2024. Május 23. - 16:21:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392211 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 09. - 11:43:53
Válasz #90
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
&5* ;D
Erre van eszed mi? Ha meg súlyt kellene fogni, akkor meg csak :'( :'( :'(
&5* &5* &5* ))=/ ;D


...lesz ez még fordítva is.  ****)

Az Ogre nagyon beindult...már nem fogod utolérni Zsolti...Lehet kevés Tisza-vizet iszol mostanában... @-o

Nekem nincs szükségem Tisza vízre...ha ügyes vagyok a levegőtöl is növök,de ezt majd az Ogre is láti tavasszal...és tiszta leszek mint a hab.  o:)  ;) Addig meg maradok hűűű fegyverhordója Sancho Pansa.  /:-)

2008. Szeptember 09. - 14:26:45
Válasz #91
Nem elérhető

George


&5* ;D
Erre van eszed mi? Ha meg súlyt kellene fogni, akkor meg csak :'( :'( :'(
&5* &5* &5* ))=/ ;D


...lesz ez még fordítva is.  ****)
Miért? Te vagy Merlin, visszafelé élsz az időben? ))=/ Ez nem célzás volt a hajlott zászlódra korodra ***)))

2008. Szeptember 10. - 14:16:44
Válasz #92
Nem elérhető

George


Dicsőség Harcosok!
Megjártam a Hadak Útját, hogy az égi kovácsokkal rettenetes pajzsot veressek a hátamra >:D Tehát ma hátaztam ***))) Egy gyakorlat közben végig a lelki szemeim előtt volt egy kopasz, szakállas, tetovált kolosszus, aki 125-ös döntött törzsű evezést csinál, és akit nekem ma le kell győznöm =/+' Lássuk sikerült-e:

Húzódzkodás: 5x10
Döntött törzsű evezés: 60x10, 100x10, 120x8, 130x6, 135x6 >:D
Lehúzás széles fogással: 80x10, 100x10, 100x10, 100x10, 100x8
Lehúzás szűken: 70x10, 70x10, 70x10

Csuklyára vállvonogatást csináltam, de annyira langyi volt, hogy valszeg a héten még beiktatok neki egy-két gyakorlatot.
A csokis Probolic k***a jó ****:))) Alig várom esténként, hogy legurítsam, nagyon jó sűrű, kicsit kávés utóíz, imádom :-oD Ma még elsütök itt egy-két okosságot, csak lefekszek  {-) a fejlődés érdekében, aztán estig teremben vagyok hajcsárkodni >:D :-<

2008. Szeptember 10. - 14:26:23
Válasz #93
Nem elérhető

hopika


Te csávó:ezt direkt csinálod?
Most loholhatok utánad rendesen...
Nekem ma még fáj rendesen a hátam...de jövő héten bepróbálom azért is a 130-at legalább,ha így jön továbbra az erő,ahogy eddig...Fentebb nem merek már menni,mert az előzőekhez képest ez is baszott sok nekem.
De az is lehet,hogy a következő hátedzésen a T-rudasba fogok "csúcsot" dönteni inkább... God tudja...
Grat!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 10. - 14:31:07
Válasz #94
Nem elérhető

George


Te csávó:ezt direkt csinálod?
Most loholhatok utánad rendesen...
Nekem ma még fáj rendesen a hátam...de jövő héten bepróbálom azért is a 130-at legalább,ha így jön továbbra az erő,ahogy eddig...Fentebb nem merek már menni,mert az előzőekhez képest ez is baszott sok nekem.
De az is lehet,hogy a következő hátedzésen a T-rudasba fogok "csúcsot" dönteni inkább... God tudja...
Grat!
 ;-oo-;
T-rúd? Hmm...jól hangzik :P Sajna nálunk ilyen "csináld magad" T-rúd van, ahol néha kiugrik menet közben a foggantyú, így elég kellemetlen is tud lenni meg balesetveszélyes, de most őszintén, kit érdekel? ****) ***)))) Tényleg motiváló volt a tegnapi írásod, nagyon faszán éreztem a hátamat közben, pont ez kell neki a növekedéshez ;D

2008. Szeptember 10. - 16:15:59
Válasz #95
Nem elérhető

hopika


Te csávó:ezt direkt csinálod?
Most loholhatok utánad rendesen...
Nekem ma még fáj rendesen a hátam...de jövő héten bepróbálom azért is a 130-at legalább,ha így jön továbbra az erő,ahogy eddig...Fentebb nem merek már menni,mert az előzőekhez képest ez is baszott sok nekem.
De az is lehet,hogy a következő hátedzésen a T-rudasba fogok "csúcsot" dönteni inkább... God tudja...
Grat!
 ;-oo-;
T-rúd? Hmm...jól hangzik :P Sajna nálunk ilyen "csináld magad" T-rúd van, ahol néha kiugrik menet közben a foggantyú, így elég kellemetlen is tud lenni meg balesetveszélyes, de most őszintén, kit érdekel? ****) ***)))) Tényleg motiváló volt a tegnapi írásod, nagyon faszán éreztem a hátamat közben, pont ez kell neki a növekedéshez ;D

A T-rudat értsd jól és parasztosan...egy normál 15 kg-s kétkezes rúd egyik vége megpakolva tárcsákkal,másik vége beszorítva a falhoz...Ez a vidéki terem varázsa...igaz Johnny? ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 11. - 10:53:38
Válasz #96
Nem elérhető

George


Hi!

Mai melledzés kissé dekoncentrált volt, legközelebb magammal viszem az mp3 lejátszómat :-Đ Amúgy nagyon jól bedurrantam, tetszik amit a tükör mutat, lassan küldök fel új képeket.

Fekvenyomás: bemelegítés:60,80,100x10, utána 120x8 x5 -kb így, mert volt olyan sor. ami 9, volt amelyik csak 7
Ferdepados nyomás egykezessel: 28x8, 30x8, 30x8, 30x8 - nálunk 28-nál nagyobb fix súly nincs, szerelgetni meg rohadtul nincs kedvem
Szűknyomás gépen: 100x8 x4
Peck-deck gép: 65x10, 85x10, 100x8

Megint rohanni kell(mint mindig), ma még jelentkezem.

2008. Szeptember 11. - 11:44:01
Válasz #97
Nem elérhető

God Vazzeg


Hi!

Mai melledzés kissé dekoncentrált volt, legközelebb magammal viszem az mp3 lejátszómat :-Đ Amúgy nagyon jól bedurrantam, tetszik amit a tükör mutat, lassan küldök fel új képeket.

Fekvenyomás: bemelegítés:60,80,100x10, utána 120x8 x5 -kb így, mert volt olyan sor. ami 9, volt amelyik csak 7
Ferdepados nyomás egykezessel: 28x8, 30x8, 30x8, 30x8 - nálunk 28-nál nagyobb fix súly nincs, szerelgetni meg rohadtul nincs kedvem
Szűknyomás gépen: 100x8 x4
Peck-deck gép: 65x10, 85x10, 100x8

Megint rohanni kell(mint mindig), ma még jelentkezem.

A peck-deck az ugye az, amelyikkel előrefele nyomva mellezel.. Mert egy olyanért odaadnám az egyik fülem..  ****:)))  ****:)))  ****:)))

2008. Szeptember 11. - 12:29:00
Válasz #98
Nem elérhető

Rob


Én is. Nálunk sincs olyan gép a terembe. :(
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Szeptember 11. - 12:30:42
Válasz #99
Nem elérhető

AtomAnti


Hi!

Mai melledzés kissé dekoncentrált volt, legközelebb magammal viszem az mp3 lejátszómat :-Đ Amúgy nagyon jól bedurrantam, tetszik amit a tükör mutat, lassan küldök fel új képeket.

Fekvenyomás: bemelegítés:60,80,100x10, utána 120x8 x5 -kb így, mert volt olyan sor. ami 9, volt amelyik csak 7
Ferdepados nyomás egykezessel: 28x8, 30x8, 30x8, 30x8 - nálunk 28-nál nagyobb fix súly nincs, szerelgetni meg rohadtul nincs kedvem
Szűknyomás gépen: 100x8 x4
Peck-deck gép: 65x10, 85x10, 100x8

Megint rohanni kell(mint mindig), ma még jelentkezem.

A peck-deck az ugye az, amelyikkel előrefele nyomva mellezel.. Mert egy olyanért odaadnám az egyik fülem..  ****:)))  ****:)))  ****:)))

Amire te gondolsz az a "Hammer Strength " gép

A Pec -Dec a tárogató
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Szeptember 11. - 12:32:36
Válasz #100
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mi ez a lájtos edzés? !+"% Jó lenne már bekeményíteni egy kicsit!+"% :D

2008. Szeptember 11. - 12:34:00
Válasz #101
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mi ez a lájtos edzés? !+"% Jó lenne már bekeményíteni egy kicsit!+"% :D

Mindig álmodozik edzés közben hogy "Leszek még én akkora mint a Producer!"  ;D

2008. Szeptember 11. - 13:01:43
Válasz #102
Nem elérhető

God Vazzeg


Hi!

Mai melledzés kissé dekoncentrált volt, legközelebb magammal viszem az mp3 lejátszómat :-Đ Amúgy nagyon jól bedurrantam, tetszik amit a tükör mutat, lassan küldök fel új képeket.

Fekvenyomás: bemelegítés:60,80,100x10, utána 120x8 x5 -kb így, mert volt olyan sor. ami 9, volt amelyik csak 7
Ferdepados nyomás egykezessel: 28x8, 30x8, 30x8, 30x8 - nálunk 28-nál nagyobb fix súly nincs, szerelgetni meg rohadtul nincs kedvem
Szűknyomás gépen: 100x8 x4
Peck-deck gép: 65x10, 85x10, 100x8

Megint rohanni kell(mint mindig), ma még jelentkezem.

A peck-deck az ugye az, amelyikkel előrefele nyomva mellezel.. Mert egy olyanért odaadnám az egyik fülem..  ****:)))  ****:)))  ****:)))

Amire te gondolsz az a "Hammer Strength " gép

A Pec -Dec a tárogató

Itt az ideje ennek:  ?:-)

2008. Szeptember 11. - 13:02:34
Válasz #103
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A peck deck gyakorlatot meg tudod nézni a sárgán. Egy ismerős srác mutatja be az aviban.  ;D

2008. Szeptember 11. - 13:05:45
Válasz #104
Nem elérhető

God Vazzeg


Jól beszélt Atom, én kérek elnézést  :-){ Hammer strength gép kellene, imádnám, vagy egy olyan keret, amelyikbe beakasztható a rúd elfordítva, mikor már nem bírod nyomni.. Jajj, milyen jó lenne  ****:))))))