2024. Június 04. - 20:20:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403209 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Február 28. - 16:04:28
Válasz #630

Torony

Vendég
http://index.hu/belfold/2009/02/28/solyom_a_ciganysagnak_be_kell_illeszkednie/

na a sokadik populista, demagóg "polkorrekt" faszjancsi is megszólalt...

2009. Február 28. - 16:28:56
Válasz #631
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://index.hu/belfold/2009/02/28/solyom_a_ciganysagnak_be_kell_illeszkednie/

na a sokadik populista, demagóg "polkorrekt" faszjancsi is megszólalt...
Végig sem olvastam,mert felidegesítem magam rajta,a rendszerváltás vesztesei ****:))) ****:))),ennek van humorérzéke,vagy ennyire hülye.....inkább az utóbbi.
A rendszerváltás előtt be voltak fenyítve keményem,nem bűnözgethettek csak úgy kedvükre,mint most,ott aztán nem mondhatták azt,hogy jogaik vannak.Na akkor ki a vesztes?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 28. - 16:40:19
Válasz #632
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mindegy feji 10%, reméljük megy ez lentebb is.
Remélem megy még lefele az a 10%,de sajna akkor is a Fidesz fogja nyerni a választásokat,és az bizony cseberből-vederbe,nincs sok értelme az egésznek.Minél több embert meg kellene győzni arról,hogy ne szavazzanak ezekre a pártokra(MSZP,FIDESZ,SZDSZ-a kedvenceim :-/- ;D,ütném,hogy vérezzenek).Persze nem mondhatjuk meg ezeknek az embereknek,hogy kikre szavazzanak,de remélem soknak fel fog nyílni a szeme.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 28. - 16:46:02
Válasz #633

Torony

Vendég
http://index.hu/belfold/2009/02/28/solyom_a_ciganysagnak_be_kell_illeszkednie/

na a sokadik populista, demagóg "polkorrekt" faszjancsi is megszólalt...
Végig sem olvastam,mert felidegesítem magam rajta,a rendszerváltás vesztesei ****:))) ****:))),ennek van humorérzéke,vagy ennyire hülye.....inkább az utóbbi.
A rendszerváltás előtt be voltak fenyítve keményem,nem bűnözgethettek csak úgy kedvükre,mint most,ott aztán nem mondhatták azt,hogy jogaik vannak.Na akkor ki a vesztes?


most olvastam ezredjére Moldovától a Bűn az élet-et. Rettentő tanulságos ebben a témában (is).

2009. Február 28. - 17:04:04
Válasz #634
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
http://index.hu/belfold/2009/02/28/solyom_a_ciganysagnak_be_kell_illeszkednie/

na a sokadik populista, demagóg "polkorrekt" faszjancsi is megszólalt...
Végig sem olvastam,mert felidegesítem magam rajta,a rendszerváltás vesztesei ****:))) ****:))),ennek van humorérzéke,vagy ennyire hülye.....inkább az utóbbi.
A rendszerváltás előtt be voltak fenyítve keményem,nem bűnözgethettek csak úgy kedvükre,mint most,ott aztán nem mondhatták azt,hogy jogaik vannak.Na akkor ki a vesztes?


most olvastam ezredjére Moldovától a Bűn az élet-et. Rettentő tanulságos ebben a témában (is).
 



Valóban, én is csak mindenkinek javasolni tudom. Azt hiszem én is újraolvasom!

 d:)

2009. Március 02. - 10:56:32
Válasz #635
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 02. - 11:01:38
Válasz #636
Nem elérhető

Joel


csak ugy legyen! :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Március 02. - 11:19:02
Válasz #637
Nem elérhető

H. Laci



2009. Március 02. - 11:19:48
Válasz #638
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 02. - 11:21:55
Válasz #639
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 02. - 13:25:50
Válasz #640
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 02. - 16:27:32
Válasz #641

Torony

Vendég
mehetne a humorba is, de sztem majdnem itt tartunk...

18 pontos kormányterv a romák védelmében

BEVEZETÉSRE KERÜLŐ KORMÁNYINTÉZKEDÉSEK

Az utóbbi napok sajnálatos eseményei (miskolci főrendőr cigányozása, a sarkadi Tesco lopások miatti bezárása és a Boldogon történt tűzoltónyugdíjas-búcsúztatón kitört tömegverekedés, veszprémi kézilabdázó halála miatti lincshangulat) miatt, valamint a következő napokban különböző bűncselekmények elkövetése miatt romák meggyanusításának elkerülése érdekében az alábbi 18 pontos cselekvési programot dolgozott ki kormányunk az SZDSZ-szel karöltve.

1. Ha valakire rámutat az utcán egy roma honfitársunk, haladéktalanul adja át minden értékét! Az igazi jogkövető ekkor lefejel egy közeli oszlopot vagy falat, hogy összeverésünkkel ne kelljen fáradoznia roma barátainknak.

2. Az ELMÜ köteles biztosítani a zavartalan áramlopásokat és biztosítani ezen honfitársainknak a biztonságos hozzáférést villanyóra nélkül.

3. Minden körzeti erdészet köteles kiállítani korlátlan fakitermelési engedélyt és átadni a helyi roma kisebbségi önkormányzat képviselőinek a falopások elkerülése végett.

4. Aki bármilyen összetűzésbe keveredik romákkal (közlekedési vagy tettenérési) azonnal legyen öngyilkos, így a felindult romáknak nem kell agyonverni ezentúl senkit.

5. Minden családi rendezvényre adjunk meghívót 50 fő részére a helyi roma önkormányzatnak, így elkerülhető lesz a hívatlanul beállító romák tömegverekedése. Ugyanez vonatkozik a vállalati rendezvényekre annyi különbséggel, hogy a meghívottak száma 150-500 fő között kell lennie.

6. Nyíljanak "ROMA MARKET"-ek! Itt csak romák vásárolhatnak, mert nem lesz pénztár. Így elkerülhetővé válnak a(z egyébként fárasztó) bolti lopások.

7. Minden 80 évét betöltött honfitársunk adja át ingóságait és ingatlanját a helyi cigányságnak! Ezután köteles öngyilkos lenni. Itt az igazi jogkövetők megszurkálják magukat, esetleg kinyomhatják a szemüket.

8. Ne zárjuk többé ajtajainkat! Mindenünk, amink van, a romáké is. Aki ezt nem így gondolja, rasszista, fasiszta,…etc.

9. Lányaink, asszonyaink ellenkezés nélkül engedjenek a roma férfiak minden szexuális kívánságának, tegyék szabaddá nemi szervüket, hogy a roma fiataloknak ne kelljen erőszakot alkalmazni.! Így nem lesz többé erőszakos közösülés és ebből egy esetleges gyilkosság.

10. Újra dízelesítjük vasútvonalainkat, a HÉV és villamos hálózatot. Az így lebontott felső vezetékeket átadjuk a helyi romáknak, mert úgyis ők vinnék el.

11. Minden vállalkozó köteles védelmi pénzt adni a cigányvajdáknak. A védelmi pénz szedésére vonatkozó eljárási szabályokra vonatkozó gyakorlati útmutatást a pénzügyminiszter - gyermekei útján - már megadta a téma iránt érdeklődő roma üzletembereknek.

12. Duplájára kell emelni a segélyeket és az adókat. Előzőek finanszírozása az utóbbiból történne, így nem terhelnénk szegény roma barátainkat.

13. A romatelepek felszámolására elkülönített milliárdokat a kétszeresére kell emelni és közvetlenül szétosztani a romáknak, mert a kapott lakásokat - az egyébként rájuk eső támogatás összegén alul - eladnák és visszaköltöznének a cigánytelepre. Ezen felül ROMA LAKÓPARK-okat kell létesíteni (közvetlenül a roma-marketek mellett) állami forrásból. Ezek költségvetési fedezetét a 13. havi nyugdíj és a közszféra 12. havi fizetése elvonása, a nem roma családoknak járó családtámogatási ellátások megvonása biztosítaná.

14. Nem szabad többé romát megbuktatni az iskolákban. Így lesznek végre roma orvosok, ügyészek, mérnökök.

15. Mindenkinek kötelessége utálni a Magyar Gárdát és mindent, ami MAGYAR!

16. Legyen 5 éven belül roma miniszterelnök!

17. Legyen minden parlamenti képviselő roma. A következő Európa parlamenti képviselői választásokra már csak roma származású politikus legyen jelölhető.

18. A romák emberi jogainak védelme érdekében minden magyart, aki a romákról nyilvánosan negatív hangsúllyal nyilvánul meg vagy a cigány szót a cigánypecsenye, cigánykerék és cigányzene szavak kivételével használja büntetőjogi felelősségre kell vonni! Aki romának bármilyen módon ellenszegül, letöltendő börtönbüntetést kapjon.

A kérdés fontosságára tekintettel (prioritása meg kell előzze a világgazdasági válság sújtotta magyar gazdaság megmentését és a lakosság terheinek enyhítését) az Országgyűlés azonnali hatállyal alkossa meg fentiek törvényi hátterét, ennek érdekében a szakminiszériumok azonnal lássanak hozzá a normaszövegek kidolgozásának a roma kisebbségi ombudsman közreműködésével és a kész normaszöveget 72 órán belül nyújtsák be az Országgyűlésnek.

2009. Március 02. - 16:52:59
Válasz #642
Nem elérhető

Boresz


ezek után én minden pénzemet a szeszpiacba és a gyógyszeriparba fektetem

az ok: kannásbort veszek a pénzem 3/4-én,a többit pedig ciánra költöm
 fimon elegyet készítek,és ingyen szétosztom a tücskök között
és aki nem ivott azok temetése előtt, akkor a torra is viszek ,nehogy már kárba menjen az a finom fagyálló

 --)


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 02. - 17:28:52
Válasz #643

Torony

Vendég
nakérem, komolyodjunk kicsit. A Danubuison hallottam, ahogy Bencze lenyilatkozta, hogy az elmúlt évben 53 bűncselekményt követtek el romák sérelmére (hú, micsoda szám...)

Altábornagy Úr, mi ez a kettős mérce?! Sértettként lehet romázni meg cigányozni, hogy csak úgy döng a jogvédő gecik melle? Igen? Akkor lehessen már az elkövetők körében is! Bazmeg!

1992. évi LXIII. törvény a személyes adatok védelméről és a közérdekű adatok nyilvánosságáról

2. § 2. a) pont:különleges adat:

a) a faji eredetre, a nemzeti és etnikai kisebbséghez tartozásra, a politikai véleményre vagy pártállásra, a vallásos vagy más világnézeti meggyőződésre, az érdek-képviseleti szervezeti tagságra,

természetesen bűnözők tekintetében már nem lehet, mert az hogy néz már ki... :

2. § 3. pont: bűnügyi személyes adat (érzitek, hogy itt már szó sincs különleges adatról...)

a büntetőeljárás során vagy azt megelőzően a bűncselekménnyel vagy a büntetőeljárással összefüggésben, a büntetőeljárás lefolytatására, illetőleg a bűncselekmények felderítésére jogosult szerveknél, továbbá a büntetés-végrehajtás szervezeténél keletkezett, az érintettel kapcsolatba hozható, valamint a büntetett előéletre vonatkozó személyes adat;

Na nézzük tovább:

3. § (2) Különleges adat akkor kezelhető, ha

a) az adatkezeléshez az érintett írásban hozzájárul, vagy

b) a 2. § 2. a) pontjában foglalt adatok esetében, az nemzetközi egyezményen alapul, vagy Alkotmányban biztosított alapvető jog érvényesítése, továbbá a nemzetbiztonság, a bűnmegelőzés vagy a bűnüldözés érdekében törvény elrendeli

Gratulálok, SZERINTEM ez simán belefér a bűnüldözési érdekbe, de nincs az az isten, hogy ez ebben az ótvaros banánköztársaságban ezt bárki átengedje. De sértett, az lehet roma. Elkövető nem.





2009. Március 02. - 17:45:04
Válasz #644
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha nincs roma elkövető, akkor nincs cigánybűnözés se. Mit nem értesz Torony?  :-}