2024. Június 04. - 04:09:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358051 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Január 06. - 13:55:15
Válasz #705
Nem elérhető

madinorbi


Az euro sport egyik "szakkomentátora" szerint Karacs simán meccselhetne Badr Harival ????... és ezt szakember mondta


emlékeztetőül a Karacs vs Ignashov, Karacs dolgozik dolgozik Ignashov  a ing közepén végig és néha kiszurkál
http://www.youtube.com/watch?v=ILD1U-OsoWk
****:)))
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 06. - 17:33:52
Válasz #706
Nem elérhető

Gabe


Az euro sport egyik "szakkomentátora" szerint Karacs simán meccselhetne Badr Harival ????
miért ne meccselhetne?
én is meccselhetnék klicskoval, csak arról ne beszéljünk mik az esélyek!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 06. - 18:18:21
Válasz #707
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 07. - 00:19:33
Válasz #708
Nem elérhető

Cressler


Az euro sport egyik "szakkomentátora" szerint Karacs simán meccselhetne Badr Harival ????
miért ne meccselhetne?
én is meccselhetnék klicskoval, csak arról ne beszéljünk mik az esélyek!  :)
nem pontosan ezt a szót használta mert asszem úgy is gondolta, hogy meg is állná a helyét ellene...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 10. - 15:10:23
Válasz #709
Nem elérhető

Gabe


Hallottátok, hogy Barashian nem tudta hozni, a kötelező félnehézsúly határt Erdei ellen?
Kapott még 2 órát (1,5 kiló volt a diffi), de ezekután is maradt rajta 90deka.
Nem szólt Pistiéknek, hogy adjanak neki valami vízhajtót!  !+"%
Így nem lesz címmeccs, bár, ha madár kikap, a WBO úgyis elveszi tőle a címet!
Nem mellesleg Balzsay Karesz is WBO világbajnoki címmeccsen boxol nagyváltósúlyban.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 10. - 18:46:35
Válasz #710
Nem elérhető

Cressler


Hallottátok, hogy Barashian nem tudta hozni, a kötelező félnehézsúly határt Erdei ellen?
Kapott még 2 órát (1,5 kiló volt a diffi), de ezekután is maradt rajta 90deka.
Nem szólt Pistiéknek, hogy adjanak neki valami vízhajtót!  !+"%
Így nem lesz címmeccs, bár, ha madár kikap, a WBO úgyis elveszi tőle a címet!
Nem mellesleg Balzsay Karesz is WBO világbajnoki címmeccsen boxol nagyváltósúlyban.
halottam tegnap, elég megmosolyogtató profi sportolóról ilyet hallani
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 10. - 19:36:47
Válasz #711
Nem elérhető

sasa


Meg is szívta, mert nem kap mecspénzt.

2009. Január 10. - 23:13:17
Válasz #712
Nem elérhető

Gabe


Balzsay Kareeesz!  (:-) (:-) (:-) :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 11. - 07:58:19
Válasz #713
Nem elérhető

FirstLady


Balzsay Kareeesz!  (:-) (:-) (:-) :-)!
Mind a három magyar győzött, ezt azért ne hagyjuk ki ;) Łł= Łł= Łł= :-)!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 11. - 11:51:53
Válasz #714
Nem elérhető

Gabe


Balzsay Kareeesz!  (:-) (:-) (:-) :-)!
Mind a három magyar győzött, ezt azért ne hagyjuk ki ;) Łł= Łł= Łł= :-)!
Így van Pimpa olyan volt, mint Hamed, Zsolti meg leiskolázta Barashjant, csak épp a Karesz meccs miatt tomboltam!  :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 11. - 13:42:15
Válasz #715
Nem elérhető

fastor


hát, leiskolázta az tény, de jó volt az orosz gyerek, a végén, meg kiüthette volna ZSoltit :(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 11. - 14:52:38
Válasz #716
Nem elérhető

Gabe


hát, leiskolázta az tény, de jó volt az orosz gyerek, a végén, meg kiüthette volna ZSoltit :(
Ukrán volt, de hogy mikor üthette volna ki Zsoltit?
Nem tudom, te a TV2-t nézted?  :o
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 11. - 14:55:02
Válasz #717
Nem elérhető

fastor


hát, leiskolázta az tény, de jó volt az orosz gyerek, a végén, meg kiüthette volna ZSoltit :(
Ukrán volt, de hogy mikor üthette volna ki Zsoltit?
Nem tudom, te a TV2-t nézted?  :o
utolsó menet, elég szétszort volt már Madár!
ha az utsó támadást, végigviszi az UKRÁN, akkor, lehet földre került volna  :-\
de sztem csak azért, mert kiengedett a végére, az egyélrtelmü volt ,hogy Madáré a meccs
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 11. - 14:57:23
Válasz #718
Nem elérhető

Gabe


Nincs ilyen, hogy lehet hogy...
Azokról a menetekről miért nem mondod ugyanezt, ahol Barashjan pihegett, meg lóbálta a karját?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 11. - 16:07:30
Válasz #719
Nem elérhető

sasa


Az Ukrán nagyon messze volt attól, hogy leüsse Madárt. Azt meg kell hagyni, hogy végig ütésre kényszeritette Erdeit. Ha Erdei ezt nem bírta volna, akkor lett volna baj. Amúgy sem kell félteni Zsoltot, mert volt már, hogy leütötték, majd felállt és szarrá verte az ellenfelét.
Balzsai meccse húzósabb volt. Ha nem Németországban van a mérkőzés és nem sikerül ilyen jól az utolsó három menet, akkor nincs vb cím. Sterintem az ellenfele több menetet nyert, de ez senkit sem érdekel. A lényeg, hogy nyertek a Magyarok. Ott legalább érvényesült a sportdiplomácia!!!!!!!!