2024. Június 05. - 09:04:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 83990 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 17. - 22:16:06
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg



Sajnos nekünk férfiaknak fontos a vizualitás, én pl nem tudnék egy kövér nővel lenni. Akár mennyire szeretem, a vágy lejjebb megy. Ez van. Ezért én nem tartom furcsának, ha ez miatt szétmegy egy kapcsolat, az igényességhez hozzátartozik ez is, szerintem. Elnézést kérek Ágicától, nem akarom megbántani vagy ilyesmi de ez a véleményem  :-){

A piros részhez: ez visszafele is igaz, ha ennyit nem tesz meg értem a nő, akkor lehet nem is kell vele foglalkozni. Nem?  8)


De az is igaz hogyha a csaj elhagyott volna azzal hogy elhiztal, teged se motivalna a visszaszerzese, nem?  8-)

Nem biztos. Ha szeretem, akkor motiválna, és le is fogynék a kedvéért. Egy dolgot nem hagynék abba senki kedvéért: az edzéseket. De ha ez nem tetszik neki, akkor nem jön velem össze eleve, gondolom én :D

2009. Augusztus 17. - 22:54:33
Válasz #91
Nem elérhető

agica_



2009. Augusztus 17. - 23:21:17
Válasz #92
Nem elérhető

God Vazzeg


Hogyan lehetne képet feltenni?


Még sehogy, mert moderált vagy.. Bár ha feltöltöd valamelyik képfeltöltő oldalra, akkor a fenti eszköztárból ha kiválasztod a 2. sorból a balról második ikon, azzal img és /img közé berakhatod a kép linkjét, és akkor megjelenik itt.

Amúgy boldog szülinapot  8-)  :-):-)::

2009. Augusztus 18. - 07:28:45
Válasz #93
Nem elérhető

FirstLady


Na én ezt úgy gondolom, hogy ha szeretek(!) valakit, akkor nem hagyom ott, ha meghízott, vagy ha leolvadtak róla az izmai valami miatt... ha nem veszi észre szólok neki, ha tudja, akkor kivárom, amíg "visszaváltozik"...

Ha szakítok vele, akkor az egy komoly döntés... normál esetben visszafordíthatatlan... viccből nem játszik felnőtt ember olyat, hogy szakítunk, mert meghíztál, majd összejövök veled újra, ha lefogytál...

Igen, ahogy God is mondta moderáltként nem tudsz képet felrakni. Viszont, küldd át nekem a firstlady@bodybuilding.hu -ra, és felrakom :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 18. - 09:53:15
Válasz #94
Nem elérhető

agica_


Sziasztok!!!

Elküldtem a képeket Ladynek, majd ő rendezkedik... 
Köszönöm szépen a köszöntésed God Vazzeg... Legalább te észrevetted :)
Igaz még csak 20.... de már XX :)

2009. Augusztus 18. - 18:58:21
Válasz #95
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok!!!

Elküldtem a képeket Ladynek, majd ő rendezkedik... 
Köszönöm szépen a köszöntésed God Vazzeg... Legalább te észrevetted :)
Igaz még csak 20.... de már XX :)
Ágica küldte ezeket a képeket, így felrakom ide :)
szerintem, ha szeret akkor sem hagy el, hanem ad időt visszaváltozni ;)

(utólag boldog szülinapot kívánok én is! :) )

/Az első kép a mostani, a másodikon ott a dátum/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 18. - 20:12:48
Válasz #96
Nem elérhető

God Vazzeg


A képek alapján nagyon sokat változtál, jól csinálod, csak gratulálni tudok  :-)!

2009. Augusztus 18. - 23:49:14
Válasz #97
Nem elérhető

agica_


Köszönöm a köszöntést! :)

Igen változok, szépen lassan... Igaz mindig ugrándoznak ide oda a kilót, de lesz.rom...Majd leadom...

Nem rég voltam futni, és megmondva őszintén, de full őszintén, hogy büszke vagyok magamra.., Nem gondoltam volna, hogy megállás nélkül megtudok tenni annyit métert... ( sajna nem tudom mihez viszonyítani... de én éreztem... ) Jót tett a tüdőmnek a sok biciklizés, mert ugye, amikor cangázok akkor tágul a tüdökapacitásom... Igaz, jól tudom?! ( és ilyenkor nem szabad inni rá hideg vizet, mert könnyen megbetegedhetsz! )
Ha nem jól tudom, akkor sry :)
Köszönöm, hogy ennyien mellettem álltok, és segítettek amiben csak tudtok :)

Amikor kimentem futni, bemelegítésként elsétáltam a ( nem közelben lévő ) benzinkúthoz, ott vettem magamnak fél literes mentes vizet, visszafele is séta, majd a lakóparkunk körül futottam... ( Nyíregyháza-Fazekas János tér , 'guggle' térkép :) )

Nah mindenkinek nyugadalmas jó éjszakát kívánok...
:):):)

2009. Augusztus 20. - 10:11:57
Válasz #98
Nem elérhető

agica_


Tegnap este is voltam futni, és kellemes izomlázam van...

Mennyi idő után kell  újra centizni???

2009. Augusztus 22. - 05:21:32
Válasz #99
Nem elérhető

agica_


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy milyen csoda szer lenne jó a lábgörcsök ellen??? Mert futás előtt hiába melegítek be meghúzódik... Nagyon szar. A jobb lábamból már kimúlt, de a bal az katasztrófa.  Kinyújtani alig bírom, mert ott hátul húzódik a nem tudom milyen izom :) Nem a combomnál, hanem a hajlat felett kb 1-3 cm-rel..

Tipp?

2009. Augusztus 22. - 07:47:22
Válasz #100
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy milyen csoda szer lenne jó a lábgörcsök ellen??? Mert futás előtt hiába melegítek be meghúzódik... Nagyon szar. A jobb lábamból már kimúlt, de a bal az katasztrófa.  Kinyújtani alig bírom, mert ott hátul húzódik a nem tudom milyen izom :) Nem a combomnál, hanem a hajlat felett kb 1-3 cm-rel..

Tipp?

...a lábbicepsz. B6,kalcium,magnézium.  ;)

2009. Augusztus 23. - 11:20:52
Válasz #101
Nem elérhető

agica_


Szia!

Köszike a választ!
Szedek Magne B6ot.. Már csak 4 szem van belőle :)

Ma reggel mérte magam!!! Centikben!
Ez a 2. mérés eredménye. :
Mellbőségem : 108 cm
Derékbőségem 91 cm
Csípőszélességem : 112 cm
Jobb és bal combom : 62 cm
Vádlijaim : 42-42 cm

A mai 3. mérés eredménye :
Mell : 108 cm
Derék: 88 cm
csípő : 109
comb: 62 cm
vádli : 42 cm.

2009. Augusztus 25. - 06:55:59
Válasz #102
Nem elérhető

agica_


Sziasztok Újra!

Ma este voltam cangázni, és futni... Futottam másfél órát! lefutottam 1 órát, meg fél óra eltolással még fél órát :):):))
Haladok!

És a volt anyósom megjegyezte hogy szépen alakulok :D

2009. Augusztus 25. - 22:32:34
Válasz #103
Nem elérhető

agica_


Sziasztok!!!!

Ugye, minden este kijárok futni... Ma csak fél órát bírtam, mert iszonyúan fáj a sípcsontom.. vagyis oda nyilal be valami!!!! Annyira fáj, hogy sírhatnékom van!!!! Nagyon nehéz közlekedni!!!!! Valaki megtudja mondani miért???
Talán nem jól futok? Vagy mi lehet a gond??? Tegnap este is fájt, de ma... Ma már ordítanék, ha nem néznének hülyének az utcán!!!!! Ma estére és holnap délelőtt fáslizom!!!! Rohadtul fáj.... :(:(:(:(

Majd egy választ kaphatok? :)

Puszika mindenkinek ♥ ♥ ♥ ♥

2009. Augusztus 26. - 22:22:24
Válasz #104
Nem elérhető

Rencsi


Sziasztok!!!!

Ugye, minden este kijárok futni... Ma csak fél órát bírtam, mert iszonyúan fáj a sípcsontom.. vagyis oda nyilal be valami!!!! Annyira fáj, hogy sírhatnékom van!!!! Nagyon nehéz közlekedni!!!!! Valaki megtudja mondani miért???
Talán nem jól futok? Vagy mi lehet a gond??? Tegnap este is fájt, de ma... Ma már ordítanék, ha nem néznének hülyének az utcán!!!!! Ma estére és holnap délelőtt fáslizom!!!! Rohadtul fáj.... :(:(:(:(

Majd egy választ kaphatok? :)

Puszika mindenkinek ♥ ♥ ♥ ♥
Szia! Nem lehet, hogy futáskor véletlenül rosszul léptél? Nekem hasonló volt nem rég, csak akkor a térdem ment ki a futógépen. Éjszaka már nem tudtam aludni a fájdalomtól. Én fásliztam, meg Activon géllel kenegettem, illetve kaptam egy doboz halolaj kapszulát, az is jó szolgálatot tett. :) Ha annyira nagy a gond, egy jó csontkovács kiszedi egy pillanat alatt a húzódást.
Futás helyett személy szerint jobbnak tartom a taposást, meg az emelkedőn gyaloglást, sokkal kímélőbb is. ;)
Kitartást, sikerülni fog a célod!  :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/