2024. Június 06. - 13:34:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393838 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Október 01. - 08:41:51
Válasz #255
Nem elérhető

FirstLady


Eltűnt a hozzászólásom... ˝=/ ˝=/ ˝=/
Az az IQ Filter  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Nekem mindegyik megvan... ::) :)
Neeeeeeem vagyok hüjjjjjje!!!Kikérem magamnak! ***))))
A fórum volt a ludas... :-/- :-/- :-/-
Napersze, könnyű mindent a fórumra fogni... ))=/ ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 04. - 09:22:44
Válasz #256
Nem elérhető

George


Hi!
Kimaradt egy pár nap a naplóból, holnap fogok valami "nagybeszámoló" félét írni. Az edzés meg a kaja természetesen megy, holnap egy kis segítséggel valami hardcore mellezés lesz, de pl a lábedzést kissé lebutítottam, mert szokás szerint elkezdett vastagodni mint a fene, és fent megint lemaradnék ha ugyanígy edzek rá. Betettem a felhúzást szerdán a háthoz, ami nem volt túl jó ötlet, majdnem gallyra vágta az egész edzésem, nem látom most szükségét ennek a gyakorlatnak, legalábbis ilyen formában nem.

2008. Október 04. - 18:39:01
Válasz #257
Nem elérhető

God Vazzeg


Hi!
Kimaradt egy pár nap a naplóból, holnap fogok valami "nagybeszámoló" félét írni. Az edzés meg a kaja természetesen megy, holnap egy kis segítséggel valami hardcore mellezés lesz, de pl a lábedzést kissé lebutítottam, mert szokás szerint elkezdett vastagodni mint a fene, és fent megint lemaradnék ha ugyanígy edzek rá. Betettem a felhúzást szerdán a háthoz, ami nem volt túl jó ötlet, majdnem gallyra vágta az egész edzésem, nem látom most szükségét ennek a gyakorlatnak, legalábbis ilyen formában nem.

Rossz lehet ha valami nagyon fejlődik  !+"% Majd mesélj  ****:))))))  ****)

2008. Október 05. - 10:56:32
Válasz #258
Nem elérhető

endre66


Szevasztok!  8)

Nah, azért mert nem mindig folyamatos a naplóvezetés, még komoly dolgok zajlanak a ház tájékán.  :-}

Ma újra mell volt terítéken, mármint George-nak (nekem váll,csuklya,vádli, de az kit érdekel? ***))))).
A részleteket leírja ő, azt hiszem 3 gyakorlat volt, nyomás kereten vízszintes padon, hammer strength nyomás, és talán tolódzkodás a végére. Én ugye többnyire az első nyomáshoz kellettem, (nem, csak egyedül nyomta, bár annyi súly általában két v. több embernek is elég :o) de 200 közelében már elhagy a matek tudásom...viszont ekkor kezd el dolgozni a könyökbandázs, és a csuklóvédő, ami nem csak mutatóba lett feltekerve. 8-)
Egy kis zia :-/-(-:, ill. valami komolyabb zene kellett volna az edzéshez , és tökéletes lett volna minden, de tudjuk, hogy abból kell főzni ami van.

Lesz itt massza, és nem a sz@rabbik fajtából, ha megengedtek ennyi vulgaritást!  ;D

2008. Október 05. - 12:37:59
Válasz #259
Nem elérhető

George


Üdv!

Ma "idegenben" edzettem, és ehhez idéztem magamnak egy balrogot - Endrét !+"% @-o Tervbe volt véve egy "csúcsnyomásos" edzés, amit kereten végeztem, mert fő a biztonság, és nekem nincs 3 segítőm. Utólag úgy érzem, hogy maradt bennem még egy kis plusz, de szerettem volna még egy-két gyakorlatot csinálni utána, és legközelebbre is kell hagyni valamit, nem igaz? 8-)

Fekvenyomás: 70x10, 110x10, 130x8, 150x4, 170x3, 190x2
Hammer Strength nyomás: 100x10, 140x10, 190x8, 210x6
Összehúzás gépen(ez egy oldalemelő gép, aminek állítható a karja): 50x10, 80x10, 100x10, 100x10

Ennyi volt mára, a nap hátralévő része jórészt evéssel fog telni, meg egy kis pihivel. A súlyom lassan megy felfelé, de nem is bánom, most nem annyira izgat a mérleg, a tükör jobban motivál. Kis finomításokkal  még fogom változtatni az edzésemet a későbbiekben, de úgy érzem, hogy kezd kialakulni a saját stílusom, ami hatalmas fejlődés nekem a korábbiakhoz képest.

2008. Október 05. - 16:42:49
Válasz #260
Nem elérhető

God Vazzeg


Jájj, elhúztál mint a vadlibák  :-)! Ráfogom a koromra  ::) Nem, nem arra ami a kéménybe van  ;-oo-;

2008. Október 06. - 13:21:43
Válasz #261
Nem elérhető

George


Hali!

Tegnapi zabálás után ma teljes erővel estem neki a karedzésnek, ami már-már fájdalmas kategóriába csúszó bedurranást eredményezett.

Bicepsz:
Állva francia rúddal: 30x10, 50x10, 60x8, 70x7
Egykezes beforgatás ülve: 20x10, 24x10, 28x8, 32x6
Egykezes kábeles karhajlítás: 15x10, 20x10, 25x10
Kalapácsos bic.:22x8 x3

Tricepsz:
Letolás rúddal: 5 sor. 10 ism.-ek
Homlokra engedés: 30x10, 50x10, 55x8
Letolás kötéllel: 40x10, 50x10, 60x10, 65x10
Egykezes letolás: 25x10, 30x10, 35x10

Szabályosan fájt a karom a végére, mintha fel akarna robbani !+"% >:D Rendesen nem is tudtam befeszíteni már.
Mai súlyom: 110 kg - tehát mostmár muszáj elmennem az Elite-re !+"%
A végére pár paparazzi fotó, hc fekete-fehér kivitelben :violinplay3:

2008. Október 06. - 13:37:39
Válasz #262
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Október 06. - 14:03:55
Válasz #263
Nem elérhető

endre66


És még megkérded: Miért? Amikor azt mondom: állat vagyol...!  ::)

2008. Október 06. - 14:47:55
Válasz #264
Nem elérhető

hopika


Bro!
Mintha egy kicsit nőttél volna Te is,amióta nem találkoztunk...bazd lehet Pesten fel sem foglak ismerni... !+"%
Grat!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 06. - 14:55:45
Válasz #265
Nem elérhető

God Vazzeg


Bro!
Mintha egy kicsit nőttél volna Te is,amióta nem találkoztunk...bazd lehet Pesten fel sem foglak ismerni... !+"%
Grat!!!

Csatlakozom! Beszarás a srác  :o  :-)!

2008. Október 06. - 15:26:06
Válasz #266
Nem elérhető

George


Köszönöm mindenkinek, az igazság azonban az, hogy rengeteget kell még fejlődnöm mindenhol, de én főleg karban látok most hiányosságokat. Sokkal nagyobbnak kell lennie ahhoz, hogy egy hatásos összkép legyen belőle.

2008. Október 06. - 15:28:38
Válasz #267
Nem elérhető

AtisFace


Nem semmi a forma és a használt súlyok sem ****:))))))! Én szívem szerint pedig  --) --), mikor megnézem milyen súlyokat használsz, és utána megnézem az enyémet hát egészen más dimenzió.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Október 06. - 15:29:31
Válasz #268
Nem elérhető

hopika


Köszönöm mindenkinek, az igazság azonban az, hogy rengeteget kell még fejlődnöm mindenhol, de én főleg karban látok most hiányosságokat. Sokkal nagyobbnak kell lennie ahhoz, hogy egy hatásos összkép legyen belőle.
Igen.
Nagynak tűnik a vállad a karhoz képest ez biztos.De a kar amúgy sem lehet elég nagy...
De én nem izgulok-meg fogod oldani!
A metál legyen veled az úton!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 06. - 18:44:49
Válasz #269
Nem elérhető

George


Nem semmi a forma és a használt súlyok sem ****:))))))! Én szívem szerint pedig  --) --), mikor megnézem milyen súlyokat használsz, és utána megnézem az enyémet hát egészen más dimenzió.
Köszi, szerintem simán elérhető amit én csinálok, csak kellő kitartás és akarat kell hozzá - meg sok-sok edzés =/+' Én szerintem még nagyon messze vagyok a "húbazzz" kategóriától --)