2024. Június 06. - 17:20:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393932 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Október 12. - 17:31:30
Válasz #1020
Nem elérhető

God Vazzeg


Persze, hogy nem számít, ilyen testalkattal simán nyered  ;D
Nyerem a Mr. Pencake 2009 versenyt ****:))) /7% Test az van, csak alkat nincs ;D

Mr Bigface 2009  ***)))  ****:)))
Na mondjad csak...nagy az arcom, he?! ***))))

Nem, nem Mester, nyüssz nyüssz  --)


 ****:)))

2009. Október 12. - 17:34:13
Válasz #1021
Nem elérhető

George


Vigyázzá', mert szikét viszek magammal vasárnap, oszt' jól kivágom a syntholt a karodból ))=/

2009. Október 12. - 17:37:07
Válasz #1022
Nem elérhető

Norbert002


Akkor a vasárnapi fitparádénak hamar vége lesz ha kivágod a syntholt jöhetnek a mentők helyszínelés, szemtanúk befullad az egész rendezvény ;D

2009. Október 12. - 17:38:34
Válasz #1023
Nem elérhető

George


Akkor a vasárnapi fitparádénak hamar vége lesz ha kivágod a syntholt jöhetnek a mentők helyszínelés, szemtanúk befullad az egész rendezvény ;D
Annyi fog kifolyni, hogy befullad a rendezvény :-O God mekkora a karod synthol nélkül?  :-/-(-:

2009. Október 12. - 19:44:50
Válasz #1024
Nem elérhető

Norbert002


Syntholba fogunk úszni és a rizsre is azt fogjuk rakni h jobban csússzon ****:)))

2009. Október 12. - 20:49:25
Válasz #1025
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor a vasárnapi fitparádénak hamar vége lesz ha kivágod a syntholt jöhetnek a mentők helyszínelés, szemtanúk befullad az egész rendezvény ;D
Annyi fog kifolyni, hogy befullad a rendezvény :-O God mekkora a karod synthol nélkül?  :-/-(-:

Bahh, szerintem jó ha 36 megvan  @-o Kis mókusok kenyérre kenhetik, nagy mókusok süteménybe is tölthetik  !+"%

2009. Október 12. - 21:03:19
Válasz #1026
Nem elérhető

George


Akkor a vasárnapi fitparádénak hamar vége lesz ha kivágod a syntholt jöhetnek a mentők helyszínelés, szemtanúk befullad az egész rendezvény ;D
Annyi fog kifolyni, hogy befullad a rendezvény :-O God mekkora a karod synthol nélkül?  :-/-(-:

Bahh, szerintem jó ha 36 megvan  @-o Kis mókusok kenyérre kenhetik, nagy mókusok süteménybe is tölthetik  !+"%
Szóval akkor lepózolsz Markussal? ;D

2009. Október 12. - 21:06:48
Válasz #1027
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor a vasárnapi fitparádénak hamar vége lesz ha kivágod a syntholt jöhetnek a mentők helyszínelés, szemtanúk befullad az egész rendezvény ;D
Annyi fog kifolyni, hogy befullad a rendezvény :-O God mekkora a karod synthol nélkül?  :-/-(-:

Bahh, szerintem jó ha 36 megvan  @-o Kis mókusok kenyérre kenhetik, nagy mókusok süteménybe is tölthetik  !+"%
Szóval akkor lepózolsz Markussal? ;D

Simán  ;D Még veled is  ****)  ;D

2009. Október 12. - 21:13:02
Válasz #1028
Nem elérhető

George


Akkor a vasárnapi fitparádénak hamar vége lesz ha kivágod a syntholt jöhetnek a mentők helyszínelés, szemtanúk befullad az egész rendezvény ;D
Annyi fog kifolyni, hogy befullad a rendezvény :-O God mekkora a karod synthol nélkül?  :-/-(-:

Bahh, szerintem jó ha 36 megvan  @-o Kis mókusok kenyérre kenhetik, nagy mókusok süteménybe is tölthetik  !+"%
Szóval akkor lepózolsz Markussal? ;D

Simán  ;D Még veled is  ****)  ;D
Ok, de én a pózolást majd meghagyom a tangás srácoknak a színpadon, Markussal meg nyomok a sima képet...már ha elég nagy...és nem fingik közben :D

2009. Október 12. - 21:24:01
Válasz #1029
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor a vasárnapi fitparádénak hamar vége lesz ha kivágod a syntholt jöhetnek a mentők helyszínelés, szemtanúk befullad az egész rendezvény ;D
Annyi fog kifolyni, hogy befullad a rendezvény :-O God mekkora a karod synthol nélkül?  :-/-(-:

Bahh, szerintem jó ha 36 megvan  @-o Kis mókusok kenyérre kenhetik, nagy mókusok süteménybe is tölthetik  !+"%
Szóval akkor lepózolsz Markussal? ;D

Simán  ;D Még veled is  ****)  ;D
Ok, de én a pózolást majd meghagyom a tangás srácoknak a színpadon, Markussal meg nyomok a sima képet...már ha elég nagy...és nem fingik közben :D

Természetesen csak akkor lesz vele kép, ha nagyobb nálam. Ez igaz rád is  :-p  ))=/

2009. Október 12. - 22:40:12
Válasz #1030
Nem elérhető

Kris


Akkor csak én vagyok finnyás ,de azt az inas részt én kivágom. ( a kutya megeszi )
Ha azt vágod ki amire én gondolok, akkor az kb harmadát teszi ki a mellnek, és csak egyetlen kis ínszalag fut benne végig, az összes többi hús körülötte :o Ezt te kidobod? :-O

ki nem dobom de kivagom. Igy megvan a kutya kajaja is.

2009. Október 13. - 15:15:47
Válasz #1031
Nem elérhető

George


Hi!

Ma elég szar idő van nálunk, kicsit vonakodva bár, de lementem vállazni. A tricepszem délelőtt egész jó volt, kicsit olyan, mintha erősebb izomláz lenne benne, de semmi komoly. Miután Endre privátban biztosított róla, hogy egy kis kö&#@g vagyok ha nem nyomok edzésen, így óvatosan, de csináltam egy kis gépes nyomást - mert nem volt segítő velem. Jó alaposan átmozgattam előtte a vállat, minden irányból csináltam rá emeléseket, így már szinte teljesen bedurranva kezdtem neki az edzésnek:

Nyomás gépen: 10x10, 20x10, 40x10, 60x10, 80x10
Oldalemelés: 18x10, 26x10, 32x8, 40x8
Állighúzás: 40x10 x3
Döntött törzsű oldalemelés: 24x10 x3

A vállból nyomó ami nálunk van elég sz@r. Ennyi a max. súly rajta, de olyan rossz kivenni, hogy az embernek szinte leszakad közben a válla. Meg is lepődtem, hogy viszonylag könnyen kiemeltem, és lazán ment vele 10 ismétlés úgy, hogy közben a tricepszem egyáltalán nem fájt. Oldalemeléssel úgy voltam, hogy ha már nem nyomok normálisan két hete, akkor legalább ebben fejlődjek kicsit, így viszonylag nagyobb pihenőkkel a sorozatok között, de emeltem a súlyon. Állighúzás csak érzésre, döntött törzsű meg a szokásos.
Most új koktélt vittem edzés utánra: 2 kanál Myofusion, 100 g zabpehellyel összekeverve. Igaz, kicsit tovább tart meginni, de úgy érzem jó volt, most egyáltalán nem érzem magam kimerültnek. Azt hiszem megtartom ezt a szokást, és így fogom mostantól csinálni ****:))))))

2009. Október 13. - 15:51:06
Válasz #1032
Nem elérhető

Jordan


40 kiloval emeltel oldalt?  :o Megint a baratnod segitett emelni mi?  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 13. - 16:25:08
Válasz #1033
Nem elérhető

L


Hi!

Ma elég szar idő van nálunk, kicsit vonakodva bár, de lementem vállazni. A tricepszem délelőtt egész jó volt, kicsit olyan, mintha erősebb izomláz lenne benne, de semmi komoly. Miután Endre privátban biztosított róla, hogy egy kis kö&#@g vagyok ha nem nyomok edzésen, így óvatosan, de csináltam egy kis gépes nyomást - mert nem volt segítő velem. Jó alaposan átmozgattam előtte a vállat, minden irányból csináltam rá emeléseket, így már szinte teljesen bedurranva kezdtem neki az edzésnek:

Nyomás gépen: 10x10, 20x10, 40x10, 60x10, 80x10
Oldalemelés: 18x10, 26x10, 32x8, 40x8
Állighúzás: 40x10 x3
Döntött törzsű oldalemelés: 24x10 x3

A vállból nyomó ami nálunk van elég sz@r. Ennyi a max. súly rajta, de olyan rossz kivenni, hogy az embernek szinte leszakad közben a válla. Meg is lepődtem, hogy viszonylag könnyen kiemeltem, és lazán ment vele 10 ismétlés úgy, hogy közben a tricepszem egyáltalán nem fájt. Oldalemeléssel úgy voltam, hogy ha már nem nyomok normálisan két hete, akkor legalább ebben fejlődjek kicsit, így viszonylag nagyobb pihenőkkel a sorozatok között, de emeltem a súlyon. Állighúzás csak érzésre, döntött törzsű meg a szokásos.
Most új koktélt vittem edzés utánra: 2 kanál Myofusion, 100 g zabpehellyel összekeverve. Igaz, kicsit tovább tart meginni, de úgy érzem jó volt, most egyáltalán nem érzem magam kimerültnek. Azt hiszem megtartom ezt a szokást, és így fogom mostantól csinálni ****:))))))

Én 2 kanál elite whey mellé turmixolok 100g zabpelyhet edzés után. Most akkor váltsam Myofusionre az Elite Wheyt és akkor le tudom váltani 40kg-osra a 22kg-osat? ????...  ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Október 13. - 16:35:15
Válasz #1034
Nem elérhető

George


Hát most erre mit írjak :D