2024. Június 04. - 18:01:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214926 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Július 08. - 15:01:37
Válasz #390
Nem elérhető

Cressler


dzsekó körüli kib@xott felhajtást,életében nem kellet senkinek,mostmeg a csapból is ő jön
????... ????... ????... azért néhány éven/évtizeden keresztül igencsak ő folyt a csapból
a mostani hirtelen nagy odafigyelést rühellem,hogy MOST mindenkinek kell és hiányzik és ráfigyelünk,és szeretünk,és........ eddig hol a csában voltak a televizilók?
Az a furcsa, hogy most a viva-n és az mtv-n is mennek a Jackson számok is amikor egy mostani 'sláger' jön utánuk egyre erőteljesebben feltűnő mennyire sehol nincsenek Jackohoz.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 08. - 15:05:47
Válasz #391

B1ll4

Vendég
Örök igazság ! Nem akkor érzed a hiányát mikor még létezik , hanem amikor már megszűnt !

2009. Július 08. - 19:47:27
Válasz #392
Nem elérhető

George


http://videa.hu/videok/hirek-politika/tulzasba-vitt-testepites-eveszavar-inverz-anorexia-E684zAtiSGonLvMf

Az ilyeneket utáááááálllllom &5* Miért van az, hogy mindig olyan arcokkal, testekkel akarják lejáratni a komolyan edző réteget, akiknek épphogy alig van közük bármiféle sporthoz? 5-6 év edzés? Na ne röhögtessen már... Meg egyáltalán...engem miért nem találnak meg az ilyen "riportkészítők"??? Elmondanám én a frankót :-Đ Azt adják le az origon vagy akárhol - roid rage live >:D :-/-

2009. Július 08. - 20:13:59
Válasz #393
Nem elérhető

God Vazzeg


http://videa.hu/videok/hirek-politika/tulzasba-vitt-testepites-eveszavar-inverz-anorexia-E684zAtiSGonLvMf

Az ilyeneket utáááááálllllom &5* Miért van az, hogy mindig olyan arcokkal, testekkel akarják lejáratni a komolyan edző réteget, akiknek épphogy alig van közük bármiféle sporthoz? 5-6 év edzés? Na ne röhögtessen már... Meg egyáltalán...engem miért nem találnak meg az ilyen "riportkészítők"??? Elmondanám én a frankót :-Đ Azt adják le az origon vagy akárhol - roid rage live >:D :-/-

Múltkor aki volt itt menyecske, azt meg elzavartátok  >:D Adhattál volna riportot, oszt akkor most rajtad röhögnénk  Łł=  >:D

2009. Július 08. - 21:17:06
Válasz #394
Nem elérhető

George


http://videa.hu/videok/hirek-politika/tulzasba-vitt-testepites-eveszavar-inverz-anorexia-E684zAtiSGonLvMf

Az ilyeneket utáááááálllllom &5* Miért van az, hogy mindig olyan arcokkal, testekkel akarják lejáratni a komolyan edző réteget, akiknek épphogy alig van közük bármiféle sporthoz? 5-6 év edzés? Na ne röhögtessen már... Meg egyáltalán...engem miért nem találnak meg az ilyen "riportkészítők"??? Elmondanám én a frankót :-Đ Azt adják le az origon vagy akárhol - roid rage live >:D :-/-

Múltkor aki volt itt menyecske, azt meg elzavartátok  >:D Adhattál volna riportot, oszt akkor most rajtad röhögnénk  Łł=  >:D
Gyanítom, hogy a sittről írnék, és valami ilyesmi cikkek jelentek volna meg: "Lenyomták a riporter torkán az operatőrt" "Mikrofonzsinórral folytotta meg áldozatát..." "Brutális gyilkosság lett a riport vége..."  >:D >:D >:D

2009. Július 08. - 21:47:19
Válasz #395
Nem elérhető

God Vazzeg


http://videa.hu/videok/hirek-politika/tulzasba-vitt-testepites-eveszavar-inverz-anorexia-E684zAtiSGonLvMf

Az ilyeneket utáááááálllllom &5* Miért van az, hogy mindig olyan arcokkal, testekkel akarják lejáratni a komolyan edző réteget, akiknek épphogy alig van közük bármiféle sporthoz? 5-6 év edzés? Na ne röhögtessen már... Meg egyáltalán...engem miért nem találnak meg az ilyen "riportkészítők"??? Elmondanám én a frankót :-Đ Azt adják le az origon vagy akárhol - roid rage live >:D :-/-

Múltkor aki volt itt menyecske, azt meg elzavartátok  >:D Adhattál volna riportot, oszt akkor most rajtad röhögnénk  Łł=  >:D
Gyanítom, hogy a sittről írnék, és valami ilyesmi cikkek jelentek volna meg: "Lenyomták a riporter torkán az operatőrt" "Mikrofonzsinórral folytotta meg áldozatát..." "Brutális gyilkosság lett a riport vége..."  >:D >:D >:D

Roid rage  ;D

2009. Július 08. - 22:00:15
Válasz #396
Nem elérhető

Gabe


George! Szóval te voltál az, akinek becsomósodott a melle?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 08. - 22:01:45
Válasz #397
Nem elérhető

George


George! Szóval te voltál az, akinek becsomósodott a melle?  ;D
Nekem már az agyam csomósodott be @-o

2009. Július 08. - 22:15:30
Válasz #398
Nem elérhető

God Vazzeg


George! Szóval te voltál az, akinek becsomósodott a melle?  ;D
Nekem már az agyam csomósodott be @-o

Nekem egyszer a cipőfűzőm, nagyon durva volt  :o  ;D

2009. Július 08. - 23:02:27
Válasz #399
Nem elérhető

Cressler


http://videa.hu/videok/hirek-politika/tulzasba-vitt-testepites-eveszavar-inverz-anorexia-E684zAtiSGonLvMf

Az ilyeneket utáááááálllllom &5* Miért van az, hogy mindig olyan arcokkal, testekkel akarják lejáratni a komolyan edző réteget, akiknek épphogy alig van közük bármiféle sporthoz? 5-6 év edzés? Na ne röhögtessen már... Meg egyáltalán...engem miért nem találnak meg az ilyen "riportkészítők"??? Elmondanám én a frankót :-Đ Azt adják le az origon vagy akárhol - roid rage live >:D :-/-
a terembe ma ezen röhögtünk  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 08. - 23:02:54
Válasz #400
Nem elérhető

fastor


de várjál, eben mi a túlzásba vitt? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 09. - 10:11:30
Válasz #401

csery

Vendég
A nyílt utcán telefonból színvonalas Gengszterreppet hallgató koszos  kis hiperpigmentáltakat.

2009. Július 09. - 10:13:15
Válasz #402

Torony

Vendég
A nyílt utcán telefonból színvonalas Gengszterreppet hallgató koszos  kis hiperpigmentáltakat.

csatlakozom az előttem szólóhoz!

2009. Július 09. - 10:22:53
Válasz #403

csery

Vendég
Szponzorációs szerződést kéne kötnöm vmelyik lőszergyárral ha mindegyiket le akarnám szedni, és ez csak az egyik akadálya sajnos.

2009. Július 09. - 10:46:16
Válasz #404
Nem elérhető

Boresz


Szponzorációs szerződést kéne kötnöm vmelyik lőszergyárral ha mindegyiket le akarnám szedni, és ez csak az egyik akadálya sajnos.
Pedigré Pál-al köss szerződést,kutyatápnak jobb lenne,nemkéne földeni sem  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság