2024. Június 06. - 14:20:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393861 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Szeptember 08. - 17:25:35
Válasz #75
Nem elérhető

God Vazzeg


Bizakodó vagyok, mert még csak egy hét telt el, és hátra van még 11 >:D Szeretném megközelíteni a végére a "normál" súlyomat ismét o:)

Mennyire tervezed a testsúlyod feltornászását?  O0
Első lépésben 115 körülre, aztán jövő tavasszal jön a következő tömegelés, aminek ki tudja hol lesz a vége? ::) :P

Elmész te a pitsbe  ))=/ Milyen magas is vagy? Nagyon brutál tömegelés lesz ez, nagyon kíváncsi leszek hogy sikerül, én nem merek ilyen nagy célokat kitűzni  :-} Meg idő mint a tenger  =/+'

2008. Szeptember 08. - 20:33:10
Válasz #76
Nem elérhető

George


Bizakodó vagyok, mert még csak egy hét telt el, és hátra van még 11 >:D Szeretném megközelíteni a végére a "normál" súlyomat ismét o:)

Mennyire tervezed a testsúlyod feltornászását?  O0
Első lépésben 115 körülre, aztán jövő tavasszal jön a következő tömegelés, aminek ki tudja hol lesz a vége? ::) :P

Elmész te a pitsbe  ))=/ Milyen magas is vagy? Nagyon brutál tömegelés lesz ez, nagyon kíváncsi leszek hogy sikerül, én nem merek ilyen nagy célokat kitűzni  :-} Meg idő mint a tenger  =/+'
183 cm vagyok. Azért nekem ez egy kicsit "visszaszerző" jellegű tömegelés, voltam már 120, igaz, most jobb formával kezdek neki. Bízom az izommemória jótékony hatásában :P

2008. Szeptember 08. - 20:39:41
Válasz #77
Nem elérhető

Kola


ne növekedj annyira george mert nem lesz könnyű utolérni...(máha sikerül egyáltalán) ****:)))))) ****:)))
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Szeptember 08. - 20:39:55
Válasz #78
Nem elérhető

God Vazzeg


Bizakodó vagyok, mert még csak egy hét telt el, és hátra van még 11 >:D Szeretném megközelíteni a végére a "normál" súlyomat ismét o:)

Mennyire tervezed a testsúlyod feltornászását?  O0
Első lépésben 115 körülre, aztán jövő tavasszal jön a következő tömegelés, aminek ki tudja hol lesz a vége? ::) :P

Elmész te a pitsbe  ))=/ Milyen magas is vagy? Nagyon brutál tömegelés lesz ez, nagyon kíváncsi leszek hogy sikerül, én nem merek ilyen nagy célokat kitűzni  :-} Meg idő mint a tenger  =/+'
183 cm vagyok. Azért nekem ez egy kicsit "visszaszerző" jellegű tömegelés, voltam már 120, igaz, most jobb formával kezdek neki. Bízom az izommemória jótékony hatásában :P

Én még sose voltam 110kg, remélem sikerül elérnem. Tavaszig rászánom az időt  >:D  :-/--

2008. Szeptember 08. - 20:42:39
Válasz #79
Nem elérhető

George


Bizakodó vagyok, mert még csak egy hét telt el, és hátra van még 11 >:D Szeretném megközelíteni a végére a "normál" súlyomat ismét o:)

Mennyire tervezed a testsúlyod feltornászását?  O0
Első lépésben 115 körülre, aztán jövő tavasszal jön a következő tömegelés, aminek ki tudja hol lesz a vége? ::) :P

Elmész te a pitsbe  ))=/ Milyen magas is vagy? Nagyon brutál tömegelés lesz ez, nagyon kíváncsi leszek hogy sikerül, én nem merek ilyen nagy célokat kitűzni  :-} Meg idő mint a tenger  =/+'
183 cm vagyok. Azért nekem ez egy kicsit "visszaszerző" jellegű tömegelés, voltam már 120, igaz, most jobb formával kezdek neki. Bízom az izommemória jótékony hatásában :P

Én még sose voltam 110kg, remélem sikerül elérnem. Tavaszig rászánom az időt  >:D  :-/--
Tavasszal már útban leszek a 130 felé >:D

2008. Szeptember 08. - 20:46:45
Válasz #80
Nem elérhető

God Vazzeg


Tavasszal már útban leszek a 130 felé >:D

Fúú igazi motiváció leszel nekem  @-o Hajrá, remélem összejön neked, és jó példával jársz elől  :violinplay3:

2008. Szeptember 08. - 21:37:31
Válasz #81
Nem elérhető

hopika


Akkor majd én leszek köztetek a kis szépfiúcska-mert nekem a cél a majdnem tömör 90 kiló most... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 08. - 21:59:53
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor majd én leszek köztetek a kis szépfiúcska-mert nekem a cél a majdnem tömör 90 kiló most... 8-)

Én meg a köpcös leszek, szerintem  ***)))

2008. Szeptember 09. - 08:04:49
Válasz #83
Nem elérhető

madinorbi


130  :-O
Baszki én 114 voltam maxi, de zsírdisznó fazonban, +annyira fájtak a lábszárcsontjaim, hogy alig bírtam járni.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 09. - 10:07:34
Válasz #84
Nem elérhető

Gabe


Akkor majd én leszek köztetek a kis szépfiúcska-mert nekem a cél a majdnem tömör 90 kiló most... 8-)

Én meg a köpcös leszek, szerintem  ***)))

Get Shorty!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 09. - 11:23:21
Válasz #85
Nem elérhető

George


I'm back!

Egyre fáradtabban kelek reggelente, lehet, hogy többet kellene aludni ::) De itt a jó idő végre, ezt már szeretem, nem az a gatyarohasztó meleg :-Đ Mai vállazásom a következőképp alakult:

Mellről nyomás állva: 40x10, 60x10, 70x8, 80x6
Nyakból nyomás kereten: 60x10, 80x10, 100x8, 120x4
Oldalemelés állva: 12x10, 18x10, 24x8, 28x6
A végére egy kis oldalemelés-előre emelés kombináció ment 3 sorozatban.

Fasza volt, mint mostanában az összes edzés, köszönhetően a normális kajának. Hozzá kell szoknom, hogy korábban fekszek le, sajnos most nincs időm délutánonként aludni, pedig sokszor jó lenne {-) Holnap hátazás lesz Sztereóval, aki most rehab jelleggel látogatja az edzőtermet !+"%

2008. Szeptember 09. - 11:31:57
Válasz #86
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Szeptember 09. - 11:34:24
Válasz #87
Nem elérhető

George


&5* ;D
Erre van eszed mi? Ha meg súlyt kellene fogni, akkor meg csak :'( :'( :'(

2008. Szeptember 09. - 11:37:04
Válasz #88
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
&5* ;D
Erre van eszed mi? Ha meg súlyt kellene fogni, akkor meg csak :'( :'( :'(
&5* &5* &5* ))=/ ;D


...lesz ez még fordítva is.  ****)

2008. Szeptember 09. - 11:40:18
Válasz #89
Nem elérhető

hopika


&5* ;D
Erre van eszed mi? Ha meg súlyt kellene fogni, akkor meg csak :'( :'( :'(
&5* &5* &5* ))=/ ;D


...lesz ez még fordítva is.  ****)

Az Ogre nagyon beindult...már nem fogod utolérni Zsolti...Lehet kevés Tisza-vizet iszol mostanában... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!