2024. Május 23. - 03:39:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kedvenc nem edzős muzsikáid, hiszen nem mindig edzünk..ugye?  (Megtekintve 469920 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 04. - 13:33:26
Válasz #75
Nem elérhető

God Vazzeg


Most hallgatom a tankcsapda konnektor című lemezét kazettáról. magnókazettáról Jujj... Akkor most mindenki meséljen kicsit, mivel kezdte a zenehallgatást, mert voltak, akik már irtak ilyet is. Tehát, hölgyek, urak, Ki mit hallgatott, mikor nem akkora és annyi idős volt mint most? természetesen a régi idők zenéihez is nyomjátok a linkeket ezerrrel!!!!! Kíváncsian várom a fejleményeket! :-}

Én kiskoromban C.C.Catch-et meg ilyeneket hallgattam, apám azt mondta, ez a jó :D Mikor nagyobb lettem, akkor rám jött a techno láz ('91 körül, értsd: akkor volt a kezdete a technonak) és ment a Technotronic, Leila K, meg ilyenek. Később az ütemesebb zenék fele mentem el, rap korszakomat éltem, de keményen ám, bőszárú gatya, kapucnis pulcsi, oldallánc, stb.. Ja és hosszú hajat növesztettem, ami körbe fel volt borotválva  :o  ;D

Aztán lenyugodtam olyan 20 évesen, azóta eu konform hajam van (rövid, katonás), és majdnem mindenevő vagyok zene téren, mondjuk edzésre csak rock megy, esetleg keményebb rap, a techno elment olyan irányba ami nekem már sok(k), azt se nagyon szeretem, van 1-2 zene amit meghallgatok.

Prodigy még mindig ki tudja belőlem hozni az állatot  >:D

2009. Április 04. - 13:43:14
Válasz #76
Nem elérhető

God Vazzeg


Na jó volt előbb ilyen is ;D

http://www.youtube.com/watch?v=imR_Sbkjq84&feature=related

Talán valaki szerette őket Łł=

Meg egy későbbi alapmű, aminek nagyon örülök, hogy fent tudtak maradni @:-)

http://www.youtube.com/watch?v=I9DdyBHxGXQ

Rammstein nagyon jó, sokat hallgatom  @-o  @:-)
Egyik kedvencem tőlük:
http://www.youtube.com/watch?v=dSVXRMG3ym4&feature=related
A klip is király, az énekles itt hasonlít egy volt osztálytársamra, csak ő kopasz volt  ;D

Másik:
http://www.youtube.com/watch?v=6Pc_Ep32Hn8&feature=related

 @:-)

Valaki régen linkelt valami másik német együttest ami nagyon hasonlított a rammsteinre, azt tudja valaki hogy melyik volt?

2009. Április 04. - 13:46:27
Válasz #77
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 14:11:21
Válasz #78
Nem elérhető

Boresz


Ha már más is mesélt,én is regélek kicsit. :D
A kilencvenes év közepe felé kezdett érdekelni hogy mi is megy a zenecsatornán.Beksztrítbojz és társaikat ki nem állhattam,és maradt a rap és a metál,néha scooter,és thunderdome is ment itthon.De 80%ban feka zene,már amit meg tudtam szerezni külföldre járó ruhaboltos ismerőstől.A mai rap,árenbí és mittomén minek nevezett vinnyogó niggerekkel előadott fosokat nem bírom meghallgatni.Szóval nekem maradt a mobb deep,cypress hill,wu tang,das efx,ice cube,és hasonlók a rap részlegből.De van pár előadó akiktől mindig hallgattam számokat mindentől függetlenül.Amúgy mindenevő vagyok,de csak mértékkel,nem tudom szeretni még a nagy kedvenceknek egy egész albumát sem,róla max 5-6 számot .

ezek meg csak úgy:
http://www.youtube.com/watch?v=3sWb1iR2mzM
http://www.youtube.com/watch?v=5jgUEzzD9PE&feature=PlayList&p=913C6E5C84FC5243&playnext=1&playnext_from=PL&index=1
http://www.youtube.com/watch?v=t28EUcTDLII
http://www.youtube.com/watch?v=prWq00wVi_s
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Április 04. - 14:27:45
Válasz #79
Nem elérhető

Gabe


Ezek de nagyok Scooter összes!
Ezt a Metallica-t megtanította eljátszani gitáron egy volt kollégám!  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 14:44:52
Válasz #80
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 19:55:14
Válasz #81

csery

Vendég
Úgy vettem észre, az emberektöbbsége általában rockkal,punkkkal vagy valami hasonlóval kezdi, és évek alatt vált, bár van olyan haverom, aki kb. tízéves kora óta csak és kizárólag hip-hopot hallgat.Jómagam is lágyabb vizeken evezek már, deazértrégen odafigyelt a jó kis Hammer smashed face Cannibaléktól, meg hasonló finomságok. Mindenből maradt meg valami,de manapság nincs uralkodó stílus a zenei ízlésemben, ha nevezhetjük annak.

2009. Április 04. - 20:01:51
Válasz #82
Nem elérhető

Gabe


Én csak azt nem bírom, hogy a rokkerek mindenhol fikázzák azt, akinek nem ilyen az ízlése.
Az esetek 100%-ban ilyennel találkoztam.
Hogy a trance, meg az ilyenek gépzenék, nem lehet rá táncolni, ezért hoztam fel a hörgős deathmetal számokat, na azt megcsinálni aztán kell tudás, meg arra aztán lehet táncolni!
No meg, hogy mennyi ember szereti, elég megnézni egy Tiësto , vagy egy Armin koncertet mennyien vannak ott!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 20:05:40
Válasz #83

csery

Vendég
Persze ez általános, a rokkerek ilyen diszkóellenesek  nagyon. VAn aki idősebb korára is ugy gondolja a zenék alapján egyoldalúen megítélhet mindenki mást.egyetértek gabe.

2009. Április 04. - 20:07:27
Válasz #84
Nem elérhető

George


én csak azt nem bírom, hogy a rokkerek mindenhol fikázzák azt, akinek nem ilyen az ízlése.
Az esetek 100%-ban ilyennel találkoztam.
Gabe itt fikázott valaki? 8-) Nekem most is Dimmu, Cradle és hasonló lemezek szólnak a kocsiban, de nem ítélem el a más zenei ízléssel rendelkezőket - csak én nem hallgatok trance, house, progresszív meg egyéb diszkós irányzatokat ;-oo-;

2009. Április 04. - 20:12:48
Válasz #85
Nem elérhető

Gabe


én csak azt nem bírom, hogy a rokkerek mindenhol fikázzák azt, akinek nem ilyen az ízlése.
Az esetek 100%-ban ilyennel találkoztam.
Gabe itt fikázott valaki? 8-) Nekem most is Dimmu, Cradle és hasonló lemezek szólnak a kocsiban, de nem ítélem el a más zenei ízléssel rendelkezőket - csak én nem hallgatok trance, house, progresszív meg egyéb diszkós irányzatokat ;-oo-;
A való életbeli tapasztalataimra alapozok, az interneten, meg a médiában mindig van egy kis ferdítés, vagy álszimpátia.
(Juteszembe valóvilágos zsoltika, akit mindenki húdeszeretett, én meg páros lábbal ugráltam volna a mellkasán)
Ez nem neked szólt, hanem általában ez a tapasztalat, emiatt csak az előbbire alapozok!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 20:13:09
Válasz #86
Nem elérhető

H. Laci


Én csak azt nem bírom, hogy a rokkerek mindenhol fikázzák azt, akinek nem ilyen az ízlése.
Az esetek 100%-ban ilyennel találkoztam.
Hogy a trance, meg az ilyenek gépzenék, nem lehet rá táncolni, ezért hoztam fel a hörgős deathmetal számokat, na azt megcsinálni aztán kell tudás, meg arra aztán lehet táncolni!
No meg, hogy mennyi ember szereti, elég megnézni egy Tiësto , vagy egy Armin koncertet mennyien vannak ott!
én is ezt vettem észre  :( már amennyi rockert ismerek), megkérdik hogy mit hallgatok, mondom rapet meg diszkót erre ők: mi abban a jó? az egy szar! hallgatod a dünnyögést a befüvezett nigger buziktól? hülye vagy te hogy olyan fost hallgatsz

nem tudom miért zavarja hogy mit hallgatok, ez kb nyuszi esete  ;D

2009. Április 04. - 20:26:25
Válasz #87
Nem elérhető

George


én csak azt nem bírom, hogy a rokkerek mindenhol fikázzák azt, akinek nem ilyen az ízlése.
Az esetek 100%-ban ilyennel találkoztam.
Gabe itt fikázott valaki? 8-) Nekem most is Dimmu, Cradle és hasonló lemezek szólnak a kocsiban, de nem ítélem el a más zenei ízléssel rendelkezőket - csak én nem hallgatok trance, house, progresszív meg egyéb diszkós irányzatokat ;-oo-;
A való életbeli tapasztalataimra alapozok, az interneten, meg a médiában mindig van egy kis ferdítés, vagy álszimpátia.
Ez nem neked szólt, hanem általában ez a tapasztalat, emiatt csak az előbbi tapasztalatra alapozok!
Szarok a rockerekre, meg a diszkósokra is, én embereket nézek 8-} Ha nekem emberileg szar valaki, akkor tök mindegy mit hallgat :-} Csak sajnos több olyan gyökérrel találkoztam, aki a diszkó előtt keményít, mint aki a tömegben pogózik @:-)

2009. Április 04. - 20:29:46
Válasz #88
Nem elérhető

Gabe


én csak azt nem bírom, hogy a rokkerek mindenhol fikázzák azt, akinek nem ilyen az ízlése.
Az esetek 100%-ban ilyennel találkoztam.
Gabe itt fikázott valaki? 8-) Nekem most is Dimmu, Cradle és hasonló lemezek szólnak a kocsiban, de nem ítélem el a más zenei ízléssel rendelkezőket - csak én nem hallgatok trance, house, progresszív meg egyéb diszkós irányzatokat ;-oo-;
A való életbeli tapasztalataimra alapozok, az interneten, meg a médiában mindig van egy kis ferdítés, vagy álszimpátia.
Ez nem neked szólt, hanem általában ez a tapasztalat, emiatt csak az előbbi tapasztalatra alapozok!
Szarok a rockerekre, meg a diszkósokra is, én embereket nézek 8-} Ha nekem emberileg szar valaki, akkor tök mindegy mit hallgat :-} Csak sajnos több olyan gyökérrel találkoztam, aki a diszkó előtt keményít, mint aki a tömegben pogózik @:-)
Én meg -a hálaci által is említett dolog miatt- a rokkerek közt találkoztam több gyökérrel.
Ezért is mondom, nem feltétlen reprezentatív halmaz alapján jön az eredmény!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 20:30:16
Válasz #89

csery

Vendég
Mondom, intelligensebbnek kell annál lenni, nem egy zene határoz meg egy embert, legalábbis láttam én már karon varjút,olyat is, hogy diszkósok pogóztak hogy verekedhessenek, meg olyat is hogy szkinyók csapták szét a diszkót.Ugyhogy fő az , hogy meséljünk, ki mit hallgat. Én éppen coal chambert de nagyon langyos, odavágok egy kis slayert, mégiscsak szombat este van.