2024. Május 23. - 09:27:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 83585 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 23. - 11:38:20
Válasz #75
Nem elérhető

agica_


Értem főnök!!!!!! :)

Megyek megcsinálom a rizset, hússal.... :)

Legyetek jók, majd úgy is jelentezem :D

2009. Július 25. - 15:53:10
Válasz #76
Nem elérhető

agica_


Sziasztok!!!

Reggel 11 kor neki indultam biciklizni... Oda vissza 12-12 km-t tekertem le... :) Nagyon jól esett... :):):)

2009. Augusztus 17. - 07:11:28
Válasz #77
Nem elérhető

agica_


Sziasztok!!!

Lenne egy kérdésem... Mivel sokat járok biciklizni, a lábam erősnek érzem, de még mindig nem annyira hogy menjek futni... De ha mégis tudnék menni, akkor hogyan kellene futnom? Jó tudom felkell vennem a térdszorítómat meg a bokaszorítómat, de úgy erősség szerint????
A másik meg az hogy nem veszek észre hogy változik a testem.. Kilóban nehezebb lettem, de nem eszek sokat... Lehet csak a biciklitől ennyit erősödni??? Vagy valamit nagyon rosszul csinálok?!

Hamarosan lemérem centikben magam...

2009. Augusztus 17. - 10:12:33
Válasz #78

Grizzly79

Vendég
Sziasztok!!!

Lenne egy kérdésem... Mivel sokat járok biciklizni, a lábam erősnek érzem, de még mindig nem annyira hogy menjek futni... De ha mégis tudnék menni, akkor hogyan kellene futnom? Jó tudom felkell vennem a térdszorítómat meg a bokaszorítómat, de úgy erősség szerint????
A másik meg az hogy nem veszek észre hogy változik a testem.. Kilóban nehezebb lettem, de nem eszek sokat... Lehet csak a biciklitől ennyit erősödni??? Vagy valamit nagyon rosszul csinálok?!

Hamarosan lemérem centikben magam...
Egy mérés valóban nem ártana.
Eszel eleget? Írd le, hogy mit mikor és mennyit eszel!

Futás... Hm... annyit fuss, amennyi jól esik.

Pl. Ha van egy focipálya felétek, akkor fuss két kört olyan tempóban ami jól esik, majd sétálj egy kört. Ezt ismételd meg 3-4x.
Ezzel olyan 2,5-3km-t már futottál is és ugyanennyit sétáltál.
A végén nyújts!!!!!
Ha nincs focipálya, akkor kimész az országútra egy kilómétertáblához és onnan elfutsz a következőhöz, visszasétálsz és megcsinálod újra (3-4x)

Idővel a séták ki fognak esni és csak a kocogás marad, majd pedig a kocogás átfordul futásba.

2009. Augusztus 17. - 16:02:56
Válasz #79
Nem elérhető

agica_


Mérés centikben :

Mell maradt 108. Derék maradt 92. Csípő 115 lett... 112 volt. Combom is maradt 62-62 cm... Kilóban viszont 87.5 voltam ma reggel... Ez jót jelent vagy sem....Nem tudom... Erősebbnek érzem a lábam, hasam csöppet beljebb húzódott...De nem sokat....

Hogy mit eszem? Mindent ami van itthon, mivel válság van...
Ügyelünk rá, hogy paprika, paradicsom megtalálható legyen a hűtőben... Tésztát keveset eszek... Kenyeret ma reggel ettem 1 szeletet vajasan 2 db paradicsommal... Ebédem fél tányér tarhonya kevés zafttal... Ma fél 6ra megyek találkozok egy ismerősömmel akivel megyek futni..."kocogni"... Vacsorám szerintem csak víz lesz...


2009. Augusztus 17. - 16:19:52
Válasz #80
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Te Ágica! Ez a kaja nem olyan jó ám.  :-\ A szar kaja (testépítő szempontból szar kaja egyébként finom) mint pl a tarhonya meg vajas kenyér lényegében üres kalória ami arra jó hogy a fókazsír nőjön. Nem fér bele sehogy. A tésztára még rá is lehetne bólintani,de ez a másik kettő.  :-O
Egyetlen egyszer vedd rá magad és nézd meg hogy mennyiségileg mennyi szénhidrátot viszel be. Tuti gáz van ott. 100 grammnál szerintem többet viszel be és én pl a diétádat onnan kezdeném. És osonnék lefelé a szénhidráttal.

A vacsorám csak víz sem az igazi. Ha konkrétan leírod hogy egy nap mi megy le,akkor szerintem akár így kollektívan is megreformáljuk.  ;)

2009. Augusztus 17. - 17:10:33
Válasz #81
Nem elérhető

csaba.r


Mivel én is kezdő fogyókúrás vagyok nem akarok okoskodni de ha ezt kajálod akkor szinte fehérjét alig veszel magadhoz ami létfontosságú egy diéta során.
Ne feledd a Kaján múlik 70%
Meg ezt a vizet eszek dolgot el is felejtheted mert ebből csak gáz van (bátyám is szarul járt vele)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 17. - 19:49:12
Válasz #82
Nem elérhető

agica_


Uhh.... Bocsánat, de nem vagyok benne az ilyen dolgokban!!! :(

konkrétan mi megy le egy nap? Azok mentem le ma amit írtam eddig, meg 6kor ettem meg 2.fél káposztát... Estére iszok mályvateát, ami reggel megfuttat :) Tudom hogy sok csirkemellet kellene ennem, kevés rizzsel, és több zöldséggel, csak válság van... És most nagyon meg kell gondolnunk hogy mire költjük el a pénzt... Mivel önálló keresetem nincs, a szüleim által kifizetett rezsi mellett, nem igazán engedhetem meg magamnak a nagy pénz költést...

2009. Augusztus 17. - 19:53:54
Válasz #83
Nem elérhető

George


Szia!

Nem csak csirkemell van fehérjeként, ehetsz tojást, lehet kapni külön főtt fehérje rudat, vagy literes folyékony fehérjét. Tonhalkonzerv szintén nem olyan drága, leszűrve ezt is fogyaszthatod zöldséggel. Sajnos a diéta(ha tényleg komolyan csinálod) kissé monoton, lemondást kíván....de megvan az eredménye ****:))))))

2009. Augusztus 17. - 20:05:02
Válasz #84
Nem elérhető

FirstLady


Uhh.... Bocsánat, de nem vagyok benne az ilyen dolgokban!!! :(

konkrétan mi megy le egy nap? Azok mentem le ma amit írtam eddig, meg 6kor ettem meg 2.fél káposztát... Estére iszok mályvateát, ami reggel megfuttat :) Tudom hogy sok csirkemellet kellene ennem, kevés rizzsel, és több zöldséggel, csak válság van... És most nagyon meg kell gondolnunk hogy mire költjük el a pénzt... Mivel önálló keresetem nincs, a szüleim által kifizetett rezsi mellett, nem igazán engedhetem meg magamnak a nagy pénz költést...

látom, nem hallgatsz rám, hogy a hashajtótea sem jó ötlet, hacsak nincs székrekedésed...
És ahogy George is írta, nem csak a csirkemell fehérje :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 17. - 21:41:55
Válasz #85
Nem elérhető

agica_


Oké!

Teát azért iszom, mert magamtól nem tudok menni ... Ez a baj... 2 nap után már fáj a hasam, de ez a lassú anyagcsere miatt van...

Köszönöm mindenkinek!!!!

Megjegyzésképp..: van motiváció... A volt párom visszaszerzése....már menyasszony voltam, csak hiztam és hiztam, és szétmentünk, én miattam is meg a párom miatt is... :) De mondta hogy ha változtatok, akkor nagy esély van rá hogy újra lehet valami...

2009. Augusztus 17. - 21:44:16
Válasz #86
Nem elérhető

FirstLady


Oké!

Teát azért iszom, mert magamtól nem tudok menni ... Ez a baj... 2 nap után már fáj a hasam, de ez a lassú anyagcsere miatt van...

Köszönöm mindenkinek!!!!

Megjegyzésképp..: van motiváció... A volt párom visszaszerzése....már menyasszony voltam, csak hiztam és hiztam, és szétmentünk, én miattam is meg a párom miatt is... :) De mondta hogy ha változtatok, akkor nagy esély van rá hogy újra lehet valami...
Sajnálom, hogy ez a motivációd... :(

Az ilyen pasi nem érdemli meg, hogy bármit is tegyél ÉRTE... ha tényleg Téged akarna, nem szakított volna veled, hanem csak szól, hogy figyi, már nem kívánlak annyira, dobj le pár kilót...

Szerintem fogyj le, és egy sokkal jobb pasit fogj magadnak 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 17. - 22:05:16
Válasz #87
Nem elérhető

atleeta


Én is kezdő diétás vagyok.Én is elkövettem olyan hibákat h nem ettem.De ezzel csak az erőm csökkent meg izomból fogytam.Ami sztem egy nőnek se előny ha legyengül.Nekem a keményen megmozgató dolgok váltak be : súlyzós edzés, lépcsőzés.Nekem a futástól mindig csak a vádlim fejlődött :-\ :)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 17. - 22:09:04
Válasz #88
Nem elérhető

God Vazzeg


Oké!

Teát azért iszom, mert magamtól nem tudok menni ... Ez a baj... 2 nap után már fáj a hasam, de ez a lassú anyagcsere miatt van...

Köszönöm mindenkinek!!!!

Megjegyzésképp..: van motiváció... A volt párom visszaszerzése....már menyasszony voltam, csak hiztam és hiztam, és szétmentünk, én miattam is meg a párom miatt is... :) De mondta hogy ha változtatok, akkor nagy esély van rá hogy újra lehet valami...
Sajnálom, hogy ez a motivációd... :(

Az ilyen pasi nem érdemli meg, hogy bármit is tegyél ÉRTE... ha tényleg Téged akarna, nem szakított volna veled, hanem csak szól, hogy figyi, már nem kívánlak annyira, dobj le pár kilót...

Szerintem fogyj le, és egy sokkal jobb pasit fogj magadnak 8-) ;D

Sajnos nekünk férfiaknak fontos a vizualitás, én pl nem tudnék egy kövér nővel lenni. Akár mennyire szeretem, a vágy lejjebb megy. Ez van. Ezért én nem tartom furcsának, ha ez miatt szétmegy egy kapcsolat, az igényességhez hozzátartozik ez is, szerintem. Elnézést kérek Ágicától, nem akarom megbántani vagy ilyesmi de ez a véleményem  :-){

A piros részhez: ez visszafele is igaz, ha ennyit nem tesz meg értem a nő, akkor lehet nem is kell vele foglalkozni. Nem?  8)

2009. Augusztus 17. - 22:12:01
Válasz #89
Nem elérhető

Jordan



Sajnos nekünk férfiaknak fontos a vizualitás, én pl nem tudnék egy kövér nővel lenni. Akár mennyire szeretem, a vágy lejjebb megy. Ez van. Ezért én nem tartom furcsának, ha ez miatt szétmegy egy kapcsolat, az igényességhez hozzátartozik ez is, szerintem. Elnézést kérek Ágicától, nem akarom megbántani vagy ilyesmi de ez a véleményem  :-){

A piros részhez: ez visszafele is igaz, ha ennyit nem tesz meg értem a nő, akkor lehet nem is kell vele foglalkozni. Nem?  8)


De az is igaz hogyha a csaj elhagyott volna azzal hogy elhiztal, teged se motivalna a visszaszerzese, nem?  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)