2024. Május 23. - 16:09:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392208 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Április 22. - 20:03:12
Válasz #1515
Nem elérhető

hopika


Én soha nem értettem azokat az embereket,akik szétbasszák a cuccokat-nem törődnek az eszközökkel,etc...
Otthon ugyanezt csinálja a saját lakásában is???
A tököm kivan,amikor idióták miatt nem tudok valamit megcsinálni a teremben...elhajlott a rúd,valami barom ellopott egy tárcsát és sorolhatnám...
Mindegyik pöcsnek azt üzenem...tudjátok mit.
 :-p
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Április 22. - 20:30:18
Válasz #1516
Nem elérhető

balic


Ezt a magas ismétlésszámot én is szoktam alkalmazni vállnál, de én nekem a plafon szerintem max. 40 lehetett eddig. Ezen a 100on kicsit meglepődtem, nem egy elterjedt ismétlésszám, de ezek szerint neked beválik. Lehet kipróbálom valamikor, már csak azért is mert annyira soknak tűnik.  ;D Egyébként se árt a változatosság, mondjuk most jelenpillanatba elég jól elvan találva a válledzésem. Le is kopogom!  :)

2010. Április 22. - 20:32:25
Válasz #1517
Nem elérhető

George


Ezt a magas ismétlésszámot én is szoktam alkalmazni vállnál, de én nekem a plafon szerintem max. 40 lehetett eddig. Ezen a 100on kicsit meglepődtem, nem egy elterjedt ismétlésszám, de ezek szerint neked beválik. Lehet kipróbálom valamikor, már csak azért is mert annyira soknak tűnik.  ;D Egyébként se árt a változatosság, mondjuk most jelenpillanatba elég jól elvan találva a válledzésem. Le is kopogom!  :)
A max. az 500 volt, de ez inkább állóképesség fejlesztés. Viszont a sűrűséget hozza rendesen, szerintem nem árt vállnál néha bedobni.

2010. Április 22. - 20:48:49
Válasz #1518
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt a magas ismétlésszámot én is szoktam alkalmazni vállnál, de én nekem a plafon szerintem max. 40 lehetett eddig. Ezen a 100on kicsit meglepődtem, nem egy elterjedt ismétlésszám, de ezek szerint neked beválik. Lehet kipróbálom valamikor, már csak azért is mert annyira soknak tűnik.  ;D Egyébként se árt a változatosság, mondjuk most jelenpillanatba elég jól elvan találva a válledzésem. Le is kopogom!  :)
A max. az 500 volt, de ez inkább állóképesség fejlesztés. Viszont a sűrűséget hozza rendesen, szerintem nem árt vállnál néha bedobni.

Szerintem súly nélkül se tudnám megcsinálni az 500-at  :D

2010. Április 23. - 11:02:07
Válasz #1519
Nem elérhető

George


Ígértem képet, igaz nem edzős, meg múlt heti, de legalább valami :D Egy iroda megnyitóján voltam, a többieket levágtam a képről ha nem baj ::)

2010. Április 23. - 11:05:06
Válasz #1520
Nem elérhető

God Vazzeg


Ígértem képet, igaz nem edzős, meg múlt heti, de legalább valami :D Egy iroda megnyitóján voltam, a többieket levágtam a képről ha nem baj ::)

És bazze kapsz magadra inget  ˝=/

2010. Április 23. - 11:09:32
Válasz #1521
Nem elérhető

hopika


Kis ifjonc...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Április 23. - 12:25:37
Válasz #1522
Nem elérhető

pmiller06


Hány éves vagy?

2010. Április 23. - 12:30:23
Válasz #1523
Nem elérhető

George


Hány éves vagy?
A "Mekkora a karod?" és "Mennyivel nyomsz fekve?" kérdések mellett ez az új sláger? ;D 27 vagyok :)

2010. Április 23. - 12:57:49
Válasz #1524
Nem elérhető

csaba.r


Hány éves vagy?
A "Mekkora a karod?" és "Mennyivel nyomsz fekve?" kérdések mellett ez az új sláger? ;D 27 vagyok :)

Jól áll a pezsgőspohár a kezedben  ::) ;D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Április 23. - 13:12:49
Válasz #1525
Nem elérhető

Jordan


Mintha felszedtel volna egy-ket kilot, az utobbi idoben  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 23. - 13:18:55
Válasz #1526
Nem elérhető

George


Hány éves vagy?
A "Mekkora a karod?" és "Mennyivel nyomsz fekve?" kérdések mellett ez az új sláger? ;D 27 vagyok :)

Jól áll a pezsgőspohár a kezedben  ::) ;D
Mindeninek jobb, ha csak egy pohár megy ;D

Mintha felszedtel volna egy-ket kilot, az utobbi idoben  ;D
Crossfit-et nyomok ****:)))))) ;D

2010. Április 23. - 13:20:49
Válasz #1527
Nem elérhető

God Vazzeg


Crossfit-et nyomok ****:)))))) ;D

Meg erobikot  ;D A balettről nem szólok, az köztünk marad  ;-oo-;  !+"%

2010. Április 23. - 17:41:49
Válasz #1528
Nem elérhető

George


A mai edzés nem volt jó...sajnos csak fél órám volt egy komplett karedzést megcsinálni, ennyi idő alatt meg nem lehet megváltani a világot. Szuperszettben csináltam a gyakorlatokat, csak a munkasorozatokat írom le, a bemelegítőket nem:

Állva kétkezes bic/Letolás rúddal: 70/100 x10 x3
Egykezes beforgatás/Letolás kötéllel: 32/80 x8-10 x3
Scott-pad gép/Letolás kötéllel: 80/80 x10 x3

Nagyon bedurrant, de nem ezt terveztem mára. Erőben simán ment volna a 100x8-10 állva, esetleg kicsit feljebb is mentem volna :-\ Edzés után nem bírtam arcot mosni, egyszerűen nem bírtam addig hajlítani a karomat - mekkora problémáim vannak :D !+"%

2010. Április 26. - 20:56:37
Válasz #1529
Nem elérhető

George


Ave!

Amint azt a mellékelt ábra mutatja, a hétvégén nem edzettem.Több oka is volt, nem akarok magyarázkodni, kicsit az is benne volt, hogy rá akartam pihenni a mai nyomásra. A kajám már a múlt hét óta sokkal lightosabb mint volt(ami egyébként sem volt egy hatalmas mennyiség), mert nem szeretnék több súlyt felszedni. Ami jön, az már csak pár centi itt-ott, de kilókat nem akarok. Ennek eredménye az lett, hogy a mai súlyom 132,5 kg-ra esett vissza, rengeteg lement a derekamról, meg is jegyezték ma a teremben, hogy izmosodtam(ezt akkor szokták mondani, mikor fogyok, mert szélesebbnek tűnik a váll mint korábban !+"% ). Erek jobban kint vannak a karon mint voltak, szóval kicsit minőségibb a "massza" :D Délután sikerült egy kis alvást beiktatni, az este pedig már negyed 11-kor ágyban voltam, szóval minden összejött aminek kellett egy jó edzéshez ****) Lássuk mi lett belőle:

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 180x4, 200x2, 220x3
Ferdepados nyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 160x4
Kábeles összetolás: 50x10 x2, 40x15

Nagyon könnyen mentek a súlyok, 230-al is simán ment volna kettő, de mára ez volt kitűzve :-} Sikerült ellesnem egy-két trükköt nagyoktól, és az apróságokon iszonyatosan sok múlik 0o0o0 Azért jó érzés volt ránézni a végén az 5 20-as tárcsára oldalanként :P
Más. Úgy látom engem folyton megtalál valami falu bikája a neten, egyszerűen nem lehet elmenni mellettem. Nem kötelező olvasni a naplót, vagy nézni a képeket, vagy lehet jobbat villantani, akár videóval, képpel alátámasztani az eredményeket amiket én is megcsináltam, aki nem lusta, meg is találja őket 8-} Még 2-3 hét és zárom a naplót megint, addig lesznek még képek meg videók is. Érdekes, élőben soha senki nem akar arcoskodni, mindig csak a neten erős mindenki :-/- Na de ezzel a témával nem óhajtom szétbaszni a topikot, aki itt akar cirkuszolni, azt úgyis moderáltatni fogom innen :-}
Mindenkinek jó edzést, legyetek erősebbek meg nagyobbak mint én :violinplay3: :-oD