2024. Június 06. - 02:07:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393590 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Szeptember 16. - 15:59:56
Válasz #1755
Nem elérhető

trobert2


Igen elég szép az a 150 én egy kb 12 ezer fős kisvárosba lakom,akik járnak edzeni azokat mindet ismerem,de én is kb 6-8 emberre tippelek aki nyom annyit!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 19. - 16:07:07
Válasz #1756
Nem elérhető

George


Hi!

A pénteki edzés kimaradt --) Egyszerűen annyira kimerült voltam a szerdai után, hogy csütörtök-pénteken alig voltam magamnál, egész nap fáradt és dekoncentrált voltam. A tegnapi napot egy az egyben pihenéssel töltöttem, átgondoltam az edzéseimet, és rájöttem, hogy nem biztos, hogy nekem való a két izom/egy nap felosztás. Most legalábbis biztos nem, szóval visszatérek a régi beosztáshoz, ami bevált azon minek variálni alapon. A kardiót kicsit lejjebb vettem, gyakrabban csinálok keveset, illetve ha nem ázok szarrá, akkor megyek ki boxolni. Ma viszont letoltam a seggem végre a terembe, és csináltam egy szimpla melledzést, hasazással majd sétával a végén.

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 160x3, 170x1, 180x1
Nyomás Hammer Strength gépen: 80x10, 120x8, 160x8, 200x8
Keresztcsiga: 40x10 x3
Áthúzás: 40x10 x3

Lábemelés: 4x20
Hasprés gépen: 75x20 x4

Fekvenyomásnál lassan szoktatom magam vissza a súlyhoz, azért szarozok most ilyen egyes nyomásokkal, de majd jön az erő megint. A Hammer gép viszonylag jól ment, régen csináltam már, jól bedurrantott. Holnap jön a kimaradt váll.

2010. Szeptember 19. - 16:56:22
Válasz #1757
Nem elérhető

Grizzly79


Egyetértek. Ha nem létkérdés, akkor jobb is a kisebb súly. +12-18 kg nagyon sokat számít a hétköznapokban.
Nekem olyan 110-120kg lenne a cél jövő tavaszra, vagy előbb.  --)  ***))))
Erőszintben pedig a jelenlegi már szinte több is mint elég.
160-180kg-os nyomásom van (ezt lehet, hogy erőltetem még picit).
200-220kg-os felhúzásom.
az x lábam miatt meg a guggolásból is elég lesz olyan 200-220kg.

A hétköznapokban ennél több nem kell. Sőt!
Mindezt persze 110-120kg-osan még impozánsabb hozni.

Lassan beindul a kardió, mint állat...  ***))
A nyomás az hasonló a tiédhez, nekem azért célom a 200-as széria újra, ez teljesen reális szerintem. Felhúzni nem szoktam, mert a derekam olyan széles lesz mint a vállam :laugh: lábazni meg már jóideje nem, mert nekem alapból vastag altestet dobott a gép. Ha kicsit ráfekszek, akkor olyan Kormány Misis kinézetem lenne(volt már), nem győztem lefaragni a seggemből. Szóval nekem az erőszintnél a fekvenyomás a mérvadó, nameg a vállvonogatás, mert mégiscsak meg kell emelni azt a súlyt, abban meg van derék meg comb is rendesen.
110 kg nem kevés neked? :D
193cm a magasságom, a súlyom meg olyan 155kg mostanában.
A 110kg lehet, hogy valóban kevés lesz egy kicsit. Most még a 130kg is rohadt messzinek tűnik. De persze nem elérhetetlen, sőt.
120kg-val már nem fogok szarul kinézni!  Łł=
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 19. - 17:02:54
Válasz #1758
Nem elérhető

George


193cm a magasságom, a súlyom meg olyan 155kg mostanában.
A 110kg lehet, hogy valóban kevés lesz egy kicsit. Most még a 130kg is rohadt messzinek tűnik. De persze nem elérhetetlen, sőt.
120kg-val már nem fogok szarul kinézni!  Łł=
Akkor én a 183 centimmel törpe vagyok melletted :-} Itt nálunk járt egy felszolgáló gyerek edzeni, aki 2 méteres volt, 130 kg-val. Nem volt vastag, olyan átlagosnak nézett így ki.
Ja, a barátnője meg 190 cm fölött van :laugh:

2010. Szeptember 19. - 17:07:20
Válasz #1759
Nem elérhető

Grizzly79


193cm a magasságom, a súlyom meg olyan 155kg mostanában.
A 110kg lehet, hogy valóban kevés lesz egy kicsit. Most még a 130kg is rohadt messzinek tűnik. De persze nem elérhetetlen, sőt.
120kg-val már nem fogok szarul kinézni!  Łł=
Akkor én a 183 centimmel törpe vagyok melletted :-} Itt nálunk járt egy felszolgáló gyerek edzeni, aki 2 méteres volt, 130 kg-val. Nem volt vastag, olyan átlagosnak nézett így ki.
Ja, a barátnője meg 190 cm fölött van :laugh:
Fura dolog a szerelem!  :-)(-:
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 19. - 17:08:11
Válasz #1760
Nem elérhető

Grizzly79


Próbálj ki a mostanitól eltérő technikát nyomásra. Szélesebb fogás, könyök előre, váll hátra és lefelé a padba nyomva, stb...bár nem tudom, hogy most hogyan nyomsz. Persze lehet, hogy így sem lesz erősebb, nem mindenki tud nagyot nyomni, de ez igaz bármelyik gyakorlatra. Mindenkinek van gyengéje. Csak a fekvenyomás az egy ego gyakorlat :laugh: jólesik nagy súllyal csinálni ;D
Ez nagyon igaz!!!!  =/+'
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 19. - 17:15:22
Válasz #1761
Nem elérhető

Grizzly79


Hi!

A pénteki edzés kimaradt --) Egyszerűen annyira kimerült voltam a szerdai után, hogy csütörtök-pénteken alig voltam magamnál, egész nap fáradt és dekoncentrált voltam. A tegnapi napot egy az egyben pihenéssel töltöttem, átgondoltam az edzéseimet, és rájöttem, hogy nem biztos, hogy nekem való a két izom/egy nap felosztás. Most legalábbis biztos nem, szóval visszatérek a régi beosztáshoz, ami bevált azon minek variálni alapon. A kardiót kicsit lejjebb vettem, gyakrabban csinálok keveset, illetve ha nem ázok szarrá, akkor megyek ki boxolni. Ma viszont letoltam a seggem végre a terembe, és csináltam egy szimpla melledzést, hasazással majd sétával a végén.

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 160x3, 170x1, 180x1
Nyomás Hammer Strength gépen: 80x10, 120x8, 160x8, 200x8
Keresztcsiga: 40x10 x3
Áthúzás: 40x10 x3

Lábemelés: 4x20
Hasprés gépen: 75x20 x4

Fekvenyomásnál lassan szoktatom magam vissza a súlyhoz, azért szarozok most ilyen egyes nyomásokkal, de majd jön az erő megint. A Hammer gép viszonylag jól ment, régen csináltam már, jól bedurrantott. Holnap jön a kimaradt váll.
Nekem is az jön be, mármint az egy izom/nap.

Ha egy picit több időt tudnék a sportra szánni, akkor inkább lemennék még plusz 2 napot a terembe, hogy a vállamat is külön napra tehessem és ne a háttal egy napon edzem. A felhúzás után egyszerűen hulla vagyok. Mondjuk azon is gondolkodtam, hogy a felhúzás helyett valami mást csinálok. Nem vagyok versenysportoló, így nem tudom van-e értelme a derekamat "kínozni" a felhúzó gyakorlattal. Igazából 5 hét edzés után majdnem ott vagyok felhúzásban, ahol annó 10 hónapja abbamaradt a történet. Az egóm íly módon rendbejött.  :-)!

Egyébként elég jól haladsz előre az igazán nagy súlyok felé (újra)!
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 19. - 17:30:13
Válasz #1762
Nem elérhető

George


A felhúzás után egyszerűen hulla vagyok. Mondjuk azon is gondolkodtam, hogy a felhúzás helyett valami mást csinálok. Nem vagyok versenysportoló, így nem tudom van-e értelme a derekamat "kínozni" a felhúzó gyakorlattal. Igazából 5 hét edzés után majdnem ott vagyok felhúzásban, ahol annó 10 hónapja abbamaradt a történet. Az egóm íly módon rendbejött.  :-)!

Én pont ezért nem csinálom. Nekem hiába mondja bárki, hogy nem lesz vastag a derék tőle, az enyém bizony az lesz, ez alkati dolog.

2010. Szeptember 19. - 18:14:02
Válasz #1763
Nem elérhető

Suncity


"felhúzó gyakorlat"
       
tudod, Ogre csak jó széles váll kell @:-)
nem is látszik, hogy ha  vastag a derék, vagy a nagyobb has :D

2010. Szeptember 19. - 18:21:48
Válasz #1764
Nem elérhető

George


"felhúzó gyakorlat"
       
tudod, Ogre csak jó széles váll kell @:-)
nem is látszik, hogy ha  vastag a derék, vagy a nagyobb has :D
Nekem akkor még sokat kell dolgoznom, főleg amennyi lement a vállamból a kihagyás alatt =/+'

2010. Szeptember 20. - 18:50:50
Válasz #1765
Nem elérhető

George


Hi!

Megvolt a váll, lassan kezdem összeszedni magam. A nyomás is jobb volt, az oldalemeléseket is jobban éreztem, bár ott nem erőltetem a súlyt. Sajnos elég sokan voltak a teremben, és nem volt helyem mindenre amit szerettem volna, így a döntött oldalemelés részben kimaradt. Viszont behozom a heti kettő csuklyát, mert még jobban fel akarom hozni, nem olyan mint amilyennek lennie kellene. Lesz egy nagysúlyos, meg egy csigás kis súllyal, aztán meglátjuk, csak elindul valami.

Nyakból nyomás rúddal: 60x10, 80x10, 100x8, 120x6, 60x25
Oldalemelés kézisúlyzóval: 14x10, 18x10, 24x10, 26x10 x2
Oldalemelés csigán: 15x10, 20x10, 25x10
Döntött törzsű oldalemelés: 14x12, 18x10 ennyi :angry:
Vállvonogatás csigán: 80x20 x5

Lassan mostmár a kaját is el kellene kezdenem betartani, mert eléggé hézagos volt a hétvége is, meg a mai nap is. Ha normális lett volna, akkor talán az edzés is jobban megy, de mindig van egy jövő hét elkezdeni a dolgokat ;D Kicsit bennem van most, hogy nem kell annyira precíznek lennem, mert nincs semmi extra üzemanyag --) Persze ez hülyeség, mert ha normálisan betartanám a dolgokat, akkor az eredmények is jobbak lennének, de mivel csak két hete kezdtem újra edzeni, ezért nem aggódok semmin.

2010. Szeptember 21. - 20:07:24
Válasz #1766
Nem elérhető

George


Ma lenyomtam 30 perc boxot, meg ugyanennyi hasazást. Kicsit égett a végére [:-o] Holnap hátazok, aztán péntekre tolom a kart. Súly lassan de biztosan megyeget felfelé :-}

2010. Szeptember 22. - 10:04:24
Válasz #1767
Nem elérhető

hopika


Figyelj Róbert, kapsz egy képet előlről, kapsz egyet hátulról, meg még egy videót grátisz, és szerintem megvan a válasz, hogy merre is húzok. DE! Mivel van némi küzdősportos múltam, ezt nem akarom elhanyagolni, és az egyik legjobb kardio mozgás amit végezhetek, ezért csinálom, teljesen elfér egymás mellett a kettő. A legnagyobb nehézsúlyú harcosok mind órákat izzadnak az edzőteremben is, szóval itt megint megdől a nem jön össze a kettő elmélet. Lehetne itt még rengeteget írni, hogy mit, hogyan, miért, de fölösleges. Legnagyobb súlyom 135 kg volt, hidegen 52-es karral, most 121 vagyok, 50-es karokkal, tudom mit csinálok.



Edzel te rendesen???
 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Szeptember 22. - 10:11:19
Válasz #1768
Nem elérhető

George


Sajnos most én is csak a legendákból élek :D Bár már a héten két embertől is megkaptam, hogy "Mé' nem koxósz inkább???" ;D

2010. Szeptember 22. - 10:13:09
Válasz #1769
Nem elérhető

hopika


Sajnos most én is csak a legendákból élek :D Bár már a héten két embertől is megkaptam, hogy "Mé' nem koxósz inkább???" ;D

...mer' olyan leszel,mint én...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!