2024. Június 04. - 00:29:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358001 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 25. - 14:18:44
Válasz #480
Nem elérhető

God Vazzeg


Sajna a mi sportunk soha nem lesz egy "elismert" sport amelyet az átlagemberek felállva és üvöltve szurkolnak végig.

Ugyan már, mikor az átlagember a kicsit izmos emberre is köpköd meg fujjog?!  :-}

A mi sportunk a kisebbségi komplexust erősíti az "átlagemberbe" egyszerűen nem bírják ki hogy ne szóljanak be.. Amíg ez így van (márpedig mostanában ez nem fog változni) addig a mi sportunk "megtűrt" sport lesz, nem több. Szerintem  8)

2008. Augusztus 25. - 14:44:01
Válasz #481
Nem elérhető

madinorbi


Mért szerintetek az Usaban a hypermarketekben motorosbevásárlókocsiban!!! igen motoros , fetrengő 180 kilős csüngőhasú zsírdisznók szeretik az amerikai olimpikonokat ??? Sajna erről szól véleményem szerint a liberalizmus: ébressz lelkiismeret furdalást a szarban, hogy léteznek jók és mivel ők többen vannak lehúzzák a kiemelkedőt...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 25. - 14:47:45
Válasz #482

Torony

Vendég
megtűrt "sport"?! Megmondta az average joe ezerszer; ez nem sport... mongyuk amíg egy nyócosztályos primitív pöcs "népszerűsíti", addig nem is lesz   ;) ;D

2008. Augusztus 25. - 15:40:28
Válasz #483
Nem elérhető

pókerarc


Hmmm.

Pisti,Laci,...Johnny Ti mennyit is kaptatok az államtól?  !+"%

http://www.fn.hu/olimpia/20080825/cseh_laszlo_kapja_legtobb/


Azt olvastátok,hogy Cseh Lacinak egy cég kipótolta az ezüstjeit arany értékűre?Azaz nem 54 hanem 60 milla.Neki sem lesz már gond a jövőben...Na persze ez nem baj,inkább irigylésreméltó.

2008. Augusztus 25. - 15:46:56
Válasz #484

Torony

Vendég
kurvára megérdemli. Hatalmasat alakított, full riszpekt.

2008. Augusztus 25. - 15:52:18
Válasz #485
Nem elérhető

pókerarc


Azért ha nem lett volna a Phelps gyerek,Laci megnyeri mind a 3mat.Mind európa vagy egyéb csúccsal,akkor most őrá mondaná mindenki,hogy mennyire tele van és stb...Ilyen értelemben szerencséje is van ;D
Egyébként tényleg le a kalappal előtte. :-){És ő még szerény,normális is hozzá.Ez nem mondható el Danikáról.Ezeket nem újságból olvastam... :-/-(-:

2008. Augusztus 25. - 16:27:00
Válasz #486
Nem elérhető

George


Sajna olyan sokáig itthon sem lehet ellenni a 60 millióból. Vesz egy normális lakást/házat, autó, akkor már elment több mint a fele. Meg gondolom ebből az összegből is kapásból lenyúlnak egy rakás adót, nehogy véletlenül boldoguljon az ember.

2008. Augusztus 25. - 16:36:18
Válasz #487

Torony

Vendég
Kivételesen adómentes :) bár sztem a Veres Jánosnak azóta gyomorgörcse van :D :D :D

2008. Augusztus 25. - 17:01:14
Válasz #488
Nem elérhető

pókerarc


Azért aki 60 millából nem tudja magát bebiztosítani az...nem mondok inkább semmit. ;D
Igen igaz,hogy lakás,kocsi és fele oda,de más ezeket hány (tíz)év alatt szenvedi össze.
Persze nem arra értettem,hogy királyként élhet,de 1 átlag gondtalan élet a kamatokból megvan.Legalábbis nekem meglenne. o:)

2008. Augusztus 25. - 17:05:01
Válasz #489
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Azért aki 60 millából nem tudja magát bebiztosítani az...nem mondok inkább semmit. ;D
Igen igaz,hogy lakás,kocsi és fele oda,de más ezeket hány (tíz)év alatt szenvedi össze.
Persze nem arra értettem,hogy királyként élhet,de 1 átlag gondtalan élet a kamatokból megvan.Legalábbis nekem meglenne. o:)

Én ennek töredékéből egy jó életet tudnék teremteni.  ;)

2008. Augusztus 25. - 17:07:44
Válasz #490
Nem elérhető

pókerarc


Azért aki 60 millából nem tudja magát bebiztosítani az...nem mondok inkább semmit. ;D
Igen igaz,hogy lakás,kocsi és fele oda,de más ezeket hány (tíz)év alatt szenvedi össze.
Persze nem arra értettem,hogy királyként élhet,de 1 átlag gondtalan élet a kamatokból megvan.Legalábbis nekem meglenne. o:)

Én ennek töredékéből egy jó életet tudnék teremteni.  ;)
Végre már,azt hittem itt ez senkinek se összeg. !+"% ;D

2008. Augusztus 25. - 17:09:40
Válasz #491
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Augusztus 25. - 18:34:38
Válasz #492
Nem elérhető

madinorbi


60 miskából hány darab zsákos rocky road jön ki ?  @-o
Najó, adómentes az összeg valóban sztem ha nem egy überpalotát vesz mondjuk azt meg ennyiből nem, tehát ha kreatív, vállalkozik idetesz meg amoda soha többé nem lesz gondja.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 25. - 22:30:48
Válasz #493
Nem elérhető

Cressler


És akkor most menjünk bele, hogy pár focista az angol b osztályban is keres közel ennyit?

Én az olimpikonoktól/sportolóktól nem sajnálom a támogatást és a jutalmat.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 26. - 06:34:30
Válasz #494

Torony

Vendég
a magyar focista is keres rendesen... csak jáccani nem tud :D :D :D de ne kezdjük elölről :)