2024. Május 23. - 15:27:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392200 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Április 01. - 19:59:40
Válasz #1380
Nem elérhető

Cressler


Te állat!
 @:-)
Nem tudom hogy nézett ki kívülről, de haverom ott kapkodott, hogy jól vagyok-e :D Bezzeg ha részegen borulnék, akkor semmi se vérezne ;D
látod-látod nem szentelsz elég figyelmet az edzés előtti alkoholbevitelnek  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 01. - 20:00:56
Válasz #1381
Nem elérhető

George


Te állat!
 @:-)
Nem tudom hogy nézett ki kívülről, de haverom ott kapkodott, hogy jól vagyok-e :D Bezzeg ha részegen borulnék, akkor semmi se vérezne ;D
látod-látod nem szentelsz elég figyelmet az edzés előtti alkoholbevitelnek  ;D
Akkor nem csak én borulnék az a baj ;D

2010. Április 01. - 20:09:12
Válasz #1382
Nem elérhető

balic


Fasza az ilyen az biztos. Nekem is volt hasonló csak én ülve eveztem csigán és, ha jól emlékszek kemény 80kg volt rajta és mikor húztam pont akkor szakadt el nekem is. Mondanom sem kell én is prímán hátra szálltam akkor, de én megúsztam karc nélkül. Röhögtem is rajta egy jót.  ;D

2010. Április 04. - 09:56:43
Válasz #1383
Nem elérhető

George


Rövid jelentés:
Két napja nem kajálok rendesen, nem vagyunk otthon - aki ismer, az tudja, hogy ez mit jelent :laugh: Sajnos a szombati hátazás az elmaradt, remélem hétfő du. nyitva lesz a terem, mert a nyomást nagyon nem hagynám ki, mert kedden viszont tuti nem tudok lemenni. Szóval sűrű lesz a jövő hét. Tegnap mérlegre álltam, és majdnem 135 kg volt a súly, pedig nem volt félrekajálás. Szinte csak fehérjét iszok két napja :-oD :-\

2010. Április 05. - 18:40:09
Válasz #1384
Nem elérhető

George


Ave!

Ahogy sejtettem, a mérleg amin álltam a minap elég erősen dobott egy kicsit...a mai súly a szokásos mérlegen 132,5 kg volt. Az edzés csillagos 5-öst kap, kezd egyre jobb lenni az érzés >:D

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 180x5, 190x2, 190x4
Negatív nyomás: 100x8, 140x6, 180x3
Levezetés sima padon: 100x20
Pec-dec - összetolás szuperszett: 100x10-10 x3

A fekvenyomásnál fogásszélességet váltottam, mert úgy éreztem túl szűken nyomok, és így instabil, billegős a súly. Most egy ujjnyival szélesebben fogok, amit talán eddig is kellett volna, és sokkal másabb az egész ****:)))))) Holnap sajnos a kajám elég lightos lesz, így az edzés is ki fog esni. Most úgy látom, hogy sikerülni fog a kitűzött cél, de semmit nem akarok elkiabálni ;D

2010. Április 06. - 18:45:13
Válasz #1385
Nem elérhető

csaba.r


Ave!

Ahogy sejtettem, a mérleg amin álltam a minap elég erősen dobott egy kicsit...a mai súly a szokásos mérlegen 132,5 kg volt. Az edzés csillagos 5-öst kap, kezd egyre jobb lenni az érzés >:D

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 180x5, 190x2, 190x4
Negatív nyomás: 100x8, 140x6, 180x3
Levezetés sima padon: 100x20
Pec-dec - összetolás szuperszett: 100x10-10 x3

A fekvenyomásnál fogásszélességet váltottam, mert úgy éreztem túl szűken nyomok, és így instabil, billegős a súly. Most egy ujjnyival szélesebben fogok, amit talán eddig is kellett volna, és sokkal másabb az egész ****:)))))) Holnap sajnos a kajám elég lightos lesz, így az edzés is ki fog esni. Most úgy látom, hogy sikerülni fog a kitűzött cél, de semmit nem akarok elkiabálni ;D

Lassan befoglak  ****:)))))) Hízzál csak hízzál >:D ;D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Április 07. - 20:11:35
Válasz #1386
Nem elérhető

George


Üdv!

Ma átkapcsoltam Ogre-fokozatba, reggelire trollokat zabálok >:D Az edzés kezd más szintre emelkedni, lassan megszáll a szent áhitat, amikor belépek a terem szőnyegére o:) Elhoztam nektek a mai igét ;D

Húzódzkodás: 1x10, +15x8 x2
Hammer-gépes evezés(csakhogy fenntartsam a vérbőséget): 40x10, 60x10, 80x10
Döntött törzsű evezés: 60x10, 100x10, 140x8, 160x6, 180x6
Hashoz húzás szűken: 100x10 x3

Csuklya kimaradt, majd lenyomom szombaton. Vagy holnap váll után, még meglátom. Azt kell mondjam, hogy fejlődünk, szépen lassan, de biztosan. Ma megkaptam az instrukciót, hogy legalább 150 kilósnak kell lennem, mert most túl jó a forma az erőemelőkhöz képest !+"% Van hátra még cirka 6 hét, szerintem felmegy a súly 140-re. A 150-et azért kihagyom szerintem ;D

mod: Csabám hány kiló vagy már? 8-) Karcsú vagyok én még hozzád :D

Az élet szép! @:-)

2010. Április 08. - 13:36:48
Válasz #1387
Nem elérhető

csaba.r


Jelenlegi súlyom 137,6 tekintve hogy te A-ból B-be mész én meg B-ből A-ba elengethetetlen hogy ne érjél be  ;D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Április 08. - 14:22:30
Válasz #1388
Nem elérhető

George


Jelenlegi súlyom 137,6 tekintve hogy te A-ból B-be mész én meg B-ből A-ba elengethetetlen hogy ne érjél be  ;D
Akkor egy hét múlva találkozunk ;D

2010. Április 08. - 21:40:26
Válasz #1389
Nem elérhető

George


Hi!

A mai edzés egy fos volt :-} Nem kertelek, rohadtul nem tetszett, fel is idegesítettem magam, félbe is hagytam inkább, és lenyomtam egy fagyit a Kárász utcán :D Jobb volt így mindenkinek, mielőtt valakit felrúgtam volna. Csak úgy random ::)

Nyakból nyomás(szabadsúly): 60x10, 80x10, 100x10, 120x8, 140x6
Oldalemelés: 12x10, 18x10, 28x10, 32x8
Döntött törzsű oldalemelés csigán: 15x10...

Ennyi. Nem tudom mi volt, mindenki zavart aki élt és mozgott :-}

2010. Április 08. - 22:13:11
Válasz #1390
Nem elérhető

balic


Tudom, h valószínűleg neked ekkora edzésmúlttal sok újat már nem lehet mondani, de nem félted a vállad az ekkora súllyal történő nyakból nyomásoknál? Engem a teremben mindig lebeszéltek róla, a neten meg szintén csak arról lehet olvasni, h mennyire kinyírja a vállat. Neked mi a véleményed erről? Okkal nyomsz inkább így, mint mellről?

2010. Április 08. - 22:17:09
Válasz #1391
Nem elérhető

Maszat



Nem tudom mi volt, mindenki zavart aki élt és mozgott :-}


trenbolone? ::)  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 08. - 22:26:17
Válasz #1392
Nem elérhető

George



Nem tudom mi volt, mindenki zavart aki élt és mozgott :-}


trenbolone? ::)  ;D ;D ;D
**:))))* Keine tren, nem szeretnék dialízist sem most, sem később. Szeretem a vesémet :-* Nekem nem kell cucc ahhoz, hogy elszálljon az agyam !+"%

2010. Április 08. - 22:40:26
Válasz #1393
Nem elérhető

George


Tudom, h valószínűleg neked ekkora edzésmúlttal sok újat már nem lehet mondani, de nem félted a vállad az ekkora súllyal történő nyakból nyomásoknál? Engem a teremben mindig lebeszéltek róla, a neten meg szintén csak arról lehet olvasni, h mennyire kinyírja a vállat. Neked mi a véleményed erről? Okkal nyomsz inkább így, mint mellről?
Érdekes amit írsz. Sokáig én is a neten, meg újságokban fellelhető cikkek alapján alakítottam az edzéseimet, aztán rájöttem két dologra. Az első az, hogy aki írta, az nem biztos, hogy ért is hozzá a gyakorlatban. A másik meg az, hogy nincs két egyforma test, ami nekem jó, az neked lehet, hogy nem.
Viszont vannak alapgyakorlatok, amik kellenek egy erős izomzat felépítéséhez. Ezek nyilván variálhatóak a végrehajtás szempontjából, vagy a berendezés függvényében. Nekem a mellről nyomás nem jön be, egyszerűen nem érzem a vállam tőle, ellenben a mellem felső része, valamint a tricepsz nagyon gyorsan elfárad. A hátsó nyomás amit csinálok, az nincs leengedve a tarkómra. A fül vonaláig engedem le, így nem forgatom ki a vállaimat szükségtelenül nagy mértékben, viszont elég terhelés kapnak ahhoz, hogy nőjjenek - ez biztos, mert látszik, meg érzem közben, hogy szépen bedurran. Ettől talán még jobb, ha kereten tudsz nyomni, mert nem kell stabilizálni, így sokkal kisebb a sérülés veszélye, és a nyakból nyomás az eleve egy egyenes mozdulat, nem íves mint a fekvenyomás, szóval szépen meg lehet csinálni kereten.
Mikor én elkezdtem teremben edzeni, akkor mindenki nyakból nyomást csinált, senkit nem láttam mellről nyomni, állva meg főleg nem. A régi nagyok is mind nyakból nyomtak. Mostanság sem látok mellről nyomást, igaz, hogy a nyakból nyomást sem erőltetik annyira, inkább súlyzós nyomások vannak - az szintén nem jön be nekem, más meg arra esküszik.
Ezért nem szoktam én kéretlenül tanácsot osztani, meg okoskodni másoknak a teremben, mert ami nekem jó, az másnak nem biztos, hogy az.
A másik ami nagyon fontos - nem csak a vállnál - az az, hogy a többi izom is megfelelően fejlett legyen. Ha valami gyengébb, akkor máris jön a sérülés. Ezért is kell a derék és has edzése, mert ezek stabilizálnak. Egy erős csuklyásizom, hátizom, kar, mell, minden kell a vállból nyomáshoz. Ha valami gyenge, akkor sérülés lesz.
Aztán vannak olyanok, akik semmilyen nyomást nem csinálnak vállra. Én szeretem, meg hiszek benne, hogy minél erősebb a vállam, annál stabilabb lesz a fekvenyomásom is.

2010. Április 08. - 22:56:02
Válasz #1394
Nem elérhető

balic


Kössz, h kifejtetted a véleményed! Megmondom őszintén anno én is ezzel kezdtem a vállazást, bár én csináltam felváltva a mellről nyomást és egykezes nyomást is ülve. Aztán elkezdtek idővel kattogni a vállaim egy sima bemelegítő karkörzésnél és letettem a nyakból nyomásról, persze nem hiszem, h ez idézte elő, de a rossz véleményeket hallva inkább elhagytam. A váll kattogás persze azóta is megvan és gondolkozok rajta, h visszarakom ezt a gyakorlatot mert egyébként én is jól éreztem.