2024. Május 23. - 17:13:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392232 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Augusztus 27. - 12:03:44
Válasz #660
Nem elérhető

George


Ugyan még nem kezdek, de azért megelőlegezek már ide egy before képet :D Innen kezdek tömegelni nagyjából egy hét múlva, de lehet, hogy csak szept. 7.-én, hétfőn. Az elvárt szintet sikerült tartani az előző tömegelés óta, talán egy kicsit jobban mint vártam. Új zsírpárnákkal gyarapodtam ;D ami viszont kissé alakulni fog az első pár hétben, hiszen visszatérek a "tiszta" kajálásra, ilyenkor azért megy le egy kevés a hasamról. Edzések intenzívebbek és gyakoribbak leszek, talán ez is számít majd valamit !+"% Várok mindenkit szeptembertől, aki szörnyet akar látni  #:-)>:D

2009. Augusztus 27. - 12:17:31
Válasz #661
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ugyan még nem kezdek, de azért megelőlegezek már ide egy before képet :D Innen kezdek tömegelni nagyjából egy hét múlva, de lehet, hogy csak szept. 7.-én, hétfőn. Az elvárt szintet sikerült tartani az előző tömegelés óta, talán egy kicsit jobban mint vártam. Új zsírpárnákkal gyarapodtam ;D ami viszont kissé alakulni fog az első pár hétben, hiszen visszatérek a "tiszta" kajálásra, ilyenkor azért megy le egy kevés a hasamról. Edzések intenzívebbek és gyakoribbak leszek, talán ez is számít majd valamit !+"% Várok mindenkit szeptembertől, aki szörnyet akar látni  #:-)>:D

Ideje lesz megkezdeni a tömegelést...nem is tudom hogy birsz ilyen testtel élni.  ;D

2009. Augusztus 27. - 12:18:29
Válasz #662
Nem elérhető

George


Ugyan még nem kezdek, de azért megelőlegezek már ide egy before képet :D Innen kezdek tömegelni nagyjából egy hét múlva, de lehet, hogy csak szept. 7.-én, hétfőn. Az elvárt szintet sikerült tartani az előző tömegelés óta, talán egy kicsit jobban mint vártam. Új zsírpárnákkal gyarapodtam ;D ami viszont kissé alakulni fog az első pár hétben, hiszen visszatérek a "tiszta" kajálásra, ilyenkor azért megy le egy kevés a hasamról. Edzések intenzívebbek és gyakoribbak leszek, talán ez is számít majd valamit !+"% Várok mindenkit szeptembertől, aki szörnyet akar látni  #:-)>:D

Ideje lesz megkezdeni a tömegelést...nem is tudom hogy birsz ilyen testtel élni.  ;D
Ne is mondd...egyre szarabb ;D

2009. Augusztus 27. - 12:20:49
Válasz #663
Nem elérhető

darknight


Véééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééégre ;-oo-;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szerintem sokan vártunk már erre egy ideje, hogy megadja a kellő inspirációt a brutális tömegelésre ****:)))))) ;D...

Induljon a Helter-Skelter, kezdődjön a hörgés az edzőteremben, repkedjen a csirkebél @:-) @:-) @:-)!!!!!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Augusztus 27. - 12:22:34
Válasz #664
Nem elérhető

endre66


Egy napszemüveget felvehettél volna.  8-)   >:D

2009. Augusztus 27. - 12:32:31
Válasz #665
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...a kép nem adja vissza a valóságot! Ennél sokkal durvábban néz ki! Ha tömegelésbe nem is tudom vele tartani a lépést,de az még biztos hogy gyorsabban futok.  ;D

2009. Augusztus 27. - 13:17:36
Válasz #666
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Te Gyuri össze vagy esve, mi a f@sz van veled gyomorrontást kaptál?!  ;D

2009. Augusztus 27. - 13:31:41
Válasz #667
Nem elérhető

George


Össze vagyok esve, ezért kezdek már végre tömegelni ;D Inkább le sem írom, hogy miket eszek mostanság, kb. két hete volt normális kaja két napig, mikor itt voltak Darknight-ék :D

2009. Augusztus 27. - 20:03:36
Válasz #668
Nem elérhető

Suncity


 :-):-)::

HAjrá! Ogre =/+'
induljon a TÖMEGVONZÁS =/+' =/+' @:-) @:-)

"hiszen visszatérek a "tiszta" kajálásra, ilyenkor azért megy le egy kevés a hasamról"


vagy akkor most direkt takarod, a pocit?
vagy akkora lett  a karod hogy takrja =/+'

2009. Augusztus 27. - 20:07:21
Válasz #669
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Össze vagyok esve, ezért kezdek már végre tömegelni ;D Inkább le sem írom, hogy miket eszek mostanság, kb. két hete volt normális kaja két napig, mikor itt voltak Darknight-ék :D

Szeptembertől leszoksz a baconos fornettiről?  :-O ;D

2009. Augusztus 27. - 20:22:58
Válasz #670
Nem elérhető

George


Baconos fornetti azért néha lesz majd ;D De főleg csirke-rizs, csirke-zöldség, tojás-zab, ilyenek - de majd részletesen leírom a kajálást is ha kezdek.
Igen, az a célom, hogy nagyobb karom legyen mint hasam ****:))) Mondjuk ma beszéltem egy ex-versenyzővel, akinek az öccse komplett szörny lett azóta - kar 54 hidegen :-O Szóval van már valaki akinek sikerült ;D

2009. Augusztus 27. - 20:35:45
Válasz #671
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Baconos fornetti azért néha lesz majd ;D De főleg csirke-rizs, csirke-zöldség, tojás-zab, ilyenek - de majd részletesen leírom a kajálást is ha kezdek.
Igen, az a célom, hogy nagyobb karom legyen mint hasam ****:))) Mondjuk ma beszéltem egy ex-versenyzővel, akinek az öccse komplett szörny lett azóta - kar 54 hidegen :-O Szóval van már valaki akinek sikerült ;D

Tibike?  ;D

2009. Augusztus 28. - 01:06:35
Válasz #672
Nem elérhető

Jordan


Na legalabb lessz mar valami........... ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 28. - 16:18:50
Válasz #673
Nem elérhető

atleeta


Csak merő kíváncsiságból ez a tömeg hány áv alatt gyűlt össze rád? :-O :-)!
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 28. - 16:46:40
Válasz #674
Nem elérhető

George


Csak merő kíváncsiságból ez a tömeg hány áv alatt gyűlt össze rád? :-O :-)!
11 év edzés, de kb 2 éve "nulláról" kellett újra kezdenem.
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=427.0 - ez a korábbi topikom, olvasgass kicsit ;) ;-oo-;