2024. Május 23. - 09:30:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402180 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Március 04. - 20:39:14
Válasz #690
Nem elérhető

Boresz


hogy lehet megnézni az eredményeket?
ez a mai nézet

a tegnapi az ennek a tükre volt ,talán 2-3 sáv maradt "érintetlen"
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 04. - 20:42:35
Válasz #691
Nem elérhető

Cressler


hogy lehet megnézni az eredményeket?
ez a mai nézet

a tegnapi az ennek a tükre volt ,talán 2-3 sáv maradt "érintetlen"
engem szavazni se enged, köszi a helyzetképet... a férgek kit néznek hülyének, minek csinálnak szavazást ha manipulálják


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 04. - 20:53:51
Válasz #692

Torony

Vendég
hogy lehet megnézni az eredményeket?
ez a mai nézet

a tegnapi az ennek a tükre volt ,talán 2-3 sáv maradt "érintetlen"
engem szavazni se enged, köszi a helyzetképet... a férgek kit néznek hülyének, minek csinálnak szavazást ha manipulálják




összetrombitálták a meleg drogosokat egy tiszta pillanatukban, hogy kattintsanak :D

2009. Március 04. - 20:57:57
Válasz #693
Nem elérhető

Cressler


hogy lehet megnézni az eredményeket?
ez a mai nézet

a tegnapi az ennek a tükre volt ,talán 2-3 sáv maradt "érintetlen"
engem szavazni se enged, köszi a helyzetképet... a férgek kit néznek hülyének, minek csinálnak szavazást ha manipulálják




összetrombitálták a meleg drogosokat egy tiszta pillanatukban, hogy kattintsanak :D
;D ;D ;D hát igen ki-kiket tud mozgósítani
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 04. - 22:50:06
Válasz #694

B1ll4

Vendég
2009. 03. 03.  : A magyar kormány legkésőbb szeptember 30-ig ki akarja tűzni az euró bevezetésének céldátumát - mondta Gyurcsány Ferenc a Dow Jones hírügynökségnek. A miniszterelnök utalt arra, hogy addig az időpontig kell a kormánynak benyújtania a parlament számára a 2010-es költségvetést, valamint az ország következő három évre szóló gazdasági programját.

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Március 04. - 22:52:21
Válasz #695
Nem elérhető

Boresz


2009. 03. 03.  : A magyar kormány legkésőbb szeptember 30-ig ki akarja tűzni az euró bevezetésének céldátumát - mondta Gyurcsány Ferenc a Dow Jones hírügynökségnek. A miniszterelnök utalt arra, hogy addig az időpontig kell a kormánynak benyújtania a parlament számára a 2010-es költségvetést, valamint az ország következő három évre szóló gazdasági programját.

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
hehe
szép dolog,másra kenik majd a hibát,de ha jól tudom az első beigért időpont 3 éve elmúlt
ha tévedek akkor valaki javítson ki
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 04. - 22:54:20
Válasz #696

B1ll4

Vendég
2009. 03. 03.  : A magyar kormány legkésőbb szeptember 30-ig ki akarja tűzni az euró bevezetésének céldátumát - mondta Gyurcsány Ferenc a Dow Jones hírügynökségnek. A miniszterelnök utalt arra, hogy addig az időpontig kell a kormánynak benyújtania a parlament számára a 2010-es költségvetést, valamint az ország következő három évre szóló gazdasági programját.

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
hehe
szép dolog,másra kenik majd a hibát,de ha jól tudom az első beigért időpont 3 éve elmúlt
ha tévedek akkor valaki javítson ki

Kiemelném mégjobban !  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Március 04. - 23:04:45
Válasz #697
Nem elérhető

Boresz


öööö este van már,benyeltem a fék-et?
a don józsis ügynökség fura volt de.... minek is magyarázkodom
mentem is lefeküdni,majd holnap röhögök magamon  ˝=/  !+"%
 --)

de az eurós dátumra tényleg kiváncsi vagyok,hogy jól tudtam-e
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 05. - 08:19:55
Válasz #698
Nem elérhető

madinorbi


áhhh, szadeszzsidesz www.szdsz.hu weboldalán egyik percről a másikra megfordultak az eredmények, érdemes 1-2 kommentet elolvasni.
szánalmas.hu-ra való, hogy ha az emberek véleménye nem egyezik a miénkkel, akkor elcsaljuk abba az irányba, amit látni akarunk!
férgek!  :-/- :-/- :-/-
Az internet az egyetlen fogyasztói dolog, ami a gazdaállat ellen fordult, itt már nem lehet hazudozni, 1perc múlva mindenki tud mindent.
Ezt a liberális brigádot, ki kell végezni, mindet !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 05. - 08:46:08
Válasz #699

Torony

Vendég
áhhh, szadeszzsidesz www.szdsz.hu weboldalán egyik percről a másikra megfordultak az eredmények, érdemes 1-2 kommentet elolvasni.
szánalmas.hu-ra való, hogy ha az emberek véleménye nem egyezik a miénkkel, akkor elcsaljuk abba az irányba, amit látni akarunk!
férgek!  :-/- :-/- :-/-
Az internet az egyetlen fogyasztói dolog, ami a gazdaállat ellen fordult, itt már nem lehet hazudozni, 1perc múlva mindenki tud mindent.
Ezt a liberális brigádot, ki kell végezni, mindet !!!

azért ne radikalizálódjunk! Kellenek a csákányosok az épülő autópályák mellé (ugye, Kuncze "strabag" elvtárs?), egyszer életükben dolgozzanak kicsit. Demszkynek meg gratulálok a könyvéhez, hogy a lapátnyél törné véresre a kis kacsóit a metróalagútban.

2009. Március 05. - 08:58:05
Válasz #700
Nem elérhető

madinorbi


Népszavazás indul hamarost, a híres Szepessy Zsolt révén, Monok polgármestere (aki a segélyért dolgoztatja a tetveseket). ;D

"„Akarja-e Ön, hogy az Országgyűlés a büntető törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvényt akként módosítsa, hogy ne legyen büntethető az a személy, aki saját, illetőleg mások személyét, tulajdonát, testi épségét, életét fenyegető, veszélyeztető jogtalan támadást vagy magatartást – ideértve a büntető törvénykönyv tényállásait és azok szabálysértési alakzatait – úgy akadályoz meg vagy előz meg, hogy a megakadályozáshoz, megelőzéshez szükséges mértéket bármilyen arányban, bármilyen eszközzel túllépi; még akkor sem, ha a támadás megakadályozása, megelőzése közben vagy annak következtében a támadó súlyosan megsérül vagy életét veszti?”
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 05. - 09:38:04
Válasz #701
Nem elérhető

God Vazzeg


Népszavazás indul hamarost, a híres Szepessy Zsolt révén, Monok polgármestere (aki a segélyért dolgoztatja a tetveseket). ;D

"„Akarja-e Ön, hogy az Országgyűlés a büntető törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvényt akként módosítsa, hogy ne legyen büntethető az a személy, aki saját, illetőleg mások személyét, tulajdonát, testi épségét, életét fenyegető, veszélyeztető jogtalan támadást vagy magatartást – ideértve a büntető törvénykönyv tényállásait és azok szabálysértési alakzatait – úgy akadályoz meg vagy előz meg, hogy a megakadályozáshoz, megelőzéshez szükséges mértéket bármilyen arányban, bármilyen eszközzel túllépi; még akkor sem, ha a támadás megakadályozása, megelőzése közben vagy annak következtében a támadó súlyosan megsérül vagy életét veszti?”

Igen!  :-/--

2009. Március 05. - 09:40:36
Válasz #702
Nem elérhető

madinorbi


2 hét múlva lesznek meg az ívek, majd azonnal felrakom  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 05. - 10:30:38
Válasz #703
Nem elérhető

Johnnyx


Népszavazás indul hamarost, a híres Szepessy Zsolt révén, Monok polgármestere (aki a segélyért dolgoztatja a tetveseket). ;D

"„Akarja-e Ön, hogy az Országgyűlés a büntető törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvényt akként módosítsa, hogy ne legyen büntethető az a személy, aki saját, illetőleg mások személyét, tulajdonát, testi épségét, életét fenyegető, veszélyeztető jogtalan támadást vagy magatartást – ideértve a büntető törvénykönyv tényállásait és azok szabálysértési alakzatait – úgy akadályoz meg vagy előz meg, hogy a megakadályozáshoz, megelőzéshez szükséges mértéket bármilyen arányban, bármilyen eszközzel túllépi; még akkor sem, ha a támadás megakadályozása, megelőzése közben vagy annak következtében a támadó súlyosan megsérül vagy életét veszti?”

A jelenlegi 1978. évi IV. törvény hogy hangzik?
Egyetek zabot!

2009. Március 05. - 10:38:18
Válasz #704
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egyszer egy roma szájából hallottam,nem nekem mondta,de fültanúja voltam a következő mondatának,amit a maga kis egyszerű stílusában adott elő(de nem volt rossz meglátás),ha adnának nekünk egy országot,az nem lenne jó,mert két nap alatt kiirtanánk egymást.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).