2024. Június 04. - 19:18:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 325441 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 30. - 21:51:27
Válasz #1020
Nem elérhető

tomasz


http://www.blikk.hu/aktualis/elkuldtek-a-100-millios-igazgatot-156792.html
ettől hányok hupililát, felső szinten mindent szabad, a kisembert meg kisemmizik ha csak egy vessző rossz helyen van a szerződésében, urva anukáját mindegyiknek
Csak 100 millát kapott?Hát milyen eljárás ez már?Tényleg ebben az országban minden oké nem?Nincs válság se,magas az életszinvonal,jók a fizetések.Adjanak neki 200 milliót a picsába.Egy átlagos magyar meg egész életében nem keres 100 milliót,ezt meg végkielégítik belőle.Monnyuk megérdemli,mert mikor ő volt a BKV vezére,nagyon sokat javult a főváros tömegközlekedése nem? Łł=
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 30. - 22:00:59
Válasz #1021
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.blikk.hu/aktualis/elkuldtek-a-100-millios-igazgatot-156792.html
ettől hányok hupililát, felső szinten mindent szabad, a kisembert meg kisemmizik ha csak egy vessző rossz helyen van a szerződésében, urva anukáját mindegyiknek
Csak 100 millát kapott?Hát milyen eljárás ez már?Tényleg ebben az országban minden oké nem?Nincs válság se,magas az életszinvonal,jók a fizetések.Adjanak neki 200 milliót a picsába.Egy átlagos magyar meg egész életében nem keres 100 milliót,ezt meg végkielégítik belőle.Monnyuk megérdemli,mert mikor ő volt a BKV vezére,nagyon sokat javult a főváros tömegközlekedése nem? Łł=

Agyfaszt kapok már, még most hagyjuk abba, inkább nem kommentálom a dolgokat  :-Đ ˝=/

2009. Július 30. - 22:05:27
Válasz #1022
Nem elérhető

Boresz


http://www.blikk.hu/aktualis/elkuldtek-a-100-millios-igazgatot-156792.html
ettől hányok hupililát, felső szinten mindent szabad, a kisembert meg kisemmizik ha csak egy vessző rossz helyen van a szerződésében, urva anukáját mindegyiknek
Csak 100 millát kapott?Hát milyen eljárás ez már?Tényleg ebben az országban minden oké nem?Nincs válság se,magas az életszinvonal,jók a fizetések.Adjanak neki 200 milliót a picsába.Egy átlagos magyar meg egész életében nem keres 100 milliót,ezt meg végkielégítik belőle.Monnyuk megérdemli,mert mikor ő volt a BKV vezére,nagyon sokat javult a főváros tömegközlekedése nem? Łł=

Agyfaszt kapok már, még most hagyjuk abba, inkább nem kommentálom a dolgokat  :-Đ ˝=/
ma is volt a híradóban valami közlekedési főmuftinak 50 gurigát adtak,de ugye nem nyílvános mert ...........sajt,mondták az illetékesek
csak ugye mindez közpénzből megy ,hogy hugyozzanak seggen 1 hétig  :-Đ &5*
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 30. - 22:05:52
Válasz #1023
Nem elérhető

H. Laci


Én meg azt mondom hogy: milyen jó neki, gratulálok hozzá. De engem csak az érdekel hogy ÉN nekem mennyi jut majd.   És ne én finanszírozzam majd nekik ezt.  #:-)

2009. Július 30. - 22:40:20
Válasz #1024
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg azt mondom hogy: milyen jó neki, gratulálok hozzá. De engem csak az érdekel hogy ÉN nekem mennyi jut majd.   És ne én finanszírozzam majd nekik ezt.  #:-)

Majd meglátod, milyen jó a fizetésed több mint felét állambácsinak csengetni, amiből majd a cigó kapja a segílyt, és lepofoz az utcán ha ránézel. Meg az ilyen kötsögök kapják a nagy pénzeket, te meg mehetsz 90e-ért dolgozni  @:-)

2009. Július 30. - 22:41:31
Válasz #1025

Torony

Vendég
ennél szebben én sem foglalhattam volna össze... :D

2009. Július 31. - 11:20:00
Válasz #1026
Nem elérhető

God Vazzeg


ennél szebben én sem foglalhattam volna össze... :D

Jobbtól nem szégyen tanulni  :-){

2009. Július 31. - 13:06:36
Válasz #1027
Nem elérhető

AtisFace


Az a szomorú, hogy a rendszer váltás óta, hány tűzhöz közel álló személynek intézték el az anyagi jólétet az adófizetők kárára. Minek ide demokrácia? Azért, hogy a szorgos adófizető kishangyák a fasz rossz végén álljanak? Inkább maradt volna diktatúra és akkor nagyságrendekkel kevesebb ember fordulna meg a tűz körül és nem kellene a költségvetést a szavazóbázis megtartására fordítani. Mert az adófizetők sajnos kevesen vannak, hogy megérje rájuk is áldozni.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Július 31. - 16:04:00
Válasz #1028
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Templomból konditerem! Egy magyar testépítő gondolt egy nagyot amerikában:

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=523493

BALOGH BÉLA testépítő Világbajnok!!!! Van olyan verseny és testépítő akiről nemtudok?

http://www.karpatinfo.net/article98029.html

...egy kicsit szégyenlem is a dolgot. Így Vajda Zoli és Viola mellett asszem Ő is megért volna pár szót mint Kárpátaljai magyar badis.  :-)!


2009. Július 31. - 16:15:43
Válasz #1029
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Béla,Ukrajna szineiben versenyzett és ha jólnézem több aranyat is hazahoztak badiban és fitness-ben.  :-)!

2009. Július 31. - 21:40:35
Válasz #1030
Nem elérhető

lue


Megszűnhet a Skype:
A népszerű VoIP-szolgáltatás tulajdonosa, az Ebay szerint ha egy jogi vitát nem sikerül rendezni, vagy találni egy alternatív megoldást, nem működtethető tovább a Skype.
Az Ebay régóta szabadulni szeretne [1] az üzleti profiljától idegen, ugyanakkor egyre javuló pénzügyi teljesítményt nyújtó, a legutóbbi negyedévben az anyacégnek 170 millió dollár bevételt termelő Skype-tól. A lehetséges forgatókönyvek között az üzletág eladása [2] és a tőzsdei bevezetés is szerepel, de egy, az utóbbi hónapokban kibontakozó váratlan fordulat boríthat minden korábbi tervet.
Az internetes aukciósház legutóbbi, az amerikai Értékpapír- és Tőzsdefelügyelethez (SEC) benyújtott közzétételéből [3] ugyanis kiderül: egy licencvita miatt veszélybe kerülhet a rendkívül népszerű, több mint 480 millió regisztrált felhasználóval rendelkező VoIP- és üzenetküldő alkalmazás jövője. Eddig nem volt közismert, de az Ebay nem jutott hozzá minden, a kliens működését biztosító technológiához akkor, amikor 2005-ben körülbelül 3,1 milliárd dollárért megvásárolta a több észak-európai ország koprodukciójában működtetett Skype-ot.
A céget 2003-ban alapította a svéd Niklas Zennström és a dán Janus Friis, az egyik legnépszerűbb fájlcserélő alkalmazást, a KaZaA-t megálmodó duó. De Zennström két évvel korábban életre hívott egy másik vállalkozást is, amelybe kimentette a KaZaA és a későbbi Skype alapinfrastruktúráját biztosító peer-to-peer kommunikációs technológiát, és a mai napig ez a cég, a Joltid Ltd. rendelkezik a protokoll szabadalmaival és jogaival.
Az Ebay is a Joltidtól licenceli a technológiát, de idén márciusban a felek között vita alakult ki. A Joltid szerződésszegéssel vádolta meg az aukciósházat, és kilátásba helyezte a licencszerződés felmondását. A felek végül bíróság elé vitték az ügyet, amelynek tárgyalását 2010 júniusára tűzték ki. Mivel a jogi huzavona kimenetele kétséges, az Ebay egy saját peer-to-peer megoldás fejlesztésébe kezdett, hogy egy esetleges kedvezőtlen bírósági döntés esetén is biztosíthassa a Skype fennmaradását.
Ám amint írják, nincs garancia arra, hogy az alternatív szoftver költsége” kifejlesztése sikeres lesz. „Ha a Skype elveszíti a jogot a Joltid szoftverének használatára, illetve ha az alternatív szoftver nem áll majd rendelkezésre, a Skype folyamatos működtetése a jelenlegi formában valószínűleg nem lenne biztosítható” – vázolja fel a pesszimista forgatókönyvet a dokumentum. Azaz ha a vitát nem sikerül rendezni, a Skype nem működhet tovább.
„Nem változtak a terveink, továbbra is le akarjuk választani a Skype-ot. A perrel kapcsolatban pedig nincs több közölnivalónk, mint amit a közzétételben írunk” – nyilatkozta az Ebay szóvivője a hírt először közlő Bloombergnek.
Viszlát ingyen videohivás  :-\

2009. Július 31. - 22:00:26
Válasz #1031
Nem elérhető

God Vazzeg


Megszűnhet a Skype:
A népszerű VoIP-szolgáltatás tulajdonosa, az Ebay szerint ha egy jogi vitát nem sikerül rendezni, vagy találni egy alternatív megoldást, nem működtethető tovább a Skype.
Az Ebay régóta szabadulni szeretne [1] az üzleti profiljától idegen, ugyanakkor egyre javuló pénzügyi teljesítményt nyújtó, a legutóbbi negyedévben az anyacégnek 170 millió dollár bevételt termelő Skype-tól. A lehetséges forgatókönyvek között az üzletág eladása [2] és a tőzsdei bevezetés is szerepel, de egy, az utóbbi hónapokban kibontakozó váratlan fordulat boríthat minden korábbi tervet.
Az internetes aukciósház legutóbbi, az amerikai Értékpapír- és Tőzsdefelügyelethez (SEC) benyújtott közzétételéből [3] ugyanis kiderül: egy licencvita miatt veszélybe kerülhet a rendkívül népszerű, több mint 480 millió regisztrált felhasználóval rendelkező VoIP- és üzenetküldő alkalmazás jövője. Eddig nem volt közismert, de az Ebay nem jutott hozzá minden, a kliens működését biztosító technológiához akkor, amikor 2005-ben körülbelül 3,1 milliárd dollárért megvásárolta a több észak-európai ország koprodukciójában működtetett Skype-ot.
A céget 2003-ban alapította a svéd Niklas Zennström és a dán Janus Friis, az egyik legnépszerűbb fájlcserélő alkalmazást, a KaZaA-t megálmodó duó. De Zennström két évvel korábban életre hívott egy másik vállalkozást is, amelybe kimentette a KaZaA és a későbbi Skype alapinfrastruktúráját biztosító peer-to-peer kommunikációs technológiát, és a mai napig ez a cég, a Joltid Ltd. rendelkezik a protokoll szabadalmaival és jogaival.
Az Ebay is a Joltidtól licenceli a technológiát, de idén márciusban a felek között vita alakult ki. A Joltid szerződésszegéssel vádolta meg az aukciósházat, és kilátásba helyezte a licencszerződés felmondását. A felek végül bíróság elé vitték az ügyet, amelynek tárgyalását 2010 júniusára tűzték ki. Mivel a jogi huzavona kimenetele kétséges, az Ebay egy saját peer-to-peer megoldás fejlesztésébe kezdett, hogy egy esetleges kedvezőtlen bírósági döntés esetén is biztosíthassa a Skype fennmaradását.
Ám amint írják, nincs garancia arra, hogy az alternatív szoftver költsége” kifejlesztése sikeres lesz. „Ha a Skype elveszíti a jogot a Joltid szoftverének használatára, illetve ha az alternatív szoftver nem áll majd rendelkezésre, a Skype folyamatos működtetése a jelenlegi formában valószínűleg nem lenne biztosítható” – vázolja fel a pesszimista forgatókönyvet a dokumentum. Azaz ha a vitát nem sikerül rendezni, a Skype nem működhet tovább.
„Nem változtak a terveink, továbbra is le akarjuk választani a Skype-ot. A perrel kapcsolatban pedig nincs több közölnivalónk, mint amit a közzétételben írunk” – nyilatkozta az Ebay szóvivője a hírt először közlő Bloombergnek.
Viszlát ingyen videohivás  :-\


Ezer féle videóhívást biztosító software van, hogy ne menjünk messzire az msn is tudja, ne legyél pesszimista, max máshogy fogják majd hívni  ;)

2009. Július 31. - 22:03:06
Válasz #1032
Nem elérhető

lue


God nekem testvérem amerikai...ott msn????
de én is igy gondolom,h más lesz a neve majd ;)

2009. Július 31. - 22:07:51
Válasz #1033
Nem elérhető

God Vazzeg


God nekem testvérem amerikai...ott msn????
de én is igy gondolom,h más lesz a neve majd ;)

Van ott is msn, miért ne lenne?  ????...

2009. Július 31. - 22:26:04
Válasz #1034
Nem elérhető

Jordan


God nekem testvérem amerikai...ott msn????
de én is igy gondolom,h más lesz a neve majd ;)

Lehet akkor uj dolgot mondok, de az msn nem magyar talalmany  ;D ;D ;D
A vilagon mindenhol van msn, igaz en is a skype-ot hasznalom ha videohivast akarok
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)