2024. Június 06. - 02:34:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393598 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Január 06. - 20:33:26
Válasz #2160
Nem elérhető

balic


Így, amiket leírtál tökre megértelek mert negatív véleményként én is ezeket hoztam volna fel, bár a Maros fittről azt hittem, hogy komoly a felszereltségük. Az Izometriában még nem voltam, hallás meg képek alapján ítéltem, de ezek szerint tévesen. Azért majd írj, hogy milyen hosszabb távon a Sporiba.

2011. Január 06. - 20:42:04
Válasz #2161
Nem elérhető

Suncity


Így, amiket leírtál tökre megértelek mert negatív véleményként én is ezeket hoztam volna fel, bár a Maros fittről azt hittem, hogy komoly a felszereltségük. Az Izometriában még nem voltam, hallás meg képek alapján ítéltem, de ezek szerint tévesen. Azért majd írj, hogy milyen hosszabb távon a Sporiba.
;D Szerintem, lefog épülni!  ;D

2011. Január 06. - 20:56:51
Válasz #2162
Nem elérhető

Jordan


Így, amiket leírtál tökre megértelek mert negatív véleményként én is ezeket hoztam volna fel, bár a Maros fittről azt hittem, hogy komoly a felszereltségük. Az Izometriában még nem voltam, hallás meg képek alapján ítéltem, de ezek szerint tévesen. Azért majd írj, hogy milyen hosszabb távon a Sporiba.
;D Szerintem, lefog épülni!  ;D

Amiota szobajott ez a teremvaltas, mar fogyott 5 kilot  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 06. - 21:03:40
Válasz #2163
Nem elérhető

George


A Maros az egy wellness terem, 30-ig vannak kézisúlyzók, csilli-villi gépek, de abból sem olyan sok. Ha jól tudom olyan 10e körül van a havi bérlet, ami a többihez képest drága, ha azt nézem amit kapok érte, akkor tényleg az. A sportcsarnokban egy dolog lehet a bökkenő, az pedig a kézi és vízilabda csapat. De bízom benne, hogy ők ha néha edzenek, akkor azt délelőtt teszik(ezt tapasztaltam kosarasoknál másik teremben), nem pedig a délutáni csúcsban.
Biztos le fogok épülni ;D Nem kell a feltűnés ;D

2011. Január 06. - 22:57:50
Válasz #2164
Nem elérhető

Gabe


Az fasza, itt 10e-ért még csak extra termet sem kapsz.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 06. - 23:02:09
Válasz #2165
Nem elérhető

Milo


Nálunk 5000ft a féléves bérlet. Gépekből van minden ami fontos, kézisúlyból 30ig van, összeszerelhetővel meg bármekkorát össze lehet rakni, nincs semmi házirend súlyokat nem kell elpakolni, az egyetlen nagy probléma hogy csajok nincsenek.
Riceman

2011. Január 07. - 08:46:26
Válasz #2166
Nem elérhető

George


Az fasza, itt 10e-ért még csak extra termet sem kapsz.
Tudom, hogy Pesten más árakon mozognak a dolgok, de ott elvileg magasabb bérek is vannak. Itt az átlag bérlet olyan 6-7e körül mozog, ehhez képest az a terem, ami 9-10e pénzt kér kevesebb felszerelésért, és messzebb van mint az összes többi, az drágának számít. Illetve olyan környék közepére épült, ami finoman szólva is a "gazdag" negyed Szegeden, olyan házak vannak ott, hogy beszarsz tőle, persze csupa német, szlovák, meg mindenféle Donald kacsás rendszámos autók parkolnak...szóval mindenki tisztességes adófizető állampolgár ;D Én szeretem azt, ha nem egyedül edzek, hanem rajtam kívül mások is, nem csak dumálnak meg bámészkodnak, meg fennhangon beszélik, hogy ennyi meg annyi millió...

2011. Január 07. - 12:42:40
Válasz #2167
Nem elérhető

Gabe


Tudom, hogy itt minden drágább, más kérdés, hogy szerinte nem feltétlen magasabbak a bérek, ez inkább elfogadott dolog a közhiedelemben.
A lényeg, hogy itt pofátlan összegeket el tudnak kérni egy szar teremért is. Pl. edzettem a Colosseum fitnessben, 11e volt a havi bérlet.
Fekvenyomórúd 10!kg, a fekpadon a villa nem állítható, hanem 2 L-alakú helyre tudod visszatenni a rudat.
Az egyikhez be kell hajlítani a karod, a másiknál meg vállból kell kivenni a súlyt, hogy ne akadjon be.
Ferdepad ilyen 3 vagy 4 darab "hipermodern" szivacsos részből áll, ami olyan keskeny, hogy ha kicsit megbillensz a súllyal, leborulsz róla.
Kézisúly 30-ig, plusz egy 35-ös vicces kinézetű. És sztárolják, hogy mekkora zsír egy hely. Lejártam az 1 hónapot, "osztjónapot".
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 07. - 13:05:16
Válasz #2168
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor nekem szerencsém van a kőbányai teremmel ahova járok edzeni, pedig állítólag proli körnék, de a terem a közepes mérete ellenére viszonylag jól felszerelt, kultúrált kinézetű, viszont nem sznob, igazi konditerem hangulata van, nem hipermodern wellness centrum szarság. Az éves tagsági díj 3000Ft, így a havi bérlet 5500Ft. 35kg-ig vannak kézisúlyzók, meg azt hiszem van egy pár 45kg-os is, viszont súlytárcsa azért van rendesen, gépek is jók.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 07. - 13:17:28
Válasz #2169
Nem elérhető

Gabe


Ez érdekes, nekem kicsit messze van, de megnézném milyen.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 07. - 13:24:34
Válasz #2170
Nem elérhető

VG


Akkor nekem szerencsém van a kőbányai teremmel ahova járok edzeni, pedig állítólag proli körnék, de a terem a közepes mérete ellenére viszonylag jól felszerelt, kultúrált kinézetű, viszont nem sznob, igazi konditerem hangulata van, nem hipermodern wellness centrum szarság. Az éves tagsági díj 3000Ft, így a havi bérlet 5500Ft. 35kg-ig vannak kézisúlyzók, meg azt hiszem van egy pár 45kg-os is, viszont súlytárcsa azért van rendesen, gépek is jók.
Akkor én is odamegyek ha az éves tagségi 3000 :D

2011. Január 07. - 13:45:02
Válasz #2171
Nem elérhető

Gabe


Akkor nekem szerencsém van a kőbányai teremmel ahova járok edzeni, pedig állítólag proli körnék, de a terem a közepes mérete ellenére viszonylag jól felszerelt, kultúrált kinézetű, viszont nem sznob, igazi konditerem hangulata van, nem hipermodern wellness centrum szarság. Az éves tagsági díj 3000Ft, így a havi bérlet 5500Ft. 35kg-ig vannak kézisúlyzók, meg azt hiszem van egy pár 45kg-os is, viszont súlytárcsa azért van rendesen, gépek is jók.
Akkor én is odamegyek ha az éves tagségi 3000 :D
És ÍGY 5500Ft a bérlet...
Értő olvasás, vagy mivót Firstlady. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 07. - 14:02:36
Válasz #2172
Nem elérhető

George


Akkor meg kell fizetni azt a luxust, hogy Pesten lakik az ember ;D Itt azért nagyjából rendben van a berendezés szinte mindenhol, persze vannak negatív kivételek. Én ezért szoktam előbb szétnézni a teremben, max egy napijegyes edzés, de bérletet látatlanba nem vennék.

2011. Január 07. - 14:12:11
Válasz #2173
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor nekem szerencsém van a kőbányai teremmel ahova járok edzeni, pedig állítólag proli körnék, de a terem a közepes mérete ellenére viszonylag jól felszerelt, kultúrált kinézetű, viszont nem sznob, igazi konditerem hangulata van, nem hipermodern wellness centrum szarság. Az éves tagsági díj 3000Ft, így a havi bérlet 5500Ft. 35kg-ig vannak kézisúlyzók, meg azt hiszem van egy pár 45kg-os is, viszont súlytárcsa azért van rendesen, gépek is jók.
Akkor én is odamegyek ha az éves tagségi 3000 :D
És ÍGY 5500Ft a bérlet...
Értő olvasás, vagy mivót Firstlady. ;D
Mert ha nem vagy tag, akkor drágább...ennyi volt a mondandóm lényege :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 09. - 14:36:39
Válasz #2174
Nem elérhető

Kaess


Svédben az eröemelöklubbnak 3000ft a havi bérlete...ha besegitesz a klubbnak, mondjuk úgy hogy nagyobb versenyekre elkiséred öket (amit persze ök állnak neked) akkor csak 1500ft/hónap :) Persze ez nem mindenhol van igy, más kondik vagy is a helyes szó "fitness"  ;D  12.000-nél kezdödik. De apszolult felesleges  ::) olyat csak akkor vesz az ember ha szép márványburkolatos, plazma tv-s, csendes helyen szeretné legeltetni a szemét az elipszis gépeken izadó csajokon. ami persze nem unalmas dolog  ;D de hogy abból edzés nem lesz az biztos  ;D (tapasztalat)  :P