele ugye az MKKSZ -nek az elnőke.

Nem értelek, hogy jön ide ez, én max. az Aján nem tartom semmibe, de itt persze (értem a hozzászólásomra) még Őt sem fikáztam.

Azért nem árt a tanulás ill. az olvasás, mert akkor majd megérted miért írtam a sportolói múltjáról, és ha többet tudsz akkor annak én csak örülök, hiszen akkor egy okos emberrel több van az országban.

MÁS:
Azt nagyon utálom ha politikát keverünk ide, de a fin. a kormánytól jön, ez tény. Ugye amit PROD írt, szerintem eléggé árnyaltan, de fedi a valóságot, mondom, szerintem. Ettől függetlenül, nekem mindegy kinél leng a magyar zászló, kinél hallom a himnuszt, én csak öróülök minden sportolónk sikerének. Szóval Hajrá!

Én csak azt remélem mindenki levonja majd a tanulságot, értem ezalatt a Schmidt-et is, és majd tudja mit kell tennie. Mondják idealista vagyok, de ha nem így gondolkodnék, akkor nem lenne értelme eme nehézkes életnek. Márpedig van.

Részemről ennyi erről a MOB-KORMÁNY cuccról.

üdv.: drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2008. Augusztus 18. - 15:23:25
Válasz #421
Nem elérhető

madinorbi


Sportminisztérium - törölve
Sporttárca - törölve
Sport szakállamtitkár létezik - az egyszemélyes kommandó  :D

Amikor azt nyilatkozza a lövészágazat elnöke, hogy töltényeket és sportfegyvereket kellett eladni, hogy a 2-3 db klasszis relatíve "fel tudjon készülni" akkor...
Ez a jelenegi kormányzat által nagyban elősegített dübörgő gazdaság, sajnos kihatással van mindenkire az eladótól az utcaseprőtől kezdve az élsportolókon keresztül mindenkire.
Reform van orrba szájba ... a sport ápolja az öntudatot és a kultúra részese, ezért nem szükséges.
Sportkorház...
És ennek tetejébe az itthon állati módon működő uszítás pl.: Daróczi nyilatkozata , hogy az olyan megfontolt és lelkiismeretes politikusok mint ők nem vetemedhetnek odáig, hogy a szegény adófizető pénzéből mindenféle összegeket áldozzanak a sportra... pföjj  :----  :-/-
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 18. - 16:01:20
Válasz #422
Nem elérhető

Cressler


"Dél-Koreától elszenvedett vereség után, megpusziltam őket, megfogtam a kezüket, mert sportember vagyok, tudom, mennyit számít egy érintés, egy biztatás"
biztos erre volt szükségük...  :----

Hihetetlen mennyire rühellem ezt az embert...

Hi!

A magyar olimpiai sportok bizony nagyon mély válságban vannak. Ez tény. Általában min. 15. -ek vagyunk az éremtáblán, most 40. Szerintetek ez miért van? Én is gondolkodtam rajta elég sokat, és nem tudom. Pl. a fradi  kézilabdás lányai hideg vízeben zuhanyoztak az EHF kupa győzelem után, ez jutott eszembe a koreai meccs alatt. Szégyen ami az országban van.
Tudod Cressler bizony hiányzik a pénz. Nagyon is. Ha csak kb. a felét kapják meg az olimpiai felkészülésre az biz. gáz. Tudod, ha vmi f@szkalapok megszüntetnék a Sport kórházat az is nagyon gáz. Gondolom te voltál olimpikon, vagy csak élsportoló voltál, és hát tudod milyen a felkészülés, meg az, hogy ott kint kinek mire van szüksége. Tudod akit utálsz, az olimpikon volt, nem mellesleg 2x olimpiai bajnok. Az egyetlen sportdiplomatánk akit elismernek külföldön, nem Téged. Nem tudsz egy embert sem mondani akinek a nemzetközi sport diplomáciában nagyobb respektje lenne. Persze Te rühelheted, de ettől még nem lesz több arany. 1996-2000-2004, jobbak voltunk, a finanszírozás is. Most meg, olyan mint az ország. Ez van.

De tudod, nem csak pénz kell, hanem szív és becsvágy is. Ha olvasnád amit nyilatkozik, akkor tudnád, hogy ezt is megemlítette párszor, de Te csak rühelsz, abból meg sok tudás nem jön ...


üdv.: drake
Most azt hiszed túl sok újjat mondtál?  !+"%
Nagyon nem bírom az ilyen stílusú  megnyílvánulásokat...

Akkor bizonyára pl Alján Tamás, Baráth Etele ők senkik... 

Ja olvasom amit nyilatkozik, igazán meggyőző csakhogy mutogatni sokkal könnyebb mint a saját felelősségét elismerni a fennálló helyzetben...
Másrészt a sportolói múltját kár idekeverni: Egyébként lehet kicsit többet tudok az olimpiák történetéről mint te azt gondolod de mind1.


Hi!

Szerintem az Ajánt azt ne erőltesd, az max. a dopping behozatalba az erőatlétáknak frankó, amúgy meg ....
A Baráth Etele ugye az MKKSZ -nek az elnőke.

Nem értelek, hogy jön ide ez, én max. az Aján nem tartom semmibe, de itt persze (értem a hozzászólásomra) még Őt sem fikáztam.

Azért nem árt a tanulás ill. az olvasás, mert akkor majd megérted miért írtam a sportolói múltjáról, és ha többet tudsz akkor annak én csak örülök, hiszen akkor egy okos emberrel több van az országban.

MÁS:
Azt nagyon utálom ha politikát keverünk ide, de a fin. a kormánytól jön, ez tény. Ugye amit PROD írt, szerintem eléggé árnyaltan, de fedi a valóságot, mondom, szerintem. Ettől függetlenül, nekem mindegy kinél leng a magyar zászló, kinél hallom a himnuszt, én csak öróülök minden sportolónk sikerének. Szóval Hajrá!

Én csak azt remélem mindenki levonja majd a tanulságot, értem ezalatt a Schmidt-et is, és majd tudja mit kell tennie. Mondják idealista vagyok, de ha nem így gondolkodnék, akkor nem lenne értelme eme nehézkes életnek. Márpedig van.

Részemről ennyi erről a MOB-KORMÁNY cuccról.

üdv.: drake

Mint mondtam, rohadtul nem csípem az ilyen stílusú írásokat se tőled se mástól, eddig szerencsére senki nem akart kioktatni és ahogy Jordan mondta : nem te leszel az aki elkezdi ...

Másrészt én nem fikáztam S. Pált csak leírtam a véleményem róla és az aktuális nyilatkozatáról. Namost ha ideírom, hogy rühellem Britney Spearst akkor beírod hány aranylemze meg díja van?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 18. - 16:16:48
Válasz #423
Nem elérhető

drake


Hi!

Lehet ezt másként is csinálni.

Csak egy példa:
http://www.inforadio.hu/hir/sport/peking2008/hir-219789  :-)!

Ha sokat olvasol, remélhetőleg tanulsz is.  ;)

üdv.: drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2008. Augusztus 18. - 23:43:17
Válasz #424

B1ll4

Vendég

2008. Augusztus 19. - 06:37:07
Válasz #425

Torony

Vendég

Létezhet ? http://www.telesport.hu/12-ezer-kalorias-etrendje  ???

ööööööööööö nemdoppingol, csak naturálisan, meg köll enni két grillcsirkét oszt lefujtani egy tálca krémessel, he...  ;D

2008. Augusztus 19. - 16:30:35
Válasz #426
Nem elérhető

Cressler


FAzekas Robi 1 centis előnnyel került döntőbe, 8. lett... Szerintem megmutatta, hogy nagy sportoló.

A női kézisek is nyertek  :-)!
Kovács KK Katiék  <3! :) is döntősök .

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 19. - 17:13:00
Válasz #427
Nem elérhető

Gabe


NS: "Oroszország lesz a Hajdu-csapat ellenfele az elődöntőben
Hihetetlen izgalmakat követően az orosz női kézilabda-válogatott 32–31-re legyőzte a francia csapatot a kétszeri hosszabbítást hozó negyeddöntőben. Ezzel eldőlt, hogy a magyar válogatott Oroszországgal csap össze az egyik elődöntőben, a másikban pedig Dél-Korea–Norvégia derbi lesz."

az előzményeket mindenki ismeri  :-\
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 20. - 08:37:30
Válasz #428
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 21. - 10:22:00
Válasz #429
Nem elérhető

madinorbi


Erről mit gondoltok ? Nem ilyen bajnokokat szeretne az öreg látni ... @-o
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=196159

szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 21. - 10:23:06
Válasz #430
Nem elérhető

AtisFace


 :D
Erről mit gondoltok ? Nem ilyen bajnokokat szeretne az öreg látni ... @-o
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=196159



Lehet hiányolták hogy nem bas..ta a földhöz az aranyat, mint a másik a bronzot :D :D :D
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 21. - 11:30:06
Válasz #431
Nem elérhető

Gabe


Erről mit gondoltok ? Nem ilyen bajnokokat szeretne az öreg látni ... @-o
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=196159



irigy, hogy gyorsabban fut, mint ő  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 21. - 15:46:13
Válasz #432
Nem elérhető

Gabe


hungary-russia 20-22

az oroszok a nőikézi olimpiai döntőben  &5*

a bronzmeccsen az ellenfél dél-korea :-\
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 22. - 09:49:29
Válasz #433
Nem elérhető

FirstLady


Megvan az első arany!!!!!
Vajda Attila olimpiai bajnok!!!!!!!!!!! :-)! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= :-OO :-OO :-OO

...fekete szalaggal a karján...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 22. - 09:51:42
Válasz #434
Nem elérhető

AtisFace


Megvan az első arany!!!!!
Vajda Attila olimpiai bajnok!!!!!!!!!!! :-)! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= :-OO :-OO :-OO

...fekete szalaggal a karján...
:-):-)::
Huh. Nem maradunk arany nélkül.  :-!
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!