2024. Június 04. - 23:02:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 83966 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 28. - 13:39:55
Válasz #120

Torony

Vendég
általánosan vegyük a diéta alá az értelmes, szemétmentes étrendet. Zaftos tarhonyával nem lehet lefogyni, erre próbáltam utalni, de mivel nem értek én ehhez, meg bunkó is vagyok, nem erőltetem a témát.

Jó elvoltál tünve mostanság netán valami zen templomba voltál hogy ilyeneket írsz magadról???? ;D

mod.

mindegy

2009. Augusztus 28. - 13:44:15
Válasz #121
Nem elérhető

csaba.r


általánosan vegyük a diéta alá az értelmes, szemétmentes étrendet. Zaftos tarhonyával nem lehet lefogyni, erre próbáltam utalni, de mivel nem értek én ehhez, meg bunkó is vagyok, nem erőltetem a témát.

Jó elvoltál tünve mostanság netán valami zen templomba voltál hogy ilyeneket írsz magadról???? ;D

mod.

mindegy

Én asszem értem netán idéztél??????
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 28. - 21:30:28
Válasz #122
Nem elérhető

agica_


Ma este már voltam futni... vagyis kocogni!!!!!
Lehet amúgy az a baj a futásommal, hogy nem talpra érkezem???? Jó, latinban megszoktam a magasféltalpot, és lehet ezért futok rosszul...Nem tom
A másik: elromlott a mérlegünk, nem tudom magam mérni :D:D :D

2009. Augusztus 30. - 10:37:31
Válasz #123
Nem elérhető

agica_


Hi all!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a rizs az csak tiszta rizs lehet? Mármint nem szabad pirítani???

2009. Augusztus 30. - 10:38:45
Válasz #124

Torony

Vendég
Hi all!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a rizs az csak tiszta rizs lehet? Mármint nem szabad pirítani???

hát nem csak tiszta lehet, de személy szerint a mocskos rizstől én undorodnék...  ;D

2009. Augusztus 30. - 10:45:07
Válasz #125
Nem elérhető

Rob


Sima főtt rizs legyen. Nem olajba pirított. Ha teheted akkor alacsonyabb GI indexű rizst vegyél. Barna,Basmati rizs.
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Augusztus 30. - 11:42:36
Válasz #126
Nem elérhető

agica_


Sima főtt rizs legyen. Nem olajba pirított. Ha teheted akkor alacsonyabb GI indexű rizst vegyél. Barna,Basmati rizs.

akkor eddig nem jól csináltam!!! :(
Anya mondta hogy így csináljam ahogy te mondtad, mármint ahogy nem kéne!!! :S

sry

2009. Augusztus 30. - 13:19:37
Válasz #127
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sima főtt rizs legyen. Nem olajba pirított. Ha teheted akkor alacsonyabb GI indexű rizst vegyél. Barna,Basmati rizs.

akkor eddig nem jól csináltam!!! :(
Anya mondta hogy így csináljam ahogy te mondtad, mármint ahogy nem kéne!!! :S

sry

Ágica drága, most ne érts félre, ez nem lecseszés, meg semmi ilyesmi, csak így leírva fog úgy tűnni, tényleg maximálisan kedvességből mondom, és törődésből, de ha te teszel olajat a rizshez, akkor nem egyértelmű, hogy több lesz a zsírbeviteled? ergo kevesebb kalóriamegvonás, tehát sokkal kevesebb fogyás  8-} :-* :)

Ráadásul a szénhidrát+zsir kombó talán a lehető legrosszabb, amit tehet.

2009. Augusztus 30. - 13:22:55
Válasz #128
Nem elérhető

agica_


Tudom, rájöttem hogy miért nem fogyok.... oké, bocsánat, tudom, tudom... most már tudom!!!! Jah és nyugodtan szídjatok... így tanul az ember, na meg a saját, és más hibáiból!!!!!!!!!

2009. Augusztus 30. - 14:20:39
Válasz #129
Nem elérhető

parrre


Ha rízsügyileg lehet adni tanácsot, 1 deci rízs, 2 deci víz 1/2 kávéskanál só bele egy hőálló fedett üvegedénybe, 11 percre a mikróba és kész. Ez 100g rizs főzve.

2009. Augusztus 30. - 14:21:37
Válasz #130
Nem elérhető

parrre


Ha rízsügyileg lehet adni tanácsot, 1 deci rízs, 2 deci víz 1/2 kávéskanál só bele egy hőálló fedett üvegedénybe, 11 percre a mikróba és kész. Ez 100g rizs főzve.

... ja a mikrót be kell kapcsolni  8-)  ****:)))

2009. Augusztus 30. - 17:49:33
Válasz #131
Nem elérhető

agica_


hát igen!!!
Nem baj... Ezt is megtapasztaltam!!!!! MA már tiszta rizzsel csináltam a husikát!!!! :)

Még jó hogy elromlott a mérleg... Tuti kib.am vna az ablakon....!!! :)

2009. Szeptember 01. - 18:54:27
Válasz #132
Nem elérhető

agica_


egy kérdés... Miért van az hogy nem vagyok éhes?? :D Már "szűkülne" a gyomrom? :D

2009. Szeptember 01. - 18:59:47
Válasz #133
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
egy kérdés... Miért van az hogy nem vagyok éhes?? :D Már "szűkülne" a gyomrom? :D

A szűk gyomor nem igazán van szerintem összefüggésben az éhségérzettel.

2009. Szeptember 01. - 20:46:29
Válasz #134
Nem elérhető

fastor


egy kérdés... Miért van az hogy nem vagyok éhes?? :D Már "szűkülne" a gyomrom? :D
lehet belassult az anyagcseréd
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó