2024. Június 05. - 00:40:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 215012 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Július 06. - 22:12:46
Válasz #375
Nem elérhető

lue


HA   VALAKI IZZADÁSGÁTLÓ HELYETT  CIGIT  VESZ :-/--

2009. Július 07. - 09:22:14
Válasz #376

SheHulk

Vendég
Az olasz kaját azért mert olasz étteremben vagyok konyhafőnök <:-) ha kaja akkor német konyha ( nem nem csak kolbász meg káposzta) mert én is félig az vagyok.

Hol melózol? Mert akkor azt úgy kihagynám...

2009. Július 07. - 09:28:10
Válasz #377
Nem elérhető

csaba.r


Jajj de kedves vagy :( :( :( :( :( :(
Ez most sziven ütött
Vapiano ba
Jó főzök én ezt mutatja a statisztika is.de ha nem hát nem
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 07. - 09:31:21
Válasz #378

SheHulk

Vendég
Jajj de kedves vagy :( :( :( :( :( :(
Ez most sziven ütött
Vapiano ba
Jó főzök én ezt mutatja a statisztika is.de ha nem hát nem

Aki útálja a kaját amit főz az nem lehet jó.. Akkor mond azt hogy unod és hihető a mondat.. Imádom az olasz kaját sírok ha rossz....

2009. Július 07. - 09:39:27
Válasz #379
Nem elérhető

FirstLady


Jajj de kedves vagy :( :( :( :( :( :(
Ez most sziven ütött
Vapiano ba
Jó főzök én ezt mutatja a statisztika is.de ha nem hát nem

Aki útálja a kaját amit főz az nem lehet jó.. Akkor mond azt hogy unod és hihető a mondat.. Imádom az olasz kaját sírok ha rossz....
ez azért nem feltétlenül igaz, én pl. tök jó süteményeket tudok sütni (mindenki, aki kóstolta, imádta őket), de én nem szeretem a süteményeket.
Meg az egyik kedves szakács ismerősöm nagyon jó pizzákat sütött, de utálta a pizzát ;D

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 09:40:46
Válasz #380
Nem elérhető

csaba.r


Két éve vagyok itt abból egy éve konhafőnök két év alatt 3 kaját hoztak vissza abból 1-et azért mert bunkó flegma volt a vendég és én megcsiliztem.
Mindenkinek van olyan gyakorlat amit utál mégis megcsinálja hogy fejlődjön.
A konyhaművészet nem arról szól hogy utálod a kaját amit csinálsz vagy nem.
A főzést érezni kell tudnod kell az illatokból hogy mi kell bele,meg távol aljon töllem hogy nagyképű legyek de ha a gundel konyhafőnöke, meg a zserbó főcukrásza a törzsvendégem és ők azt mondják hogy jó amit csinálok akkor azért hiszek nekik.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 07. - 09:42:05
Válasz #381

SheHulk

Vendég
aham... biztosan mindkettőtöknek igaza van.. a világért sem fejtegetem mit gondolok... szevasztok.

2009. Július 07. - 09:43:01
Válasz #382
Nem elérhető

FirstLady


Két éve vagyok itt abból egy éve konhafőnök két év alatt 3 kaját hoztak vissza abból 1-et azért mert bunkó flegma volt a vendég és én megcsiliztem.
Mindenkinek van olyan gyakorlat amit utál mégis megcsinálja hogy fejlődjön.
A konyhaművészet nem arról szól hogy utálod a kaját amit csinálsz vagy nem.
A főzést érezni kell tudnod kell az illatokból hogy mi kell bele,meg távol aljon töllem hogy nagyképű legyek de ha a gundel konyhafőnöke, meg a zserbó főcukrásza a törzsvendégem és ők azt mondják hogy jó amit csinálok akkor azért hiszek nekik.
Hú, de jól néz ki Csaba a honlap! Asszem el kell látogatnom oda kajálni valamikor /7%

így meg, amit írtál, főleg :P :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 10:30:51
Válasz #383
Nem elérhető

csaba.r


Okés szeretettel várlak úgyis lógok hamburgeres pizzával <:-)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 07. - 10:32:29
Válasz #384
Nem elérhető

FirstLady


Okés szeretettel várlak úgyis lógok hamburgeres pizzával <:-)
ja, tényleg, el is felejtettem már, még jó, hogy emlékeztettél :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 20:04:57
Válasz #385
Nem elérhető

Boresz


dzsekó körüli kib@xott felhajtást,életében nem kellet senkinek,mostmeg a csapból is ő jön
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 07. - 21:22:04
Válasz #386
Nem elérhető

csaba.r


Kétségtelen hogy nagy művész volt
De boresz ezt csak neked   http://index.hu/video/2009/06/27/nem_erdemeltuk_meg_michael_jacksont/
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 08. - 14:21:51
Válasz #387
Nem elérhető

lue


"májkül nem halhacc meg"
 !+"%

2009. Július 08. - 14:55:21
Válasz #388
Nem elérhető

Cressler


dzsekó körüli kib@xott felhajtást,életében nem kellet senkinek,mostmeg a csapból is ő jön
????... ????... ????... azért néhány éven/évtizeden keresztül igencsak ő folyt a csapból
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 08. - 14:59:14
Válasz #389
Nem elérhető

Boresz


dzsekó körüli kib@xott felhajtást,életében nem kellet senkinek,mostmeg a csapból is ő jön
????... ????... ????... azért néhány éven/évtizeden keresztül igencsak ő folyt a csapból
a mostani hirtelen nagy odafigyelést rühellem,hogy MOST mindenkinek kell és hiányzik és ráfigyelünk,és szeretünk,és........ eddig hol a csában voltak a televizilók?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság