2024. Május 23. - 18:05:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392251 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Augusztus 19. - 14:27:24
Válasz #1710
Nem elérhető

Tóth Attila


De szááákááás leszel mint egy kárászraj! ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Augusztus 19. - 14:37:04
Válasz #1711
Nem elérhető

George


De szááákááás leszel mint egy kárászraj! ;D
Az biztos nem ;D
Komolyra fordítva a szót, biztos visszajön a normális kaja+edzés hatására egy 6-8 kg, többet nem is várok(nem is szeretnék). Most semmi értelmét nem látom 130 fölé visszavinni a súlyomat, mert végleg elvetettem a versenyzés gondolatát.

2010. Augusztus 19. - 15:22:20
Válasz #1712
Nem elérhető

God Vazzeg


De szááákááás leszel mint egy kárászraj! ;D
Az biztos nem ;D
Komolyra fordítva a szót, biztos visszajön a normális kaja+edzés hatására egy 6-8 kg, többet nem is várok(nem is szeretnék). Most semmi értelmét nem látom 130 fölé visszavinni a súlyomat, mert végleg elvetettem a versenyzés gondolatát.

 :D

2010. Szeptember 06. - 21:37:15
Válasz #1713
Nem elérhető

George


Na megvolt hosszú idő óta az első "normális" edzésem. A tényleges tömegelős kaját és kiegésztést jövő héttől kezdem, van egy kis gond a fehérje ellátásban, de álltólag holnapután minden van amit csak akarok :laugh: Hát fiúk-lányok, nagyon jó a zsákot püfölni órákon át, marhára belejöttem megint, de a súlyzó az igazi :D Ez valahogy nagyon hiányzott már, sosem adnám fel valami másért <3!
Szóval mivel kihagytam egy csomót, kajám a szar alatti szinten volt, plusz heti 2-3x a 30 fokban zsákoltam ledobtam egy keveset: 121 kg vagyok --) Viszont derékból lement egy csomó, ennek örülök Łł= A mai edzéstől nem vártam sokat, úgy voltam vele, ha kimegy 140 már boldog vagyok, ehhez képest sokkal jobb volt. Nem akarok álszerénykedni, szerintem a sérülés után ekkora kihagyás mellett ez nem rossz.

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 120x6, 140x4, 160x3, 170x1
Ferdepados nyomás: 60x10, 100x8, 120x3 x2
Tárogatás: 18x10, 26x10 x2
Kétkezes bicepsz: 30x10, 40x8, 50x6, 60x6, 70x4
Scott-pad: 30x10, 40x10, 45x10, 50x8
Koncentrált egykezes: 12x10, 14x10, 18x10

A bicepsz az elég gyenge volt, de nem akarom most erőltetni, semmi kedvem megint megsérülni. Majd szépen lassan megerősödik megint, méretben nem nagyon ment össze amúgy sem. Sajnos a Scott-pados gépnek hiányzott a foggantyúja, pedig nagyon készültem rá. A fekvenyomás elég könnyen ment, nem akartam feljebb menni vagy többet nyomni, mert hagyni akartam még az edzés többi részére egy kis erőt. Biztos furcsa lesz most ez a rendszer, de lesz eredménye az biztos =/+' Holnap box :--:

2010. Szeptember 06. - 21:49:48
Válasz #1714
Nem elérhető

NosztalNiga


HEHE én is a héten kezdtem újra normálisabban edződni, és nekem is jövőhéten kezdődik a normálisabb kaja/tápkieg  ;D
Amúgy ez egy nem lényeges információ, de mondom benyomom, hogy ÉN FIGYELEK  >:D ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 06. - 21:54:36
Válasz #1715
Nem elérhető

balic


Teljesen jó súlyok ennyi idő után. Na persze ezek nekem álom kategória. :) Kíváncsi leszek, h sikerül a tömegelésed, érdeklődve várom! Hajrá!  ;)

2010. Szeptember 06. - 21:58:47
Válasz #1716
Nem elérhető

George


És te is lecsoffadtál 120-ra? @-o Vagy neked is a héten fut be a proteines hajó? :laugh:

Teljesen jó súlyok ennyi idő után. Na persze ezek nekem álom kategória. :) Kíváncsi leszek, h sikerül a tömegelésed, érdeklődve várom! Hajrá!  ;)
Most úgy érzem teljesen reális a 200-as széria meg az 52-es kar, de persze ez most teljesen más. Jól érzem magam, nem aggódok, időm mint a tenger, és most maximum csak a turmixom lesz csomós ;D

2010. Szeptember 06. - 22:04:32
Válasz #1717
Nem elérhető

NosztalNiga


ááá én 100 kiló körül mozgok (+-2kg) mióta "lefogytam" 110ről :)
Nekem már befutott  :D Bontatlan Musclelogic whey pro3, N.O. Plasmacore. Meg azt tervezem leállítom a cerkát 2 doboz Novedexel  ;D
Multit meg C-t már elkezdtem a héten  :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 06. - 22:08:23
Válasz #1718
Nem elérhető

George


ááá én 100 kiló körül mozgok (+-2kg) mióta "lefogytam" 110ről :)
Nekem már befutott  :D Bontatlan Musclelogic whey pro3, N.O. Plasmacore. Meg azt tervezem leállítom a cerkát 2 doboz Novedexel  ;DMultit meg C-t már elkezdtem a héten  :)
Beteg :D

2010. Szeptember 07. - 16:09:00
Válasz #1719
Nem elérhető

George


Lepofoztam azt a rohadt zsákot szakadó esőben ****) Aztán nekiálltam megsütni egy kg csirkét, lett belőle sajttal töltött, sima rántott, meg kontaktgrilles tejszínes, lassan éttermet nyithatok <:-) Rohadtul kivagyok most ezek után.
Ami viszont érdekes, hogy tegnap óta szedek napi 24 g glutamint, és furcsa dolgokat tapasztalok - sokkal éberebb vagyok, pörög az agyam állandóan, egész éjjel álmodtam, és simán visszatöltött edzés után, most box után is ::)

2010. Szeptember 07. - 17:06:42
Válasz #1720
Nem elérhető

trobert2


Mennyire komolyan boxolsz??csak kardió edzésként?vagy komolyabban??Én is boxoltam és mind2 sport teljesen más irányba megy ha komolyabban akarod valamelyiket csinálni akkor szerintem az egyket hanyagold!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 07. - 17:48:39
Válasz #1721
Nem elérhető

NosztalNiga


Igaza van George...Ez fontold meg mindenképp!
 ˝=/  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 07. - 18:42:26
Válasz #1722
Nem elérhető

George


Mennyire komolyan boxolsz??csak kardió edzésként?vagy komolyabban??Én is boxoltam és mind2 sport teljesen más irányba megy ha komolyabban akarod valamelyiket csinálni akkor szerintem az egyket hanyagold!
Ezt most betudom annak, hogy kissé szegényes a kifejező készséged, meg nem is vagy régóta a fórumon, meg lusta is vagy olvasni. Most nagyon kedves voltam egyenlőre, de ma még moderáltatni fogok innen azt hiszem :-}

2010. Szeptember 07. - 18:47:03
Válasz #1723
Nem elérhető

Cressler


ÓÓÓÓ sehol vérben úszó lehullott trollfejek :) MÉG  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Szeptember 07. - 18:48:05
Válasz #1724
Nem elérhető

George


ÓÓÓÓ sehol vérben úszó lehullott trollfejek :) MÉG  ;D
Most fáradt vagyok egy oldalas gyalázáshoz ;D Megyek mindjárt szaunázni inkább :D