2024. Május 23. - 16:54:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392224 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Április 26. - 17:03:29
Válasz #555
Nem elérhető

darknight



Animal... Pazuzu >:D kísérjen utadon... @:-) ;-oo-;

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Április 26. - 17:03:42
Válasz #556
Nem elérhető

George


Azé' gyanús, hogy Endrén öv van, és mindig nyomás után veszik le!  ;D
Mennyit húztál bele Endre, csak őszintén?!  ;D

Jóvótá Ogre!  ****:))))))
Ne tudd meg mennyire megnyugtat, mikor jön azzal, hogy fáj a dereka !+"% Ilyenkor küzdök mint disznó a jégen, nehogy véletlenül neki kelljen levenni a súlyt, mert akkor végem van !+"% @-o

2009. Április 26. - 17:07:42
Válasz #557
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 26. - 17:08:17
Válasz #558
Nem elérhető

endre66


Lady: Az nem egy jó póló, az egy kurvajó póló!  ;D
Gabe: Gyötör némi derékfájás, az öv elővigyázatosság  ;), de 200-nál nem is vettem fel.  **:))))*

Amúgy simogatósnak tűnik a csapkodás 215-nél, pedig olyan erősen nyomtam, hogy be voltam sz@rva, hogy George nehogy megforduljon, és leüssön, hanem a rúd alá feküdjön... ***))     --)

2009. Április 26. - 17:08:57
Válasz #559
Nem elérhető

George


Nagyon szerettem volna ebben a tömegelésben a testsúlyom kétszeresét kinyomni, de úgy tűnik, hogy ősszel fogok újra nekirontani ***)))) De akkor már kicsit több lesz a súly is, úgyhogy össze kell kapnom magam ***)) =/+'

2009. Április 26. - 17:09:11
Válasz #560
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jók a videók!  :-)!

A baj az, hogy én nem igazán értek a fekvenyomáshoz (mint versenyszámhoz). De sztem jobb lenne, ha az ekkora (vagy közel ekkora) súlyokat is szabad súllyal csinálnád, 2-3 segítővel...akár még nagyobb súlyokat "deszkás nyomással" és beszerezhetnél lassan egy ruhát is, mert lenne hozzá tehetséged. Ha egyáltalán el akarsz ennyire mélyedni a témában...

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 26. - 17:09:48
Válasz #561
Nem elérhető

George



2009. Április 26. - 17:11:01
Válasz #562
Nem elérhető

FirstLady


Az nem egy jó póló, az egy kurvajó póló!  ;D
Gyötör némi derékfájás, az öv elővigyázatosság  ;), de 200-nál nem is vettem fel.  **:))))*
Amúgy simogatósnak tűnik a csapkodás 215-nél, pedig olyan erősen nyomtam, hogy be voltam sz@rva, hogy George nehogy megforduljon, és leüssön, hanem a rúd alá feküdjön... ***))     --)
Legközelebb magnéziázd be a kezed előtte, és az porzik, mikor ráütsz George pólójára, akkor látszik a videón, hogy nem simized... csak arra vigyázz, nehogy ő is fekete pólóban legyen, mert akkor neked annyi ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 26. - 17:12:56
Válasz #563
Nem elérhető

George


Jók a videók!  :-)!

A baj az, hogy én nem igazán értek a fekvenyomáshoz (mint versenyszámhoz). De sztem jobb lenne, ha az ekkora (vagy közel ekkora) súlyokat is szabad súllyal csinálnád, 2-3 segítővel...akár még nagyobb súlyokat "deszkás nyomással" és beszerezhetnél lassan egy ruhát is, mert lenne hozzá tehetséged. Ha egyáltalán el akarsz ennyire mélyedni a témában...

 ;-oo-;
Na igen, itt kezdődik a probléma, mert sajnos nincs két-három jó fizikumú megbízható ember a közvetlen környezetben(teremben), akit ilyenre rá tudnék venni, hacsak nem trombitálom össze a társaságot egy terembe havonta egyszer-kétszer. Addig meg inkább a szériát erősítem sima padon, hogy izom is jöjjön vele. Ruha, deszka egyenlőre nem lesz, mert még nagyon nem tervezem véglegesre ezt a méretet ami most van ;D

2009. Április 26. - 17:13:53
Válasz #564
Nem elérhető

endre66


Nem szabad porozni, teremszabályzat tiltsa.  :P
(azért meg tudjuk oldani)  ***)))

2009. Április 26. - 17:14:53
Válasz #565
Nem elérhető

George



Legközelebb magnéziázd be a kezed előtte, és az porzik,
Sajnos a magnéziát kitiltották a teremből egy-két ügyes ember miatt :'( Nagyon kellene, nem véletlenül simogatom én is a tárcsát nyomás előtt, törlöm le a nedvességet a kezemről !+"%

2009. Április 26. - 17:15:20
Válasz #566
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jók a videók!  :-)!

A baj az, hogy én nem igazán értek a fekvenyomáshoz (mint versenyszámhoz). De sztem jobb lenne, ha az ekkora (vagy közel ekkora) súlyokat is szabad súllyal csinálnád, 2-3 segítővel...akár még nagyobb súlyokat "deszkás nyomással" és beszerezhetnél lassan egy ruhát is, mert lenne hozzá tehetséged. Ha egyáltalán el akarsz ennyire mélyedni a témában...

 ;-oo-;
Na igen, itt kezdődik a probléma, mert sajnos nincs két-három jó fizikumú megbízható ember a közvetlen környezetben(teremben), akit ilyenre rá tudnék venni, hacsak nem trombitálom össze a társaságot egy terembe havonta egyszer-kétszer. Addig meg inkább a szériát erősítem sima padon, hogy izom is jöjjön vele. Ruha, deszka egyenlőre nem lesz, mert még nagyon nem tervezem véglegesre ezt a méretet ami most van ;D

OK, I see!

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 26. - 17:19:02
Válasz #567
Nem elérhető

FirstLady



Legközelebb magnéziázd be a kezed előtte, és az porzik,
Sajnos a magnéziát kitiltották a teremből egy-két ügyes ember miatt :'( Nagyon kellene, nem véletlenül simogatom én is a tárcsát nyomás előtt, törlöm le a nedvességet a kezemről !+"%
igen, azt én is láttam a videón :)
De ilyet... fura, hogy kitiltják a teremből... főleg, hogy ez nem is tűnik olyan "sznobteremnek", ahol az ilyeneket csinálják...

...Mindegy, jóvótá George! :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 26. - 17:27:37
Válasz #568
Nem elérhető

George



De ilyet... fura, hogy kitiltják a teremből... főleg, hogy ez nem is tűnik olyan "sznobteremnek", ahol az ilyeneket csinálják...

Konkrétan annyi volt, hogy a baromállatok azt hiszik, hogy a magnéziakocka arra való, hogy széttörjék porrá, könyékig bemosakodjanak vele a 60 kilós fekvenyomáshoz, aztán az út közepén felejtett vödröt meg felrugják, és kiömlik az egész a padlószőnyegre, amiből alig lehet kiszedni ;D Na ebből sokallt be a tulaj ::) Persze be lehet csempészni, meg nem mindegy, hogy ki használja, szerintem nekem elnéznék ;) ;D

2009. Április 26. - 18:19:05
Válasz #569
Nem elérhető

Cressler


 @:-) Faszák mostanában az edzésnaplók, motiváló, hogy erősödtök, nőttök!!!  @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!