2024. Május 23. - 09:44:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 83586 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 01. - 21:15:11
Válasz #135
Nem elérhető

parrre


egy kérdés... Miért van az hogy nem vagyok éhes?? :D Már "szűkülne" a gyomrom? :D
lehet belassult az anyagcseréd


Most kell nekiállni párolt brokkolit enni fulladásig ... :----   @:-)

2009. Szeptember 01. - 21:22:34
Válasz #136
Nem elérhető

God Vazzeg


egy kérdés... Miért van az hogy nem vagyok éhes?? :D Már "szűkülne" a gyomrom? :D
lehet belassult az anyagcseréd


Most kell nekiállni párolt brokkolit enni fulladásig ... :----   @:-)

Én tök szeretem. Csak ha sokat eszek belőle, akkor brokkoli szagút fingok  :D

2009. Szeptember 01. - 21:48:15
Válasz #137

Grizzly79

Vendég
egy kérdés... Miért van az hogy nem vagyok éhes?? :D Már "szűkülne" a gyomrom? :D
lehet belassult az anyagcseréd


Most kell nekiállni párolt brokkolit enni fulladásig ... :----   @:-)

Én tök szeretem. Csak ha sokat eszek belőle, akkor brokkoli szagút fingok  :D
Bizony God, bizony... Ez az örök dilemma!

2009. Szeptember 02. - 00:21:45
Válasz #138
Nem elérhető

God Vazzeg


és az izzadás?  :D mert ha én pl halat eszek, akkor halszagút izzadok, és halszagú lesz a vizeletem is  --)

Én a B vitamintól iszonyat büdöset izzadok.. Estére olyan büdös tudok lenni, mintha 5 napja nem fürödtem volna  ;D Pedig alapból nem vagyok büdi  o:)

2009. Szeptember 02. - 00:31:47
Válasz #139
Nem elérhető

csaba.r


Én mindeggy mit eszek az enyém kénes szagú ami nem gáz mert kiürítem a mérget ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 02. - 08:36:33
Válasz #140
Nem elérhető

agica_


hehe, de elvagytok! :)

Tök arik vagytok!

2009. Szeptember 02. - 09:02:11
Válasz #141
Nem elérhető

fastor


és az izzadás?  :D mert ha én pl halat eszek, akkor halszagút izzadok, és halszagú lesz a vizeletem is  --)
dettó basszameg, pedig anyám olcsón vett halfilét, de ha háromnapig halazok büzlök ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 02. - 14:50:38
Válasz #142
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
és az izzadás?  :D mert ha én pl halat eszek, akkor halszagút izzadok, és halszagú lesz a vizeletem is  --)
dettó basszameg, pedig anyám olcsón vett halfilét, de ha háromnapig halazok büzlök ˝=/
De legalább neked nem kell diétázni,alapbóliskockáshasúfastor úr ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 02. - 14:57:42
Válasz #143
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy megmosolyogtató sztori még ide az Ágicához mert idevág.  ;D A NAC VB előtt 1 héttel a lányom osztálykirándulásról jött haza és vártuk mi is mint a többi szülő a vasútállomáson. A napi 1 kiló tőkehal már a könyökömön jött ki,de ezek szerint nem csak ott.  ;D

5-6 szülő összeálltunk beszélgetni,de egy perc után az egyik szülő közölte hogy "itt valamiért olyan csatorna szag van".  !+"% Párom rámnézett és már tudtam hogy legalább három lépést észrevétlenül arrébb kell lépnem. A többi szülő meg helyeselt. "Itt tényleg csatornaszag van!" Párom kivédett hogy biztos a mellettünk lévő kukából jön.

Arrébb léptek ők is,de én a tisztességes 3 lépést megtartottam így már nem volt érezhető a "csatornaszag". ;D

2009. Szeptember 02. - 15:01:03
Válasz #144
Nem elérhető

parrre



Ezt most nem értem ...a csatornából fogtad a tőkehalat ?  :-O :-O :-O   ****:)))  ***))))

2009. Szeptember 02. - 15:02:11
Válasz #145
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A halszag az már csatronaszag. Simán elvegyülhettem volna a hajléktalanok közt.  ;D

2009. Szeptember 02. - 19:31:37
Válasz #146
Nem elérhető

agica_



2009. Szeptember 07. - 14:36:59
Válasz #147
Nem elérhető

Tweety


egy kérdés... Miért van az hogy nem vagyok éhes?? :D Már "szűkülne" a gyomrom? :D


Szió!Nálam is volt ilyen,sőt undor fogott el ahogy a kajára gondoltam,de nálam ez attól volt,hogy besokalltam a csirkemelltől.Változatosan,finoman kell elkészíteni a diétás ételeket,és megoldódik a probléma!Ha a gyomrod szűkül-ami biztos így is van,mivel több alkalommal kevesebb ételt fogyasztasz-azt úgy érzed meg,hogy egyszerre már nem bírsz annyi ételt megenni,mint ezelőtt-és ez nagyon jó!Figyelj arra,hogy 2-3 óránként egyél,és arra,hogy csak fokozatosan csökkentsd a ch.-t!Lábad meggyógyult?
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Szeptember 07. - 20:59:20
Válasz #148
Nem elérhető

agica_


Lábam még mindig fáj... Járásnál nem, de a fel és le lépcsőzésnél, nem azt mondom, hogy beszarok, de érzem, hogy nyilall... Most nem is járok futni... Pihentetem szépen... Most hogy elkezdődött a suli, egész nap rohangálok annyit, meg lépcsőzök, hogy a futástól már elájulnék :D Á dehogyis! A suliban a második emeleten vagyunk :D szóval elég oda felmászni... utána meg le! :)

Kajámat ízesítem nagyon finoman, főleg hogy elszartam a mostanit... félig meddig :D amikor főztem a zöldséget, nem megfelelő ideig főztem, és kemény maradt... jól összekevertem a kajával, de két harapás után az undor fogott el, ezért elkezdtem kanállak kifele szedegetni a zöldségeket a kaja közül :D azt kukába... és kifőztem egy másik adagot, persze most sót is tettem a vízbe.. :D mert eddig nem tettem :D és a második adag zöldséggel ehető a mell+rizs :D Asszem ennyi :D:D:D:D

Amúgy már tényleg nem eszek sokat egyszerre... és most már ráálltam arra hogy nem a nagy lapos tányérra szedem ki a kaja adagomat, hanem a kisebb lapos tányérra... és azt szélétől széléig, de nem púposan! Szóval lassan a kajám rendbe rakom... Még annyi a bajom, hogy nem tudok 2,fél óránként enni, mert nem vagyok éhes...
Az lenne a kérdésem, hogy nem baj ha nem bírok megenni ennyi előírt mennyiséget? mert van úgy hogy a 50 deka csmell 20 deka rizs + 35 deka zöldség cuccost eszem 3-4 napig :D 1 nap alatt nem tudom megenni :D:D:D

Nos?

2009. Szeptember 07. - 21:08:22
Válasz #149
Nem elérhető

Suncity


 50 deka csmell 20 deka rizs + 35 deka zöldség cuccost eszem 3-4 napig  1 nap alatt nem tudom megenni :D:D

Nos?
 :-}

50deka cs.mell--------100g protein-----ezt emelni kell még leglalább 50g-al
tojás fehérje/túró/más husi/hal/turmix
200g rizs--------140g ch----ezzel is lehet játszani
ződség --------- mehet az egekbe
az eszenciális/zsír bevitel--------?