2024. Június 05. - 04:39:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 215068 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Október 16. - 03:06:36
Válasz #975
Nem elérhető

Gabe


Keményen, adjad nekik! ;D  :-/- :-O
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 16. - 09:49:08
Válasz #976
Nem elérhető

George


George-ot le se merték volna köpni. Hihetetlen mennyi konfliktust el tud kerülni az ember ha már optikailag kibaszott nagy  ;D

Nem is kell vkinek erősnek lennie, elég ha kibaszott nagy. Az ajtón nem gondolkoztam, 17 évesen sitysutty kiugrottam az 55kilómmal az ablakon  ;D
Maszat, ezek a sztorik nem egyszerűek, ez kész  :D :D :D :D :D :D :D

 múlthét szombaton gázpisztolyt nyomtak a fejembe a fogarasi úton, miközbe rángattam ki a fószert az ablakon, azelötti vasárnap 1köcsög szopatott !10km-en keresztül!, majd kis üldözés után(pont anyám munkahelye elött) elkaptam...minden héten van vmi leszámolás  ;D ;D

és hogy ne legyek off, utálom az embereket!  ;D
Łł= Ez kész ;D Én teljesen nyugisan vezetek ehhez képest, semmi ilyen nem történik... :D

2010. Október 16. - 11:50:27
Válasz #977
Nem elérhető

pmiller06


Maszat zorall csávó...

2010. Október 16. - 14:02:20
Válasz #978
Nem elérhető

Maszat


Maszat zorall csávó...

épp ezaz,h nem. Nem vagyok az, így nem elég kihajolnom az ablakon mint 1 120kilós embernek. Ha 120kg lennék kihajolnék és szépen elhúznának a picsába, de így nem. Csak azt látják,h 1 álagos testalkatú ember és ezért elkezdenek gyökérkedni meg ugatni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 16. - 15:22:34
Válasz #979
Nem elérhető

George


Maszat zorall csávó...

épp ezaz,h nem. Nem vagyok az, így nem elég kihajolnom az ablakon mint 1 120kilós embernek. Ha 120kg lennék kihajolnék és szépen elhúznának a picsába, de így nem. Csak azt látják,h 1 álagos testalkatú ember és ezért elkezdenek gyökérkedni meg ugatni.
Nekem is ugattak már be menet közben autóból, mert úgy van vele, hogy amíg bent van a kocsiban biztonságban van. Utánamehettem volna, kiszedem az autóból, vagy beverem az üveget, mit érek el vele? Tudom, hogy erősebb vagyok, ő meg örüljön, hogy beszólt. Ez legyen a legnagyobb öröme.
Amíg a seregben voltam, olyan 80-85 kg, addig volt pár incidensem nekem is, volt, hogy kés is volt a dologban, de hideg fejjel sokmindent meg lehet oldani. Aztán később már egyáltalán nem is kerültem ilyen szituációba. Főleg ha Pesten vagyok, és valahol gyalog megyek véletlenül ;D látom, hogy sokan inkább nagy ívben kikerülnek, pedig nem viselkedek agresszíven, csak van egy ilyen általános sztereotípia. Ami azért néha jól jön ::)

2010. Október 16. - 15:39:30
Válasz #980
Nem elérhető

AtomAnti


vitázni? 1 koszos, büdös csövessel, aki megnyomorítjá a szagával más életét?  :o  van erre az esetre 1nagyon jó mozdulat, meg se kjell szólalni. Én is többször alkalmaztam már. Ilyenkor vitának helye nincs!

Én hozzá nem nyúlok egy ilyenhez :D Vagy fogok magamnál hordani valami kesztyűt, és akkor jöhet az a bizonyos mozdulat :D

Én meg egy Hajléktalanokat Gondozó Intézményben dolgozom.
Napi kapcsolatban vagyok velük.
Egy élmény.  :-[
200 főre felügyelek kb.Kevés a renitens amikor én melózom mert már tudattam velk ki az Alfahím a Kaptárban.  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 16. - 15:40:56
Válasz #981
Nem elérhető

Maszat


vitázni? 1 koszos, büdös csövessel, aki megnyomorítjá a szagával más életét?  :o  van erre az esetre 1nagyon jó mozdulat, meg se kjell szólalni. Én is többször alkalmaztam már. Ilyenkor vitának helye nincs!

Én hozzá nem nyúlok egy ilyenhez :D Vagy fogok magamnál hordani valami kesztyűt, és akkor jöhet az a bizonyos mozdulat :D

Én meg egy Hajléktalanokat Gondozó Intézményben dolgozom.
Napi kapcsolatban vagyok velük.
Egy élmény.  :-[
200 főre felügyelek kb.Kevés a renitens amikor én melózom mert már tudattam velk ki az Alfahím a Kaptárban.  ;D

Te állat!!!!!!  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 02. - 11:10:22
Válasz #982
Nem elérhető

H. Laci


Az embereket.  :-/--  Megyek a városba mindegyik napszümegben, bandában, szúrnak mint az állat, mindenki raj, a járdán senki nem megy arrébb, csak én állok meg fél méterenként mert még a nők is lökdösődnének. A cigányokról ne is beszéljünk.....  :-/- :-/- :-/- :-/-  Vidéki vagyok, aztán most olyan a falu mint a hangyaboly a sok rohadt román cigánytól.  :-/-

2011. Április 02. - 11:26:43
Válasz #983
Nem elérhető

Troll


Az embereket.  :-/--  Megyek a városba mindegyik napszümegben, bandában, szúrnak mint az állat, mindenki raj, a járdán senki nem megy arrébb, csak én állok meg fél méterenként mert még a nők is lökdösődnének. A cigányokról ne is beszéljünk.....  :-/- :-/- :-/- :-/-  Vidéki vagyok, aztán most olyan a falu mint a hangyaboly a sok rohadt román cigánytól.  :-/-
:-O Sok arrafelé a raj? 8-)
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 02. - 11:43:09
Válasz #984
Nem elérhető

H. Laci


Az embereket.  :-/--  Megyek a városba mindegyik napszümegben, bandában, szúrnak mint az állat, mindenki raj, a járdán senki nem megy arrébb, csak én állok meg fél méterenként mert még a nők is lökdösődnének. A cigányokról ne is beszéljünk.....  :-/- :-/- :-/- :-/-  Vidéki vagyok, aztán most olyan a falu mint a hangyaboly a sok rohadt román cigánytól.  :-/-
:-O Sok arrafelé a raj? 8-)
Feléd nincsenek mi!?  ;D ;D

2011. Április 02. - 11:48:47
Válasz #985
Nem elérhető

Troll


Az embereket.  :-/--  Megyek a városba mindegyik napszümegben, bandában, szúrnak mint az állat, mindenki raj, a járdán senki nem megy arrébb, csak én állok meg fél méterenként mert még a nők is lökdösődnének. A cigányokról ne is beszéljünk.....  :-/- :-/- :-/- :-/-  Vidéki vagyok, aztán most olyan a falu mint a hangyaboly a sok rohadt román cigánytól.  :-/-
:-O Sok arrafelé a raj? 8-)
Feléd nincsenek mi!?  ;D ;D
Engem kikerülnek. o:)
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 02. - 12:02:07
Válasz #986
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
George-ot le se merték volna köpni. Hihetetlen mennyi konfliktust el tud kerülni az ember ha már optikailag kibaszott nagy  ;D

Nem is kell vkinek erősnek lennie, elég ha kibaszott nagy. Az ajtón nem gondolkoztam, 17 évesen sitysutty kiugrottam az 55kilómmal az ablakon  ;D
Maszat, ezek a sztorik nem egyszerűek, ez kész  :D :D :D :D :D :D :D

 múlthét szombaton gázpisztolyt nyomtak a fejembe a fogarasi úton, miközbe rángattam ki a fószert az ablakon, azelötti vasárnap 1köcsög szopatott !10km-en keresztül!, majd kis üldözés után(pont anyám munkahelye elött) elkaptam...minden héten van vmi leszámolás  ;D ;D

és hogy ne legyek off, utálom az embereket!  ;D
Ez az így kell, keményen, sok a hulladék ;D ;D.
Ezért is szokta mondani az egyik barátom faterja poénból ,félkapatos állaptban, hogy "gyúrjatok srácok, hogy féljenek a kocsmában" ;D ;D.
Íme, meg is van sportunk lényege.........ennyi ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 02. - 13:30:44
Válasz #987
Nem elérhető

Maszat


Én inkább puni hódításra használom :D   kb ennyire is veszem komolyan. Nekem már annyi elég,h ha magamhoz képest jól nézek ki, megfordulnak utánam a csajok a strandon. ennyi boldoggá tesz.  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 05. - 21:21:17
Válasz #988
Nem elérhető

Troll


Én inkább puni hódításra használom :D   kb ennyire is veszem komolyan. Nekem már annyi elég,h ha magamhoz képest jól nézek ki, megfordulnak utánam a csajok a strandon. ennyi boldoggá tesz.  :D
!+"%
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 05. - 22:02:26
Válasz #989
Nem elérhető

Tóth Attila


Nekünk csókolommal köszönnek itthon... /:-)
 ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"