2024. Május 23. - 15:33:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 104084 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. November 29. - 19:29:37
Válasz #330
Nem elérhető

Maszat


1x bátyáméknál kinyitom a hűtőt és hirtelen az arcom elött volt 1 fél literes spiropentes üveg  ;D  na mondom fasza  ;D
én becsortam volna a helyedben :D

áhhh, gyerek gyógyszer volt, valami fika dózissal. Meg mire mentem volna vele? Már nem hiszem azt,h antikatabolikus csodaszerként be tom tenni utóba... de volt olyan  ;D !+"%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 29. - 19:32:14
Válasz #331
Nem elérhető

VG


1x bátyáméknál kinyitom a hűtőt és hirtelen az arcom elött volt 1 fél literes spiropentes üveg  ;D  na mondom fasza  ;D
én becsortam volna a helyedben :D

áhhh, gyerek gyógyszer volt, valami fika dózissal. Meg mire mentem volna vele? Már nem hiszem azt,h antikatabolikus csodaszerként be tom tenni utóba... de volt olyan  ;D !+"%
Mond a dokinak h a gyerek többet kíván :D :D :D

2010. December 19. - 12:55:12
Válasz #332
Nem elérhető

H. Laci


"Edzés előtt nem szabad fehérjét inni, mert akkor akár a lábadba is mehet, pedig azt nem is kell gyúrni"
By osztálytársam, aki szét van sztárolva hogy mennyire ért az edzéshez, meg hogy milyen izmos stb  :) Áhh röhögni sem birok ezen már, csak fogom a fejem és "úúúúúúúúúúristeeeen"

2010. December 19. - 12:56:13
Válasz #333
Nem elérhető

God Vazzeg


"Edzés előtt nem szabad fehérjét inni, mert akkor akár a lábadba is mehet, pedig azt nem is kell gyúrni"
By osztálytársam, aki szét van sztárolva hogy mennyire ért az edzéshez, meg hogy milyen izmos stb  :) Áhh röhögni sem birok ezen már, csak fogom a fejem és "úúúúúúúúúúristeeeen"

Mindig a hülyéket sztárolják.. Mindig  :-}

2010. December 19. - 13:07:02
Válasz #334
Nem elérhető

dumbass


"Edzés előtt nem szabad fehérjét inni, mert akkor akár a lábadba is mehet, pedig azt nem is kell gyúrni"
By osztálytársam, aki szét van sztárolva hogy mennyire ért az edzéshez, meg hogy milyen izmos stb  :) Áhh röhögni sem birok ezen már, csak fogom a fejem és "úúúúúúúúúúristeeeen"

Ááááá ez kész :D

Ennyire ütőssel nem tudok szolgálni, most csak ezt kérdezték tőlem msn-en:
- tudsz jó tömegnövellő és proteynt ???
- Ami neked kell, úgy hívják csirke-rizs
- semmit nemtudsz ???


2010. December 19. - 13:53:10
Válasz #335
Nem elérhető

tömegElek


"Edzés előtt nem szabad fehérjét inni, mert akkor akár a lábadba is mehet, pedig azt nem is kell gyúrni"
By osztálytársam, aki szét van sztárolva hogy mennyire ért az edzéshez, meg hogy milyen izmos stb  :) Áhh röhögni sem birok ezen már, csak fogom a fejem és "úúúúúúúúúúristeeeen"

el tudom képzelni, hogy mennyire lehet izmos...
 ;D ;D

2010. December 19. - 16:26:07
Válasz #336
Nem elérhető

George


Volt osztálytársaim akik velem egy időben kezdtek edzeni már évek óta abbahagyták. Pedig volt egy gyerek, aki elég izmosnak számított akkor, aztán később kiderült, hogy ment a napo meg egyebek már 16 évesen ::) Pár éve az érettségi találkozón meg mindenki rámcsodálkozott, hogy mekkora vagyok, meg én még csinálom...ez egy életforma, nem csak faszverés ami pillanatnyi örömet okoz. Ezt sokan nem értik meg.

2010. December 19. - 16:43:34
Válasz #337
Nem elérhető

God Vazzeg


Volt osztálytársaim akik velem egy időben kezdtek edzeni már évek óta abbahagyták. Pedig volt egy gyerek, aki elég izmosnak számított akkor, aztán később kiderült, hogy ment a napo meg egyebek már 16 évesen ::) Pár éve az érettségi találkozón meg mindenki rámcsodálkozott, hogy mekkora vagyok, meg én még csinálom...ez egy életforma, nem csak faszverés ami pillanatnyi örömet okoz. Ezt sokan nem értik meg.

Ezzel teljesen egyetértek, mellőlem is kikopott már nagyon sok ember, és megy a csodálkozás mikor mondom hogy én még csinálom.. Most meg hogy lediétáztam, sokan megkérdik, ugye abbahagytam  !+"%

Ezt a sportot az tudja igazán értékelni, és magáévá tenni, aki életvitel szerűen csinálja, és napi rutinná teszi az ezzel járó dolgokat. Igazából szerintem nincs ebben semmi nehézség, csak máshogy kell csinálni, mint mások, és menni fog. Aki meg olyan szánalmas, hogy nem tud a megszokottól eltérni, annak kár is elkezdenie ezt a sportot  :-}

2010. December 19. - 17:14:14
Válasz #338
Nem elérhető

trobert2


Volt osztálytársaim akik velem egy időben kezdtek edzeni már évek óta abbahagyták. Pedig volt egy gyerek, aki elég izmosnak számított akkor, aztán később kiderült, hogy ment a napo meg egyebek már 16 évesen ::) Pár éve az érettségi találkozón meg mindenki rámcsodálkozott, hogy mekkora vagyok, meg én még csinálom...ez egy életforma, nem csak faszverés ami pillanatnyi örömet okoz. Ezt sokan nem értik meg.

szerintem erre a sportra születni kell!aki elkezdi ezt a sportot 90% a el sem jut 2-3-4 év edzés múltig!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 19. - 17:50:26
Válasz #339
Nem elérhető

tömegElek


nekem is volt egy haverom, nagyon fasza genetikával, nyomta rendesen, kajált úgy-ahogy kellett, aztán elvesztette a munkáját és abbahagyta...... ezt nagyon sajnálom!!

2010. December 19. - 17:55:29
Válasz #340
Nem elérhető

Tóth Attila


trobert jól mondja!én 7-8 évesen mikor már tudtam olvasni az első ujság amit megvettem a Body&Power volt tele félelmetes fizikumokkal!akkor tudtam h én is ilyen akarok lenni!És leszek is ha beledöglök is..
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 19. - 17:59:23
Válasz #341
Nem elérhető

trobert2


trobert jól mondja!én 7-8 évesen mikor már tudtam olvasni az első ujság amit megvettem a Body&Power volt tele félelmetes fizikumokkal!akkor tudtam h én is ilyen akarok lenni!És leszek is ha beledöglök is..

nem tudom hány éves lehettem de olyan nagycsoportos ovis,max első osztályos körül lehettem mikor a kertbe a megyfán keresztbe húztam egy kötelet egyik ágán végére egy vödör bele homok és azt húzgáltam!mikor kicsi voltam is mindég azt mondtam én majd hogy kigyúratom magam mert akkor még azt hittem ugy lehet hogy masszőr maszíroz és úgy jönnek az izmok!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 20. - 18:12:46
Válasz #342
Nem elérhető

Maszat


Én is már oviban edzettem rendszeresen otthon. Felülések, fekvőtámaszok. Álltalánosban volt felmérés felülésböl, fiuknak valami 30-40volt a megfelelő, 420al nyertem  ;D  emléxem olyan 150körül már nem éreztem semmi fájdalmat, csak nyomtam. Másnap az ágybol alig bírtam kiszálni  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 20. - 19:30:09
Válasz #343
Nem elérhető

JFlame


Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 11010 alkalommal)

Én is már oviban edzettem rendszeresen otthon. Felülések, fekvőtámaszok. Álltalánosban volt felmérés felülésböl, fiuknak valami 30-40volt a megfelelő, 420al nyertem  ;D  emléxem olyan 150körül már nem éreztem semmi fájdalmat, csak nyomtam. Másnap az ágybol alig bírtam kiszálni  ;D

ez most egy kezdő aranyköpése volt????!!!!! ****) ;D

2010. December 20. - 19:32:00
Válasz #344
Nem elérhető

Jordan


Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 11010 alkalommal)

Én is már oviban edzettem rendszeresen otthon. Felülések, fekvőtámaszok. Álltalánosban volt felmérés felülésböl, fiuknak valami 30-40volt a megfelelő, 420al nyertem  ;D  emléxem olyan 150körül már nem éreztem semmi fájdalmat, csak nyomtam. Másnap az ágybol alig bírtam kiszálni  ;D

ez most egy kezdő aranyköpése volt????!!!!! ****) ;D


Ha azt nezzuk hogy mar oviban is gyurt, ez pedig alltalanos suliban volt, akkor bizony itt mar nem kezdorol van szo!!!  ;D ;D ;D
Maszti sok ev edzes utan is beegette magat  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)