2024. Június 04. - 19:00:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403159 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 19. - 11:35:30
Válasz #915
Nem elérhető

God Vazzeg


és  mit tucc  ellene  tenni?  a  sablonos  hétköznapjaid  ellen?reggel  felkelsz  bazzeg  kapod  a  nagy  gáz/viz/villanyszámlát,és  elmész tüntetni?akko  jobb?ezeket a  tüntetöket sem  ertem.mi  változott?  semmi,ha  neem ertesz egyet  veelem menj ki az uccára,  vigyenek  be a  rendörök legyen  rajtad  priusz  és  keressé  továbbra  is  munkát ;D ;D igy  is  nehez megtartani az állásod.birka nép,ez  nem  hollywood,ez az élet,senkinek sem egyszerű akik itt  vagyunk  azthiszem..... :-\

Nagyon sokan gondolják így.

2009. Március 19. - 11:55:41
Válasz #916
Nem elérhető

lue


akkor  talán  lehet  benne  valami"igazság"mostnemazé:  van ismerősöm akinek  hitel  van  a  házán,eddig még  füzetgették   voltak  rá  4  en,de  most hogy  elköltöznek  2en,igy  az marad  hogy  a  ház:eladó,és  nem hogy fehérjére  ugy néz ki  hogy  kajára  is  alig lesz pénzük,és  mennyien  vannak ugyanigy,nagy eletmuvesz a  magyar,és ezt utálom,egyhelyben taposni,gályázni mint  a hülye,, mások  meg annyit  lopnak  hogy  az unokáik  is  elvannak a  pénzből,Itt az egyenlőseg,nincs már  középréteg...csak  gazdag,és  szegény........

2009. Március 19. - 11:58:49
Válasz #917
Nem elérhető

God Vazzeg


akkor  talán  lehet  benne  valami"igazság"mostnemazé:  van ismerősöm akinek  hitel  van  a  házán,eddig még  füzetgették   voltak  rá  4  en,de  most hogy  elköltöznek  2en,igy  az marad  hogy  a  ház:eladó,és  nem hogy fehérjére  ugy néz ki  hogy  kajára  is  alig lesz pénzük,és  mennyien  vannak ugyanigy,nagy eletmuvesz a  magyar,és ezt utálom,egyhelyben taposni,gályázni mint  a hülye,, mások  meg annyit  lopnak  hogy  az unokáik  is  elvannak a  pénzből,Itt az egyenlőseg,nincs már  középréteg...csak  gazdag,és  szegény........

Ez sajnos a kapitalizmus velejárója. Ami nagyobb baj, hogy a szegényt eltapossák, nem hagyják érvényesülni. Esélyed sincs semmire. Ezért vannak a sorozatos rablások, mert ha sarokba szorítod az embert, megpróbál kitörni. Vagy így, vagy úgy.

2009. Március 19. - 12:13:32
Válasz #918
Nem elérhető

lue


jaja,gyermekfejjel  szarsz  az egészre  ami körülvesz,nem odafigyelsz elvagy a  világodba,aztán ahogy  kinyilik a  szemed  rájössz  hogy  a  szülök amit elértek,pl:felneveltek,kiiskoláztattak,segittetek  élni,azt most  te  hogy adod meg a  gyerekednek(ha  van)erted.ha  eleve  ugy indulsz hogy nincs  lakásod,albérletben laksz,az  egy  örök körforgás,és  még nem is  a  tiéd.az a  helyzet  ilyenkor  basz  fel a  sok  kis  anyuci-apuci kislánya  amikor  bekérdez h  kocsid  van?NiNCS  BAZD  MEG!es akko  mivan,ez  számit  neked  meg a  járjunk  el dizsibe,,áááh.felejtsd el.MásIK,HA  meg  dolgozol mint a  hulye  rámegy a  párkapcsolatod,nem a  7év,örülj  ha  most  sikerül  pár évig...

2009. Március 19. - 12:21:14
Válasz #919

Torony

Vendég
Középréteg... azt kéne felfogni, hogy az országot a középréteg tartja el, ami itt eddig sem volt számottevő, és egyre tovább sorvasztják és nyomorítják. Tudatosan.

Btk. felelősség a politikusoknak, hozzá külön bíróság és ügyészi szervezet, mint pl. a fegyveres szerveknek!

2009. Március 19. - 12:26:51
Válasz #920
Nem elérhető

Boresz


Ez sajnos a kapitalizmus velejárója. Ami nagyobb baj, hogy a szegényt eltapossák, nem hagyják érvényesülni. Esélyed sincs semmire. Ezért vannak a sorozatos rablások, mert ha sarokba szorítod az embert, megpróbál kitörni. Vagy így, vagy úgy.
De ha egyszer tele lesz a töke az alsó osztálynak akkor- aki ugye megkeresi a gazdagoknak a új bundára,és a kocsira valót- bedől minden,mert nem lesz aki elvégezze a piszkos melót,és valakinek el kell kezdeni alább adni az igényeit.Erős a gyanúm hogy mintha már lett volna hasonló a világban,nem olyan nagyon régen,mint a mostani helyzet.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 19. - 13:14:07
Válasz #921
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez sajnos a kapitalizmus velejárója. Ami nagyobb baj, hogy a szegényt eltapossák, nem hagyják érvényesülni. Esélyed sincs semmire. Ezért vannak a sorozatos rablások, mert ha sarokba szorítod az embert, megpróbál kitörni. Vagy így, vagy úgy.
De ha egyszer tele lesz a töke az alsó osztálynak akkor- aki ugye megkeresi a gazdagoknak a új bundára,és a kocsira valót- bedől minden,mert nem lesz aki elvégezze a piszkos melót,és valakinek el kell kezdeni alább adni az igényeit.Erős a gyanúm hogy mintha már lett volna hasonló a világban,nem olyan nagyon régen,mint a mostani helyzet.

Igen, csak a tőkét ezek kiviszik az országból, és a saját szarunkba fogunk fetrengeni. Milyen igények? Ha itt nem kapja meg, megkapja máshol.

2009. Március 19. - 13:22:54
Válasz #922
Nem elérhető

Boresz


Ha itt nem kapja meg, megkapja máshol.
remélem akkor abba bele fog rokkani,ha meg nem akkor az új hazájában kihúzzák a nyelvét a seggén keresztül
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 19. - 13:26:45
Válasz #923
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha itt nem kapja meg, megkapja máshol.
remélem akkor abba bele fog rokkani,ha meg nem akkor az új hazájában kihúzzák a nyelvét a seggén keresztül

Bele rokkanni mi fogunk, mert megáll a gazdaságunk, és pénzt kellene belepumpálni, de nem fogunk tudni. Aztán lehet megint az adózók pénzén országot építeni, feltéve ha felvállalja valaki, meg nem mutyizzák azt is el. Nyelvkihúzás témában egyetértek  :-/-

2009. Március 19. - 13:27:23
Válasz #924
Nem elérhető

madinorbi


Ez sajnos a kapitalizmus velejárója. Ami nagyobb baj, hogy a szegényt eltapossák, nem hagyják érvényesülni. Esélyed sincs semmire. Ezért vannak a sorozatos rablások, mert ha sarokba szorítod az embert, megpróbál kitörni. Vagy így, vagy úgy.
De ha egyszer tele lesz a töke az alsó osztálynak akkor- aki ugye megkeresi a gazdagoknak a új bundára,és a kocsira valót- bedől minden,mert nem lesz aki elvégezze a piszkos melót,és valakinek el kell kezdeni alább adni az igényeit.Erős a gyanúm hogy mintha már lett volna hasonló a világban,nem olyan nagyon régen,mint a mostani helyzet.

Igen, csak a tőkét ezek kiviszik az országból, és a saját szarunkba fogunk fetrengeni. Milyen igények? Ha itt nem kapja meg, megkapja máshol.
Egy nemzeti kormány kell, azonnali statáriális bírósággal lecsukni az összeset, mindent elkobozni, nemzetközi segítséget kérni az összes offshore számlát lezáratni, mindent vissza !!! A maffiákkal ezt csinálták, ez is maffia.
Önellátó ország vagyunk, semmiféle szarban fetrengés nem lenne, 1 évi termés több mint 1 évre elegendő élelemmel bír az állampolgárok számára. Az adót ezután is termeled visszaforog, pikk-pakk rendet lehet tenni, csak egy olyan nemzeti kormány kell aki minket szolgál, nem a nemzetközi bankokat és magukat.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 19. - 13:28:18
Válasz #925
Nem elérhető

Boresz


Ha itt nem kapja meg, megkapja máshol.
remélem akkor abba bele fog rokkani,ha meg nem akkor az új hazájában kihúzzák a nyelvét a seggén keresztül

Bele rokkanni mi fogunk, mert megáll a gazdaságunk, és pénzt kellene belepumpálni, de nem fogunk tudni. Aztán lehet megint az adózók pénzén országot építeni, feltéve ha felvállalja valaki, meg nem mutyizzák azt is el. Nyelvkihúzás témában egyetértek  :-/-
elbeszéltünk egymás mellett
és a menekülő tőkésről beszéltem,hogy ment mindent csakhogy neki jó legyen,és rossz többtucat embernek
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 19. - 13:28:45
Válasz #926
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez sajnos a kapitalizmus velejárója. Ami nagyobb baj, hogy a szegényt eltapossák, nem hagyják érvényesülni. Esélyed sincs semmire. Ezért vannak a sorozatos rablások, mert ha sarokba szorítod az embert, megpróbál kitörni. Vagy így, vagy úgy.
De ha egyszer tele lesz a töke az alsó osztálynak akkor- aki ugye megkeresi a gazdagoknak a új bundára,és a kocsira valót- bedől minden,mert nem lesz aki elvégezze a piszkos melót,és valakinek el kell kezdeni alább adni az igényeit.Erős a gyanúm hogy mintha már lett volna hasonló a világban,nem olyan nagyon régen,mint a mostani helyzet.

Igen, csak a tőkét ezek kiviszik az országból, és a saját szarunkba fogunk fetrengeni. Milyen igények? Ha itt nem kapja meg, megkapja máshol.
Egy nemzeti kormány kell, azonnali statáriális bírósággal lecsukni az összeset, mindent elkobozni, nemzetközi segítséget kérni az összes offshore számlát lezáratni, mindent vissza !!! A maffiákkal ezt csinálták, ez is maffia.
Önellátó ország vagyunk, semmiféle szarban fetrengés nem lenne, 1 évi termés több mint 1 évre elegendő élelemmel bír az állampolgárok számára. Az adót ezután is termeled visszaforog, pikk-pakk rendet lehet tenni, csak egy olyan nemzeti kormány kell aki minket szolgál, nem a nemzetközi bankokat és magukat.

Egy gyenge kacaj kiszakadt belőlem ne haragudj  :D

2009. Március 19. - 13:29:23
Válasz #927
Nem elérhető

madinorbi


A szlovák mintájú adórendszer meg robbanás szerűen növelné a munkahelyek számát, semmi nem kell ide csak nemzeti ideológia és akarat.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 19. - 13:31:01
Válasz #928
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha itt nem kapja meg, megkapja máshol.
remélem akkor abba bele fog rokkani,ha meg nem akkor az új hazájában kihúzzák a nyelvét a seggén keresztül

Bele rokkanni mi fogunk, mert megáll a gazdaságunk, és pénzt kellene belepumpálni, de nem fogunk tudni. Aztán lehet megint az adózók pénzén országot építeni, feltéve ha felvállalja valaki, meg nem mutyizzák azt is el. Nyelvkihúzás témában egyetértek  :-/-
elbeszéltünk egymás mellett
és a menekülő tőkésről beszéltem,hogy ment mindent csakhogy neki jó legyen,és rossz többtucat embernek

Én is arról beszélek, hogy pár ember kezében központosul a tőke, és ha borul a bili, ők ellépnek vagyonostul, az ország meg itt marad a szarba. Mert ha tőke nincs, akkor nem tudjuk a gazdaságot a nulláról elindítani. De én nem értek hozzá, csak így gondolom. Ha hüJe vagyok, szóljatok  :-}

2009. Március 19. - 13:33:07
Válasz #929
Nem elérhető

madinorbi


Ha itt nem kapja meg, megkapja máshol.
remélem akkor abba bele fog rokkani,ha meg nem akkor az új hazájában kihúzzák a nyelvét a seggén keresztül

Bele rokkanni mi fogunk, mert megáll a gazdaságunk, és pénzt kellene belepumpálni, de nem fogunk tudni. Aztán lehet megint az adózók pénzén országot építeni, feltéve ha felvállalja valaki, meg nem mutyizzák azt is el. Nyelvkihúzás témában egyetértek  :-/-
elbeszéltünk egymás mellett
és a menekülő tőkésről beszéltem,hogy ment mindent csakhogy neki jó legyen,és rossz többtucat embernek

Én is arról beszélek, hogy pár ember kezében központosul a tőke, és ha borul a bili, ők ellépnek vagyonostul, az ország meg itt marad a szarba. Mert ha tőke nincs, akkor nem tudjuk a gazdaságot a nulláról elindítani. De én nem értek hozzá, csak így gondolom. Ha hüJe vagyok, szóljatok  :-}
Milyen tőkéről beszélsz God ezt nem értem !
IMF? Adóbevétel? Állami tulajdon értéke ? vagy mi ???
szekönd editör mentes felhasználó